Dodaj do ulubionych

Polscy kibole zatrzymani w Berlinie. 19 rannych...

29.06.11, 19:50
Po co takie bydło jeździ na mecze skoro sam mecz w ogóle ich nie interesuje? Policja powinna im te petardy wsadzić w du..
Edytor zaawansowany
  • zgr-edo 29.06.11, 19:51
    pokolenie JP2, kaczystowskie nasienie chciało Berlin zdobywać. Te prymitywy powinny być przewiezione do granicy państwa TiRami do przewozu bydła i przekazane w ręce polskiej Policji. Sąd powinien orzec dużą grzywnę , oraz zakaz opuszczania Polski na okres 10 lat w połączeniu z zakazem stadionowym. Przez takich sukinsynów cierpią porządni ludzie , na codzień mieszkający i pracujący w Niemczech.
  • zed.1 29.06.11, 21:21
    Ile miasto zapłaciło pogoni za promocje Szczecina? To jest ta promocja?

I jeszcze oni maja czelność domagać sie nowego stadionu?
    --
    ∫t∫ε't∫in 2050
    "Widzę więcej - więcej wiem, tak to jest mniej więcej."
  • dlugikrzys 30.06.11, 09:23
    Co z debilami ma wspólnego Papież, zydo_komunisto
  • zed.1 01.07.11, 04:51
    Papież to juz z nikim nic nie ma wspólnego bo nie żyje.
    --
    ∫t∫ε't∫in 2050
  • tajemnicapanstwowa 29.06.11, 19:54
    Idioci - lepiej chyba nie da sie tego podsumowac.
    jest mi wstyd za te bande bezmozgich yeti.

jednoczesnie pokazali oni, ze zakaz grupowych wyjazdow na mecze jest zasadny.
  • blogfiles 29.06.11, 20:58
    a nie o "kibolach Pogoni Szczecin" ?
  • dazheng 30.06.11, 09:11
    A Szczecin to nie Polska?
  • 0ffka 29.06.11, 21:11
    Wstyd przynoszą Polsce :(
    --
    שָׁלוֹם עֲלֵיכֶם
  • zed.1 29.06.11, 21:24
    Nie tylko Polsce ale i Szczecinowi. Akurat gdy wszyscy sie starają zbliżyć z Berlinem i czerpać z tego korzyści banda debili musi sie wybrać na rozjebke. Kretyni.
    --
    ∫t∫ε't∫in 2050
  • felinecaline 29.06.11, 23:27
    Jak slusznie bronil JJK swoich "aniolkow"!
  • mloo 29.06.11, 21:56
    Pijaki, ku..., złodzieje. To jest właśnie moje miasto. Dlatego porządni młodzi ludzie opuszczają to zapijaczone, zaszczane, brudne bagno.
  • tajemnicapanstwowa 29.06.11, 22:03
    dodam tylko, ze wg. Pogoni na meczu bylo 700 kibicow ze Szczecina.
    Ponoc jeden chlopak w drodze na mecz zaslabl i zmarl w szpitalu po reanimacji.
  • zuk30 30.06.11, 07:51
    I teraz powinny im niemieckie sądy pokazac jaki jest koszt takiego zachowania.
    Nazywajmy ich bandytami a nie kibolami , to zwykłe prymitywy których nawet nie było stac na bilet za 8 Euro, a pchaja sie na "zagraniczny" sparing :)

Mam nadzieje ze miasto to nauczy nie płacić żadnemu klubowi który nie bedzie wspołpracował w walce z tymi prymitywami.
  • trymerek 30.06.11, 08:00
    Oczywiście,demokracja,zadnych kar bo wyzywaja Tuska.Jak mozna wychowac bydlaków jak nie ich metodami.Zadnej demokracji -na kazdy choc by najmniejszy ruch kibola pałka w dłoń i lać po durnych łbach czy tyłkach,inaczej rozymu nie nabędą.Trzeba byc ostatnim kretynem aby jechać na mecz w celu wszczynania burd.Popieram wniski aby nie było żadnych wyjazdów na mecze do siedziby przeciwnika./juz widzę jak będa przygotowani niemcy na jakiś ewentualny mecz Pogoni u nich/
  • rockville 30.06.11, 08:21
    Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz ! W Berlinie pokazalismy, co zrobimy Niemieckim kibicom, jezeli sie pokaza w Polsce na Euro ! Masaz twarzy czyli danie po ryju, oplucie kobiet -to ich czeka, a do nas nie zabiora niemieckich policjantow .
  • trymerek 30.06.11, 10:06
    A jest na świecie jakiś głupszy od ciebie burak ?????
  • bohdanek-net 30.06.11, 08:16
    POGOŃ to miliony z miejskij kasy na tzw.promocję Szczecina. JA ZA TAKĄ PROMOCJE DZIEKUJE !!!!Zamiast wydawania pieniędzy z moich podatków na byle jaką drużynę/mają stadion za darmo tego nie ma w normalnych krajach i miastach,niech szukają sponsora gotowego trzymać sztamę z barachłem z trybun/.Jest tysiące innych sposobów promowania szczecina choćby przez załatanie dziur na Wojska Polskiego czy budowę szaletów dla turystów, Taki sam pożytek z tej promocji czy bedą grali w ekstraklasie czy A klasie panowie radni/ta niby promocja to i tak pic na wodę nie przynoszacy miasu zadnych korzysci a chodzi tylko o tytuł w bilansie-zresztą składający sie z długów.
  • tykaczor 30.06.11, 08:19
    To wyborcy PiS-u, za którymi ujął się kurdupel Jaruś ! Oni wyjechali na "mecz" prosto ze spotkania młodzieży popierającej Radio Maryja w Częstochowie. To "baranki z Torunia wlały w nich taką "miłość " !
  • sedaluk 30.06.11, 09:08
    To jest nowa jakosc. Chyby pierwszy raz w Niemczech . Bo po angielskich czy holenderskich
    huliganach to takich rzeczy zawsze mozna sie spodziewac. Nastepnym razem policja bedzie lepiej
    przygotowana.
  • wyszynekwanda 30.06.11, 09:49
    Maciarewicz powinien zwołać komisję sejmową w celu wykrycia spisku niemiecko-tuskowego, którego celem jest prześladowanie prawdziwych polskich (wolskich)" patriotów. Wspaniała jest ta wolska młodzież...
  • p_iki 30.06.11, 10:16
    na temat brutalnych dzialan policji wzgledem polskich sympatykow pilki noznej
  • tytfu_81 30.06.11, 10:21
    tak jak głosi napis na tablicy przy wylotówce z Szczecina; "Ostatni gasi światło"
  • przyjacielameryki 30.06.11, 11:28
    Berlińska policja powinna przyłożyć im po 10000 euro kary na ten zwyrodniały łeb a nasza po przejęciu sprawy dożywotni zakaz stadionowy w kraju. Tylko radykalnymi karami nauczy się tę hołotę czegokolwiek a jak i to nie pomoże to trzeba powrócić do obozów pracy!
  • evusia123 30.06.11, 12:31
    Dobrze,Niemcy doloza im finansowo...nie beda trzymac,bo za duze koszty.....,
    a w Polsce niech sobie z problemem radza sami...,
    wyglada na to,ze nikomu nie zalezy......
    dlatego chamstwo,cholota i prymitywne lyse paly..robia to,co robia-brak skutecznosci w dzialaniu.
    Tylko kasa mozna ludzi nauczyc porzadku,tylko........)
  • merderator 02.07.11, 09:28
    Polska, powinna na czas Euro 2012 zabezpieczyć jakiś stadion, na którym kibole odbywaliby swoje walki. I niech zwycięzca będzie tylko jeden.
  • venus99 02.07.11, 21:47
    ani chuligani ani kibole-to pospolici bandyci stadionowi.
    --
    Paranoja i Schizofrenia.dziki kraj!
  • landaverde 05.07.11, 10:20
    Nie zdziwiłbym się, gdyby ci 'zamaskowani' kibole, co rzucali petardy, to byli prowokatorzy nasłani przez Michnika w ramach odwetu za wypominanie mu publicznie "wstydliwych zakątków".

--
    Początki GW
  • konto.stworzone.do.wandalizmow 07.07.11, 14:01
    A ja nie zdziwiłbym się, gdyby to byli genetyczni patrioci od Jarkacza, ci, których PiS tak namiętnie broni.
    --
    Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu określonym przez datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu jutro ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
  • mathias_sammer 06.07.11, 17:46
    no prosze! polacy pojechali na mecz i do europarlamentu. czyzbym cos jeszcze przeoczyl?:)))
    m.s.
    --
    Podaruj dziecku przyszlosc:
    plan-international.org/
    www.plan-deutschland.de/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka