Dodaj do ulubionych

Rozmowa z Józefem Skrzekiem

30.07.11, 10:47
Kolejny Mitoman ???
Kity wciskaj małolatowi - dziennikarzowi !!!
Jaka willa ?
Zwyczajna ruska Łada kosztowała w 1976 roku 3000 dolarów !
Wiem, co mówię !
Kupowałem...

Pozdrawiam ^^
Edytor zaawansowany
  • ubiquitousghost88 30.07.11, 11:39
    Burakiem był, jest i będzie...
    Rock tyle ma ze sztuką wspólnego, co małpa z USA...
  • amrik 01.08.11, 10:27
    dla ciebie rock to disco polo i wredy nie sposob przyznac racji. Niskie czolko nie pozwala na nic wiecej. Z trudem czytasz, ale porownania wyszukane. Jestem pod wrazeniem.
  • lmblmb 30.07.11, 11:41
    "Skąd niby ci młodzi ludzie mieli wiedzieć, że [...] to się skończy morzem trupów?"

Wystarczyło uruchomić mózg i odfiltrować tzw, "patriotyzm", którym zatruwano ludzi przed wojną. Jak pisała Olga Lipińska, ten pomnik jest świadectwem polskiej głupoty.

--
    Marudzę, więc jestem - motto Polaków.
  • r1111111 30.07.11, 11:44
    Panie Józefie, Pan się nie przejmuje tymi przede mną "przedpiścami" - rób Pan swoje, boś Pan w tym znakomity.
  • aaron_agorenstein 30.07.11, 12:09
    Wszystkie reakcje (łącznie ze ślinieniem się na hasła "Powstanie, "kościół, "Częstochowa") do bólu przewidywalne. Muzyka Skrzeka nigdy mnie na fascynowała, ale doceniam jego niezależność i charakter. A już to wyznanie, że kiedyś napyskował Niemenowi i żałuje, to wzór dla tych, po których większe i świeższe grzeszki spływają jak po gęsi.
  • ksiadz_gazeta 30.07.11, 12:09
    sroka, leszczu i inni... nowe standardy dziennikarzy... pytania z gwna wyciągnięte...
  • 1zorro-bis 31.07.11, 07:43
    w "PEWEXsie" oczywiscie....Potem byla tansza wersja za 880 "zielonych"...
    Wiec Jozek "letkie" bajki tutaj opowiada....
    --
    www.youtube.com/watch?v=QmEITFsnK2I
  • cmoscmos 31.07.11, 12:56
    Byłem na takim koncercie w parafii polskiej w Niemczech. Sorry, ale to był kit dla kasy. Ale trzeba przyznać że uczciwie zrobiony - koncert był za darmo a dochód tylko ze sprzedaży płyty. Przez sentyment do SBB kupiłem, ale sto razy bardziej wolałbym kupić od nich coś SBB (pytałem - nie mieli). A ten malarz co pod muzykę Skrzeka pokazywał obrazy z JPII to już w ogóle katastrofa.
    Już więcej na coś takiego nie pójdę.
    --
    Blog o Niemczech i NRD: cmos.blox.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka