Dodaj do ulubionych

Wieczór wyborczy [NA ŻYWO]

09.10.11, 20:39
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Edytor zaawansowany
 • komarrek 09.10.11, 20:58
  Wstyd i hańba dla kogo? Ludzi czy polityków?
 • art.usa 09.10.11, 21:00
  trajkotek napisał:

  >
  > pierwszy!
  > to dobry znak dla ...


  Po i Palikota.
  --
  Twój ślub, to legalne złodziejstwo.
  Wszystko co posiadasz jest tylko pół warte.
  Pamiętaj! Czas to pieniądz, skróć seks do minuty,
  dłużej to rozrzutność.
 • snellville 09.10.11, 21:09
  no i w pisdu wyladowali i caly misterny plan tez w pisdu
 • saint_just 09.10.11, 21:09
  Koniec przedstawienia.
 • bierfreund 09.10.11, 21:13
  10% na Palikota, wreszcie zapachnialo zmianami.
  Oby tylko trzymal sie kursu( niech doprowadzi do rozwiazania konkordatu, o reszte nie dbam) i sie nie sprostytuowal, jak inni politycy gdy sie dorwa do koryta.
 • snellville 09.10.11, 21:19
  od jutra zaloba narodowa
  proponuje jakies ....trzy dni
  mohery na kolana
  poczatek konca koscielnej wladzy
 • maura4 09.10.11, 21:26
  Dobrze, że nie wygrał PiS. Mam nadzieję, że kolejnej porażki nie nie strawią i wezmą się za czupryny. No i niebawem nie będziemy już głosować, aby nie dopuścić kaczystów do władzy.
 • madziapl1 09.10.11, 21:30
  Janusz Palikot - HHHHUUURRRAAA !!! Zerwij konkordat i platnych katechetow. Religia po lekcjach Normalnych. Od K.K nic i dla K. K. NIC. Za darmo tylko wolna klasa szkolna a jak nie pasuje to salka katechetyczna.
 • winniepooh 09.10.11, 21:31
  koalicja PO+Palikot+PSL
 • snellville 09.10.11, 21:34
  tak naprawde to kaczor honorowo powinien sie teraz obwiesic
  lepert mial wiecej jajec
 • nerwus0 09.10.11, 21:36
  6-ty raz Polacy przytarli dzioba pisowi.
  Jak było do przwidzenia.
 • snellville 09.10.11, 21:49
  az mnie korci zeby otworzyc strone nowego dziennika
  ch...j nie dam im tej satysfakcji
 • szakal_1 09.10.11, 21:58
  Znowu źle oceniłem rządzących przez ostatnie 4 lata. Bardzo przepraszam panie kaczyński !. Do dzisięciu razy sztuka ! ? A propos "10"- już jutro 10 października 2011 r. Mamy następna patriotyczną uroczystość na Krakowskim Przedmiesciu. Mnie tam nie bedzie. Idę na piwo z kolegami.
 • tow_rydzyk 09.10.11, 22:06
  Polscy politycy i dziennikarze udajac zaskoczonych sukcesem "politycznego pikusia" Palikota i sprowadzajac jego partie do poziomu Tyminskiego czy PPPP kompletnie sie skompromitowali Pokazali niepokojacy brak wyczucia nastrojow spolecznych i otaczajacej ich rzeczywistosci. I to ja - czlowiek, ktory odwiedza Polske 2 razy do roku - musze to Wam mowic. Oczywiscie - jak kazdy polityk - Palikot jest "kameleonem" ale pokazal nam, ze “Kościołowi MOZNA się stawiać “, ze Nasz Narod (podobnie jak Irlandczycy) juz do tego dorosl. Palikot zdmuchuje z KK listek figowy.
  Dotychczasowa bezkarność tzw. “pasterzy”, wykorzystujących swoje “stado baranów” do celów politycznych, materialnych i "intymnych" jest tylko jedna strona medalu. Menadżerowie KK Pty Ltd (towarzystwo starszych panów z nieograniczonymi przywilejami ale z ograniczoną odpowiedzialnością) niczym mafia są dobrze powiązani ze strukturami władzy. Atakowani - uciekają się oni do tzw.“obrony uczuć religijnych” a zapędzeni w róg zasłaniają się portretami Maryji Zawsze Dziewicy bądz chowają się za spódnicami zdewociałych staruszek. Stworzyli mit o bohaterskiej walce z komunizmem tymczasem kler również za komuny żył jak u pana Boga za piecem.
  Po Watykanie jesteśmy chyba jedynym państwem teokratycznym w Europie. Te święte krowy w sutannach, które w KAŻDYM SYSTEMIE POLITYCZNYM zawsze spadają na cztery kopyta postawiły się w naszym kraju ponad PRAWEM.
  Skostniałe i archaiczne doktryny religijne nie dotrzymują kroku wymogom współczesnego, nowoczesnego społeczenstwa. Zacofanie religii wobec postępu naukowego i cywilizacyjnego symbolizują losy Sokratesa, Spinozy, Kopernika czy spalonego na stosie Giordano Bruno. Pytam Pania Redaktor i was spadkobiercy duchowych tradycji judeo-chrzescijanskich, co religie wniosly/wnosza do walki z niewolnictwem, dyskryminacją kobiet, wykorzystywaniem dzieci, rasizmem, homofobią? Pojęcie oświaty w waszym wydaniu sprowadza się do zniewalania umysłu i to od najmłodszych lat pogłębiając cywilizacyjną infantylizację i zaściankowość naszego społeczeństwa. Nie rózni się to od totalitarnej indoktrynacji talibów, ortodoksyjnych żydów czy krypto-stalinistów z Korei Płn. Czyżbyśmy w 1989 zamienili jedna formę autorytaryzmu na kolejną?
  Doktryny KK posiadaja wszelkie atrybuty totalitarnej utopii. Propagandziści KK stosują stare metody socjo-techniczne oparte na: identifikowaniu ludzkich kompleksow i obaw, “empatii”, iluzorycznych obietnicach, podporządkowaniu, manipulowaniu i wykorzystywaniu ludzi nie chcących albo nie zdolnych do racjonalnego i niezależnego myślenia. Nie chcę aby Nasz Kraj zamieniono na skomercjalizowany katolicki Dysnejland, gdzie bóg to nic innego jak Swięty Mikołaj w wydaniu dla dorosłych.
  Nie chcę aby Polska była dla świata eksporterem niewykwalifikowanej, taniej siły roboczej oraz pijaczkow, złodziei, religijnych świrów i księży pederastów. Nie chcę abyśmy na zawsze pozostali przedmiotem niewybrednych dowcipów, w kraju słynącym z “Polish jokes” i naszym nowym “Wielkim Bracie”- USA. O ile modły o deszcz podczas obrad sejmu RP wywołały w Zachodnich mediach lekkie drwiny o tyle ogłoszenie Jesusa Chrystusa Królem Polski pobiło wszelkie rekordy absurdu. www.youtube.com/watch?v=fCBt21orGnE www.intronizacja.pl/ www.youtube.com/watch?v=HDWsUHAjTkw Mozna jeszcze do tego dodac ostatni publiczny spor KK z niszowym artysta rockowym pokrytym gruba warstwa makijazu.
  A u nas o kościele i klerze pisze się dobrze albo się milczy. Jednakze z reakcji propagandy KK w Polsce i zwłaszcza tej w Watykanie zauważam, że nastroje społeczne i opinie laickich mediów, nie mówiąc o lawinie pozwów sądowych o molestowanie seksualne, powoli zaczynają odnosić skutek. Te pierwsze od prawie 2000 lat publiczne przeprosiny i prośby o przebaczenie ze strony Kościoła nie są wynikiem ewolucji moralnej KK ale pierwszymi symptomami strachu czy nawet paniki. Czyżby zaczęli sobie oni zdawać sprawę z tego, że nie są już w stanie konkurować z realiami Swiata 21-go wieku na poziomie intelektualno-moralnym? Czyżby na smyczy Watykanu pozostały jedynie Afryka, Ameryka Lacińska i południowo-wschodnia Polska? Jak długo jeszcze będziemy tolerować w Polsce tych nadętych “nabożnościa” bufonów i sybarytów, którzy nie ziszczalnymi, pustymi obietnicami jak pasożyty wykorzystują ludzką biedę, bezradność, łatwowierność, zacofanie i przede wszystkim brak wykształcenia? Kiedy skończy się to zastraszanie, ogłupianie i TO POZBAWIONE WSZELKICH SKRUPULOW WYZYSKIWANIE dobrych ale naiwnych ludzi, którzy cieżką pracą oszczedzają każdy grosz? Kiedy przestaniemy stawiać ponad prawem tą watykanską agenturę, której płacimy konkordatowy haracz? Czyżby KK w Polsce był niczym innym jeno państwem w państwie? Arogancja, pozerskie uduchowienie, to ślepe przekonanie o swojej moralnej i intelektualnej wyższości wynikajacej z domniemanej wszechwiedzy, nieomylności i mesjanizmiu, manifestowanie fałszywej skromności, pokory, ubóstwa połączone z demonstracyjną pogardą dla prawa i absolutnym poczuciem bezkarności budzą we mnie uczucia największego obrzydzenia.
  Większość z nas myśli o KK to samo ale w obawie o reakcje rodziny i sąsiadów bezwolnie, jak zaprogramowane automaty datkami i darowiznami powiekszamy konta bankowe tej firmy. Przywiązanie tych faryzeuszy do dóbr i przyjemności na tym ziemskim padole przy jednoczesnej umiejętności przekonywania milionów prostych ludzi, że to prawdziwe, wieczne życie zaczyna się dopiero po ich śmierci jest blefem godnym Nikodema Dyzmy.
  img.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/f8/f5/4bf28d6d530f5_o.jpg
  www.youtube.com/watch?v=jp_sA2morfw&feature=player_embedded
  Panowie w sukienkach, nie wystawiajcie do całowania tych waszych pazernych łap, które nigdy nie parały się prawdziwą, uczciwą pracą? Kultywujcie i realizujce w średniowiecznych skansenach swoj pomysl na “zycie” i dogmaty oparte na kulcie śmierci, patologicznej fascynacji ciężarnymi dziewicami i skrzydlatymi i rogatymi facetami(?). Bawcie sie w egzorcyzmy i religijny nekro-fetyszyzm. Do woli obrzucajcie sie wirtualnymi klątwami. Jestem gotów przymknać oczy na wasz “zgodny z bożą natura/wolą celibat” pod warunkiem, że przestaniecie się grzebać w organach rozrodczych kobiet. Zatrzymajcie te wasze wafelki i przepustki do nieba dla siebie. Trzymajcie się z dala od naszych dzieci. Uznaję pewne wartości literackie Biblii (czy nawet Koranu) ale mitologia Grecka i Rzymska, bajki Ezopa, Andersena, Braci Grimm, Perrault’a, La Fontaine’a, Saint-Exupery czy Brzechwy pod względem estetycznym i moralno-wychowawczym mają więcej do zaoferowania niż ten wasz traumatyzujący młode umysły pretensjonalny, do znudzenia powtarzany schizifreniczny bełkot pogłebiający poczucie strachu, winy i niedowartościowania. Jak można poważnie traktować niby dorosłych ludzi, ktorzy sprzedają nonsensowny religijny folklor o duchach, diabłach, piekle i gadąjących wężach za fasada bezpodmiotowej pseudo-nauki pretensjonalnie nazwanej “teologią”? Skoro boicie sie o utratę swoich synekurek ośmieszajcie się na swój własny rachunek. Wiecie dobrze, ze jestescie na krawedzi moralnego bankructwa i samodestrukcji. Nie macie juz argumentow ani mozliwosci aby ignorowac badz deprecjonowac glosu milionow uczciwych, rozsądnych i krytycznie myślacych Polakow, ktorzy pragna cieszyć się życiem tu i teraz w światłym, NORMALNYM europejskim państwie w 21 w.
  <a href="
 • silentviper 09.10.11, 23:58
  Nie "jakiś sprawach" tylko "jakichś sprawach", Pani Ewo Milewicz.
 • minstrel515 10.10.11, 00:32
  żeby "zrobić Budapest w Warszawie".
  Budapest, panie Kaczyński, jest nie do podrobienia.
 • johanna_haase 10.10.11, 00:52
  Merkel, Sarkozy meet on debt crisis
  Stocks hinge on European debt
  Paul McCartney marries in London
  Former Weezer bassist dead at 40
  Libya fighters in 'final stages' of assault
  20 dead in church attack protest in Egypt
  Hurricane Jova expected to intensify
  Missing girl's family, police talking again
  Pianist Roger Williams dies
  Zsa Zsa Gabor hospitalized again
  Gas prices drop 25 cents in month
  Shedding light on dark energy
  Why couples cheat financially
  Bank forecloses, then sues for loss
  How well did we know Steve Jobs?
  Dunst gains German citizenship People
  Opinion: Youth, social media alter China
  'Real Steel' box office champ EW
  Moose stuck in swimming pool
  This Just In: CNN's news blog
 • tow_rydzyk 10.10.11, 02:18
  johanna_haase napisała:

  > Merkel, Sarkozy meet on debt crisis
  > Stocks hinge on European debt
  > Paul McCartney marries in London
  > Former Weezer bassist dead at 40
  > Libya fighters in 'final stages' of assault
  > 20 dead in church attack protest in Egypt
  > Hurricane Jova expected to intensify
  > Missing girl's family, police talking again
  > Pianist Roger Williams dies
  > Zsa Zsa Gabor hospitalized again
  > Gas prices drop 25 cents in month
  > Shedding light on dark energy
  > Why couples cheat financially
  > Bank forecloses, then sues for loss
  > How well did we know Steve Jobs?
  > Dunst gains German citizenship People
  > Opinion: Youth, social media alter China
  > 'Real Steel' box office champ EW
  > Moose stuck in swimming pool
  > This Just In: CNN's news blog

  Johanna,
  Zalamalas Cala Polske.
  Przeciez CNN reprezentuje Naszego Najlepszego Przyjaciela....
  --
  I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way. So I stole a bike and asked for forgiveness.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka