• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Sikorski: będzie więcej procesów

• 09.05.11, 21:17
    Pan Radosław Sikorski jak 2+2=4 zostanie wybrany przez rodaków prezydentem RP, i będzie to dobry wybór dla mojej Ojczyzny. Tak uważam.
    Stanisław Remuszko
    Edytor zaawansowany
    • 09.05.11, 22:17
      darmo kamień wagi wielkiej...żydzi na grób wtoczyli - śpiewaliśmy w niedzielę wielkanocną; pewnie ostatni raz - zważywszy, że sikorowski (chyba jakoś tak?) grozi, karalnie; już sobie wyobrażam - rezurekcyjna procesja w świątecznym orszaku... do pierdla, albo i - na stos; a tak na marginesie - co z szaletami miejskimi, upstrzonymi napisami, wszelakimi, hę?!
      • 09.05.11, 22:51
        brzmski napisała:

> darmo kamień wagi wielkiej...żydzi na grób wtoczyli - śpiewaliśmy w niedzielę w
        > ielkanocną; pewnie ostatni raz - ......

======================================
        kamien a raczej cegla to ci chyba baranie na durny pusty łeb w kosciele drewnianym upadla...
        • 10.05.11, 00:40
          dajmy prawnikom sikorskiego wiecej roboty przy cenzurowaniu internetu! nie ma co sie oszukiwac, tu nie chodzi o ludzi, ktorzy rzucaja soczysta lacina, bo oni nie sa zadnym zagrozenim dla amerykansko- izraelskiego establishmentu ale o to, co powszechnie uwazane jest za natysemityzm! wystarczy choc troche byc zorientownaym w ostatnich wydarzeniach: angora: adsl rzada (skutecznie) przeprosi za dominemanie,ze tkrykolwiek zyd moze zadac od polski wiecej niz mu sie nalezy (czytaj: ktokolwiek kto kwestionuje finansowe zadania czlowiek zydowskiego pochodzenia wzgledem polski, jest amtysmieta), ktokolwiek kto uwaza izreslkie zbornie w palestynie (strzelanie do cywili, kobie, ludzi machajacych bialymi fflagami, uzywanie dzieci jako zywych tarcz, zamordowanwanie 1400 palestynczyko w tym 320 dzieci w operacji "plynny olow") za zle i pisza o tym, jest antysmieta. o taka walke z antysmietyzmem najwyrazniej chodzi!!!
          • 10.05.11, 00:41
            panie sikorski, prosze mnie pozwac za to, ze tu napisalem, ze ehud barac jest zbrodniarzem wojennym!!!

• 10.05.11, 00:53

Mosze Dajan i inni dowódcy - mordercy Palestyńczyków to też zbrodniarze-ludobójcy!!!

michaelus_maximus napisał:

> panie sikorski, prosze mnie pozwac za to, ze tu napisalem, ze ehud barac jes
              > t zbrodniarzem wojennym!!!
              >

• Zapewne nie wiecie, że Żyd jest największym ludobójcą w historii ludzkości. Działając na zlecenie Żyda prezydenta USA zaprojektował bombę mającą zabić jak największą liczbę ludzi. Tak mniej więcej brzmiały wytyczne dla żydowskiego naukowca, który dostarczył Amerykanom bombę zabijającą jednorazowo 100000 ludzi. Amerykanie oczywiście użyli żydowskiej bomby, jednak bez żydowskiego ludobójcy zabicie jednorazowo ponad 100000 ludzi w holokauście nie byłoby możliwe.

Trzy rzeczy warte zapamiętania:

Żydowski ludobójca-konstruktor działał na zlecenie Żyda - żydowskiego prezydenta USA.

Zlecenie dotyczyło konstrukcji bomby przydatnej do masowego ludobójstwa.

Ludobójstwo nastąpiło na rozkaz Żyda - żydowskiego prezydenta USA.
          • 10.05.11, 00:52
            Dokładnie - masz rację. A ponieważ krytykuję zbrodnie żydowskie (ludobójstwo ) na Narodzie Palestyńskim to w mniemaniu "narodu wybranego" jestem antysemitą. No więc jestem i wcale z tego powodu nie jest mi lepiej. Lepiej byłoby ( w tym i mi również ) gdyby żydzi zaprzestali mordować Arabów i wypłakiwać równocześnie nad nieszczęściami "narodu wybranego" ( bo nieszczęściem jest dla nich nawet to, że ktoś krzywo na żyda spojrzy - już jest antysemitą )
      • 10.05.11, 07:09
        brzmski napisała:

> co z szaletami miejskimi, upstrzonymi napisami, wszelakimi, hę?!

Skoro się poczuwasz, leć biegiem i powymazuj!
    • 09.05.11, 22:22
      No cóż - jak weszło się w rodzinkę, to trzeba bronić krewnych i znajomych królika. I tańczyć jak zagrają. A na marginesie - pójdę "po bandzie" - PRAWDA W OCZY KOLE, UDERZ W STÓŁ, A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ itp. Tylko w tym miejscu zadam bardzo niezręczne pytanie - gdzie w tym kraju jest wolność słowa, swoboda wypowiedzi, wolność mediów???? Już to przerabialiśmy - jedyny słuszny kierunek, jedyna słuszna idea, jedyna słuszna partia... Teraz "JEDYNA SŁUSZNA NACJA"??????
      • 09.05.11, 22:43
        Jaka prawda?Idiotów wszędzie widzących żydowskie spiski?Jeśli wierzysz w te idiotyzmy to powinieneś się leczyć.
        • 10.05.11, 04:47

maciekz70 napisał:

> Jaka prawda?Idiotów wszędzie widzących żydowskie spiski?Jeśli wierzysz w te idi
          > otyzmy to powinieneś się leczyć.

co jest 'idiotyzmem", twoje zydowskie pochodzenie, ktore zawdzieczasz 'spiskowi"?
      • 09.05.11, 22:49
        czarnyhs napisał:

Tylko w tym miejscu zadam bardzo
        > niezręczne pytanie - gdzie w tym kraju jest wolność słowa, swoboda wypowiedzi,
        > wolność mediów???? Już to przerabialiśmy - jedyny słuszny kierunek, jedyna słu
        > szna idea, jedyna słuszna partia... Teraz "JEDYNA SŁUSZNA NACJA"??????
        ============================
        oo odezwal sie polski nacjonalista...dla ciebie wolnosc slowa to plucie na żydów tak???
        Co ci żydzi ci zrobili tumanie wioskowy? ...a moze dziadunio stodole podpalał z nimi w srodku i tak w genach masz co?
        • 09.05.11, 23:19
          heretic_anthem napisał:

> czarnyhs napisał:
          >
          > Tylko w tym miejscu zadam bardzo
          > > niezręczne pytanie - gdzie w tym kraju jest wolność słowa, swoboda wypowi
          > edzi,
          > > wolność mediów???? Już to przerabialiśmy - jedyny słuszny kierunek, jedy
          > na słu
          > > szna idea, jedyna słuszna partia... Teraz "JEDYNA SŁUSZNA NACJA"??????
          > ============================
          > oo odezwal sie polski nacjonalista...dla ciebie wolnosc slowa to plucie na żyd
          > ów tak???
          > Co ci żydzi ci zrobili tumanie wioskowy? ...a moze dziadunio stodole podpalał z
          > nimi w srodku i tak w genach masz co?

A zrobili, zrobili, może też jesteś "chrzczony scyzorykiem" - jeśli tak, to widocznie tym tępym ( bo to "widać, słychać i czuć" ). Ruskie żydostwo z NKWD wywiozło moją Matkę na Syberię Towarzysz Komisarz Goldsztajn nadzorujący ten obóz o obostrzonym rygorze mówił do zesłańców : zabytie czto Polsza była, uże niet i uże nie budzet, a wam zdies podochnut kak sobaki". Mojego Ojca za to że był oficerem przedwojennym i oficerem KG AK żydostwo z informacji wojskowej i MBP po wojnie gnębiło. I żaden mosiek za to nawet nie powiedział "przepraszam". Jestem tylko ciekaw w jakim kibucu ciebie szkolili.
          • 09.05.11, 23:33
            I co z tego?To jest powód aby nienawidzić całego narodu?Mojego stryja zamordowało UPA a jakoś nie czuje nienawiści do Ukraińców.Trzeba być naprawdę chorym aby tak uogólniać.Idź się leczyć.
            • 09.05.11, 23:47
              Mnie żydzi nie przeszkadzają, i nie chodzi nienawiść ale o fakty. Niech sobie siedzą spokojnie w tym swoim Israelu - ich sprawa. Ale pisanie prawdy niestety kłuje w oczy. Nie darzę ich ani miłością, ani nienawiścią, ale niech nie robią z siebie wielkich męczenników. Wiele narodów wycierpiało, cierpi nadal ( w tym i Palestyńczycy ) i nikt nie reaguje tak jak oni ( czy ich obrońcy ) na prawdę. A oni zachowują się jak Kościół Katolicki - każde słowo krytyki czy niewygodnej prawdy traktuje jako atak na wiarę i religię. I żydzi to samo. Im wolno mordować Palestyńczyków, ale najmniejsze słowo krytyki - to już antysemityzm. Zatem to nie ja uogólniam. A jeśli coś w ogóle tobie mówi pojęcie "patriotyzm" i z tego chcesz innych leczyć, to sam zmień lekarza - bo ten co ciebie leczy to po prostu ciebie oszukuje. Serdeczne wyrazy współczucia.

maciekz70 napisał:

> I co z tego?To jest powód aby nienawidzić całego narodu?Mojego stryja zamordow
              > ało UPA a jakoś nie czuje nienawiści do Ukraińców.Trzeba być naprawdę chorym ab
              > y tak uogólniać.Idź się leczyć.

