Dodaj do ulubionych

Ciosy poniżej pasa

10.11.11, 17:12
Co do Pitery: z jednej strony dziwię się, że jej nie wstyd wypowiadać się publicznie po tym, jak przez cztery lata brała pieniądze z państwowej kasy za wyśledzenie dorsza i stworzenie nigdy nie opublikowanego "raportu". Z drugiej jednak strony kiedy słucham jej wypowiedzi dochodzę do wniosku, że moje zdziwienie jest nie na miejscu. Poczucie wstydu u tej kobiety jest w zaniku a dobre samopoczucie zawdziecza temu, że całkowicie odjechała od rzeczywistości. Szkoda tylko, że nie robi tego za swoją kasę.
Edytor zaawansowany
  • cwiercinteligentzpis 10.11.11, 17:12
    Faktycznie smutny dzień. Nie mozna smić sie z posła który uzżył argymentu "to jest cios poniżej pasa".
    Nawet Kaczyński nigdy tak głupio nie argumentował.

Mnie nie jest do smiechu bo wicemarszałkiem Sejmu RP jest kobieta które swego syna wychowała w pogardzie do zamordowanych w Katyniu.
  • jaklucz 10.11.11, 18:10
    > Mnie nie jest do smiechu bo wicemarszałkiem Sejmu RP jest kobieta które swego
    > syna wychowała w pogardzie do zamordowanych w Katyniu.
    Piętnowanie rodziców za grzechy rodziców i vice versa jest takie ubeckie i prostackie. Podoba Ci się, prawda? Lubisz zadawać takie ciosy poniżej pasa - super, co? A nie uważasz, że powinieneś żyć z 70 lat temu? Wtedy dopiero miałbyś używanie. Mógłbyś sobie pracować w bezpiece i zamykać ludzi za nie swoje winy. To by było super, nie?
  • joseph.007 10.11.11, 19:52
    jaklucz napisał:

> Piętnowanie rodziców za grzechy rodziców i vice versa jest takie ubeckie i pros
    > tackie.

Nowickiej nikt nie piętnuje za poglądy jej syna, ale za to, że pytana o ich ocenę nie tylko sie od nich nie odcięła, ale nawet pośrednio pochwaliła je idiotycznym stwierdzeniem, że bycie komunistą jest jedyną drogą do zostania porządnym człowiekiem.
  • jaklucz 10.11.11, 20:25
    Nie piętnuje? To przeczytaj jeszcze raz:
    "Mnie nie jest do smiechu bo wicemarszałkiem Sejmu RP jest kobieta które swego syna wychowała w pogardzie do zamordowanych w Katyniu."
    Nie napisałem, że zachowała się OK, tylko, że brzydzę się ubeckimi metodami takimi, jak powyższy cytat. Tyle.
  • makoshika 10.11.11, 20:32
    A odpowiada za to Biedroń.
  • antropoid 10.11.11, 21:26
    pilnowanie interesu kleru nie kosztowało go żadnego wysiłku, a po ostatnich wyborach może z tym być już trudniej.
  • jabmax 10.11.11, 23:27
    antropoid napisał:

> pilnowanie interesu kleru nie kosztowało go żadnego wysiłku, a po ostatnich wyb
    orach może z tym być już trudniej.

---
    Zwyczajnie zrzucili maski. S.Niesiołowski "zionął" miłością bliźniego jak za czasów ZCHN, raczej mnie nie zaskoczył.Cóż, a Pitera(w pewnym sensie "obnażyła się"), to naprawdę znacznie poważniejsza sprawa, będzie PO dużo kosztować, oj dużo.

• jacmenos 10.11.11, 21:28
    czerń uwidacznia się najlepiej na białym tle . nienormalność kontrastuje boleśnie z normalnością .
    trzeba w Sejmie więcej ludzi normalnych , pogodnych .takich co to nie uzurpują sobie zbawiania Polski i świata . Ludzie Palikota umożliwią ten niezbędny kontrast .
    trzeba było w polskim Sejmie homoseksualistów , osób transseksualnych i innych "mniejszości" aby wyraźnie zobaczyć kto jest "nienormalny" ...
  • mcjarell 10.11.11, 21:34
    Poczekaj, bo nie do końca skumałem z jakiej jesteś mniejszości? Są jeszcze normalni pedofile, nekrofile, zoofile, złodzieje, mordercy, gwałciciele i inni. To do jakich się zaliczasz?
  • paul_kemp 10.11.11, 20:06
    jaklucz napisał:

> > Mnie nie jest do smiechu bo wicemarszałkiem Sejmu RP jest kobieta które s
    > wego
    > > syna wychowała w pogardzie do zamordowanych w Katyniu.
    > Piętnowanie rodziców za grzechy rodziców i vice versa jest takie ubeckie i pros
    > tackie. Podoba Ci się, prawda? Lubisz zadawać takie ciosy poniżej pasa - super,
    > co? A nie uważasz, że powinieneś żyć z 70 lat temu? Wtedy dopiero miałbyś używ
    > anie. Mógłbyś sobie pracować w bezpiece i zamykać ludzi za nie swoje winy. To b
    > y było super, nie?

Pomijając już sposób ustosunkowania się pani Wandzi do słów syna, trzeba sobie zadać pytanie, skąd synek wyniósł takie wzorce i poglądy, kto go wychowywał? Wilki w lesie?
  • flipvert 10.11.11, 20:19
    A ty oczywiscie masz identyczne poglady na wszystko ze swoimi starymi.Nigdy w zyciu nie pomyslales samodzielnie.Dobrze ci z tym?
  • paul_kemp 10.11.11, 20:26
    flipvert napisał:

> A ty oczywiscie masz identyczne poglady na wszystko ze swoimi starymi.Nigdy w z
    > yciu nie pomyslales samodzielnie.Dobrze ci z tym?

Jesteś imbecylem, czy tylko udajesz? Można mieć różnorakie poglądy, swoje przemyślenia, ale chyba szacunek do drugiego człowieka, szacunek dla bestialsko zamordowanych wypada jakiś mieć? Czy może twoi rodzice to taka sama hołota jak rodzice młodego Nowickiego i zapomnieli o czymś takim w wychowaniu ciebie?
  • jaklucz 10.11.11, 20:31
    Właśnie pokazujesz szacunek dla drugiego człowieka. Pozwolisz, że Twojego wychowania nie skomentuję, bo stosując Twoje metody mógłbym obrazić Ci rodziców. To nie ich wina, że piszesz takie rzeczy.
  • jaklucz 10.11.11, 20:27
    > Pomijając już sposób ustosunkowania się pani Wandzi do słów syna, trzeba sobie
    > zadać pytanie, skąd synek wyniósł takie wzorce i poglądy, kto go wychowywał? Wi
    > lki w lesie?
    Moja matka jest zagorzałą katoliczką, ja jestem zdecydowanie anty, mimo, że dbała o moją edukację kościelną. Więc skąd wyniosłem takie poglądy? Nie z domu - nauczyłem się myśleć samodzielnie.
  • maritt.g 10.11.11, 19:18
    Tyle że słowa syna pani Nowickiej brzmiały inaczej. On powiedział, że Z PUNKTU WIDZENIA STALINA polscy oficerowie byli darmozjadami. Różnica jest zasadnicza. Te słowa nie są nawet wyrwane z kontekstu. One są zniekształcone.
  • joseph.007 10.11.11, 19:50
    maritt.g napisała:

> Tyle że słowa syna pani Nowickiej brzmiały inaczej. On powiedział, że Z PUNKTU
    > WIDZENIA STALINA polscy oficerowie byli darmozjadami. Różnica jest zasadnicza.

Nieprawda. Tekst ten jest dostepny w necie i linkowałem go na jednym z sąsiednich wątków. Nowicki jr. chwali tam Stalina za mord zupełnie wprost i bez żadnych wygibasów logicznych.
  • zbychu2010 10.11.11, 20:01
    "maritt.g" NIE KŁAM !!! Proszę przeczytajcie:
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,10612008,Nowicka_przepadla_w_glosowaniu_na_wicemarszalka_Sejmu_.html
    Michał Nowicki, działacz skrajnej lewicy, w recenzji filmu ''Katyń'' napisał m.in.: ''ZSRR nie było stać na wyżywienie 20 tysięcy darmozjadów. Wystarczyło już tej bezczelności z czasów sanacji, gdy robotnicy i chłopi ich żywili. Z powodów dyplomatycznych nie można ich też było zmusić do działalności produkcyjnej. Nie można było też liczyć na ich reedukację, co zresztą ten film dobrze pokazuje. Ten fanatyzm''.

Po wyborach pytana o syna w TVN24 mówiła: ''wykorzystuje się go, by mi dokopać''. Dodała, że jej ''syn ma prawo do lewicowych poglądów'' oraz zacytowała powiedzenie: ''jeżeli ktoś nie był komunistą za młodu, to nie będzie przyzwoitym człowiekiem".
  • joseph.007 10.11.11, 20:44
    zbychu2010 napisał:

> oraz zacytowała powie
    > dzenie: ''jeżeli ktoś nie był komunistą za młodu, to nie będzie przyzwoitym czł
    > owiekiem".

Ściślej biorąc, nie zacytowała, ale wymyśliła sama - w oryginale ten bon-mot (przypisywany przez różne źródła różnym ludziom, od Piłsudskiego, poprzez Bismarcka aż do Churchilla) traktował o socjalistach i w teym ujęciu miał ślad sensu; różnica powiem między socjalistą a komunistą jest taka jak między demokracją a demokracją ludową (czyli jak miedzy krzesłem a krzesłem elektrycznym ;)
  • zbyszek.bejach 10.11.11, 21:23
    czyli między Tobą a homo sapiens
  • joseph.007 10.11.11, 23:40
    zbyszek.bejach napisał:
    > czyli między Tobą a homo sapiens

Oj, pała (z wykrzyknikiem) z logiki. Albowiem jeśli uważasz moje powyższe porównania za błędne i dlatego tym swoim porównaniem chciałeś sprawić mi przykrość i zarzucić mi, że od myślącego człowieka dzieli mnie duży dystans (w domyśle: jestem dużo głupszy), to jednak niechcący tym samym przyznałeś słuszność moim powyższym porównaniom, używszy analogii zbudowanej na identycznej zasadzie.

Oczywiście dopuszczam myśl, że z powyższego zdania mogłeś nie pojąć ani słowa. Jeśli tak, to sugerowałbym zacząć od czegoś prostszego - napisz np. na tym forum zdanie: "Kiedy piszę na tym forum, zawsze kłamię", a następnie zastanów się czy napisałeś prawdę ;P

• perseveratio 10.11.11, 19:26
    Kaczyński może i nie, ale:
    Kern (1 kadencja, 41 posiedzenie), Cichoń (6 kadencja, 80 posiedzenie), Cymański (6 kadencja, 10 posiedzenie), Nowak (4 kadencja, 104 posiedzenie)...
    użyli tego samego zwrotu i pani Piterze to nie przeszkadzało, a na sali nikt się nie śmiał.

Co jest śmiesznego w zwrocie cios poniżej pasa?

--
    Conflict is drama, drama is entertaining and entertainment is marketable - Calvin (and Hobbes)
  • nex_us 10.11.11, 17:13
    Wszyscy szukają i czekają na potknięcia i błędy ludzi z Ruchu Palikota a tu najbardziej na razie błaźnią się niby tacy światowi ludzie PO. O PiSiarni nawet nie warto wspominać ale zachowanie Niesioła czy Pitery oraz rechot na sali sejmowej był po prostu bardzo żenujący.
  • oxyne 10.11.11, 17:20
    Jestem zdruzgotany po wczorajszym zachowaniem Julii Pitery. Takiej agresji, kołtuństwa nie spodziewałem się po tej kobiecie.
    Nie będę już głosował na PO - nawet gdyby Jarosław Polskę zbaw miał wygrać.
  • oso12 10.11.11, 22:00
    Jestem zawiedziony zachowaniem Julii Pitery
  • patoya 10.11.11, 17:33
    Wybory wygrane, PO pokazuje swoje prawdziwe oblicze.
  • sphinxpinastri 10.11.11, 17:35
    Tak śmiał się Premier Polski Tusk: hahahahahahahahahahahahahahahiiiiiiii

Tak śmiał się Minister Polski Sikorski: hhihihihihihihihihihihihihighooooooo

Tak śmiał się Marszałek (były) Sejmu Polski Schetyna: gfhugfhugfhugfhuiiiffff

A Kaczyński śmiał się identycznie jak ci powyżej wszyscy razem.

Oczywiście, chłoptasie z wyborczej osłaniający władzę o śmiechu Tuska-Sikorskiego-Schetyny nie napiszą, więc ja ich zastępują. Ha!
  • krzysztof5426 10.11.11, 17:45
  • now52 10.11.11, 21:28
    I za to chamstwo zapłacicie w następnych wyborach!!!
  • h-mol 10.11.11, 22:36
    Pan ślepy czy skrajnie głupi? Nie zauważył Pan rechotu czałego PiS-u z J. Kaczyńskim na czele?
  • sedaluk 10.11.11, 17:45
    Czy nie sam on sobie taki wyzerunek wykreowal? Ta spontaniczna reakcje mozna jeszcze usprawiedliwic-pies Pawlowa tez za to nic nie mogl, ze mu z pyska cieklo.
    Ale potem powinna przyjsc chwila reflekxji i lekkie zazenowania....
  • tyberium11 10.11.11, 17:49
    zareagowali tak jak reaguje towarzystwo spod budki z piwem na dowcipy o osobach homoseksualnych, czy innych osób marginalizowanych (wariat, prostytutka, bezdomny, murzyn, bezrobotny, kaleka: proszę sobie wyobrazić, że to prostytutka używa zwrotu "to jest cios poniżej pasa", przecież to fragment jej zawodu, przecież to miejsce, którym ona się non stop zajmuje, czyż nie jest to powód do śmiechu, albo kaleka bez nóg mówi: to jest cios poniżej pasa, przecież to także jest cholernie śmieszne)
    Ponieważ 90% polskiego społeczeństwa to kolesie spod budki z piwem opowiadający sobie rasistowskie i seksistowskie dowcipy więc ta reakcja "wysrańców" społeczeństwa wcale nie dziwi.
  • helguera 10.11.11, 17:49
    Sposrod dziesiatek zdan,twierdzen i opinii noszkowska wybrala to co jej pasowalo,a i tak by pasowalo to jeszcze wypowiedz Pitery musiala poskladac pod swa teze.Pitera powiedziala wiele waznych rzeczy.Ważnych i prawdziwych.Powiedziala ze Biedroń tak promowany przez lewakow,jest monotematyczny,ze on jak i nowicka sa wzorcowymi homofobami,ktorzy nigdy nie uznaja tego ze ktos w pewnych kwestaiach[wiary,aborcji ,homosi]moze myślec innaczej.Zreszta lewicowi dziennikarze są takimi samymio homofobami,n.p. olejnik razem z biedroniem kiwala glowa ze zdziwienia na slowa [prawde] Pitery.Żalosnie wygladal Biedroń jak sie uzalal ze on w przeciwienstwie do Pitery nie moze publikowac w inernecie nic o swych bliskich,bo od razu by ga atakowano.Brednie ,kazdy wie ze tymi ''atakami''prowokowanymi przez niego samego ,pan posel sie zywi,on innaczej nie potrafilby zyc.To ze bronil kogos takiego jak nowicka tez wystawia mu jak najgorsze swiadectwo.Jej wybor to hanba dla naszego parlamentu.
  • pis_busters 10.11.11, 18:06
    A mówi wam to monotematyczna helguera...
  • mcjarell 10.11.11, 18:55
    Ciekawe, ty wydra czy pies ?
  • wiedzacy_ziemianin 10.11.11, 17:51
  • wiedzacy_ziemianin 10.11.11, 17:55
  • maura4 10.11.11, 17:59
    Ja też widziałam i słyszałam panią Piterę, i zdaje mi się, że jej notowania poleciały na łeb, na szyję. Śmiać się w sejmie to jedno, ale później wypowiedzieć tyle głupich słów, wyjść na homofobkę to gorzej. Szczególnie, że wizerunek PO jako partii nowoczesnej, europejskiej legł w gruzach i należało mądrze, i mozolnie zacząć go odbudowywać, a tu pani Pitera zaczęła zasypywać w gróbie platfiormianą tolerancję, kulturę. Jaki jest pan Niesiołowski każdy wie. Jego komentarze i odzywki często są jeżeli nie chamskie, to prawie. Twarz przy tym zacięta. Rzeczywiście rzadko szczerze uśmiechnięta. To i nie ma się co dziwić, że nie lubi, a może nienawidzi nawet ludzi radosnych. A radosnych gejów w szczególności. Coś mi się zdaje, że wielu posłów pod wpływem RP, pokaże nam swoje prawdziwe oblicza. Swoje prawdziwe przekonania.
  • tyberium11 10.11.11, 18:15
    z jakiegoś powodu osoby homoseksualne uważane są za demony seksu, których istota całkowicie wyczerpuje się w seksualności. jest to oczywiście projekcja ludzi, których istota w seksualności się wyczerpuje.>>Homo sexualis<< projektowany jest jednak szczególnie na osoby homoseksualne, czy socjalnie słabsze. Kobiety także uważa się za zdemoralizowane i zdeprawowane demony seksu (patrz kraje arabskie, wcześniej także dzieci dysponowały tą demoniczną seksualnością uwodząc mężczyzn). Seksualizm kojarzony z brudem ,utratą kontroli,utratą pozycji społecznej i miejscami publicznym leży na przeciwległym biegunie seksualizmu heteroseksualnych białych samców, który jest czysty, kontrolowany (seks pokerzysty zawsze z nieruchomą mordą) i odbywa się w miejscach prywatnych.
    Pitera oburzyła się na seks w publicznym miejscu, dla mieszczańskiego kołtuna to największe zło.
  • 6burakow 10.11.11, 18:17
    z artykulu: "To był naprawdę smutny dzień dla polskiego parlamentaryzmu. A najsmutniejsze jest to, że sprawcami tego byli posłowie partii, która chce uchodzić za ostoję stabilności w kraju, demokracji i tolerancji."

Czas zeby sobie zdac sprawe ze PO to banda bucow niewiele rozniaca sie od moherow z PiSu. Czas myslec i pracowac dla alternatywy ktora w tej chwili jest Palikot. Bez niego nie byloby dyskusji o krzyzu, o rownouprawnieniu, o mniejszosciach. A to dopiro poczatek.

Nigdy wiecej bucow z PO!
  • bator99 10.11.11, 18:20
    jeżeli bokser w ringu zada cios w krocze innemu bokserowi, mówi się wówczas,że zadał cios poniżej pasa i pytam się tych POSŁÓW,którzy rechotali w sejmie łącznie z całym rządem z czego tu się śmiać? Ci wszyscy co suszyli zęby to jeszcze gó...arze,jeszcze nie dorośli do Polski tolerancyjnej. Długo jeszcze posłowie Ruchu Palikota będą się zmagać z takimi zjawiskami w naszym niedorosłym sejmie.Miałem też wielką nadzieję przed wyborami,że Pitera nie zostanie wybrana,bo ta kobieta to najwiekszy darmozjad w sejmie i niewyparzona gęba.Co do Niesiołowskiego, to czas najwyższy aby zaczął odwiedzać dobrego psychologa.
  • mcjarell 10.11.11, 19:01
    Psychologa, a raczej psychiatrę powinien regularnie odwiedzać twój Palikot z Biedroniem i Grodzkim.
  • flipvert 10.11.11, 20:31
    A dlaczego?
  • mcjarell 10.11.11, 20:37
    No masz babo placek! On nie wie dlaczego Palikot,Biedroń,Nowicka,Grodzki itp. powinni odwiedzać psychiatrę.Ludzie, którzy ich wybrali też potrzebują pomocy. Jak by w Polsce ludzie byli mądrzejsi nie wybieraliby do sejmu takie indywidua ( oczywiście rudy i jego banda też się do pociągu zabierają ).
  • somekindofhope 10.11.11, 18:29
    Zaiste Platforma jest europejską ale wiochą, gdzie skupione jest wiernopoddańcze buractwo i kołtuństwo.
  • 194925jerzy 10.11.11, 18:44
    Smiech to zdrowie?...Tyle ,w temacie pani redaktor....
  • mmielu 10.11.11, 18:48
    To po prostu skandal jest na niebywałą skalę co zrobił wczoraj sejm polski a pokazem całkowitej hipokryzji i obłudy okazał się występ niejakiej posłanki Pitery która mieni się osobą tolerancyjną a przy pierwszym zderzeniu z innością zieje nienawiścią i zwykłym chamstwem.
    To co się wczoraj wydarzyło jest dla mnie jednoznacznym sygnałem że prawdopodobnie stracili mój głos w przyszłych wyborach.
  • tyberium11 10.11.11, 18:53
    Biedroń jest przeciwieństwem typowego "wysrańca" społeczeństwa i dlatego śmieszy takiego wysrańca. Wszystko co obce śmieszy, albo straszy.
    Biedroń się uśmiecha -wysraniec ma gębę pokrzysty
    Biedroń jest Europejczykiem - wysraniec jest azjatą
    Biedroń czyta książki - wysraniec jest półanalfabetą
    Biedroń jest indywidualnością - wysraniec jest zbiorowością

te zestawienia można mnożyć w nieskończoność, tak głęboka jest przepaść między Europą a Azją.
  • mcjarell 10.11.11, 19:07
    Pleciesz Naszkoska bzdury.Tyle mogę napisać, bo inaczej twój guru usuwa posty.GW nienawidzi ludzi myślących.Biedroń mówiąc "poniżej pasa" myślał jednak o tym samym co posłowie.Jemu tylko to jedno w głowie ( a może nie w głowie tylko inaczej ). Jego IQ jest podobne do Hojarskiej i Beger.Nie wymagajcie ludzie za dużo.
  • flipvert 10.11.11, 20:35
    mcjarell napisał:

> Pleciesz Naszkoska bzdury.Tyle mogę napisać, bo inaczej twój guru usuwa posty.G
    > W nienawidzi ludzi myślących.Biedroń mówiąc "poniżej pasa" myślał jednak o tym
    > samym co posłowie.
    A o czym pomysleli poslowie?Bo zaden jakos nie umie tego skladnie wyjasnic?To sie nazywa projekcja.Ty tak pomyslales i uwazasz,ze inni tez.
    >Jemu tylko to jedno w głowie ( a może nie w głowie tylko inac
    > zej ).
    I znow projekcja w twoim wykonaniu.
    >Jego IQ jest podobne do Hojarskiej i Beger.Nie wymagajcie ludzie za dużo
    > .
    Jakie jest IQ Hojarskiej?Jakie jest IQ Biedronia?Gdzie mozna znalezc takie informacje?
    No i na koniec-zebysmy my tez mogli sie posmiac-jakie jest twoje IQ?
  • mcjarell 10.11.11, 21:56
    132
  • jurber1 10.11.11, 19:15
    Sala sejmowa się śmiała a Pani Redaktor "nie rozumie..." i jest oburzona ! Czy Pani wie, że niektórzy komicy wychodzą ze skóry i ... nic a inni - ledwo się pojawią, powiedzą słowo i widzowie są gotowi wybuchnąć śmiechem ! Poseł Biedroń (absolwent politologii, doktorant) nie tylko rozbawił i wsławił się swą ignorancją (konwent seniorów...), ale zachowuje się zazwyczaj "wesoło" i czasem głupawo. I to by wystarczyło... Ale jeśli nie ma o czym debatować, to dziennikarze się popisują swą tolerancyjnością - jak Pani Redaktor
  • mmielu 10.11.11, 19:22
    Człowieku o czym ty mówisz czy ty aby wiesz o czym piszesz. Lepiej poogladaj transmisje a nie urywki tvn to zrozumiesz ze nie bylo w wypowiedzi biedronia niczego z seksem zwiazanego a potocznego zwrotu cios ponizej pasa uzyl jedynie w celu podkreslenia faktu zadawania pytan odnoszacych sie ad personam do nowickiej i odnoszacych sie do dzialalnosci jej syna.
    Co tu z seksem jest zwiazanego chyba wiesz tylko ty i poslowie niesiolowski i pitera.
    ŻAL.PL
  • wojtek-gdansk 10.11.11, 19:35
    "Niesiołowski nie lubi tych co się uśmiechają, wkurzył się więc na uśmiech Biedronia"
    Bo Niesiołowski jest stworzony w akcie bezgrzesznej prokreacji ale z grzechem pierworodnym więc nosi za pokutę włosienicę pod koszulą. W takim ubranku trudno o uśmiech szczęścia.
    A Biedroń? Biedroń jest wynikiem słowa "niech się stanie" dlatego jest radosny i życzliwy ludziom.
    Że co? Że Pan Bóg nie mógł stworzyć Roberta Biedronia? Skoro mógł stworzyć komara i mrówkę oraz .... ,to napewno jest Wszechmogący. Tyle, że Poseł Niesiołowski jeszcze do tego nie dorósł aby to zrozumieć.
  • flipvert 10.11.11, 20:30
    Dla Niesiola Biedron jest ta wlosienica.
  • villianna 10.11.11, 19:37
    Mi za to śmiać się chce jak sobie przypomnę, że Ruch Palikota to wg niektórych miał być Samoobroną bis. Tymczasem posłowie pokroju Biedronia są kilka klas wyżej od wys*ańców narodu pokroju Piterowej czy Niesiołowskiego. Pitera to Sobecka bis, aż dziwne, że Tusk jeszcze się nie pozbył tej kompromitującej baby.
  • jurek4491 10.11.11, 19:41
    Krótko i na temat, Platforma to wiocha a uważają się za PANÓW.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.