Dodaj do ulubionych

To koniec Góraszki: centrum handlowe zamiast lo...

24.08.11, 09:28
Niemczycki wreszcie zniknie z tym swoim helikopterkiem?
--
Odebrałem telefon. W słuchawce zabrzmiał żeński głos:
- Cześć! Jak się miewasz?
- Wspaniale!
- Przepraszam, pomyliłam numer...
Edytor zaawansowany
  • checkerpig 24.08.11, 10:20
    A co ci przeszkadza w helikopterze Niemczyckiego bita pało?
  • prezes_pan 24.08.11, 12:27
    Kto niby będzie jeździł na zakupy na takie zadupie? W dodatku przez korki? Niemczyckiemu kretynowi wydaje się, że rynek wielkich centrów handlowych jest nieograniczony. Może niech przeczyta niedawny wywiad z prezesem Tesco w Wyborczej
  • zero-cin 24.08.11, 20:05
    Tobie zapewne nie przeszkadza, bowiem tam nie mieszkasz i nie warkocze Ci co dzień nad głową.
    --
    Odebrałem telefon. W słuchawce zabrzmiał żeński głos:
    - Cześć! Jak się miewasz?
    - Wspaniale!
    - Przepraszam, pomyliłam numer...
  • ereta 24.08.11, 16:08
    Wszystko w Polsce zlikwidować. Zabudować samymi supermarketami i centrami handlowymi. Średnia placa spadnie bo w przewadze będą nisko oplacani pracownicy supermarketów itp
  • equiter 24.08.11, 18:27
    przy trasie Warszawa-Terespol powstaje centrum handlowe dla Warszawy, Wołomina, Halinowa, Józefowa, Mińska, Wiązowny. Lotnisko w Góraszce (przy tr. Wa-wa - Lublin) do niczego się nie nadaje. W Otwocku są biedronki,Carrefour, powstaje Kaufland. Ludzie mają gdzie robić zakupy... Moim zdaniem to niewypał, a Niemczycki wykorzystuje swoje znajomości w Agorce i lansuje swój "światowy" teren.

Ch*j z tego będziesz miał ! Jesteś za stary i za głupi pier.dziel, żeby coś mądrze osiągnąć...$$

Umyj nogi dziadu !
  • equiter 24.08.11, 18:37
    wiazowna.info.pl/?p=184
    wiazowna.info.pl/?p=3634
  • 2-fenyloetyloamina 28.08.11, 19:08
    W Duchnowie prawdopodobnie powstanie centrum handlowo - rozrywkowe (multipleks 3D), w Góraszce CH a la Real na jubilerskiej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.