• 10.05.11, 00:56
                Jeśli ty to nazywasz patriotyzmem to ja nie jestem patriotą w twoim rozumieniu.I nie pisz bzdur o braku nienawiści.Nienawiść wylewa się z każdej litery twoich postów.Podejrzewam,że jedynym lekarstwem na twoją chorobę byłoby abyś cofnął się w czasie do czasów wojny i został zaszczutą zwierzyną,na którą polują podobne tobie kreatury,aby wydać ją na śmierć za wódkę czy kilo cukru.Chociaż może i to nie wyleczyłoby ciebie.Potencjalnych morderców ciężko jest wyleczyć.
                • 10.05.11, 00:59
                  Zmień lekarza, bo ten co ciebie leczy to ciebie oszukuje. I - przy okazji - zmień nick na "mosiek". Pozdro!!!

maciekz70 napisał:

> Jeśli ty to nazywasz patriotyzmem to ja nie jestem patriotą w twoim rozumieniu.
                  > I nie pisz bzdur o braku nienawiści.Nienawiść wylewa się z każdej litery twoich
                  > postów.Podejrzewam,że jedynym lekarstwem na twoją chorobę byłoby abyś cofnął s
                  > ię w czasie do czasów wojny i został zaszczutą zwierzyną,na którą polują podobn
                  > e tobie kreatury,aby wydać ją na śmierć za wódkę czy kilo cukru.Chociaż może i
                  > to nie wyleczyłoby ciebie.Potencjalnych morderców ciężko jest wyleczyć.

• 10.05.11, 01:02
                    Nie ty będziesz mi nicki wybierał śmieciu.
                    A tak na marginesie lepszy mosiek niż czarnyhuj.
                    • 10.05.11, 01:05

No tak - jak mosiek, to analfabeta. To się pisze przez "ch" prymitywie. Ale nawet wolę być przez "h" niż ciotą, "salcią" mośku!!!!

maciekz70 napisał:

> Nie ty będziesz mi nicki wybierał śmieciu.
                      > A tak na marginesie lepszy mosiek niż czarnyhuj.
                      • 10.05.11, 01:19
                        To ty pisząc swój nick przez h popełniłeś błąd.Jedyne co pasuje do twoich wypowiedzi to właśnie czarnyhuj obojętnie jak pisany.I nie jesteś w stanie mnie obrazić bo z twoich ust usłyszeć ,że się jest prymitywem to komplement zapluty prymitywny kretynie.Pewnie walisz konia na samą myśl o paleniu ludzi w stodołach łachu.
                        • 10.05.11, 01:40
                          maciekz70 napisał:

> To ty pisząc swój nick przez h popełniłeś błąd.Jedyne co pasuje do twoich wypow
                          > iedzi to właśnie czarnyhuj obojętnie jak pisany.I nie jesteś w stanie mnie obra
                          > zić bo z twoich ust usłyszeć ,że się jest prymitywem to komplement zapluty prym
                          > itywny kretynie.Pewnie walisz konia na samą myśl o paleniu ludzi w stodołach ła
                          > chu.

Mosiek albo - salcio ( jak wolisz ) - widzisz młodzieńcze - cała różnica między tobą a mną jest taka, że ja wiem co ja chcę napisać i co pisze, natomiast tobie wszystko się pokręciło. Aby kogokolwiek obrazić, czy choćby chcieć obrazić, to wpierw trzeba mieć przeciwnika. A ty dla mnie żaden przeciwnik, zwykła zawartość kloaki. Taki Stalin przy tobie to wzór cnót i kultury. A na dodatek twoje zacietrzewienie jest tak mocne, że sam sobie przeczysz. wpierw stwierdzasz, że z moich ust słowo "prymityw" to komplement ( dziękuję ), później sam wyzywasz mnie od prymitywnego ( dziękuję drugi raz ). Co do kretyna - no cóż - każdy sądzi wg siebie. A co do walenia konia - chwała Bogu - nie muszę. Znam inne sposoby. A tobie polecam ponoć stary żydowski sposób szczególnie cenny w kibucach gdzie nie ma kobiet. Tam jeden drugiemu na przemian robi dobrze, więc poszukaj sobie partnera i róbcie to sobie nawzajem, albo - jak nikt ciebie tu nie chce - kup sobie bilet do I-sra-ela ( ale w jedną stronę ). Będziesz robił komuś dobrze i na przemian ktoś tobie w czasie dyskusji o mordowaniu dzieci Palestyńczyków. Żegnam mosze!
                          • 10.05.11, 01:49
                            Jeszcze nigdy nie spotkałem takiej kupy łajna jak ty.Kreatur twojego pokroju najłatwiej było spotkać w obozach,gdzie pełniły rolę kapo.Równie dużo było ich wokół stodoły w Jedwabnem.Twoje marzenia się na szczęście nie spełnią.Już żadnego żyda żywcem nie spalisz ani nie zakatujesz.
                            • 10.05.11, 01:56
                              wal się salcio!!! A napletek po "chrzczeniu scyzorykiem" wetknij sobie do pustego czerepu, tam gdzie normalny człowiek ma mózg!!!
                            • 10.05.11, 02:03

maciekz70 napisał:

> Jeszcze nigdy nie spotkałem takiej kupy łajna jak ty.Kreatur twojego pokroju na
                              > jłatwiej było spotkać w obozach,gdzie pełniły rolę kapo.Równie dużo było ich wo
                              > kół stodoły w Jedwabnem.Twoje marzenia się na szczęście nie spełnią.Już żadnego
                              > żyda żywcem nie spalisz ani nie zakatujesz.

Przy okazji - masz dobre, żydowskie teksty idealne na festiwal kultury żydowskiej. Pierwsze miejsce murowane. A na marginesie - starzy komuniści żydowscy mieli rację: "jeśli nie można zwyciężyć przeciwnika, to albo trzeba się do niego przyłączyć, albo przynajmniej próbować go obrazić". Metoda skądinąd przejęta przez grupy kibiców. Własny zespół słaby, to trzeba ( nie mając innych argumentów merytorycznych ) przeciwnika zbluzgać!!! Pełna kultura!!!
                              • 10.05.11, 02:40
                                Kultura jest dla ludzi a nie dla była,które,jeśliby mu na to pozwolić,mordowałoby innych dla przyjemności.A tak przy okazji lepsze są żydowskie teksty od tekstów polaczków-kretynów.
                                • 10.05.11, 02:46
                                  Masz dobre wzorce: mordercy żydowscy z NKWD używali tych samych zwrotów. Polaków- Patriotów wozili w wagonach bydlęcych, o Polakach mówili pogardliwie "polaczki", znęcali się nad Polakami "dla przyjemności" itp. Żegnam potomku polakożerców żydowskich rodem z NKWD. Masz dobrą szkołę. Twój dziadek z czego strzelał w Katyniu????

maciekz70 napisał:

> Kultura jest dla ludzi a nie dla była,które,jeśliby mu na to pozwolić,mordowało
                                  > by innych dla przyjemności.A tak przy okazji lepsze są żydowskie teksty od teks
                                  > tów polaczków-kretynów.
                                  • 10.05.11, 02:57
                                    Ty masz jeszcze lepsze.Mordercy w obozach koncentracyjnych nazywali żydów parchami i mośkami.Mordowali ich dla przyjemności.Żegnam wnuku obozowego strażnika.Masz dobrą szkołę.Twój dziadek sypał cyklon b czy może tylko palił ich żywcem w stodołach?
                                    • 10.05.11, 10:29
                                      maciekz70 napisał:

> Ty masz jeszcze lepsze.Mordercy w obozach koncentracyjnych nazywali żydów parch
                                      > ami i mośkami.Mordowali ich dla przyjemności.Żegnam wnuku obozowego strażnika.M
                                      > asz dobrą szkołę.Twój dziadek sypał cyklon b czy może tylko palił ich żywcem w
                                      > stodołach?
                                      Nie masz argumentów - to używasz obelg?? Prymityw. Pałuj się ( w kibucu )
                                      • 10.05.11, 19:13
                                        Ty pierwszy zacząłeś kmiocie.To z czego twój dziadek w Babim Jarze?
                                • 11.05.11, 02:35
                                  maciekz70 napisał:

> Kultura jest dla ludzi a nie dla była,które,jeśliby mu na to pozwolić,mordowało
                                  > by innych dla przyjemności.A tak przy okazji lepsze są żydowskie teksty od teks
                                  > tów polaczków-kretynów.

zwlaszcza, te zydowskie teksty pisane reka zydowskiego dziecka na rakietach wystrzeliwanych na Liban,czy Palestyne.Czy manifest komunistyczny, tez zaliczasz do 'ZYDOWSKICH TEKSTOW"?
                        • 10.05.11, 02:35
                          maciekz70 napisał:

> To ty pisząc swój nick przez h popełniłeś błąd.Jedyne co pasuje do twoich wypow
                          > iedzi to właśnie czarnyhuj obojętnie jak pisany.I nie jesteś w stanie mnie obra
                          > zić bo z twoich ust usłyszeć ,że się jest prymitywem to komplement zapluty prym
                          > itywny kretynie.Pewnie walisz konia na samą myśl o paleniu ludzi w stodołach ła
                          > chu.

wspanialy przyklad zydowskiej "kultury"
                            dlatego też poleciłem mu aby z tymi tekstami zgłosił się na "festiwal kultury żydowskiej" - pierwsze miejsce murowane!!! Pozdro!!!!
          • 10.05.11, 00:08
            czarnyhs napisał:

> A zrobili, zrobili, może też jesteś "chrzczony scyzorykiem" - jeśli tak, to wid
            > ocznie tym tępym ( bo to "widać, słychać i czuć" ). Ruskie żydostwo z NKWD wywi
            > ozło moją Matkę na Syberię Towarzysz Komisarz Goldsztajn nadzorujący ten obóz o
            > obostrzonym rygorze mówił do zesłańców : zabytie czto Polsza była, uże niet i
            > uże nie budzet, a wam zdies podochnut kak sobaki". Mojego Ojca za to że był ofi
            > cerem przedwojennym i oficerem KG AK żydostwo z informacji wojskowej i MBP po w
            > ojnie gnębiło. I żaden mosiek za to nawet nie powiedział "przepraszam". Jestem
            > tylko ciekaw w jakim kibucu ciebie szkolili.
            ===============================

po 1 -nie jestem w ogole ochrzczony . ani scyzorykiem ani woda swiecona . moja rodzina to ateisci.
            po 2 -to b.przykre co spotkalo twoja rodzine , nie mozna generalizowac a ty to robisz, nie wszyscy niemcy byli podczas II ws zwolennikami hitlera, czy czepiac sie bedziesz dzisiejszego 20,30,40 letniego niemca za to co jakis nazista zrobił??? zastanow sie czlowieku bo ta choroba nienawisci cie zabije i zje...
            po 3 szkolili mnie najpierw w XXXIV LO w Warszawie a pozniej na UW warszawskim... niestety mialem tego pecha ze mi promotora w stanie wojennym zamknieto i jakos napisanie magisterki rozplynelo sie po kosciach...a pozniej mi sie juz nie chcialo bo zajałem sie prywatnym biznesem .
            Patrz kurde moj dziadek tez byl przed 2 ws oficerem w 5 pułku artylerii lekkiej we Lwowie i jakos zaden zyd go nie poniewierał za to...ani ub sb etc...
            To by bylo na tyle odnosnie ad vocem i radze brac cos na uspokojenie...
        • 10.05.11, 02:30
          heretic_anthem napisał:

> czarnyhs napisał:
          >
          > Tylko w tym miejscu zadam bardzo
          > > niezręczne pytanie - gdzie w tym kraju jest wolność słowa, swoboda wypowi
          > edzi,
          > > wolność mediów???? Już to przerabialiśmy - jedyny słuszny kierunek, jedy
          > na słu
          > > szna idea, jedyna słuszna partia... Teraz "JEDYNA SŁUSZNA NACJA"??????
          > ============================
          > oo odezwal sie polski nacjonalista...dla ciebie wolnosc slowa to plucie na żyd
          > ów tak???
          > Co ci żydzi ci zrobili tumanie wioskowy? ...a moze dziadunio stodole podpalał z
          > nimi w srodku i tak w genach masz co?

reprezentujesz typowe zydowskie chamstwo, Zydzi w Polsce przy pomocy terroru wprowadzili siermiezny socjalizm,ledwo sie wojna zaczela juz zdradzali Polske i Polakow.Milcz kanalio, bo dodam wiecej
      • 09.05.11, 23:46
        Czy w tym kraju jest swoboda wylewania szamba na ulicę? Jakoś tego sobie nie wyobrażam...
    • Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • 09.05.11, 22:26
      ...USA a nie tropieniem antysemityzmu na forach internetowych.

Ogólnie rzecz biorąc jaki rząd taki minister.
      • 09.05.11, 22:47
        virtuoz83 napisał:

> ...USA a nie tropieniem antysemityzmu na forach internetowych.
        >
        =======================
        a co ??? tak ci spieszno na jackowo i do zrywania azbestu ???
          heretic_anthem napisał:

> virtuoz83 napisał:
          >
          > > ...USA a nie tropieniem antysemityzmu na forach internetowych.
          > >
          > =======================
          > a co ??? tak ci spieszno na jackowo i do zrywania azbestu ???

ty juz zrywasz Zydzie
      • 09.05.11, 23:31
        A do kogo Ty mowisz pajacu??? Takie kmioty z zapadlych wiosek, ktore pchaja sie jak opetani do USA robia nam wlasnie fatalne statystyki w USA. I dopoki nie zaczna zachowywac sie jak homo sapiens, dopoty zniesienia wiz nie bedzie, jasne? Mieszkalem tam prawie 15 lat i tyle razy, ile ja sie wstydzilem za tych glabow kapuscianych, to nie sposob zliczyc. Wyszedlem z domu na ulice i juz slysze "polska mowe" - Ty k....a, ale ten ch....Cie wywalil? Trzeba mu dopier..... A angielski w wykonaniu tych glabow, to jakies horendum. Oczywiscie, ze sa tam normalni i wyksztalceni Polacy, ale niestety glabow jest duza przewaga....
      • 11.05.11, 01:50
        Nie musisz miec wizy do USA lecisz do Kanady a pozniej lasem idziesz sobie do krainy JezUSA.
    • 09.05.11, 22:29
      A kiedy "GW" zacznie robić porządek u siebie ?!
      Niniejszym zgłaszam naruszenie prawa i po raz dwudziesty już chyba zwracam uwagę na niedopuszczalne i obraźliwe wypowiedzi niejakiego jeepwdyzlu. Wypowiedzi typu jak niżej nie są kasowane przed admina, a konto tego miałkiego człowieka cały czas działa, jak widać poniżej:

forum.gazeta.pl/forum/w,915,116624246,,Prowizja_ale_za_co_.html?v=2 :

Re: świstki?
      jeepwdyzlu 20.09.10, 13:05 Odpowiedz

złodzieju?
      projekcja podświadomości kutasie
      ty chcesz okraść uczciwie działającą firmę
      ale ci się nie uda
      i dobrze ci tak matkojebco
      nie odpisuj
      jeep
      • 09.05.11, 22:40
        pewnie już prawnicy coś tam przygotowują

da się sporo znaleźć - wg innych słów kluczowych pewnie też:

szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?&s.sm.query=%C5%BCydy
    • 09.05.11, 22:39
      PO/PSL przykrywające osiągnięcia wskaźników ekonomicznych. Taka sama zadyma jak z prowokacją zajść na stadionie w Bydgoszczy wywołanych przez POlicję na zamówienie żondu w celu uzasadnienia wprowadzenia specustaw dających zwiększone uprawnienia siłom mundurowym z inwigilacją włącznie.
      • 09.05.11, 23:40
        Dopiero co pisalem o polskich glabach w USA, a tu pojawila sie prawdziwa perla, glab niemal doskonaly!!! Co to jest kmiocie "żond", bo doprawdy nie wiem?
        • 09.05.11, 23:53
          nadsledczy nie dyskutuj z chamem. On nie zna tak dobrze polskiego języka jak Ty bo on pewnie nie ma nawet szlacheckiego pochodzenia. Taki głąb jak on nigdy nie zrozumie nawet najprostszej ironii. Opowiedz jeszcze coś o pobycie w Stanach, bardzo mnie zaciekawiłeś. To wspaniały tolerancyny kraj. Buziaki.
    • 09.05.11, 22:40
      gratulacje dla cenzora... za aktywność -:)

/dziadek pracował na Mysiej?
    • 09.05.11, 22:42
      Niech sie lepiej zajmie wpisami antypolskimi.
    • 09.05.11, 22:57
      "słowo boże" i Internet

pleban w niedzielę sieje ziarno nienawiści,a w Internecie są owoce.
      ale ta grupa zawodowa nie odpowiada za swoje słowa i czyny.
      • 09.05.11, 23:26
        Prawicowcy tak silnie związani z chrześcijaństwem często nawet nie zdają sobie sprawy z tego, iż należą do żydowskiej sekty, założonej przez przypadek przez niejakiego Jezusa (ten religijny Żyd pragnął jedynie zreformować judaizm, a niechcący utworzył największą sektę religijną na całej planecie). Biskupi, kardynałowie oraz sam papież noszą kipy (jarmułki) dla upamiętnienia pierwszych chrześcijan, którymi byli wyłącznie Żydzi. Wszystko, co chrześcijańskie ma związek z Żydami i z judaizmem. Polscy katolicy czczą swego żydowskiego Boga wiszącego na krzyżu, Żydówka Maria jest królową Polski itd., itp. Trzeba sobie uzmysłowić, iż bez Żydów nie byłoby nawet "prawdziwych" Polaków-katolików.
    • 09.05.11, 23:17
      Mam nadzieję,że już złożyłeś wniosek przeciwko Gazecie Wyborczej za antypolskie wpisy ? Nie złożyłeś..Trudno . Kradnij i oszukuj dalej...
      A co do wiarygodności towarzysza Giertycha..To może jakiś cytacik co to zjawisko twierdziło na temat PO ? Nie pamiętasz ? Ojej jaki Ty masz problem Sikorski z tą sklerozą..To kradnij ( piszę to z pełną odpowiedzialnością przed sądem międzynarodowym a nie przed polskim burdelem) i oszukuj dalej.
      Cześć Sikorski..Pozdrowienia od dziewczyn i chłopaków z Londynu..Ty już wiesz za co....
      • 10.05.11, 11:54
        yayetchco napisał:

Yayetcho ty masz odchyły chłopcze jak rzadko.
        Pieprzysz niby potłuczony.
        Zwaliła cię pewno druga zmiana co na twym zapchlonym łożu śpi?

> Mam nadzieję,że już złożyłeś wniosek przeciwko Gazecie Wyborczej za antypolskie
        > wpisy ? Nie złożyłeś..Trudno . Kradnij i oszukuj dalej...
        > A co do wiarygodności towarzysza Giertycha..To może jakiś cytacik co to zjawisk
        > o twierdziło na temat PO ? Nie pamiętasz ? Ojej jaki Ty masz problem Sikorski z
        > tą sklerozą..To kradnij ( piszę to z pełną odpowiedzialnością przed sądem międ
        > zynarodowym a nie przed polskim burdelem) i oszukuj dalej.
        > Cześć Sikorski..Pozdrowienia od dziewczyn i chłopaków z Londynu..Ty już wiesz z
        > a co....

--
        Twój ślub, to legalne złodziejstwo.
        Wszystko co posiadasz jest tylko pół warte.
        Pamiętaj! Czas to pieniądz, skróć seks do minuty, dłużej
        to rozrzutność. Unikaj seksu w lesie, leśnik to zbój, podgląda!
    • 09.05.11, 23:18
      pokazywarka.pl/vxt7z3/
    • 09.05.11, 23:19
      No i dlaczego tylko o tym antysemityzmie tylko którego wcale tak znowu dużo nie ma. Gdzie mu do antypolonizmu i polonofobii, do antyklerykalizmu i chrystofobii, do gorszącej promocji pederastii, do pisofobii i inwektyw pod adresem Radia Maryja. To prawdziwy skandal panie Sikorski. A pan palcem nie kiwnie szukając dziury w całym.
    • 09.05.11, 23:23
      Polska to ewenement. Wszystkie liczące się siły polityczne w naszym kraju są życzliwe Izraelowi. Zarówno PO, jak i prawicowe PiS. Przecież świętej pamięci Lech Kaczyński był wielkim przyjacielem państwa żydowskiego – mówi Bartoszewski. – Proszę wskazać inny kraj w Europie, w którym w ostatnim 20-leciu trzech szefów dyplomacji, Meller, Rotfeld i Geremek, było żydowskiego pochodzenia, jeden ma honorowe obywatelstwo Izraela, a obecny ma żonę Żydówkę.
      • 09.05.11, 23:31
        Francja, Sarkozy.

--
      • 09.05.11, 23:44
        i przeciez nasz Prezydent tez ma za zone zydowke, jego dzieci sa zydami, tak jak dzieci Sikorskiego

naczelny najwiekszej gazety tez jest zydem

i wy mowicie o antysemityzmie? oni przeciez maja u nas jak w niebie
        • 10.05.11, 12:02
          maxmartini napisał:

> i przeciez nasz Prezydent tez ma za zone zydowke, jego dzieci sa zydami, tak j
          > ak dzieci Sikorskiego
          > naczelny najwiekszej gazety tez jest zydem
          > i wy mowicie o antysemityzmie? oni przeciez maja u nas jak w niebie

Ty byś chciał decydować osobiście, kto ma prawo do której wiary należeć.
          Nieprawdaż?
          Przepraszam nie tylko ty i twa świta zwane wysokie kartofle.
          Jeżeli ta rasa jest idealna, to zakopcie się chore krasnale, niby krety pod ziemię.
          I weźcie z sobą też szpetne, Marty czy im jak.

Pierdolony rasisto.
          Byś się na śmierć zasrał.
          I twa cała świta z kutami i bez.
          --
    • 09.05.11, 23:25
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • 10.05.11, 00:13
        czarnyhs napisał:

> wypad do kibucu mośku!!!! I zmień ksywę na "judasz" - bardziej adekwatne do two
        > ich poglądów, jeśli "wieszasz psy" na polskich Patriotach. Ile srebrników kasu
        > jesz za to ????
        =========================
        tojest wlasnie modelowy antysemicki post . klikam o skasowanie a moder spi...albo ma to w dupie...
        to mam nadzieje ze sie i wam w GW dobierze Sikorski do tyłkow!!!
        • 10.05.11, 00:18
          Prawda w oczy kole?!?!?!?!?
          • 10.05.11, 00:28
            czarnyhs napisał:

> Prawda w oczy kole?!?!?!?!?

jaka prawda ??? idz sie leczyc socjopato, ale na nogi..na glowe za pozno zreszta genetycznie masz gowno zamiast mozgu.
            • 10.05.11, 00:32
              heretic_anthem napisał:

> czarnyhs napisał:
              >
              > > Prawda w oczy kole?!?!?!?!?
              >
              >
              > jaka prawda ??? idz sie leczyc socjopato, ale na nogi..na glowe za pozno zreszt
              > a genetycznie masz gowno zamiast mozgu.

każdy sądzi według siebie!!!! Pozdro!!!
        • 10.05.11, 12:38
          Nawet moderator ma Cię w doooopie..
    • 09.05.11, 23:28
      cyrix24 napisała:
      Ha, ha, dopiero teraz zauważyłem że mam do czynienia z damą.
      To jest zero w porównaniu co się w Afryce środkowej robi z kobietami.
      To jest największe świństwo.
      Bo zabiera się kobiecie tego co zwie się rozkoszą.
      Tam podnieś głos proszę.
      Obrzezanie miało służyć tylko czystości mężczyzn, i nie ogranicza w żaden sposób
      współżyciu seksualnemu.

> ale zboczone zacofane afrykańskie obyczaje.

Daj sobie też podciąć jak cie to tak interesuje.
      Ponoś bez skóry dłużej stoi.
      A czy młody czy starszy gdzie różnica?

--
        a nierzadko także łechtaczki. Ich przyszłe życie erotyczne nie tylko pozbawione będzie rozkoszy, lecz także przepełnione zostanie cierpieniem. To dopiero jest prawdziwe barbarzyństwo!
    • 09.05.11, 23:29
      zyczenie wlasne i zony staje sie politycznym OBL.
      On nigdy nie bedzie prezydentem, chyba, ze malego panstewka na Bliskim Wschodzie.
      Ten gogus nie nadaje sie do niczego poza noszeniem zonie torebeczki.
      --
      "Power is the ultimate aphrodisiac" - prezes JK za Henry Kissingerem.

Don't worry about the world coming to an end today. It's already tomorrow in Australia.
      koham.mihnika© - alter ego koham.mihnika
      • 10.05.11, 00:30
        a ty nocnika za kaczorem zeby nie fajdal pod siebie....
    • 09.05.11, 23:41
      Panie Sikorski niech pan nie zawraca głowy , ale weźmie się za odzyskanie polskich banków.
      • 09.05.11, 23:43
        Szablom czy cepem ma odzyskiwać?
        • 09.05.11, 23:55
          • 10.05.11, 08:01
            Po to, żeby wszędzie był taki syf jak w PKO i Skokach?
          • 10.05.11, 08:03
            Może by jeszcze produkcję "Syrenki" reaktywować? W końcu też była państwowa !
        wojtek2784 napisał:

> Panie Sikorski niech pan nie zawraca głowy , ale weźmie się za odzyskanie polsk
        > ich banków.
        ===============
        przepraszam ale tak z ciekawosci... kto ma nam zwracac banki i jakie? moglbys rozwinac temat?
    • 09.05.11, 23:43
      Masz całkowitą rację, ale - by sprawiedliwości stało się zadość należy pozamykać wszystkie antypolskie tytuły i polityków......
      (z koszerną gó...prawdą i bandą do której pajacu należysz)
      Chyba, że coś przespałem i jesteśmy w izraelu......
      Skórkę na szczęście mam na miejscu.
      A i z Al Kaidą da się dogadać.........
      Kesim !
      • 10.05.11, 00:20
        aerobat napisał:

> Masz całkowitą rację, ale - by sprawiedliwości stało się zadość należy pozamyka
        > ć wszystkie antypolskie tytuły i polityków......
        > (z koszerną gó...prawdą i bandą do której pajacu należysz)
        > Chyba, że coś przespałem i jesteśmy w izraelu......
        > Skórkę na szczęście mam na miejscu.
        > A i z Al Kaidą da się dogadać.........
        > Kesim !
        =========================
        rotfllllll ...moze i skorke masz na miejscu ale na łby to sie z chyjem pomieniałes wsioku :P
    • 09.05.11, 23:49
      oby nie okazało się, że część pisiorów to żydzi, bo wtedy trza będzie zamknąć forum wyborczej gazety za wpisy ... póki co, to język miłości, nie mowa nienawiści!
    • 09.05.11, 23:51
      Procesy? To proszę wiedzieć, że wiele takich powinno się dawno odbyć przeciwko panu. Polaków nie wolno obrażać, panie sikorski, nie tylko Żydów. Nie ma tak dobrze, że wolno publicznie obśmiewać polskiego śp. Prezydenta, wykrzykiwać pod jego adresem inwektywy wszelkiej natury, publicznie wrzeszczeć ile dni, nawet godzin prezydentury zostało, pogardliwie wyrażać się o wzroście Prezydenta, podczas gdy sam jest pan wyższy może o 2 cm..., a być bardzo czułym na swoim żydowskim punkcie. To pana sprawka ta ogromna agresja, to pan jest za nią odpowiedzialny, ale teraz ma pan władzę i z hukiem przeogromnym wytacza procesy, niesprawiedliwe, bo wcale nic nie upoważnia pana do tego, by czuć się lepszym od nas, Polaków. OK?
    • 09.05.11, 23:55

"Chodzi mi o to, że ten kto rozprowadza, rozpowszechnia tego typu rzeczy jest odpowiedzialny. Wpis na forum jest jak list do redakcji i redakcja jest za to odpowiedzialna ..." - ale należy wyłączyć z tej grupy winnych redakcję Gazety Wyborczej, wobec forumowiczów TEJ gazety należy stosować inne kryteria
    • 09.05.11, 23:57
      @art.usa
      antysemici to są ludzie wielkiego taktu....
      kobiety maszerują za facetem,ale jest wyjątek

panie na polu minowym mają pierwszeństwo .

to są ludzie Wielskiego Projektu dla
      czystych i prawdziwych Polaków.
      • 10.05.11, 12:10
        sakral napisał:

> @art.usa
        > antysemici to są ludzie wielkiego taktu....
        > kobiety maszerują za facetem,ale jest wyjątek
        > panie na polu minowym mają pierwszeństwo .
        > to są ludzie Wielskiego Projektu dla
        > czystych i prawdziwych Polaków.

A nie tylko.
        Czyści i prawdziwi Polacy to złośliwe, niedorozwinięte krasnalstwo,
        które trzyma razem, niby smoła i zaraza.

--
    • 09.05.11, 23:59
      a nierzadko także łechtaczkę. To jest prawdziwe barbarzyństwo!
    • 10.05.11, 00:00
      Jak można się wstydzić przynależności do narodu wybranego?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.