Dodaj do ulubionych

Premier o wypowiedzi Adama Hofmana nt. piosenki...

27.08.11, 13:34
przewodniczący PZPO - Donek Tusk - jest ojcem CAŁEGO Narodu
Edytor zaawansowany
  • 6.smiech 27.08.11, 13:42
    A czy przypadkiem hr. Hauptman Hoffman to nie nie cmok co wyjechal ze swojego miasteczka
    i mu kompletnie odbilo ?
  • mlodaemerytka 28.08.11, 06:23
    6.smiech napisał:

> A czy przypadkiem hr. Hauptman Hoffman to nie nie cmok co wyjechal ze swojego m
    > iasteczka
    > i mu kompletnie odbilo ?
    ===============
    Taka wypowiedz dowodzi kompletnego prymitywizmu myslowego. Chlop ma wiecej rozumu niz kazdy z poslow P i S a raczej wszyscy poslowie razem wzieci na czele z tym
    krasnalem "przywodca". Prymitywy, ktore nie rozruzmieja,co mozna i wypada powiedziec, a czego powiedziec nie mozna N I G D Y!
  • janek-007 29.08.11, 00:17
    Hofman walnął swoja wypowiedzią jak łysy o beton i nie było to głupie ale bardzo głupie. Obawiam się ze niektórzy w PiS nigdy nie zrozumieją podstaw i niuansów kampanii wyborczych. Śmiem nawet podejrzewać, nie bez podstaw, ze wokół J.Kaczyńskiego jest tak samo tyle śpiochów jak wokół sp. L.Kaczyńskiego. Kto mówi takie bzdury jak Hofman jest idiota.
  • tykaczor 27.08.11, 13:59
    Po wypowiedziach sułtana Jara, eunuchów z jego haremu, a także wyleniałego wezyra Ludwisia widać, że sułtanat jest kupą ludzi OBŁĄKANYCH ! Panie Moherówki i Panowie Mohery ! Zastanówcie się czy powinniście popierać tę zgraję WARIATÓW i chcecie by wami i waszymi wnukami rządził człowiek OBŁĄKANY ???
  • smiki48 27.08.11, 15:27
    Tusk najpierw niech opowie dlaczego chroni swoich kolegów typu Piskorski czy Drzewiecki. Dlaczego wobec niektórych działaczy PO sądy i prokuratury wykazują wyjątkową powolność?
  • nerwus0 27.08.11, 15:31
    Dla ciebie premier Tusk, ćwoku!!!
  • smiki48 27.08.11, 15:41
    nerwus0 napisał:

> Dla ciebie premier Tusk, ćwoku!!!

dla mnie nie jest premierem. Nie ja go wybierałem na tę funkcję, Tak jak większość społeczeństwa. PO uzyskała poparcie paru milionów ludzi na około 30 milionów uprawnionych do głosowania. Jest premierem znacznej mniejszości, skutecznie kryjącym nieprawidłowości w państwie. Tusk nic nie zrobił aby poprawić pracę sądownictwa. Nadal są w nich ludzie którzy nie zostali rozliczeni za współpracę z SB.
  • nerwus0 27.08.11, 15:43
    To spadaj na Madagaskar. Tam kto inny jest premierem.
  • nerwus0 27.08.11, 15:52
    Dobrze mówiłem, żeś ćwok.
    "PO uzyskała poparcie paru milionów ludzi" czyli większości ludzi biorących udził w wyborach.
    Nie wybrali po twojej myśli to źle? Jesteś żałosny. Nie wybrali naszych to wybory nie ważne.
    No jak można być takim "hofmanem" czyli kretynem.
    Spadaj do ND.
  • smiki48 27.08.11, 16:52
    wiesz jak nazywa się system w którym mniejszość narzuca swoje poglady i decyduje za większość? DYKTATURA.
    Za komuny PZPR też uzyskiwała zdecydowaną większość w wyborach. Dziś jest podobnie. Na kilkadziesiąt parti legalnie działających w Polsce dostęp do mediów mają raptem cztery ugrupowania. W tych pozostałych kilkudziesięciu też są ludzie mądrzy, ale tobie podobni ludzie nie mają szans zapoznać się z ich poglądami, ponieważ nie są oni dopuszczani do mediów publcznych. Tak ja kilkadziesiąt lat temu mamy do czynienia z monopolem władzy. Tusk nie cieszy się zaufaniem większości Polaków, mało który dałby mu do potrzymania swój portfel.
    Na Białorusi też w demokratycznych wyborach na prezydenta wybierany jest Łukaszenka, co nie znaczy, że jest reprezentantem całego społeczestwa Białorusi.
  • nerwus0 27.08.11, 17:01
    Przecież tłumaczę jak czubkowi.
    Wybrała większość z biorących udział w wyborach. Skoro was było
    mniej tzn. trzeba uszanować wybór większości.
  • hen-live 27.08.11, 18:55
    Czlowieku a co ty mu tlumaczysz. Przeciez on jest z tej sekty Jarusiowej co sąd sądem ale racja musi byc po naszej stronie.Szkoda Twoich nerwow.
  • nowy-trend 28.08.11, 02:38
    smiki48 napisał:

> wiesz jak nazywa się system w którym mniejszość narzuca swoje poglady i decyduj
    > e za większość? DYKTATURA.
    > Za komuny PZPR też uzyskiwała zdecydowaną większość w wyborach. Dziś jest podob
    > nie. Na kilkadziesiąt parti legalnie działających w Polsce dostęp do mediów maj
    > ą raptem cztery ugrupowania. W tych pozostałych kilkudziesięciu też są ludzie m
    > ądrzy, ale tobie podobni ludzie nie mają szans zapoznać się z ich poglądami, po
    > nieważ nie są oni dopuszczani do mediów publcznych. Tak ja kilkadziesiąt lat te
    > mu mamy do czynienia z monopolem władzy. Tusk nie cieszy się zaufaniem większoś
    > ci Polaków, mało który dałby mu do potrzymania swój portfel.
    > Na Białorusi też w demokratycznych wyborach na prezydenta wybierany jest Łukasz
    > enka, co nie znaczy, że jest reprezentantem całego społeczestwa Białorusi.
    Ale ty dup.....szysz
  • rybolow 27.08.11, 18:34
    Takie jaja robione są tylko po to,by kazdy wyborca sobie przypomniał,że na liście jest takie nazwisko jak Hofmann-reszta hołoty marsz do roboty-a karuzela stołków się rozkręca,nie którzy muszą z niej wypaść.
  • bigark 27.08.11, 20:00
    Nie jest Twoim premierem, bo popijasz zawartość publicznych PISUARÓW zamiast zwykłego piwka.
  • zalesand 27.08.11, 21:07
    >
    > dla mnie nie jest premierem.
    Jest, jest synku.
    > PO uzyskała poparcie paru milionów ludzi na około 30 milionów uprawnionych do głosowania
    Taka jest demokracja. Wyleniały wezyr uzyskał jeszcze mniej, a panoszy się jakby wygrał wybory.
  • makrama1 27.08.11, 21:34
    smiki48 napisał:

> nerwus0 napisał:
    >
    > > Dla ciebie premier Tusk, ćwoku!!!
    >
    > dla mnie nie jest premierem. Nie ja go wybierałem na tę funkcję, Tak jak większ
    > ość społeczeństwa. PO uzyskała poparcie paru milionów ludzi na około 30 milionó
    > w uprawnionych do głosowania. Jest premierem znacznej mniejszości, (...)

W 2005 PiS wygrał z PO o krótki pysk, też zyskując poparcie paru milionów. Podobnie Lech Kaczyński wygrał wybory prezydenckie minimalną przewagą nad Donaldem Tuskiem.
    Jakoś wtedy obaj bracia byli w pełni przekonani o swoim całkowitym, niewątpliwym i w pełni zasłużonym zwycięstwie.
  • radiostacjagliwice 27.08.11, 14:05
    Hofman tak naprawdę mówi to co w PiS jest oczywistą oczywistością.
    Ten facet jest na tyle głupi, że wywala prawdę o swojej partii na widok publiczny.
    I dobrze, proszę więcej panie Hofman, każda pana wypowiedź zmniejsza szanse PiS-u na istnienie w polityce.
    Może tak coś o gejach, Murzynach, Żydach, masonach etc. etc.

--
    "Nic nie jest zbyt piękne lub zbyt drogie."
    Ettore Bugatti
  • fedorczyk4 27.08.11, 14:11
    alvinnn napisał:

> przewodniczący PZPO - Donek Tusk - jest ojcem CAŁEGO Narodu

To może jeszcze odnióśł byś się do artykułu i tematu no chyba, że nie umiesz.
    Hoffman jest żałosnym ćwokiem, ale ja nie bedę żałowała ani jego, ani partii która go wydała. Jaki pan, taki kram.
    --
    - Bal!!! - przeraźliwie wrzasnął kot
  • alais 27.08.11, 14:11
    alvinnn napisał:

> przewodniczący PZPO - Donek Tusk - jest ojcem CAŁEGO Narodu

I tą Twoją wypowiedzią wyprowadzam proste działanie:

Hoffman + Alvinn = 0

I nie idzie mi o to ze jakis dureń obraził polską wieś, ale idzie mi o Twoją wypowiedź. Dlaczego nie przyznasz że PIS dureń wypowiedział się kretyńsko. Bo bardziej kretyńskiej wypowiedzi już nie można było usłyszeć. Kiedyś ktoś powiedział ze PO nie musi nic robić bo PIS się sam udupi. Ile w tym racji było potwierdza wypowiedź kolejnego PIS owskiego idioty . Pomiijając że obraził ludzi polskiej wsi to PSL w duchu dziękuje PIS za punkty które im nieopatrznie przysporzył.

A Ciebie alvinn było tylko stać na żałosny komentarz zresztą wcale tak bardzo nie różniący się stylem wypowiedzi od Hoffmana. Bo każdy ma swoje preferencje. Ja nie cierpię PISu Ty może PO ale ja w przeciwieństwie do Ciebie dostrzegam gdy ktoś przekracza granice i nie ma znaczenie dla mnie kto z jakiej partii. I stac mnie nawet na przyznanie racje przeciwnikowi a nie na odpowiedź w stylu: A u was to murzynów wieszają jak to czyni najczęściej PIS!!!!
  • erte2 27.08.11, 14:17
    W powodzi kłamstw, pomówień, insynuacji i manipulacji od czasu do czasu jakiemuś PiS-ocowi - w chwili słabości lub mniejszej kontroli nad sobą zdarza się powiedzieć coś, co naprawdę myśli i dokładnie okreslić gdzie tak naprawdę mają Polske i Polaków. Przecież pamiętamy słynne "spieprzaj dziadu", "nikt nam nie wmówi że czarne jest czarne ...", "małpę w czerwonym", itd. Sczera do bólu pogardliwa i chamska wypowiedź Hofmana znakomicie się wpisuje w ten obraz partii zwanej żartobliwie Prawo i Sprawiedliwość.
  • zdybka 27.08.11, 14:27
    Zgadzam sie z toba i uwazam ze Hoffman powinien nie wiem
    w jaki sposob, ale przyznac sie w koncu do swojej glupoty i
    przeprosic Polakow,tylko przed nim powinien to zrobic Kaczynski.
  • smiki48 27.08.11, 15:34
    przecież Hofman powiedział prawdę o posłach PSL. nie dodał, że duża część posłów innych patrii jest również na żenująco niskim poziomie.
  • nerwus0 27.08.11, 15:36
    Conajmniej jak ty. Na poziomie pis-szamba.
  • smiki48 27.08.11, 15:46
    nerwus0 napisał:

> Conajmniej jak ty. Na poziomie pis-szamba.
    czyli według ciebie w polskim parlamencie wszyscy posłowie są wzorami do nasladowania. Cpający senator, pijacy posłowie, chowający się za immunitetem, kłamiący i oszukujący, to wedlug ciebie wzory do naśladowania?
  • nerwus0 27.08.11, 15:59
    Errare humanum est.
    Ty zo to abstynent wzorowy, niekłamczuszek.
    Czy ja twierdziłem, że wszyscy posłowie są wzorem.
    Napewno nie jest nim J.Kurski i dwaj rajdowcy meleksowi.
    Nie jest też wzorem pewien pan, nikczemnego wzrostu, który nie respektuje
    wyroków sądu, za to z uporem amoniaka próbuje rozwalić całą Polskę.
  • nerwus0 27.08.11, 16:17
    Tu masz jeszcze kilka wzorców do naśladowania:
    Elżbieta coś tam Kruk - Pis
    Ludwik Dorn - ex Pis
    Karol Karski - Pis
    Łukasz Zbornikowski - Pis
  • nerwus0 27.08.11, 16:23
    Zeby cię już dobić do końca:
    "Ponad 3 tys. złotych wydała Kancelaria Prezydenta na 500 buteleczek alkoholu, czyli popularnych "małpek". 50-gramowe porcje wódki, koniaku i whisky zamówiło Gospodarstwo Pomocnicze Kancelarii Lecha Kaczyńskiego (60 l.).

Więcej
    www.se.pl/wydarzenia/kraj/kancelaria-kupuje-mapki_95483.html
    Jeszcze jakieś pytania?
  • smiki48 27.08.11, 16:58
    to podam ci parę innych nazwisk, chociaż te o których pieszesz również do tej grupy się kwalifikują,
    założyciel PO - Andrzej Olechowski - agent służb
    Paweł Piskorski - sekretarz generalny PO, wygrywający w ruletkę, budujący most wzdłuż Wisły
    Miro,Zbycho, i wielu innych robiący interesy wykorzystując swoją pozycję w państwie.
  • nerwus0 27.08.11, 17:05
    Przepraszam, ale mowa była o posłach, o ile się nie mylę.
    Skleroza cię dopada, wszak sam wyciągnąłeś temat, czyż nie?
    Olechowski - masz dowody?
  • 6.smiech 27.08.11, 20:56
    albo, miki, jestes, byles i bedziesz idiota. Daj sobie spokoj z leczeniem. Przykryj sie gazeta
    i zacznij sie juz czolgac w stone komunalnego cmentarza. Tam jest wspolny grob pisszamba.
  • nowy-trend 28.08.11, 02:39
    Pisdecki agent troll i gnida dworska
  • mista_onanista 27.08.11, 14:34
  • maxixxx 27.08.11, 14:39
    Tusk który nie tak dawno wszystkich którzy nie identyfikują się z POPiSem odsyłał do ministra od wykluczonych św. Arłukowicza nie bardzo nadaje się na symbol rycerza, który jest gotów stanąc w obronie poniżanych ludzi

Hofman jest nie tylko idiotą bo publicznie powiedział co myśli o mieszkańcach wsi. On jest idiotą bo powiedział to komentując wyborczą piosenkę PSL która jest muzyczką łatwą i w sam raz nadającą się na imprezy gdzie ludzie nie dyskutują o gustach muzycznych

Każda partia również swoimi członkami wystawia sobie świadectwo także życzę "powodzenia" prezesowi Jarosławowi podczas wizyty na wsi - zwłaszcza gdy naokoło nie będzie tylko grupa klakierów
  • nerwus0 27.08.11, 14:41
    Od dziś już nikomu nie powiem "ty kretynie".
    Będę mówił "ty hofmanie" to to samo.
    A´propos Hofman.
    Hofman w troche innej pisowni Hofmann znaczy tyle, w dosłownym tłumaczeniu z niemieckiego,
    co chłop z podwórza czyli ze wsi. Gospodarstwo rolne to Bauernhof - podwórze rolnika.
  • fedorczyk4 27.08.11, 14:59
    nerwus0 napisał:

> Od dziś już nikomu nie powiem "ty kretynie".
    > Będę mówił "ty hofmanie" to to samo.
    >
    Śliczne:-)))))
    --
    - Bal!!! - przeraźliwie wrzasnął kot
  • zdybka 27.08.11, 15:01
    nerwus0 napisał:

> Od dziś już nikomu nie powiem "ty kretynie".
    > Będę mówił "ty hofmanie" to to samo.
    > A´propos Hofman.
    > Hofman w troche innej pisowni Hofmann znaczy tyle, w dosłownym tłumaczeniu z ni
    > emieckiego,
    > co chłop z podwórza czyli ze wsi. Gospodarstwo rolne to Bauernhof - podwórze ro
    > lnika.

Dobre,dobre,dobre !!!!!!!!!
  • mista_onanista 27.08.11, 14:44
    jaki pan taki kram - cham do chama ciągnie - nie od dziś przecież - było już: spieprzaj dziadu - i wyłgiwanie się z tego świadczące o braku odwagi cywilnej, małpa w czerwonym - chyba zakończona jakimiś zwiędłymi "goździkami" w stylu gomółkowskim, z tego że białe nie jest białe a czarne czarne nikt nawet już nie próbował się wykpiwać - ale wtedy przecież nie było żadnej kampanii, to po co się przed ciemnym ludem wygłupiać - teraz to.... nie łudzę się jednak, że PiS przez to jakoś znacząco straci - przecież żeby po tym wszystkim co zrobili głosować na nich trzeba być podobnego autoramentu kanalią, albo kompletnie skołowanym przez nich bezradnym człowiekiem - ofiarą manipulacji w iście bolszewickim stylu uprawianej przez dożywotniego prezesa i jego kamrata rydzyka.
  • nerwus0 27.08.11, 15:00
    Co gorsza, tak jest, przynajmniej u 20 % społeczeństwa.
    Poganianie trumien krzyżami to jedyny cel pisdzielców, a mohery
    kiwią bezmyślnie głowami na wzór psa przed tylną szybą w aucie.
  • maaac 27.08.11, 15:06
    Mnie ręce opadły na reakcję zwolenników PiSu wobec tego wydarzenia:
    deser.pl/deser/1,111857,8989362.html
    Dla mnie był to szczyt chamstwa - zwolennicy PiSu uznali to za zachowanie dżentelmeńskie.
    Tak jest właśnie PiSowa wiedza o tym co wypada a co nie.
  • rpq 27.08.11, 15:05
    Coś się prezesowi i jego ministrowi propagandy azymuty pogubiły. Dla przypomnienia z dzieł mistrza:

pl.wikipedia.org/wiki/Blut_und_Boden
  • dsp3006 27.08.11, 15:09
    Walczyć z nim chcieli, internet monitorować, żeby walczyć z agresją słowną. I co? Wyszło jak zawsze, czyli jeszcze bardziej sami zaśmiecają debatę publiczną. Żałosne.
  • nerwus0 27.08.11, 15:13
    Pis zaczyna sam siebie topić w tym co im bliskie. W szambie.
  • antropoid 27.08.11, 15:16
    Jeżeli jakiejkolwiek chłopy, te co to "wyjechali ze swoich miasteczek, wsi i trafili do Warszawy - zdziczeli, zbaranieli", to tylko dlatego, że w tej W-wie spotkali za dużo takich niewychowanych i bezczelnych tłuków, z mlekiem pod wąsem jak Hofman.

Poznać chama po tym, że ma się za coś lepszego od tych ze wsi, czy mniejszych miasteczek, choć sam urodzony tylko w nieco większym Pierdziszewie niż oni.
    Brawo (p)ośle Hofman - za kolejny pokaz "kultury" i "inteligencji" made in PiS...
  • nerwus0 27.08.11, 15:29
    Hofman był i jest dla mnie półgłówkiem.
    Teraz potwierdził, że nie myliłem się.
    Mówiąc jezykiem matematyki c.b.d.o.( co było do okazania.)
    Pani H. a Kalisz to jakieś ogromne miasto?
  • no_nick 27.08.11, 17:42
    nerwus0 napisał:

> Pani H. a Kalisz to jakieś ogromne miasto?

Kalisz to miasto w sensie administracyjnym - mentalnie to koszmarna wiocha, z tych najkoszmarniejszych. Prawdziwy "kaliszok" Hoffman jest przykladem jak ludziom z takich miasteczkek odwala jak trafiaja do Warszawy.

--
    And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.
  • wojtek-gdansk 27.08.11, 15:49
    Gdy komu słoń ucho przydepnął jak prezesowi narodu polskiego to śpiewać nie umie i nie powinien (nawet Hymnu, gdy słów nie zna). Kiedy kogoś tłuszczyk upulchnił jak pana miastowego p-osła to w tańcu będzie tym słoniem co przydeptał ucho prezesowi.
    --
    "Szybki lot w górę i równie szybki upadek są bardzo szkodliwe dla zdrowia, zwłaszcza gdy nie ma się skrzydeł."(M.Środa)
  • freeskawiniak 27.08.11, 16:41
    Człowieku wypowiadasz przykre słowa,posłuchaj rady i przyjmij karcenie abyś w przyszłości był
    mądrzejszy, a póki co wzbudzasz gniew swoją głupotą.
  • zdybka 27.08.11, 17:31
    Czy wie ktos, jak to Yaro skomentowal ?
  • nerwus0 27.08.11, 17:39
    Yaro to nie wiem, słyszałem wypowiedź członków PSL że na wieś to raczej Podwórkowy nia ma co się pokazywać. Chłopi to nie matoły, których można bezkarnie obrażać.
    Wszak chłop potęgą jest i basta. Jakoś mi nie żal Hofmana, że nasza polska wieś
    już szykuje mu ewentualne "powitanie".
  • zdybka 27.08.11, 17:59
    Mam ciotke mieszka na wsi,powiedziala ze ma jeszcze cepy (pamiatka)
    ale sciagla juz ze sciany no i czekaja ,(bo jest ich wiecej) na idiote ,no
    to bedzie przywitanie.
  • nerwus0 27.08.11, 18:06
    Teraz w panoramie powiedzieli, że Hofman dosłownie dostanie po gębie,
    jak pojawi się na wsi.
  • zdybka 27.08.11, 19:28
    Dzieki ,po tym jego ryjoku ,to jak bym miala okazje ,to bym
    mu sama dolozyla ,no ale ciotka jeszcze niczego sobie,da
    sobie rade.
  • nerwus0 27.08.11, 17:53
    Kaczor już zadarł ze Sląskiem, tak że na Sląsku ma już przerypane.
    Teraz Podwórzowy, napewno nie bez wiedzy Kaczora, zadarł ze wsią i też ma przerypane.
    Brawo, Pisuary, tylko tak dalej a poparcie dla was będzie śladowe. Bez roboty.
  • portwell 27.08.11, 18:05
    Ja go widzę tak: usiłuje prześcignąć innych w chamskich odzywkach bo rozpaczliwie i codziennie musi "zaistnieć", zobaczyć samego siebie w telewizorze, a potem rozkoszować się tym wizerunkiem i faktem, że jest na fali, cytowany i komentowany. Zwróćcie uwagę, jak to się wdzięczy do kamer, jakie ma parcie na szkło i jak dramatycznie nie ma nic do powiedzenia: sensownego, pozytywnego. Jedzie na tym samym koniu co Kaczyński i zapewne już sobie układa świetlaną partyjną (i nie tylko) przyszłość. Ja w nim widzę zblazowanego głupka, który przyswoił sobie że warto być cynicznym krzykaczem, pilnego ucznia Jarosława... Matuchno, tylko nie takich do władzy!!!

Piszę to jako zwykły obserwator polskiej sceny politycznej, wcale nie jakiś wyznawca Platformy.

Jednak - na miłość boską - jakieś wyczucie dobrego smaku trza mieć... no, nawet w Kaliszu.
  • hen-live 27.08.11, 19:04
    Masz racje i taki jak zakocha sie w swoim wizerunku medialnym to mediow nie opusci.
  • gazo-ropo-mozgi 27.08.11, 23:07
    nie masz racji, to nie narcyz-to zwykly Psikuta z "s" na koncu
  • slowianin33 27.08.11, 19:13
    Małe sprostowanko-gdyby psl w"realu"faktycznie reprezentował rodzimą wieś w skali ogólnopolskiej-należą się przeprosiny-jednak obserwując słupki sondażowe tego ugrupowania,pozwolę sobie wyrazić swoje wątpliwości co do obrażania w tej formie wiejskiej populacji RP.
  • bigark 27.08.11, 20:09
    -mniej psychopatów: jak Brudas, Hopsman, Gwiżdzyński, Zszydło,
    -eunuchów: jak Jarek i jego koledzy z saloników, którzy nie chodzili na podwórko, bo się zabawiali ręcznie w tych salonikach,
    -dewotów, którzy uwielbiają molestowanie ministrantów...
    Czy Hopsman potrafi zadowolić Prezesa???
    Czy WIEŚ chce takich promotorów???, którzy będą dmuchać Wasze dzieci?
  • nerwus0 27.08.11, 20:15
    Ja jednak wierzę, że Polacy pokażą tym durniom, gdzie ich miejsce.
    Takie spędy ja ten we Wrocławiu, już były przerabiane za Komuny.
    Bardzo wielu to pamięta.
  • gazo-ropo-mozgi 27.08.11, 23:04
    czyli Psikutas bez "s"
  • erte2 28.08.11, 00:15
    Poseł Węgrzyn za swoją - przyznaję, głupawą - odzywkę został wyrzucony z PO. Węgrzyn nie obraził nikogo konkretnego, po prostu niewybrednie zażartował. Konsekwencją tego jest zniszczona kariera i śmierć polityczna.

Poseł Górski po wyborze Obamy z trybuny sejmowej orzekł: "Koniec ery białego człowieka". Poseł Górski ma się dobrze.
    Poseł Kurski zapytany dlaczego jechał za kolumna policyjną na sygnale przekraczając znacząco prędkość i przy okazji łamiąc inne przepisy rozbrajająco odpowiedział: "Bo doBrze się jechało".
    Dzisiaj poseł Hofman z pogardliwym uśmieszkiem wykpiwa i obraża konkretnych ludzi - parlamentarzystów PSL - jak dotąd nie ma żadnej reakcji.
    "Zasady zobowiązują" ?

• henryk_49 28.08.11, 00:35
    Zwracam się do młodych i naprawdę wykształconych z propozycją - zorganizujcie się i zakończcie ten chocholi taniec staruszków . Załóżcie partię np. " 65+" t. zn. partię dla ludzi urodzonych w 1965r. i później. Inaczej te stare repy, trzymające się władzy jak rzep psiego ogona i kłócące się o to kto ma rację ( we wszystkich tematach) , czy ten co siedział, czy ten co nie siedział i praktycznie nic nie robiące poza urządzaniem siebie i własnych rodzin, tak was urządzą że na stare lata kit z okien zjadać będziecie, a w skrajnych wypadkach o eutanazję prosić. W moim zamyśle partia taka powinna skupiać ludzi młodych, bez względu na ich światopogląd, bez względu na sympatie polityczne. Nie ważne , czy ktoś jest sympatykiem SLD, PO, PiS, czy PSL. Nie bójcie się, dacie radę. Żaden 50- letni staruszek , nie dorówna ani energią ani intelektem 35-latkowi. Jeśli w tym wieku nie ma się odpowiedniego rozumu, doświadczenia i wiedzy, to się już tego mieć nie będzie, choć by się i 100 lat żyło. Wybory za pasem, brak czasu na powołanie takiej partii do życia i odegranie jakiejkolwiek politycznej roli, ale czy naprawdę nic nie możemy zrobić? Możemy i to dużo ! " MOŻEMY , W ZGODZIE ZE SWOIMI SYMPATIAMI POLITYCZNYMI, GLOSOWAĆ NA LUDZI MŁODYCH, nie obciążonych bagażem i doświadczeniami przeszłości, bez ryzyka że mogą być szantażowani. Ci młodzi ludzie zasiadający w parlamencie , powinni być w stanie się zorganizować we własnym i przyszłości kraju , interesie i powołać do życia partię zabezpieczającą rozwój i przyszłość młodego pokolenia.
  • dorzbi 28.08.11, 05:35
    Zastosuj kryterium do 35 lat,zorganizuj partię spośród forumowiczów.Już przy pierwszym naborze zobaczysz nawiedzonych,idiotów,cyników,cwaniaków.Policz ilu forumowiczów wyżywa się na mediach,zależnie z kim one sympatyzują,wykazując przy tym nieprawdopodobnie niski poziom pomyślunku osobistego,chyba dlatego biją innych,wyczuwając własną miernot.W razie wątpliwości ile lat ma Hofman.Prawda jak dzielnie robi to co prezes oczekuje.
  • erte2 28.08.11, 13:10
    henryk_49
    ...młodych i naprawdę dobrze wykształconych...
    Jest taka ksążka Huxley'a p.t. "Nowy wspaniały świat". No więc zanim zaczniesz snuć swoje teorie "65+", "1,85 m powyżej" czy też "- 75 kg" zdobądź ją i przeczytaj. Może nawet ze dwa razy.
  • nerwus0 28.08.11, 14:53
    Nie oczekuj odpowiedzi. Henio nadużył i trzeźwieje.
    Nadużył, bo na każdym wątku wstawia ten sam idiotyczny tekst, coś tak po 24.00
    czyli musiał być nieźle wlany.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.