Dodaj do ulubionych

Debata Tusk z Pawlakiem, czyli w telewizji poka...

26.08.11, 21:41
Tusk uciekał jak szczur przed Januszem Palikotem, który chciał wziąć udział w debacie. Pytany po programie przez dziennikarzy, dlaczego uciekał przed Palikotem, kłamał, że nic takiego nie miało miejsca. Tusk zarzucał, Kaczyńskiemu i PISlamowi, że unika debaty i ucieka, a sam to nieudolnie robi. Ta "debata" po między premierem Tuskiem i wicepremierem Pawlakiem wyglądała identycznie jak posiedzenie plenum PZPR i spór z członkami PSL. W przyszłym tygodniu dalszy ciąg debat:
Poniedziałek 29/08/2011 20:15 Fedak vs Boni
Wtorek 30/08/2011 20:15 Sawicki vs Grabarczyk
Środa 31/08/2011 Kopacz vs Piechociński
itd...
Edytor zaawansowany
 • waldek8-1 26.08.11, 22:52
  Komiksy w wydaniu PO i PiS są żenujące. Czy politycy myślą, że mają do czynienia z mięsem wyborczym.
 • charli 27.08.11, 08:22
  Jednak to obrzydliwe, że Tusk wyznacza z jaką opozycją będzie rozmawiał a z jaką nie.
  Palikot jako jeden z bodaj 10 komitetów zarejestrował listy we wszystkich okręgach i jest tak samo ważny jak PiS i PJN.

  Nie lubie Palikota, ale chociaż trochę szacunku dla demokracji.
  Panie Tusku... od kiedy Pan bedzie wyznaczał kto jest demokratą a kto nie..
  --
  W każdym narodzie są ludzie mali, ciemni, podli, którzy boją sie innych, im obcych. I ze strachu albo w poczuciu cynicznego interesu ich atakują, szczując ludzi na ludzi...na razie oni opanowali życie publiczne ale to nie będzie trwać wiecznie... oby ...
 • ohayoo 27.08.11, 11:25
  z pozycji silniejszego można robić co się chce .... ale do czasu
 • nutka57 26.08.11, 22:58
  Widział pan ucieczkę Tuska przed Palikotem, czy tylko tak pan miele ozorem...? Był pan przy tym, czy usłyszał od Palikota, który sie odbił od drzwi PiSu?
  Jak panu mało mordobicia - to niech pan sobie idzie do kwatery na Nowogrodzkiej. Tam w zaciszu piwnicznym chetnie pana przesłuchają...a i mordę obiją, jak pan ładnie poprosi.
 • paulhandyman 26.08.11, 23:20
  nutka57 napisała:

  > Widział pan ucieczkę Tuska przed Palikotem, czy tylko tak pan miele ozorem...?
  > Był pan przy tym, czy usłyszał od Palikota, który sie odbił od drzwi PiSu?
  > Jak panu mało mordobicia - to niech pan sobie idzie do kwatery na Nowogrodzkiej
  > . Tam w zaciszu piwnicznym chetnie pana przesłuchają...a i mordę obiją, jak pan
  > ładnie poprosi.
  Ucieczka Tuska jest "uwieczniona" przez kamerzystów, którzy byli na miejscu. Uwiecznione jest także to, jak Palikot pyta Tuska dlaczego nie chce stanąć z nim do debaty. Jest także nagranie, jak godzine później Tusk kłamie i mówi, że nic nie wiedział o Palikocie. Palikot zapowiedział, że w poniedziałek odda Tuska do sądu w trybie wyborczym, za jego kłamstwa.


 • dr54 27.08.11, 07:27
  Czlowieki klamiesz w zywe oczy , powinienes pojsc do okulisty . Sledzac wczoraj do poznej nocy program Polsat widzialem wystapienie pieniacza Palikota , ktory nie byl zaproszony na debate bo jego stowarzyszenie nie jest w Sejmie . To byla zelazna regula . To , ze sie tam pojawil to inna sprawa . Oskarzal Tuska a chwile pozniej pokazano scene rozmowy miedzy Palikotem i Grasiem , w ktorej Gras wyjasnil mu , ze on nie spelnia regul . Oddanie Tuska do sadu jest kpina i pieniactwem . I tak powstaje propaganda , nie jestes jedynym , ktory sledzil rozwoj wypadkow . Troche obiektywizmu nie zaszkodzi !
 • kzet69 28.08.11, 14:21
  Oglądałeś, oglądałeś a sam nie wiesz co oglądałeś.... Oskarżenie Palikota nie dotyczy Grasia, ani nie wpuszczenia go na debatę, tylko kłamstwa Tuska, który twierdził że to była decyzja Polsatu, a istnieje nagranie, na którym widać jak redaktor Polsatu prosi Tuska o zgodę na uczestnictwo Palikota, a ten odmawia. Trochę obiektywizmu nie zaszkodzi!
 • paw73 26.08.11, 23:03
  Panie Gugała, jednak można się tak zeszmacić? Gorzej w mediach sprostytuować się można tylko w tvn/tvn24 pan jest takim przykładem że przebić można nawet Miecugowa i Pochanke.

  Osoby uprawiający zawód dziennikarza, pod konkretna partie - PROSTYTUUJĄ SIĘ !
  Dziennikarz zobowiązany jest , działać jako kontakt pomiędzy politykiem a społeczeństwem oraz co najważniejsze DO PRZEKAZYWANIA RZETELNYCH INFORMACJI, NICZEGO NIE ZATAJAJĄC-co robią nieustannie tzw. dziennikarze prawicowi i centroprawicowi!

  GDZIE PROGRAM JEST PROGRAM , JAKIKOLWIEK PROGRAM PLATFORMY?
  NIE MĘCZCIE SIĘ , KLAKIERZY TEGO PLASTIKU POLITYCZNEGO TUSKA - PROGRAMU NIEMA, NIGDY NIE BYŁO I NIE BĘDZIE !!!!!!!!!!
  PO DZIAŁA OD RANA DO RANA BEZ WIZJI, JEDNIE PATRZĄC, CO TAKIEGO POWIE IGOR OSTACHOWICZ SPEC OD PR, I CO USTALĄ NA PORANNYCH NASIADÓWKA Z SZEFAMI MEDIÓW.
 • 0721x 27.08.11, 06:18
  paw - jeśli już ktoś się szmaci to TY a twój załgany guru Jaruś do debat się nie pali woli swe załgane monologi dla debili
 • dr54 27.08.11, 07:31
  Paw73 szmaci sie caly czas na forach internetowych , ale jego guru to plastus Napieralski , ktory stchorzyl bo nie byl przygotowany do debaty .
  Paw73 biedaczek jest w trudnej sytuacji !
 • nex_us 26.08.11, 23:18
  Kapitalna reklama rządzącej koalicji zaoferowana za darmola przez durną opozycję.

  Aż sie teraz PiSdziele rozwyli na forach.
 • ohayoo 27.08.11, 11:28
  skecz Monty Pythona jest jednak zabawniejszy. komiczność debaty Pawlak-Tusk zabiło silenie się na powagę i realizacja planu strategów od kampanii, wyszło mało autentycznie - jeśli nie powtórzą tych błędów, to następnym razem będzie jeszcze weselej :)
 • vonl 26.08.11, 23:43
  Wszędzie w demokratycznym świecie opozycja DOMAGA SIĘ, wręcz ŻĄDA przedwyborczej debaty w mediach, by publicznie zlinczować rządzących. W końcu jest to najlepsza sposobność do wypromowania się. Dlatego też to właśnie rządzący uchylają się od takich debat, twierdząc, że "są zajęci rządzeniem i nie mają czasu na puste gadanie".
  Ale my w opozycji mamy frustratów, ignorantów i tchórzy, którym cykor d... ściska ze strachu przed publiczną kompromitacją. Gdzie te chłopy, gdzie??? Infantylny Grześ nadaje się tylko do robienia fotek komórką, a Nadąsany Kaczyński do zakładania podsłuchów.
  Więc może dobrze kombinują, nauczeni przykładem Dyzmy: lepiej w rzeczowej dyskusji nie uczestniczyć, bo się wyda, że głąb.
 • dr54 27.08.11, 07:33
  Strzeliles swoim komentarzem w dziesiatke !!!!!!!!!!
 • ohayoo 27.08.11, 11:34
  PiS zapraszał na debatę merytoryczną do siebie - nikt się nie pojawił. pretekstem była forma - zawsze jakiś pretekst się znajdzie. i miejsce - jakby w zaprzyjaźnionej telewizji było neutralnie itd. słusznie - merytoryczny spór przede wszystkim Rządu nie interesuje, więc wybierają miejsca gdzie im on nie grozi i tyle. śmiechu warte jest rozpatrywanie tego pod kątem tchórzostwa i przysłowiowego wymachiwania szabelką.

  debata to pic na wodę, a niestawienie się na nią, bądź przyjście jest częścią strategii. wczoraj Tusk zmykał np. przed Palikotem - i co też jest tchórzem ?
 • vonl 27.08.11, 18:11
  Masz rację, PIS "organizuje", "aranżuje", "inscenizuje" (nie wiem jak to określić) debaty wyborcze z konkurentami w swojej siedzibie...
  Ten intrygujący i oryginalny pomysł stanowi kolejny przyczynek do unikanej przez media dyskusji między psychiatrami, a nie politykami. Ja też nie chce się w to wgłębiać, bo tak zwyczajnie, po ludzku, współczuję temu człowiekowi.
 • drmuras 26.08.11, 23:46
  Co za żenada ....
 • dr54 27.08.11, 07:38
  Zenada jest nnie pojawienie sie na debacie tchorzy Klamczynskiego i platusia Napieralskiego .
  To ich nieobecnosc miala wplyw na debate !!!!!!
 • drmuras 27.08.11, 09:06
  Wspaniała debata towarzysze !!! Cały naród śledził z zapartym tchem nowe , wspaniałe pomysły aby żyło się lepiej . Póki co wszystko w budowie. I żadne warcholstwo w postaci Palikota nie zakłóciło tego ważnego spotkania.

  Szkoda tylko że nie dowiedzieliśmy się niczego o programach tych partii i nie padło żadne pytanie rozliczające poprzednio dane obietnice ... Ale co tam w Ameryce biją murzynów ee znaczy się Kaczyński to wujek samo zło a Napieralski to miękka kiszka . Może też POLSAT zamontuje kamery w budynku rady ministrów bo po co fatygować zapracowanych jegomościów , no ewentualnie na jakims boisku...

  Czy GW zrelacjonuje debatę Palikota i KOrwinna MIkke ? Jasne że nie . NIe wolno
 • paulhandyman 26.08.11, 23:57
  Ta debata w POLSACIE przypominała randkę dwóch gejów... Waldka z Donkiem. Jeden drugiemu cukrował, głaskali się delikatnie po "pisiorach", uśmiechali się do siebie i generalnie "robili sobie dobrze" na wzajem. Tusk wiedział dokładnie, że Kaczyński nie przybędzie na debatę, wiedział także, że Napieralski najprawdopodobniej także nie przyjdzie bo jest słabym mówcą i w sztuce retoryki poległ by z byle bystrzejszym uczniem gimnazjum.
  Niestety szkoda, że Tusk uciekł przed Palikotem. Taka debata była by interesująca. Palikot nie jest łatwym przeciwnikiem i zmiótł by Tuska w bezpośredniej debacie telewizyjnej. Tym razem uciekł, ale nie uda mu się uciekać od debat i problemów wiecznie...
 • erte2 27.08.11, 00:05
  Rzeczywiście trudno rozmowę Tuska z Pawlakiem nazywać debatą. Ale przecież ani prezesa, ami Głupawego Grzesia nie można było sprowadzać siłą. Szczególnie żenująco wypadł tu Głupawy Grześ który pultał się strasznie i był dogłębnie (czy też może: dogłąbnie) oburzony że nie chcą z nim rozmawiać. No to Donald Tusk powiedział: sprawdzam - i co ? Głupawy Grześ ogon pod siebie i w nogi...
  Równie "dzielnie " zachował się kaczyński - obrażony, nadęty, próbujący dyktować wszystkim dookoła swoje warunki, a tak naprawdę bojący się kolejnych batów i kolejnej kompromitacji.
  Natomiast co do Palikota - naprawdę trudno wyobrazić sobie żeby Premier miał obowiązek debatować z każdym kto tylko będzie miał na to ochotę. I to zarówno Palikot, jak i Korwin-Mikke czy inne Marki Jurki muszą wiedzieć. Bo to są rozgrywki ekstraklasy, aliga okręgowa musi rozgrywać mecze między sobą.
 • paulhandyman 27.08.11, 00:21
  erte2 napisał:

  > Rzeczywiście trudno rozmowę Tuska z Pawlakiem nazywać debatą. Ale przecież ani
  > prezesa, ami Głupawego Grzesia nie można było sprowadzać siłą. Szczególnie żenu
  > jąco wypadł tu Głupawy Grześ który pultał się strasznie i był dogłębnie (czy te
  > ż może: dogłąbnie) oburzony że nie chcą z nim rozmawiać. No to Donald Tusk powi
  > edział: sprawdzam - i co ? Głupawy Grześ ogon pod siebie i w nogi...
  > Równie "dzielnie " zachował się kaczyński - obrażony, nadęty, próbujący dyktowa
  > ć wszystkim dookoła swoje warunki, a tak naprawdę bojący się kolejnych batów i
  > kolejnej kompromitacji.
  > Natomiast co do Palikota - naprawdę trudno wyobrazić sobie żeby Premier miał ob
  > owiązek debatować z każdym kto tylko będzie miał na to ochotę. I to zarówno Pal
  > ikot, jak i Korwin-Mikke czy inne Marki Jurki muszą wiedzieć. Bo to są rozgrywk
  > i ekstraklasy, aliga okręgowa musi rozgrywać mecze między sobą.

  Ostatni sondaż KMG/SRC daje Ruchowi Palikota i PSL takie samie wyniki sondaży przedwyborczych - 4%. W czym jest lepsze 4% Pawlaka od 4% Palikota ? Sondaże uliczne przeprowadzane w całej Polsce dają Ruchowi Palikota 11% poparcia. (proszę rzucic okiem na stronę wybory.xaa.pl). Za czasów PRL przewodnia partia PZPR także nie chciała rozmawiać z opozycją, twierdząc, że to margines, łobuzy i pijaki. Patrząc na dzisiejszą PO i jej metody działania bardzo przypomina to ówczesną sytuację. Palikot i jego ruch to nie jest jakaś partyjka kanapowa, a ruch, na który ma zamiar oddać głos minimum 1 000 000 Polaków. Wystarczy rzucić okiem na profil tej partiii na facebook, by zobaczyć, że ma 32 000 fanów, a wpisy pojawiają się w ilościach hurtowych każdej godziny. Przywódcy tak licznej grupy ludzi nie powinno się ignorować w demokratycznym państwie
 • erte2 27.08.11, 01:10
  paulhandyman
  Nie pisz proszę o "PZPR która także nie chciała rozmawiać z opozycją" bo takim tekstem wystawiasz sobie świadectwo kompletnej ignorancji i nieznajomości rzeczy. To są sprawy absolutnie nieporównywalne bo po prostu z innej rzeczywistości. Natomiast co do Palikota - 4, 5, 11 % ? Niejaki Lepper też jeszcze niedawno mówił że wygra wybory...
  A biedny Palikot miota się od lewa do prawa, od Kalisza do Biedronia, popiera OZON po to aby za chwilę wyrzucać kościół z kraju...Tak naprawdę nie wiadomo czego chce i do czego dąży - zapewne odbiło mu z racji kasy.
  Naprawdę - cały ten folklor, te wszystkie Związki Wypędzonych, ci wszyscy spod znaku FiS IFrustraci i Spółka) naprawdę nie są warci debat.

  No i powiedz mi łaskawco - skąd wziąłeś ów milion ? Z LOTTO ? (chyba że na stare pieniądze).


 • erte2 27.08.11, 01:10
  paulhandyman
  Nie pisz proszę o "PZPR która także nie chciała rozmawiać z opozycją" bo takim tekstem wystawiasz sobie świadectwo kompletnej ignorancji i nieznajomości rzeczy. To są sprawy absolutnie nieporównywalne bo po prostu z innej rzeczywistości. Natomiast co do Palikota - 4, 5, 11 % ? Niejaki Lepper też jeszcze niedawno mówił że wygra wybory...
  A biedny Palikot miota się od lewa do prawa, od Kalisza do Biedronia, popiera OZON po to aby za chwilę wyrzucać kościół z kraju...Tak naprawdę nie wiadomo czego chce i do czego dąży - zapewne odbiło mu z racji kasy.
  Naprawdę - cały ten folklor, te wszystkie Związki Wypędzonych, ci wszyscy spod znaku FiS IFrustraci i Spółka) naprawdę nie są warci debat.

  No i powiedz mi łaskawco - skąd wziąłeś ów milion ? Z LOTTO ? (chyba że na stare pieniądze).


 • dr54 27.08.11, 07:50
  Sondaze Paliokta mozesz sobie do tylka wlozyc to tylko propaganda Palikota , oglupianie spoleczenstwa liczbami , ktory w zadnych soddazach jeszce nie bylo . Mowienie o 11 procentach jest gruba przasada i nie sprawdzona . Palikot uczciwy nie jest .
  Jezeli nie wiesz czym rozni sie partia bedaca w sejmie od stowarzyszenia to o czym tu mowic . Dopoki partyjka Palikota nie dostanie sie do sejmu , nie jest opozycja uprawniona do debat .
 • drmuras 27.08.11, 09:12
  A ty gdzie sobie wkładasz sondaże tych ośrodków badania które w wyborach prezedenckich dawały Komorowskiemu wygrana w pierwszej turze różnica kilkunastu procent ? Toż to ta sama skala nierzetelności .....
  Zabetonowana scena medialna to jest demokracja prawda ?
 • gownos 27.08.11, 01:42
  dzieckonmp.wordpress.com/2011/08/26/polsko-izraelska-komisja-podrecznikowa/
 • 194925jerzy 27.08.11, 02:57
  "Debata"- Czyli swoista forma sztuki w wykonaniu kabaretu PO-PSL...typowy idjotyzm....Jednak Polska to prowincja przez duze P.....
 • 0721x 27.08.11, 06:21
  jaka opozycja taka prowincja
 • iwano19 27.08.11, 07:41
  To jest k...wa nasza demokracja.Z jednej strony propaganda sukcesu a z drugiej trywialne zachowania opozycji,przekonanej o swej wyjątkowości a faktycznie istniejącej tylko po to by wielbić swojego"wodza".Oglądanie Waldka z wiecznie zadowolonym z siebie Donaldem,to już przesada.
 • josif47 27.08.11, 08:28
  TUSK/ PAWLAK....TO JAKBY PIES ROZMAWIAL ZE SWOIM OGONEM....
 • ajakzupa 27.08.11, 08:34
  Tusku, odwagi! Teraz zrób debatę z samym sobą, a przepytującym niech będzie twój apologeta Wroński z organu prasowego rządu, jakim jest Gazeta.
 • lks17 27.08.11, 08:43
  możecie sobie kpić z debaty ale porównanie pary Tusk-Pawlak i Palikot-Mikke pokazanych wczoraj w Polsacie daje dużo do myślenia, oczywiście myślącym. Nie daj boże aby władza znalazła się w rękach frustratów, nawet tak kolorowych jak Palikot czy Korwin-Mikke, beznadziejnie załganych i omotanych szaleństwem jak Kaczyński, czy cwaniaczków w rodzaju Napieralski. Pytanie tylko czy rozsądek jest w stanie wygrać z wariactwem. Różnie bywa.
 • szalom-1 27.08.11, 08:56
  Panie Tusk , ja ma prezes tam gdzie słońce nie dochodzi!!!!!!!!
  Panie Tusk, Polska jest krajem ,gdzie w ostatnich trzech latach założono największą ilość podsłuchów w całej Europie!
  Ilością zakładanych podsłuchów zaniepokojona jest już Unia Europejska.
  Komisja Europejska zażądała wyjaśnień dlaczego w Polsce co 4 obywatel ma podsłuch .
 • rozwado 27.08.11, 09:42
  I przepychaja ustawe, która pozwoli policji miec dostep do wszelkich danych o nas, co myslimy, jaki mamy majatek itp. Nie pozwolimy na to. Mówimy panstwu policyjnemu NIE. No pasaran!!

  UE potrzebuje scislej unii fiskalnej. Polityka zagraniczna, sadownictwo, policja powinne byc niezalezne. Jak w Stanach. Jak przestepca ucieknie do innego stanu, poscig ustaje. Nie bedziemy automatyczniw wydawac ludzi obcym nam policjom i sadom, bo ich nie bedziemy uznawac. Nie powtórzymy Drancy, obozu, przez który Francuzi wydawali Niemcow zydow, bo tego wymagalo prawo niemieckie. Mamy w dpie prawo innych krajów.
 • rozwado 27.08.11, 10:12
  Wedlug nowej ustawy na tapecie Sejmu policja, która nie zdaje egzaminu w sciganiu przestepców, bedzie sie zamiast tego zajmowala inwigilacja zwyklych ludzi. Taka ustawa jest obecnie po cichu przygotowywana po ptretekstem adaptacji do wumagan UE. Tka ustaw stanowi powrót do PRLu i komuny. Walczylismy o kraj wolnych ludzi. A teraz nasi prokuratorzy wydaja opozycjonistów dyktatorom i powoluja sie na umowy bilateralne. Inne panstwo i jego prawa nie sa dla nas prawem. Prawa Syrii nie sa dla nas prawem, bo sa to prawa ustanowione przez dyktature. Zadne prawo nie jest dla nas prawem jesli to nie jest nasze wlasne prawo. Czy Amerykani wydali nam Mazura? A my wydalismy Brytyjczykom Tomczaka.
 • zawsze-jot9 27.08.11, 09:14
  Panowie dziennikarze tak się przyzwyczaili do pyskówek i wyzwisk, że odpowiedzialna,
  merytoryczna debata bardzo ich zaskoczyła ! Dopiero postawiła ich na nogi błazenada w wyko-
  naniu panów Korwina-Mikkego i Palikota ! Staćź was na ironię i podpuszczanie ludzi a Polska
  w ogóle Was nie obchodzi !
 • bodzio151 27.08.11, 09:22
  czy panowie Tusk i Pawlak uwazaja Polakow za idiotow,debili,
 • madziapl1 27.08.11, 09:29
  Ja nie jestem politykiem ale twierdze ze: Rzadzic powina partia ktora potrafi wybierac MNIEJSZE ZLO ! Idealnego rzadu w histori ludzkosci nie bylo nie ma i nie bedzie. Partia PiS juz odpowiednio sie zblaznila. Nie ma zadnego programu rzadzenia. Ma program Biadolenia krzyzy i KATASTROFE SMOLENSKA ale to nawet glupi wie ze to za malo by rzadzic. Lepszy jest nawet kiepski pomysl niz zadny. Jarus chce niby dyskusji zeby sie czegos dowiedziec i potem wyc ze to jest ZLE. Tusk powinien nie odzywac do wypiertka mrowki.
 • maxixxx 27.08.11, 09:57
  Mnie zastanawia jak można poważnie traktować i nazywać debatą coś co jest od samego początku niepoważne

  Pretensje do Napieralskiiego, Kowala i Kaczyńskiego są żałosne no chyba, że mamy kraj ludzi którzy podejmują jakieś zobowiązania wobec innych a potem te zobowiązania olewają

  Rozumiem, że Tusk i Pawlak mieli wczoraj czas po godzinie 19 by przyjść do telewizji ale to tym bardziej źle świadczy o tej telewizji, że zamiast zapytać o zobowiązania innych partyjnych liderów po prostu wybrała ich sekowanie za to, że nie przyszli tak jakby uznała, że obowiązkiem polityków jest olanie wcześniej zaplanowych spotkań bo media tak chcą

  Fani PO piszący tyle pięknych słów o tchórzostwie jakbyście się czuli jakby się z Wami ktoś umówił a potem olał ?? Jakość Waszych komentarzy jest wprost żałosna no chyba, że każdy z Was uważa że można olewać zobowiązania wobec innych ludzi

  Szkoda mi tylko pana redaktora Gugały którego bardzo szanuję bo jest moim zdaniem najlepszym politycznym dziennikarzem telewizyjnym bo jego szefostwo wstawiło go na minę i widać było, że wyraźnie się męczył

  Żałosne to wczoraj było ale nie z powodu braku polityków opozycji ale z presji dziennikarzy i wydawców Polstau na wieczorne wydarzenie - aż żal, że nie puścili tego w ogólnie dostępnym paśmie Polsatu tylko w kodowanym Polsacie News
 • sprzeciw21 27.08.11, 10:34
  To była debata - jak ktoś określił jak PZPR z ZSLem. Śmiechu warte, raczej żałosne
  --------------------------------------------------------------------------------------
  Czytaj niezależną prasę np. Serwis21 serwis21.blogspot.com
 • liber166 27.08.11, 10:36
  To była niezła komedia. Proponuję pociągnąć ten wątek i następnym razem przeprowadzić następujące debaty. Minister edukacji i jego zastępca, prezydent Warszawy i jego zastępca, starosta i wicestarosta, dyrektor szkoły i jego zastępca itd, itd. Istne kino. Nie jestem zwolennikiem pisu, sld i innych tego typu gruop, ale to co pokazali Tusk z Pawlakiem, to szczyty, no właśnie, tylko czego?
 • sybirak2 27.08.11, 11:06
  Nie rozumiem, po co są te debaty? Prawie wszyscy znają programy poszczególnych partii, a one wcale sie nie zmieniają od lat. I tak pislam od lat broni emerytur mundurowych, bo ABW, CBA i nne służby mundurowe są jego opoką. Ponadto Jarkacz będzie bronił swojej IV RP, jak pies kości. PO broni finansów publicznych, jak Wołodyjowski Kamieńca. PSL broni swojego KRUSu, a SLD rozdaje, co może, nachętniej jabłka na bazarach.
 • sybirak2 27.08.11, 11:28
  sybirak2 napisał:

  > Nie rozumiem, po co są te debaty? Prawie wszyscy znają programy poszczególnych
  > partii, a one wcale sie nie zmieniają od lat. I tak pislam od lat broni emerytu
  > r mundurowych, bo ABW, CBA i nne służby mundurowe są jego opoką. Ponadto Jarkac
  > z będzie bronił swojej IV RP, jak pies kości.
  >
  > PO broni finansów publicznych, jak Wołodyjowski
  > Kamieńca. PSL broni swojego KRUSu, a SLD rozdaje, co może, nachętniej jabłka n
  > a bazarach.
  A co do Palikota, to ma szczęście, że trafił na pana premiera Tuska, bo inny to dałby nieproszonemu gościowi w mordę i wyrzucił za drzwi, jak pislam.
 • zdybka 27.08.11, 12:38
  A co do Palikota, to ma szczęście, że trafił na pana premiera Tuska, bo inny to
  > dałby nieproszonemu gościowi w mordę i wyrzucił za drzwi, jak pislam.

  I dlatego odstawil ten caly cyrk,Palikot moze i calkiem glupi nie jest,
  ale polityka jaka prowadzi, uwazam za bardzo glupia.
 • czyzyk331 27.08.11, 12:47
  Tusk wzorem kibiców urządził ustawkę z Pawlakiem. Niby dawali sobie po buzi ale na pokaz.
  Wyproszono trzeciego, który miał zamiar pokazać na czym polega prawdziwa wymiana ciosów..
 • r1111111 27.08.11, 17:49
  "To była wspaniała debata wyborcza, w której po jednej stronie wystąpili premier Donald Tusk i wicepremier Waldemar Pawlak, a po drugiej dziennikarz Polsatu Jarosław Gugała."
  Autor tego podsumowania w tytule: Paweł "Wazelina" Wroński :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka