Dodaj do ulubionych

Stadiony we Wrocławiu i Lubinie zamknięte

13.05.11, 14:25
Proponuję by własnie budowane stadiony na Eurp 2012 jak już zostaną otwarte z wielką pompą i pokropkiem biskupa od razu zamknąć. A kibice mistrzostw będą oglądali mecze na telebimach przed stadionem. Polska prekursorem nowej świeckiej tradycji. Tak trzymać i nie popuszczać (w gacie) a będziemy znani nawet w Mozambiku.
Edytor zaawansowany
 • no_nick 13.05.11, 16:30
  Sluszna ironia.Bo przeciez nowe stadiony sa budowane po to, zeby horda pijanego bydla przetaczala sie przez nie dwa razy na tydzien obracajac wszystko w ruine. To jest dopiero tradycja, ktora siegnie dalej niz do Mozambiku.

  --
  And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.
 • trajkotek 14.05.11, 02:11
  trzeba przyPOmnieć młodszym, którzy nie pamiętają tamtych czasów:
  youtu.be/tneeqPp4yp0
  pszetrfamy! zwycienżymy!
 • bobkat25 14.05.11, 07:53
  Zamknąc stadiony, bo tam przychodzą źli kibole. Zamknąć dworce PKP i PKS, ponmieważ tam przychodzą narkomani. zamknąć drogi bo są dziurawe i na nich giną ludzie. Zlikwidować policję i wojsko bo będzie taniej. Chyba partia Tuska ukradła program Kononowicza" nie będzie alkoholu, nie będzie narkomanii - NIC NIE BĘDZIE ". Kononowicz na prezydenta z ramienia PO.
 • ajakzupa 14.05.11, 10:19
  J. Kochanowski o Tusku:

  "Bo z Polaków Tusk w żywe oczy szydzi,
  To da, to weźmie, jako się mu widzi."
 • marian391 14.05.11, 13:30
  ale metody fatalne i przeciw skuteczne. Nie można zwalczać naruszeń prawa samemu je naruszając. Decyzje o zamknięciu stadionów nie mają większych szans na obronienie się przed sądami. I wtedy odszkodowanie dla klubów zapłacą wszyscy podatnicy. Nagłe zainteresowanie premiera niedobrą sytuacją na stadionach nie jest przypadkowe. Trudno nie zauważyć, że jest to element kampanii wyborczej. Dlatego sprawiedliwość wymaga, aby koszty ewentualnych odszkodowań dla klubów zostały pokryte ze środków PO!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka