Dodaj do ulubionych

Atak na władzę w dyktacie mocy

09.05.11, 07:13
Staniszkis jakby wyszla z mniszkownej. Dyktat mocy - jezyk jak z Tolkiena. To sa ci intelektualisci pisowi. Dyktat mocy juz mielismy za Jaroslawa kaczynskiego jako premiera.
Wspomniala ta kobieta i poblogoslawila Jaroslawa? NIE. Zadziwia mnie tu obecnosc Bieleckiego, kiedys mialam o nim lepsze zdanie, ta pisowa obecnosc architekta wyjasnia jego gust architektoniczny - okropny budynek posiadlosci Bieleckiego nie mowiac o najbrzydszym w kraju gargamelu - budynku TVP na Woronicza. Swietnie wpasowal sie tu w mentalnosc pisowcow. Dziadostwa nie bylo - bylo hucznie i w Arkadach - ale dziady intelektualne przybyly. Niewielu ich na prawie 40-milionowy narod (tak mowia pisowcy jak chca siebie podniesc, niestety "narod" w kraju jest ok. 38-milionowy - jak PiS zacznie rzadzic - spadnie do 30-tu).
Obserwuj wątek
  • aekielski Atak na władzę w dyktacie mocy 09.05.11, 08:53
   Wiele rzeczy o których mówi prezes jest z założenia słuszne. Problem powstaje jak prezes stanie się premierem. Wtedy zapomina o czym mówił i realizuje swój program walki z wrogami. Wrogiem może zostać każdy kto się nawinie pod rękę prezesowi. Rękę ma ciężką o czym przekonała się na przykład pani Marczuk-Pazura.
  • gregory502 Atak na władzę w dyktacie mocy 09.05.11, 10:09
   No to tak pochody z pochodniami już mamy, podział na prawdziwych i nieprawdziwych polaków wprowadzili, partaj tagi już się odbywają następnym krokiem będzie przyms noszenia na rękawie albo plecach przekreślonej litery"P" czyli nieprawdziwy Polak Reszta będzie miała brunatne koszule z emblematem PiS a Na otoku czapki znak RADIO MA RYJA
   Potem wprowadzą przyboczną gwardię w czarnych mundurach SS PiS z jednym pagonem na ramieniu na znak zestrzelenia i dobicia rannych pod Smoleńskiem Czekam na zawołanie DRANG NACH OSTEN
   Niech będzie pochylony Jarek zawsze dziewica
   • abdank27 Re: "...intelektualistów i polityków PiS" ??!! 09.05.11, 22:29
    pablobodek napisał:

    > Proszę o wymienienie - co konstruktywnego, pozytywnego dla kraju uczynili w os
    > tatnim roku pisowcy ?
    ***
    Jak to co? Sprawił, że Polska wyprzedziła Stany Zjednoczone w produkcji zniczy cmentarnych. 10 kwietnia 2011 roku pod Pałacem prezydenckim stawiło się 7 tysięcy ludzi. Tak obliczyła policja. Gazeta Polska podała, że siepacze ze Straży Miejskiej usunęli spod Pałacu 7 ton zniczy.
    Gdzie jest naród bardziej ofiarny? Tu jest Polska! Tu jest Polska! :)))
    --
    "Prawdziwi Polacy i patrioci" nie mogą przestać myśleć o wojnach, powstaniach, zaborach i zdradach, a nade wszystko o krwi z honorem przelewanej. Po prostu honorowi krwiodawcy!
  • gregory502 Atak na władzę w dyktacie mocy 09.05.11, 10:48
   Ciekawe czy jak PiSdzielcy przejmą władzę wprowadzą to co napisałem wyzej i potem ruszą na wschód na ruskich to czy do armi będą wcielali tylko prawdziwych polaków albo dla nieprawdziwych porobią PiS list Jak volkslisty i będą przyznawali grupy za czyste pochodzenie polskie , mniej czyste ,jeszcze mieszane pochodzenie i swołocz bez list PiS Tak jak mój dziadek nie załapał się za niemca na żadną listę bo był powstańcem śląskim dlatego nie został wcielony do wojska za to został zesłany na przymusowe roboty Kaczory pewnie będą postępować tak samo i np ja jako nieprawy polak z naszywką przekreślone"P" zostanę skierowany na roboty na ścianę wschodnią No fajnie będzie , zupa z brukwi i chleb z domieszką trocin Albo obóz koncentracyjny dla niepoprawnego
   Niech będzie pochylony Jarek zawsze dziewica

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka