Dodaj do ulubionych

Dzięki Bogu Zuzanna Kurtyka nie została senatorem

10.10.11, 21:25
idiotka dziękuje Bogu, że nie została senatorem?

to my jesteśmy wdzięczni Najwyższemu za to, że nas przed tym uchronił
Obserwuj wątek
  • sphinxpinastri 666 10.10.11, 21:34
   Się porobiło! Ateiści z lewicowej wyborczej dziękują Bogu za to, że nie wygrała jakaś prawicowa chrześcijanka, ale wygrał jakiś prawicowy chrześcijanin. Bóg jak to Bóg, prawicową chrześcijankę ukarał (chyba syndrom Ewy), ale nagrodził prawicowego chrześcijanina (na pewno z powodu upodobania do Adama - i tego z Raju, i tego z wyborczej, choć ten drugi to Adam wojujący z Bogiem).
   • maritt.g Będziemy się modlić 10.10.11, 22:07
    Możecie na nas liczyć. Będziemy się za was modlić do Słońca, do Perkuna, do Światowida i do inszych Bogów, a jest ich cała masa, więc może któryś wróci wam rozum :)
   • sam16 Re: 666 10.10.11, 22:45
    sphinxpinastri napisał:

    > Się porobiło! Ateiści z lewicowej wyborczej dziękują Bogu za to, że nie wygrała
    > jakaś prawicowa chrześcijanka, ale wygrał jakiś prawicowy chrześcijanin. Bóg j
    > ak to Bóg, prawicową chrześcijankę ukarał (chyba syndrom Ewy), ale nagrodził pr
    > awicowego chrześcijanina (na pewno z powodu upodobania do Adama - i tego z Raju
    > , i tego z wyborczej, choć ten drugi to Adam wojujący z Bogiem).
    Piszesz tak jakbys wiedzial ze bog nalezy do PiS i szczegolnie pisem sie interesuje.
    To jest poganstwo a nie chrzecijanstwo.
    Nie dziwie sie ze tak myslisz skoro nawet biskupi polscy maja takie same zdanie na ten temat.
    Bog kocha PiS bo jego poplecznicy pluja na ksiezy,ktorzy chcieli przniesc krzyz spod palacu.
    Bog kacha PiS bo jego wyznawcy ignoruja wole biskupa i traktuja symbol chrzescijanstwa jak maczuge do bicia przeciwnikow politycznych.

    Moim zdaniem bog tym razem zakpil z PiS i pozowolil na zdybcie madatow poselskich ludzi ktorzy sa jakby symbolami wszystkiego tego co reprezentuje PiS.
    Bog zakpil rowniez z kosciola bo pozwolil na spektakularne zwyciestwo RP co jest znakiem do boga ze w kosciele dzieje sie zle.
    Wszystko bowiem dzieje sie z woli bozej.
    • sphinxpinastri Re: 666 10.10.11, 23:28
     Nie, nie, nie wrobisz mnie w to, o czym nie piszę. Piszę o tym, że ateista z lewicowej wyborczej myśli sobie, że Bóg karze prawicowych chrześcijan z pisu, a nagradza prawicowych chrześcijan z PO. Ateista pisze więc, że Bóg kocha tych z PO, a nie lubi tych z pisu, na pewno zaś kocha ateistów, co tego Boga zwalczają, natomiast różnie - raczej źle - traktuje tych, co tego Boga czczą.

     A ty? Proszę, zarzucasz mi pogaństwo, choć dla mnie to nie zarzut, bo jestem poganinem i czczę Naturę, a sam piszesz jak rasowy poganin, bo uważasz, że tym razem Bóg zakpił z pisu, ale twoja pogańska postawa wynika z woli Bożej, więc jesteś usprawiedliwiony. Moja pogańska postaw wynika wyłącznie z mojej woli, więc na pewno nie jestem usprawiedliwiony...
     • 123jna Re: 666 11.10.11, 09:01
      sphinx... jak jestes poganinem i czcisz nature to nie jestes "prawdziwym Polakiem" wedlug PiS-u chyba, ze oni takze wcale w Chrystusa nie wierza co wlasciwie swym wpisem potwierdzasz.
      Zostaw nas, skromnych katolikow anty-pisowych w spokoju. Moze ten spsiony polski Kosciol zrozumie, ze jestescie naciagaczmi a nie "sola ziemi", nawet jest w ziemie a nie Chrystusa wierzycie? Dobrze, ze mamy Was z glowy na cale 4-lata a do tego czasu jaroslaw moze zemrze albo zachoruje na Alzheimera - juz jakos dziwnie wyglada jego podpis - moze to Parkinson?
      • sphinxpinastri Re: 666 11.10.11, 09:34
       Dobry bez wątpienia katoliku polski antypisowski, widzę, że nie umiesz pojąć, iż ciebie dobrego antypisowskiego katolika i dobrych katolików z pisu mam za drani. Po prostu, ty jako stronnik PO i pisowcy jesteście dla mnie ludźmi zaścianka, to wy z PO i z pisu niszczycie Polskę, jesteście wyjątkowymi szkodnikami. Nie zostawię was w spokoju, bo rujnujecie, dewastujecie to, co kocham: moją ojczyznę.
    • andrzej369 Re: 666 10.10.11, 23:55
     Dajcie wreszcie spokój "pojęciu" nie do pojęcia.

     Jak słysze wykorzystywanie Boga do niemal wszystkich celów człowieka to wciąż mam wrażenie, że człowiek to mimo wszystko "tępy baran".
     Nie mamy pojęcia o Bogu nawet nie wiedząc czy istnieje, a wciąż nadmiernie artykułuje się, jakby już wszystko niektórzy wiedzieli.

     Czyżby NIEWIEDZA najcenniejsza i najlepiej sprzedawalna?
     • sphinxpinastri Re: 666 11.10.11, 00:03
      Ależ Bóg jest absolutnie do pojęcia. Jest tak bardzo do pojęcia, że aż sam ten fakt staje się nie do pojęcia.

      Twój apel o to, aby nie wykorzystywać Boga do ludzkich celów jak najbardziej mi odpowiada, ale to nie ja wykorzystuję, ja tylko dziwię się, że nawet ateiści z wyborczej wykorzystują...

      Nie ma NIEWIEDZY, o Bogu wiadomo wszystko.
      • andrzej369 Re: 666 11.10.11, 00:16
       sphinxpinastri napisał:

       > Ależ Bóg jest absolutnie do pojęcia. Jest tak bardzo do pojęcia, że aż sam ten
       > fakt staje się nie do pojęcia.
       >
       > Twój apel o to, aby nie wykorzystywać Boga do ludzkich celów jak najbardziej mi
       > odpowiada, ale to nie ja wykorzystuję, ja tylko dziwię się, że nawet ateiści z
       > wyborczej wykorzystują...
       >
       > Nie ma NIEWIEDZY, o Bogu wiadomo wszystko.

       Zapewne już złapałeś B... za nogawki od spodni - w porządku koleś?
       A może też znasz telefon do B... i jesteś z nim w stałych kontaktach i z tegoż powodu wszystko o nim wiesz?


       --
       andrzej369
       • sphinxpinastri Re: 666 11.10.11, 09:39
        Jesteś po prostu zabawny. Biblia jest źródłem wiedzy o Bogu. Wystarczy przeczytać Biblię, aby wiedzieć o Bogu wszystko. Uważasz, że Biblia kłamie? Dla porządku dodam, że Biblia dla mnie nie jest świętą Księgą, a dziełem literackim.
    • 123jna Re: 666 11.10.11, 08:56
     sam16 - masz racje, Bog nagrodzil Palikota wlasnie za bluznierstwa pisowych ksiezy, wlasciwie calego polskiego Kosciola (sa jedynie baaardzo nieliczne wyjatki wsrod tych ksiezych pogan).
     To jest wlasnie kara boska, ktora nas Kosciol straszy. Obrazoburczy Kosciol wspiera sie bozkami Kaczynskimi - modli sie do zlotego, pisowego, cielca a zapomnial o Chrystusie, skromnym i kochajacym wszystkich ludzi, nawet grzesznikow a z pewnoscia takze nie- pisowcow. Pisowcy go zdradzili bo za bozka przyjeli "JAROSLAW, JAROSLAW" pod krzyzem.
   • taglinda Re: 666 10.10.11, 22:47
    a se daj spokój... ze mnie taki ateista jak z prawiczkowców chrześcijanie ;))) Przecież to bolszewicy są bezbożni, kalumnie rzucający i nienawiścią do bliźnich ziejący.

    Nie bez przyczyny Pan Bóg doświadcza ich przegranymi, a im bardziej są zatwardziali w swym zaprzaństwie miłości bliźniego, tym bardziej Pan ich karze odbierając resztki rozumu, godności, honoru i przyzwoitości.

    jak rozumiem, taka egzegeza w duchu chrześcijańskim trafia ci do przekonania i kończy dyskusję? Bo jeśli nie, to zawsze można cywilnie i po ludzku powiedzieć - skoro pojebało ich dokumentnie, to ludzie pokazali im wała :)
    • gazo-ropo-mozgi Re: 666 10.10.11, 23:29
     Wypowiedz tej pisowskiej mordy nie nadaje sie do druku, wiec zwalniam sie z obowiazku kulturalnej wypowiedzi, i powiem wprost: ciagnij druta szmato pisowska ,ale tylko narodowcom.
     • sphinxpinastri Re: 666 10.10.11, 23:39
      Do mnie pijesz? Mnie poganina czczącego Naturę masz za pisowską mordę? Mnie kpiącego z tego, że ateista z wyborczej dziękuje Bogu? Jeśli tak, to nawet w mordę ci nie dam, bo jak tu karać kogoś, kto sam się dostatecznie pokarał?
    • sphinxpinastri Re: 666 10.10.11, 23:34
     Nie pojmuję, czemu się mnie czepiasz. Mój wpis nie odnosił się do twojego wpisu, a był komentarzem do tekstu wyborczej.

     Jaka egzegeza w duchu chrześcijańskim? To taka, jaką zaprezentował chrześcijanin Tusk, gdy dziękował Bogu za wygraną?
     • andrzej369 Re: 666 11.10.11, 00:01
      "Jaka egzegeza w duchu chrześcijańskim? To taka, jaką zaprezentował chrześcijanin Tusk, gdy dziękował Bogu za wygraną?"

      Tusk to powinien podziękować, ale Adamowi Michnikowi i jego zespołowi za to, że wszystko uczynili, aby "owieczki polskie" zagłosowały przeciw PiSowi.
      Większość wyborców PO nie głosowało dlatego, że popiera platformy, ale głosowało dlatego na PO, aby obrzydzony PiS (między innymi przez GW) nie wygrał.
      • sphinxpinastri Re: 666 11.10.11, 00:07
       Jedne owieczki (innych mediów) głosowały przeciw PO, inne (wyborczej) przeciw pisowi. Mieli prawo i ci, i ci. Dla mnie zagadką jest chrześcijanin Tusk dziękujący Bogu za to, że Bóg wsparł chrześcijanina Tuska, a nie wsparł chrześcijanina Kaczyńskiego. Zagadką jest także to, że ateista z wyborczej dziękuje Bogu, że wsparł prawicowego chrześcijanina, a nie wsparł prawicowej chrześcijanki.
       • wujojano Poganin z Bożej łaski! 11.10.11, 08:16
        sphinxpinastri napisał:

        > Zagadką jest także to, że ateista z wyborczej dziękuje Bogu, że
        > wsparł prawicowego chrześcijanina, a nie wsparł prawicowej chrześcijanki.

        Po pierwsze, skąd Pan wie, że autor jest ateistą? Po drugie, nawet jeśli to skądś wiadomo (?), nie dziwiłby się Pan tak, gdyby uważał w szkolnej ławie i przyswoił sobie pojęcie stylizacji. Wydaje mi się, że jeśli ktoś dziś chce być poganinem w społeczeństwie kultury chrześcijańskiej, powinien się wykazać nieco większym wyrafinowaniem intelektualnym. Inaczej to jego pogaństwo wygląda na tanią pozę.
        • sphinxpinastri Re: Poganin z Bożej łaski! 11.10.11, 09:48
         Po pierwsze, nie wiem, że autor z wyborczej jest ateistą. Ale coraz bardziej upewniam się, że jest katolikiem, bo tylko katolik może napisać (powiedzieć jak np. Tusk), że jego Bóg jednych swoich wyznawców nagradza i trzeba mu podziękować, a innych swoich wyznawców karze, za co też trzeba mu dziękować. Utwierdzam się w tym, że autor to katolik, nie tylko po wypowiedzi jego, wypowiedzi Tuska, co i innych katolików. Np. katolik Niesiołowski dziękował Bogu, że to nie on Niesiołowski został zabity, a inny katolik Rosiak. Taki jest ich Bóg, Bóg katolików: jednych katolików oszczędza, a innych nie oszczędza, jednym katolikom umożliwia wygranie wyborów do parlamentu, a innym uniemożliwia. Tak, jestem niemal pewien, że autor wyborczej jest katolikiem.

         Nie wykażę się większym wyrafinowaniem intelektualnym, bo po prostu, uważam, że nie byłbyś w stanie pojąć tego, co bym napisał. Nie masz takich możliwości intelektualnych, dostosowuję swą wypowiedź do twojego poziomu.
       • 123jna Re: 666 11.10.11, 09:04
        aphinks a co Cie dziwi w tym, ze ateista "dziekuje Bogu" - toz to zwykly zwyczajowy od 1000-ca juz lat zwrot uzywany w calej Europie a takze wsrod innych wyznawcow nie tylko chrystusowych. Ta jest tylko zwrot nie majacy dzis wiele wspolnego z wyznaniem.
        • sphinxpinastri Re: 666 11.10.11, 09:50
         To by wiele tłumaczyło, po prostu, wbrew swojemu Bogu (co jest wyraźnie sformułowane) przystajesz jako katolik na to, by używać imienia Boga na daremno.
   • podhajce Re: 666 11.10.11, 08:46
    A Bóg ma te wasze "rozważania" w.......dużym poważaniu , A pani Kurtyka jest taką chrześcijanką jak ze śp. szefa IPN Kurtyki -WIERNY MĄŻ!
    • 123jna Re: 666 11.10.11, 09:07
     podhajce ta Kurtyka to nie ma godnosci i szacunku dla siebie samej. Nie pasuje do senatu.
     Ta Hajke czy Hejke (wsia rawno) ma juz nastepce - agenta Tomka. Popatrzcie - kontakt plciowa z ta kobieta "namaszcza" na wysokie stanowiska nawet odrzucone zony! Dobrze, ze sie nie udalo, mamy dosyc nepotyzmu kaczorowego.
  • pn-ski To po wała startowała? 10.10.11, 21:36
   taglinda napisał:
   <to my jesteśmy wdzięczni Najwyższemu za to, że nas przed tym uchronił>

   Społeczeństwo samo się przed nią ochroniło, nareszcie zaczyna być normalnie.
  • wlekawa Dzięki Bogu Zuzanna Kurtyka nie została senatorem 10.10.11, 21:41
   Jakbym przeczuł. Dwie godziny temu przy sąsiednim artykule skomentowałem:

   Kaczyński chce drugich Węgier, internauci kpią
   Autor: wlekawa 10.10.11, 18:44

   Hungarian dream Kaczora to taktyczna, usypiająca zagrywka przed atakiem. Każda przegrana wywołuje w nim niesamowitą frustrację, po której zieje siarczanym ogniem i rzuca piorunami. Po to przecież szkolił i lokował w komisjach swoich totumfackich detektywów, aby coś z tego po wyborach mieć. Jak znam życie, to czekają nas kolejne atrakcje, oskarżenia o oszustwa przy urnie, marsze z pochodniami pod Sejm, facecje o Sejmie nic nie mogę lub o Sejmie przez nieporozumienie, itd. Trzeba poczekać, aż proszki przestana działać.
  • jurber1 Dzięki Bogu Zuzanna Kurtyka nie została senatorem 10.10.11, 21:52
   "Gwałt niech się gwałtem odciska" - przypomnę że nienawidzący Tuska Kaczyński wolałby żeby "wygrał Tusk niż Palikot"; Jarek jest gotów nie przychodzić do Sejmu, żeby nie słyszeć od Palikota takich bzdur (pod swoim adresem) jakie wykrzykują jego zwolennicy w trakcie różnych demonstracji. Skoro nie może Komorowskiemu wybaczyć dowcipnych i trafnych słów: "jaka wizyta, taki zamach", czy o "ślepym snajperze", to Palikotowe kpiny z Lecha "to zniewaga, co krwi wymaga" - może rząd Tuska bedzie mógł się wreszcie zajmować rządzeniem bez wiecznego odpierania ataków PIS-u.
  • sam16 Dzięki Bogu Zuzanna Kurtyka nie została senatorem 10.10.11, 22:51
   Kuryka uwaza tak jak prezes ze narod to czlokowie PiS a reszta to ZOMO,przepraszam spoleczenstwo.
   Trzeba byc wyjatkowo bezczelnym arogantem zeby cos takiego powiedziec szczegolnie jesli to jest osoba z amicjami politycznymi.
   Kurtyka nigdy nie zostanie wybran w wyborach po takich slowach. Chyba ze cala Polska zaglosuje na PiS
  • nie-tak Dzięki Bogu Zuzanna Kurtyka nie została senatorem 10.10.11, 22:54
   Cytat słów Kurtyki:
   Wczoraj rzad nie został wybrany przez naród tylko przed społeczeństwo. Naród to my
   ----------------------
   Nic dodać nic ująć,
   Taja naród to wolacy którzy się liczą dla PiS, a społeczeństwo można stwierdzić idąc tropem myśli Kurtyki to bydło. Polacy jak się czujecie?

   Kurtyka:
   Naród to my, a reszta społeczeństwa czym?
   Ile faszyzmu wyczuwa się w tych słowach Kurtyki.

   Rozróba się zaczyna.

   _______________________________________________________________
   Tajemnicza śmierć Generała Sikorskiego.
   Kto przetłumaczy na język polski reportaż z Arte?
   <http://www.youtube.com/results?search_query=churchills+verrat+an+polen&aq=f>
  • wolny_polak Dzięki Bogu Zuzanna Kurtyka nie została senatorem 10.10.11, 23:50
   Niezbadane sa drogi opatrznosci. Kazda kleska, kazda przegrana, kazda dyrdymala jest przeciez reka boga. Bo narod to tylko my, buk, chonor i ojcyzna. Ci palanci z pis-dzielca jak sie nie obudza i nie pojda do konfesjonalu i nie zmienia tonu w rozmowie ze spoleczenstwem, to za cztery lata moga sie znalezc nie w Budapeszcie, ale pielegnowac swoj skansen krzyzowy w srodku Madrytu!!!
  • komercjuszek Czy jeżeli przyszli posłowie do sejmu 11.10.11, 01:03
   z góry oświadczają, że w tym sejmie mają zamiar reprezentować jedynie 30% z 50% wyborców, czyli 14,7% całej populacji kraju, to posiadają jeszcze oni w ogólę jakąkolwiek legitymację do zasiadania w parlamencie?
   Bo dla mnie takie wystąpienie, jak to w Krakowie jest równoznaczne z rezygnacją z mandatu poselskiego.
   To nie są politycy, to są menele i to z najniższej półki.
   • krytek-7 Re: Czy jeżeli przyszli posłowie do sejmu 11.10.11, 09:18
    komercjuszek napisał:

    > z góry oświadczają, że w tym sejmie mają zamiar reprezentować jedynie 30% z 50%
    > wyborców, czyli 14,7% całej populacji kraju, to posiadają jeszcze oni w ogólę
    > jakąkolwiek legitymację do zasiadania w parlamencie?
    > Bo dla mnie takie wystąpienie, jak to w Krakowie jest równoznaczne z rezygnacją
    > z mandatu poselskiego.
    > To nie są politycy, to są menele i to z najniższej półki.

    To jest przyklad moralnosci po PiSòwsku.
    Jezeli przyjac za prawde,ze w momencie katastrofy pod Smolenskiej p.Kurtyka byla
    "niedorozwiedziona",to dlaczego skasowala odszkodownie i podpierajac sie nazwiskiem
    probuje dalej robic kariere polityczna?
    To nie jest menel z najnizszej polki,to jest normalne wyrafinowane kurestwo.
  • brzmski zuzanna?... i starcy?! 11.10.11, 06:48
   "można machnąć ręką"(?)...
   no pewnie; i się macha - ręką PeŁowskiego; z machania powstaje gazettdonosik, co to podnosi, choć wyłącznie w wyobrażeniu autora, kwestię kto? - naród a kto - wprost przeciwnie; z Pełowskiej elekubracji wynika jedno - wojtuś ceni sPOłeczeństwo, wojtusiowi d o b r z e - gdy tak s p o ł e m, kluski pod stołem; na wojtusiowym sztandarze - kupą, moi wspólnotowcy; tyz piknie!?
   • pn-ski Wawel - cel - pal! 11.10.11, 12:07
    "wojtusiowi d o b r z e - gdy tak s p o ł e m, kluski pod stołem"

    Rzeczywiście, normalnie i jakoś nudno się zrobiło, kolejne miesięcznice wieją nudą, pisowskie banialuki przestają działać na znormalniałe społeczeństwo, przedstawiciele nowego narodu wybranego pod wodzą niedoszłej pani senator w depresji - może by tak jakiś nowy Smoleńsk? Jeszcze jedna tutka wszak została. Tylko gdzie polecieć, żeby na pewno lądować we mgle? Może na Wawel?
  • aekielski Dzięki Bogu Zuzanna Kurtyka nie została senatorem 11.10.11, 07:03
   Ludzie pokroju pani Kurtyki czy też jej prezesa to ludzie bardzo niebezpieczni dla kraju. Ich nadrzędną zasadą jest rozliczanie innych. Ci inni to ich wrogowie, a może nim zostać każdy kto im fiknie. Dziwi mnie,że tylu ludzi którym obecnie wiedzie się nie najlepiej uwierzyło prezesowi,że zadba o nich. Nic bardziej mylnego. Prezes zabiega tylko o ich głosy i o nic więcej. Dla zwycięstwa prezes potrafi powiedzieć wszystko, tak zbałamuci,że zarówno kat jak i jego ofiara zagłosują na prezesa.
  • iwano19 Dzięki Bogu Zuzanna Kurtyka nie została senatorem 11.10.11, 07:11
   A mnie nie cieszy,że w/w pani nie została senatorem.Mnie martwi,że startowała w wyborach.Jaka pycha.Jakie ona ma kompetencje,oprócz dobrego samopoczucia,aby zajmować tak ważne stanowisko jak senator?Czy naprawdę sejm i senat jest miejscem dla każdego,kto wyrazi ochotę kandydować?Trochę umiaru,szanowni państwo.Nowe hasło wyborcze"z kuchni do senatu"?
  • mlodaemerytka Re: Dzięki Bogu Zuzanna Kurtyka nie została senat 11.10.11, 08:20

   To wlasnie sa "patioci". To sa tchorze ! Co Norwid powiedzial o narodzie polskim taka pani x i y nie ma pojecia. Do szkoly razem z presesem radze pojsc !
   Panuredaktorowi natomiast proponuje, zeby prpopagowal na lamach prasy powszecna wiedze na temat kultury wspolzycia. Inaczej Ci katolicy gortowi nas "krzyzowac".
   Juz naprodukowali krzyzy dosc ! To w ramach milosci blizniego. taki jest kosciol w Polsce !
   Takie mamy katolickie radio ! Wloas sie jezy ! Co to za hipokryzja. jesli jest niebo i pieklo
   widze,ze w pieklr bedzie tlok ! Sami katolicy !
  • qniaczek Pie....ć naród, społeczeństwo rządzi 11.10.11, 08:20
   I znowu górnolotne treści, których nikt nie rozumie poniżej 40-tki. Szanowna Pani nie rozumie, ze Mickiewicza młodzież nie czyta, tylko bryki. Dziady nie współgrają z iPhonem. A 40-latki też chciałyby w spokoju pokonsumować. Przykład idzie z góry, chcecie naprawić świat to dajcie przykład życiem, MY - NIE SŁUCHAMY CO WY MÓWICIE, MY PATRZYMY CO WY ROBICIE.
   • mlodaemerytka Re: Pie....ć naród, społeczeństwo rządzi 11.10.11, 08:28
    Kiedy pani Kurtyka nie zna mistrza C.K.Norwida, ktory mial wlasnie takie zdanie o narodzie !
    Nie najlepsze ! On umieral z a glodu, kiedy Polacy klocili sie o rodzaj niepodleglosci, ktora
    mieli odzyskac ! Dlaczego jja utracili ? Tego pani Kurtyka nie rozumie a ma taki wspanialy przyklad pod nosem. To wlasnie Jej partia c hce doprowadzic do oslabienia demokracji
    w Polsce,do liberum veta ! "To se ne wrati" ! Swoja droga nerwy nie wytrzymuja. Powiem
    dosadnie IDIOTKA !
  • 123jna Dzięki Bogu Zuzanna Kurtyka nie została senatorem 11.10.11, 08:52
   Dziwny jest ten 29% pisi "narod". 41 % narodu ma wyksztalcenie podstawowe, 37 (?) - zawodowke ukonczona no i pare procentow pewnie ci bez podstawowki, troche ze srednim wyksztalceniem i nieliczni z wyzszym. Jak tak slabo wyksztalceni ludzie moga stworzyc narod?
   Gdzie sa te "prawdziwe elyty" jak mawia ten narod, gdzie sa wieszcze (oprocz krwawego Rymkiewicza), ekonomisci (jedna Gilowska nie wystarczy)? Jesli ten "narod" chce rzadzic krajem to musi sobie go najpierw stworzyc - bez Warszawy a wiec najwazniejszego "yntelygenta z Zoliborza), be 11-tu wojewodztw. Do Polski B doszlusowala dzis Malopolska. Maja wiec swoj potencjalny kraj - moga go nazwac wlasnie Malopolska. Bo to jest jedniak tylko 29 % Polska.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka