Dodaj do ulubionych

Krety z PiS

04.12.11, 13:09
To jest UKŁAD którego Kaczyński tak szukał, najpierw PJN ,pózniej klempowato-ziobrowe parchy teraz jakieś krety się zagniezdziły,szok jeszcze trochę a Yarkacz wpadnie w depresję. Mesjaszu JAROSŁAW zbaw Polskę KACZYŃSKI nic nie mogę zrobić ze stada mi spier.alają ,ło la boga spier.elają mi ze stada.
Edytor zaawansowany
  • jacmenos 04.12.11, 13:37
    bądźmy pragmatyczni ! czy partiom potrzebne jest do czegoś społeczeństwo ? społeczeństwo nie
    - potrzebni są tylko wyborcy ! i to jest sedno problemu !
    Może należałoby zadać pytanie odwrotnie .
    do czego społeczeństwu potrzebne są partie ?
  • bezspokoju 04.12.11, 13:53
    Widzę to, że PiS modli się jedynie o wszelkie plagi, które mogłyby spaść na rząd (na Tuska), a wtedy populizm nie zna granic. Pytanie tylko do Pana Kaczyńskiego : co taka postawa ma wspólnego z patriotyzmem i kim , my OBYWATELE, jesteśmy dla Pana prezesa ?
  • cul-de-sac 04.12.11, 14:05
    "zapomnieli, co to jest suwerenność, boją się samodzielności, wyzbyli się ambicji, no i dali się ogłupić..." wypisz wymaluj wyznawcy J.K.

• paputekonly 04.12.11, 14:08
    .. raz pierwszy i publiczny, do poparcia tego Ruchu, przez publicystę GW...
    Nareszcie...
    Wolniutko tam myślicie.. ale lepiej późno niż wcale...
    Przed 13 grudnia (.. i miesiączką 10-tego..) w Warszawie przypominam MOJE HASŁO z kampanii...

"Wolę Palikota z penisem.. niż penisa z pochodnią..!"

"Partia jest szaleństwem wielu, dla korzyści nielicznych"
    "Party is the madness of many, for the gain of a few."
    Jonathan Swift
  • jabmax 04.12.11, 14:16
    Stawiam na Riszarda Czarneckiego. Ten e-poseł Samoobrony(2004), dziwnym trafem, szybko załapał się na e-posłowanie z ramienia PiS( inni - Ziobro, Kurski, musieli nieźle się zasłużyć). Może to Czarnecki "wystawił" w swoim czasie szefa Samoobrony(afera gruntowa - jakoś krótko, przed lub po tym, wyleciał z Samoobrony), w nagrodę został e-posłem... PiS(2009).
    Ale może się mylę, jest to zwykły szczur(wie kiedy wiać z tonącego okretu), a może szczur na ...etacie kreta. Tak, czy siak, warto "Riczarda" obserwować...
  • kociewiak2 04.12.11, 15:20
    ,,J.Kaczynski juz wie ze nigdy nie dostanie wladzy ,wiec teraz bawi sie w prowokatora i szkoli nowych malych ,,jarkow,, i co wyszkoli to opluje i wyrzuci bo on kocha niszczyc i burzyc a lekarze nazywaja to paranoja albi schizofermia....
  • trajkotek 04.12.11, 16:38

Ja bym powiedział, że w PiS działają same krety, wraz z nad-kretem prezesem, bo rozumienie rzeczywistości sytuuje się w tej partii z grubsza na poziomie tych zwierzątek. Ale nie moja partia, nie moje krety. Co innego jest ciekawsze.

... a ludzie z kaczora żartują ... wiadomo dlaczego.
    Oto jeden z najgłupszych dowcipów o kaczorze-porażce
  • jwojnar 04.12.11, 16:50
    Podlinkowany dowcip rzeczywiście jest głupiutki, a do tego całkiem nieśmieszny.
  • antropoid 04.12.11, 16:46
    "Świadomość, że społeczeństwo nie dorosło do PiS, coraz wyraźniej przejawia się w tej partii."

Na szczęście społeczeństwo (a ściślej - jego normalniejsza większość) dorosło do tego, żeby regularnie dawać tym pasożytom kopa w d**ę w każdych wyborach.

"...w PiS działają same krety, wraz z nad-kretem prezesem, bo rozumienie rzeczywistości sytuuje się w tej partii z grubsza na poziomie tych zwierzątek."

O to, to, lepiej nie można tego ująć.
    Okazało się, że nad-kret od lat zawzięcie tropił "układ" wszędzie, tylko nie tam, gdzie on był - pod jego własnym nosem.
  • pn-ski 04.12.11, 22:06
    <Okazało się, że nad-kret od lat zawzięcie tropił "układ" wszędzie, tylko nie tam, gdzie on był - pod jego własnym nosem.>

To dlatego mówimy "ślepy jak kret"?
  • koloratura1 05.12.11, 07:27
    pn-ski napisał:

> <Okazało się, że nad-kret od lat zawzięcie tropił "układ" wszędzie, tylko
    > nie tam, gdzie on był - pod jego własnym nosem.>
    >
    > To dlatego mówimy "ślepy jak kret"?

O, właśnie!

P.S.: Przy okazji polityki można dokonać odkrycia biologicznego...

• kirdan1 04.12.11, 17:09
    Mogłoby się zdawać, że sytuacja dostarcza opozycji wielu tematów do roztrząsania

Mogłoby się zdawać, że sytuacja dostarcza również "Gazecie Wyborczej" wiele tematów do roztrząsania - ale nic z tego. Tu o rządzie niewiele się pisze, główny temat to od lat opozycja.

• koloratura1 04.12.11, 17:26
    kirdan1 napisał:

> Mogłoby się zdawać, że sytuacja dostarcza również "Gazecie Wyborczej" wiele
    > tematów do roztrząsania - ale nic z tego. Tu o rządzie niewiele się pisze, główny
    > temat to od lat opozycja.

Gazeta - jako medium prywatne, robi co jej się podoba, pisze - o kim/czym jej się podoba...
    Widać czytelnicy to akceptują, skoro ma ich tylu...
  • prawdziwygagatek 06.12.11, 00:28
    .. i dzięki im za to..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.