Dodaj do ulubionych

Doda skazana za obrazę uczuć religijnych

16.01.12, 11:56
Wstyd!! Paragraf o "uczuciach religijnych" (co to za kuriozum?!) powinien być natychmiast zniesiony!
Edytor zaawansowany
 • aussie1inc 16.01.12, 11:58
  Ciekawe, ze w przypadku gdy senator Kogut obraza zdrowy rozsadek nikt go za to nie kaze. Oczywiscie ten caly sad i prokurator, ktory oskarzal wystawili sami sobie opinie, ale im wlos z glowy nie spadnie, bo maja immunitety, wiec moga byc durniami.
 • czar-par 16.01.12, 12:14
  przecież to bezczelność...
  ile kosztuje praca sądów, prokuratury, biegłych...?
  czy my mamy obowiązek płacić za pomysły kościoła, który czuje się urażony?

  czy biblia to jakiś dogmat? mamy wierzyć we wszystko co tam napisano?
  że ludzie żyli 1000 lat ? że słup soli ? że goliat?
  przecież to bajki... i były relacje, że spisujący pili i palili, wiec o co chodzi?
 • batoslaw 16.01.12, 13:20
  Ten głupkowaty paragraf powinien by natychmiast zaskarżony przed trybunałami międzynarodowymi, jako niezgodny z traktatami podpisanymi przez Polskę.

  O skarzeniu go przed Polskim trybunałem Konstytucyjnym nawet nie mówię bo to ta sama
  kościelna klika.
 • henryk-sikora 16.01.12, 13:49
  gdzie ten proces sie toczył?? chyba w Watykanie.
 • amonavis 16.01.12, 17:00
  Wstyd!!!! Proponuje, aby ktos oglosil zbiorke tych zas...ych 5 tysiecy, aby
  ta odwazna (czasami bardzo ordynarna) kobieta, nie ponosila kosztow swojej
  odwagi (tak, odwagi!). Jesli pojawi sie konta, nie poskapie grosza!
  --
  Polakiem z urodzenia, Zydem z wyboru jestem. I tak zostanie.
 • makoshika 16.01.12, 19:51
  Przypomnijcie sobie, jak "afera Rywina" elegancko przysłoniła działalność Komisji Majątkowej, a gardłowanie o kondominium rosyjskim czy niemieckim równie elegancko przysłania knut, którym watykańskie sługusy leją po dupach polski parlament i tylko patrzą czy równo puchnie. Polsko NAPRAWDĘ powstań z kolan!!!
 • ubiquitousghost88 16.01.12, 18:50
  henryk-sikora napisał:

  > gdzie ten proces sie toczył?? chyba w Watykanie.
 • marcinmarcin12 16.01.12, 14:17
  Niech lepiej nie zaskarzaja bo jeszcze unia kaze nam podciagnac pod swoj poziom gdzie rozdawanie ulotek z cytatami z biblii czy koranu i krytykowanie innowiercow jest karane.
 • turysta_z_izraela 16.01.12, 14:32
  Obraziłem ich uczucia religijne, a tu Batosław się batoży. Bo przecież katolików można obrażać do woli, a muślinów już nie.
 • amonavis 16.01.12, 17:04
  nie szanuja i maja prawo glosic swoja opinie! Niewazne o jaka oglupiajaca religie chodzi.
  Nikt nie powininiem nikomu oglupialemu gwarantowac zycia w kokonie. Niech sie dowie, co mysla inni, jesli przetrwa te probe, o tyle okaze sie ze jego wiara jest cos warta.

  --
  Polakiem z urodzenia, Zydem z wyboru jestem. I tak zostanie.
 • publicyst 16.01.12, 18:35
  turysta_z_izraela napisał:

  > Obraziłem ich uczucia religijne, a tu Batosław się batoży. Bo przecież katolikó
  > w można obrażać do woli, a muślinów już nie.


  A kto/co to: m u ś l i n ???
 • turysta_z_izraela 16.01.12, 12:09
  Właśnie tak jest w Anglii sterroryzowanej przez komuchów Dekamerona i innych parszywców.
 • batoslaw 16.01.12, 13:21
  Kto to są "muśliny", idioto?
  Każdą wypowiedzią wystawiacie sobie świadectwo ciemniactwa.
 • turysta_z_izraela 16.01.12, 14:30
  Rozumowanie lewackie: obrażać większość (własną narodowość) do woli, a mniejszościom pozwalać robić kupę na łeb! "Bo przecież większość zawsze się wybroni" - jasne, wybroni się, ale do czasu. Anglia już za jedno pokolenie będzie mieć szariat. Dobrze im tak.
 • martwalitera 16.01.12, 14:43

  Ale to nie powód by w Polsce było średniowiecze " BIBLIE SPISAŁ KTOŚ NAPRUTY WINEM I PALĄCY ZIOŁA'' DODA.
 • saint_just 16.01.12, 14:49
  turysta_z_izraela napisał:

  > Rozumowanie lewackie: obrażać większość (własną narodowość) do woli, a mniejszo
  > ściom pozwalać robić kupę na łeb! "Bo przecież większość zawsze się wybroni" -
  > jasne, wybroni się, ale do czasu. Anglia już za jedno pokolenie będzie mieć sza
  > riat. Dobrze im tak.
  ______________________________________________
  Jedż do Afryki i tam nawołuj plemiennie, religijnie i narodowo. Wsadź sobie kość do nosa przed wyjazdem i kup chiński tam- tam w Cepelii , dzidę i afrykański mieszek z PCV na genitalia.
 • turysta_z_izraela 16.01.12, 14:53
  I właśnie to, co powiedziała Doda, było czymś w rodzaju nawoływania do waśni na tle wyznaniowym.
  Za małą karę dostała.
  Aha, miłośnicy muzyki Dody, ciekawe, kiedy GW załączy najnowszego darmowego singla dla niej?
 • martwalitera 16.01.12, 15:40
  Od kiedy stwierdzenie faktów jest nawoływaniem do waśni. To może trzeba było zrezygnować z heliocentryzmu i ewolucjonizmu bo to jest nawoływanie do waśni. Religia ma charakter psychotyczny. Nikt przy zdrowych zmysłach nie może jej traktować jako przedmiotowość obiektywną a jedynie w kategorii wyobraźni metaforycznej w tych samych kategoriach co Świętego Mikołaja i jego renifery czy Babę Jagę lub Herkulesa. Stanowi ona metaforę literacką ekscytacji lirycznej którą cała ludzkość wspomaga używkami. Najlepiej niech wierzący idą do kościoła po rybę chleb i wino zamiast się pchać do supermarketu i zamiast latać do lekarza niech idą do księdza. Gdy rozum śpi budzą się potwory
 • turysta_z_izraela 16.01.12, 15:51
  Zwłaszcza islam.
 • amonavis 16.01.12, 17:10
  wierza mocniej w swoja religie niz katolicy ze wszystkimi tego konsekwencjami. Kiedy religia katolicka w sensie sily wiary byla taka jaka obecnie muzelmanska, ogranizowala wyprawy krzyzowe, aby mordowac tychze. Ale muzelmanie w swej wiekszosci obecnie, nie maja takich aspiracji, aby tym samym odwdzieczyc sie chrzescianom. Powtarzam, w swej zdecydowanej wiekszosci. Do marginesu nie nalezy przykladac tej samej wagi.
  --
  Polakiem z urodzenia, Zydem z wyboru jestem. I tak zostanie.
 • martwalitera 16.01.12, 17:24
  Jak najbardziej -psychoza to napięcie para-schizofrenno - urojeniowe wartości syntetycznej. Sztuka, nauki społeczne, kultura , literatura to efekt psychotyczny wyobraźni syntetycznej -urojenie prawdy duchowej w postaci wzoru koherencji sugerujące tożsamość. Samo w sobie nie jest to groźne o ile nie interweniuje w analityczną rzeczywistość faktu. To teoria liryczna czyli dobro teoretyczno-ideowe -marzenie na jawie. Poetyka wyobraźni. Emocjonalny język pożądania i ckliwości. Jej związek z rzeczywistością faktu jest postulatywny i nierealny. Nie po to jest ziemia i niebo żeby niebo było na ziemi a ziemia w niebie a jedynie po to by konfrontować wyobraźnie całości z aspektowością faktu i kształtować świadomość a nie po to by się nimi posługiwać in extenso jako autorytetem.
 • prezes_na_dopalaczach 16.01.12, 17:26
  turysta_z_izraela napisał:

  > Zwłaszcza islam.
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Islam, chrzescijanstwo, judaizm i wszystkie inne religie sa wytworem ludzkiej wyobrazni, Kiedys byly swego rodzaju "kodeksem", a dzisiaj jedynie forma businessu przynoszacego niesamowity profit (przyklad Watykanu, w Polsce domy biskupow). W dalszym ciagu wtlacza sie ludziom do glowy sprawy boskie, zywot wieczny, niebo, pieklo i inne brednie, bo to doskonaly towar, ktory nie ulega przedawnieniu, a ludzie to kupuja. Dlatego jest tyle religijnych odlamow (w samej religii chrzescijanskiej jest ich okolo 44, albo i wiecej - [b]en.wikipedia.org/wiki/List_of_Christian_denominations) i wszystkie maja sie dobrze, zatrudniaja wiele osob, ktorzy zyja jak paczki w masle.
  Skazanie Dody, za obraze uczuc religijnych(?), przez polski sad, jest kpina z niezaleznego (ponoc) prawa w Polsce - w XXI wieku, a sedziow i prawnikow stawia w gronie zaklamanych wyznawcow zbrodniczej swietej(?) inkwizycji, ktora istniala setki lat temu. Wstyd i zenada
 • amonavis 16.01.12, 17:31

  --
  Polakiem z urodzenia, Zydem z wyboru jestem. I tak zostanie.
 • amonavis 16.01.12, 17:06
  Gratuluje!!!!
  --
  Polakiem z urodzenia, Zydem z wyboru jestem. I tak zostanie.
 • martwalitera 16.01.12, 18:28
  Najbardziej czuły problem stosunku teorii w wierze do praktyki w doświadczeniu jest fakt że nie ma możliwości przeniesienia doświadczenia na dyscyplinie czyli tego co nazywamy racjonalizmem historiozoficznym inaczej mówiąc tego co rzymianie określali jako historia magistra vitae est - historia jest nauczycielką życia. Biblia stanowi metaforyczną próbę racjonalizacji wyobraźni ideowej aby zapobiec głupocie namiętności wyobraźni duchowej w wymiarze społecznym aby w intencji jej twórców stanowiła źródło mądrości ale niestety sama jest społecznym źródłem medialnym histerii wiary czyli glupoty. Islam korzystając z tego doświadczenia usiłuje fenomen namiętności wiary kodyfikować a chrześcijaństwo wprowadzić zobowiązanie jednostkowe względem faktu. Wszystko to ponosi kompletną plajtę wobec psychotycznego urojenia teorii lirycznej, w doświadczeniu kolejnych pokoleń które można nazwać młodzieńczą miłością boga wyobraźni z całym kompleksem lirycznego zachwycenia i rozczarowania. Trudno z drugiej strony aby historia narzucała gorset teraźniejszości w jej uniesieniu wyobraźni lirycznej. Nie da się też formalnie sankcjonować tendencji zmierzających do jej podgrzewania ani zamiaru jej krytyki czy sankcjonowania. Jest to swego rodzaju test równowagi i albo się dana społeczność wykopyrtnie albo nie. Ani edukacja ateistyczna ani religijna ani racjonalistyczna nic na to nie pomoże a co najwyżej doleje oliwy do ognia, bo każde pokolenie samo się musi sparzyć. Osobiście mam wrażenie że najważniejsza jest tu klinika rehabilitacji powypadkowej a nie metodologia zapobiegania.
 • turysta_z_izraela 17.01.12, 00:44
  Wszystkie kieszenie masz już wypchane takimi notatkami?
  A co ze wspaniałą muzyką cierpiętnicy Dody?
 • nollet 16.01.12, 16:00
  oni będą mieć szariat, a my już mamy zalązek inkwizycji. Dwóch pederastów poczuło się obrażonych religiujnie, to niech zmienia religię!
 • pabian-2 16.01.12, 17:15
  szanowny batyslawie, pragne ci wyjasnic (choc nie jestem autorem ktory uzyl tego sformulowania) ze muslim(y) jest potocznym okresleniem czlowieka zwanego muzulmaninem, w jez. niem. moslem w innych jezykach muslim mosleme, itd. stad pollski muslim przyznaje ze liczba mnoga muslimy (niem moslems itd) brzmi nieco dziwnie, ale to nie pierwszy i nie ostatni raz w j.polskim.take it easy,pozdrawiam
 • patman 16.01.12, 14:53
  są siebie warci - wszyscy próbują uszczęśliwiać innych na siłę.

  --
  Człowiek to marionetka, za której sznurki pociągają inne marionetki.
 • wuxes 16.01.12, 12:14
  Dlaczego takie pojęcie w ogóle jeszcze funkcjonuje? Może najwyższy czas z niego zrezygnować, skoro nie jesteśmy państwem wyznaniowym?
 • batoslaw 16.01.12, 13:25
  Mylisz się. Taki paragraf powoduje właśnie to, że robi z Polski państwo wyznaniowe
  i jest zaprzeczeniem wolności słowa, ponoć zapewnionej konstytucyjnie.
  Głodziowe pasibrzuchy chcą mieć immunitet od krytyki, taki jaki miał PZPR.
  Rządzi Polska Zjednoczona Partia Katolicka.

  Jestem przekonany, że polskie zaprzedane sądy są w stanie udowodnić, że ten paragraf nie tylko
  nie ogranicza wolności słowa ale nawet ją rozszerza.

  Kiedyś dawali d.... PZPR-owi, dziś robią to samo tylko bzyka ich Kościół.
 • wuxes 16.01.12, 13:55
  W sumie na pocieszenie mamy fakt, że problem jest raczej ogólnoświatowy:

  en.wikipedia.org/wiki/Blasphemy_law
 • gandalph 17.01.12, 00:55
  wuxes napisał:

  > Dlaczego takie pojęcie w ogóle jeszcze funkcjonuje? Może najwyższy czas z niego
  > zrezygnować, skoro nie jesteśmy państwem wyznaniowym?

  A nie jesteśmy?
  --
  "Kpów i szambelanów nigdy nie zabraknie".
 • tomek_456 17.01.12, 06:28
  Nie, nie jesteśmy państwem wyznaniowym.
  --
  -----
  Na forum prezentuje wyłącznie swoje poglądy.
 • 6.smiech 16.01.12, 12:14
  Tacy sedziowie powinni byc leczeni i izolowani od spoleczenstwa. Co za Ciemnogrod.
 • costa3500 16.01.12, 12:47


  Jeżeli Dodę skazali za obrazę uczuć religijnych moherów,to rydzyka za obrazę intelektu wszystkich Polaków.
 • 6.smiech 16.01.12, 12:55
  costa3500 napisał:

  > Jeżeli Dodę skazali za obrazę uczuć religijnych moherów,to rydzyka za obrazę in
  > telektu wszystkich Polaków.

  Zgoda, tylko ze w jego wypadku to i wiele milionow byloby za malo. Nie mowiac juz o tym co nakradl.
 • tymon99 16.01.12, 20:34
  tacy, tzn. sądzący w zgodzie z obowiązującym prawem?

  --
  you will start out standing
  proud to steal her anything she sees
 • 6.smiech 16.01.12, 12:14
  A kogutowi nalezy obciac pikusa.
 • oszolom-z-radia-maryja 16.01.12, 12:14
  chwała Bogu!!! jest jeszce w tym kraju sprawiedliwość
 • 33qq 16.01.12, 12:20
  Gdzie?
 • 6.smiech 16.01.12, 12:25
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > chwała Bogu!!! jest jeszce w tym kraju sprawiedliwość

  Nie orgazmuj tak bo to grzech i moze tez obraza uczuc religinych.
 • oszolom-z-radia-maryja 16.01.12, 13:44
  fakt, 5 tys zł dla takiej bogaczki to jakas kpina
 • oszolom-z-radia-maryja 16.01.12, 12:15
  powinna była zapłacić 50 tysięcy!!
 • myszykiszek 16.01.12, 12:34
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > powinna była zapłacić 50 tysięcy!!

  Rydzykowi, żeby ten mógł swoją żałosną grzywnę za prawdziwe przestępstwo, zresztą nadal popełniane, zapłacić, a resztę odłożyć wraz z pieniędzmi, które regularnie wysysa ze swoich naiwnych owieczek.
 • costa3500 16.01.12, 12:53


  Rydzyk powinien zwrócić składki na ratowanie stoczni.bydle okradło biednych i głupich nikt przy zdrowych zmysłach nie da kasy przekrętowi.
 • ponte_aronte 16.01.12, 12:16
  sąd wyższej instancji
  --
  Thirty years ago we had Steve Jobs, Johnny Cash and Bob Hope. Now we have no jobs, no cash and no hope.
 • jwasz1952 16.01.12, 13:01
  ponte_aronte napisał:

  > sąd wyższej instancji
  -ale wciąż żyjemy i jak za komuny i czekamy na kogoś kto nam to wszystko zapewni.
 • rockawy 16.01.12, 12:27
  Ten sad i ten prokurator to wstyd dla Polski i polakow . Najwyzszy czas skonczyc z tymi idiotyzmami ." Prawdziwi polscy katolicy" niech sie obrazaja za swoje pieniadze a nie za spoleczne .
 • myszykiszek 16.01.12, 12:32
  Jestem głęboko zażenowany, że sąd mógł wydać wyrok bazując na tym chorym paragrafie, który już dawno powinien zostać usunięty z Kodeksu.

  Abstrahuję zupełnie od pozwanej i jej żałosnych tłumaczeń. To nie ma w tym kontekście znaczenia.
 • mol_chemiczny 16.01.12, 12:37
  > Jestem głęboko zażenowany, że sąd mógł wydać wyrok bazując na tym chorym paragr
  > afie, który już dawno powinien zostać usunięty z Kodeksu.

  Może miał ją uniewinnić, argumentując, że choć złamała prawo i nie było okoliczności łagodzących, to ponieważ przepis jest idiotyczny (bo jest), należy go łamać? To może uniewinnijmy cyngla mafii, bo ofierze i tak się należało?

  Sąd w założeniu jest niezależny od nacisków, nie od prawa. A że prawo średniowieczne - to inna sprawa.
 • batoslaw 16.01.12, 13:31
  A o "niskiej szkodliwości społecznej" to sąd jakoś, tym razem, zapomniał?

  Co zz wygodna wybiórcza pamięć.
 • turysta_z_izraela 16.01.12, 15:54
  Pamięć Wybiórcza jak Gazeta Wyborcza.
 • iwano19 16.01.12, 12:34
  Dyskusja ideologiczna jest pozbawiona w tym przypadku sensu.Doda,powie i zrobi wszystko aby zwrócić na siebie uwagę.Polecam"bo mi się bzykać chciało...."
 • paulhandyman 16.01.12, 12:35
  kattolah ! Rydzyk został ukarany grzywną 3.5 tyś zł za nielegalną zbiórkę pieniędzy, która przyniosła mu kilkanaście milionów złotych, nie musi się z niej rozliczyć przed US, ani zapłacić podatku jak większość obywateli ! Doda za wyrażenie swojej opinii zostaje ukarana 5 tyś. Katollah w wydaniu północnokoreańskim !
 • sharn1 16.01.12, 12:43
  Co najwyżej powinna przeprosić i tyle.
 • 6.smiech 16.01.12, 12:45
  sharn1 napisał:

  > Co najwyżej powinna przeprosić i tyle.

  Za co ?
 • noilemozna 16.01.12, 13:09
  Za jajco. Nie rozumiesz wyroków sądu to nie wypowiadaj się na temat tylko wróć do zaocznego gimnazjum.
 • batoslaw 16.01.12, 14:03
  Nie rozumiesz wyroków sądu to nie wypowiadaj się na temat tylko wróć
  > do zaocznego gimnazjum.

  Ha ha ha. To twoja Alma Mater, gdzie uczyli cię "rozumieć wyroki"?
 • batoslaw 16.01.12, 13:39
  Przeprosić powinieneś ty, za twoją głupotę.

  Na to co jest napisane w Biblii nie ma żadnego dowodu.
  Kto chce może w to wierzyć. Ale żeby karać ludzi za to, że w te brednie nie wierzą?
  Jakim prawem?

  Nie może być tak, że prawa jednych obywateli są ważniejsze niż prawa innych obywateli.
  Nie może być tak, że są lepsze prawa i gorsze prawa!

  Obrazić uczucia religijne można profanujac prawnie chronione miejsce kultu, takie jak kościół,
  ale nie deklarując słownie swój brak wiary w jakiś kult.

  Jest wolność śłowa i wolność przekonań wpisana w Konstytucji? Jest.
  Jak więc można karać kogoś za głoszenie swoich przekonań? Czysty faszyzm.

  Moje przekonania należą do mnie, a nie do jakiegoś sądu, żeby się w nie wtrącał.
  Poszli won!
 • turysta_z_izraela 16.01.12, 14:58
  Że to co ona zrobiła, jest nawoływaniem do waśni.
  A ja teraz powiem tak: Koran to pijackie bzdety naprutego gościa.
 • rockawy 17.01.12, 02:05
  To Kaczynski ,Maciorowicz i inne pisuary caly czas nawolujacy do wasni powinni byc zlicytowani za dlugi i siedziec w pierdlu.
 • royal_pl 16.01.12, 12:44
  Czyżby oś się jednak zmieniało i niepisane prawo, że lżyć i znieważać katolików przestało obowiązywać?

  --
  "Demokrację i socjalizm łączy jedno słowo: równość. Ale gdy demokracja dąży do równości w wolności, socjalizm w niewoli..." - Alexis de Tocqueville
 • royal_pl 16.01.12, 12:51
  Czyżby coś się jednak zmieniało i niepisane prawo, że można bezkarnie lżyć i znieważać katolików przestało obowiązywać?

  --
  "Demokrację i socjalizm łączy jedno słowo: równość. Ale gdy demokracja dąży do równości w wolności, socjalizm w niewoli..." - Alexis de Tocqueville
 • wuxes 16.01.12, 13:09
  A dlaczego ktokolwiek miałby być za to karany?
 • batoslaw 16.01.12, 13:41
  Co i rusz widać, że "katolicy" nie potrafią sklecić jednego poprawnego zdania. Głąby.

  Taką "Prawdę" głoszą, że sądy muszą jej bronić. :)))))
 • kadykianus 16.01.12, 12:47
  Gdyby jej linia obrony szła o możliwość publicznego krytykowania poglądów religijnych, to nie tak łatwo by poszło prokuratorowi. Mogla by z tym nawet isc do SN. A tak, Doda wyszła na osobę niepoważną.
  --
  "W poradach na ogół jest coś podejrzanego" - Leszek Kołakowski :)
 • batoslaw 16.01.12, 13:44
  Widać i jej dotknęło katolskie pranie mózgów.

  Powinna się powołać na swoje konstytucyjne prawa, do swobody głoszenia poglądów
  i wolności słowa, a tego idiotę adwokata, który jej doradzał posłać gdzie pieprz rośnie.
 • turysta_z_izraela 16.01.12, 14:54
  Widzę, że to twoja ulubiona "artystka".
  Ile koncertów Dody już zaliczyłeś?
 • turysta_z_izraela 16.01.12, 14:56
  Bo wg. ciebie "większość zawsze się wybroni". Co za durna ideologia Lenina oraz Tonego Bleeeera!
  PS: nie jestem katolikiem. Ale nie podoba mi się podżeganie do waśni na tle religijnym.
 • kadykianus 16.01.12, 15:25
  Doda powinna zrobić z tego głośną sprawe o możliwość potepiania i wysmiewania religijnych pogladow. A co sie tyczy Biblii, to z punktu widzenia współczesnych standardów moralnych, taki Mojżesz odpowiadal by dzisiaj z oskarzenia o zbrodnie przeciwko ludzkosci. Doda sama nawet nie wie, ze miala racje w swej krytyce Biblli.
  --
  "W poradach na ogół jest coś podejrzanego" - Leszek Kołakowski :)
 • zuq1 16.01.12, 16:21
  kadykianus napisał:

  "A co sie tyczy Biblii, to z punktu widzenia współczesnych standardów moralnych, taki Mojżesz odpowiadal by dzisiaj z oskarzenia o zbrodnie przeciwko ludzkosci. Doda sama nawet nie wie, ze miala racje w swej krytyce Biblli." - z to dość marne uzasadnienie. Wg dzisiejszych standardów Łokietka należałoby oskarżyć o zbrodnie wojenne (mord na krzyżackich jeńcach pod Płowcami 1331), tyle że brutalne prowadzenie wojny to była wtedy normalka. A Doda nie miała racji, gdyż nie napisał tego "jeden koleś" i z całą pewnością nie był napruty winem, gdyż opilstwo Biblia potępia w każdym miejscu. Jeśli nie wierzysz, to poczytaj, może się czegoś dowiesz albo nawet nawrócisz do Boga żywego, czego Ci z całego serca życzę.


  --
  Bis dass der Tod uns scheidet, hört sich schon lange nicht mehr wie ein Versprechen. Es ist eine Drohung. / "Dopóki śmierć nas nie rozdzieli" od dawna już nie brzmi jak obietnica. To groźba. (2010) "O, tempora! O, mores!" - Cyceron (106 p.n.e - 43 p.n.e)
 • kadykianus 16.01.12, 18:19
  A ja życzę Tobie, byś odrzucił religijne wierzenia.

  --
  "W poradach na ogół jest coś podejrzanego" - Leszek Kołakowski :)
 • antobojar 16.01.12, 12:55
  No i rozwiązać konkordat!! Subito!!!
  Banda patologicznych chciwców, zinstytucjonalizowanej pedofilii, terroryzuje 38 milionowy naród w sercu Europy.. w XXI wieku... oto Kościół Katolicki w Polsce..

  Biblia i bełkot w niej zawarty to narzędzie terroru, jakiś zbiór opowiastek z różnych kultur, zebrany dla zabawy przez konkurencyjnych żartownisiów, który napisze lepszy tekst kabaretowy..
  To wszystko miało miejsce w IV wieku nowej ery.. i 1500 lat później, jakiś masturbant czuje się obrażony, najłagodniejszą z możliwych, interpretacją tego kiczu...

  Kompromitacja wymiaru sprawiedliwości, kompromitacja Państwa..
  "WZGLĘDNOŚĆ MA ZASTOSOWANIE W FIZYCE.... NIE W ETYCE.."
  "Relativity applies to physics, not ethics"
  Albert Einstein
 • ko-gut 16.01.12, 13:09
  sosheimat.files.wordpress.com/2011/12/haderer.jpg
 • batoslaw 16.01.12, 13:59
  Według Bibli niebo było stworzone dwa razy (pierwszego i drugiego dnia) a światło, dzień i noc istniały wcześniej niż Słońce, Księżyc i gwiazdy. Mogłoby tak być, gdyby nie to, że Słońce powstało, rzekomo po to by zapewnić istnienie dnia i oddzielić światło od ciemności.

  Ale to było czwartego dnia. A światłość od ciemności już była oddzielona dnia pierwszeo.
  Najpierw światłość była zmieszana z ciemnością - czyli było szaro - a Biblia mówi, że była ciemność.

  Bóg widział światłość (i że była dobra), zanim udało mu się odzielić światło od ciemności.

  Dziwicie się, że takie niedorzeczności, nie mogąc obronić się same, muszą być bronione przez aparat represji państwa (rzekomo wolnego i demokratycznego)?

 • turysta_z_izraela 16.01.12, 18:47
  On: mężczyzna,pies, stół/ Oni mężczyźni
  Ona: kobieta / One: kobiety ale oprócz tego psy i stoły.
  Czyli kobiety w mianowniku liczby mnogiej są traktowane jak psy i stoły.
  I jak tu się nie wstydzić polskiej języki?
  Polska języka - polskie języki (bo jeżeli w liczbie mnogiej są traktowane jak kobiety, zwierzęta i przedmioty, to czemu nie i w liczbie pojedynczej?)
 • paputekonly 16.01.12, 14:42
  ..i bajaniami bliskowschodnich pasterzy w części drugiej... tej komiksowej w swej naturze opowieści... stał się narzędziem terroru pedofilów, złodziei i oszustw... zrzeszonych w mafijnej strukturze, zwanej Kościołem Rzymsko Katolickim ..w XXI - szo wiecznej Polsce...
  Brawo.. tylko za to powinniśmy znaleźć się na liście reżimów opresyjnych w towarzystwie Syrii, Pakistanu, Korei Płn. i Arabii Saudyjskiej..
  Kiedy to się skończy i kiedy pogonimy tę hołotę tak, żeby się za tymi sutannami kurzyło..?
  "Partia jest szaleństwem wielu, dla korzyści nielicznych"
  "Party is the madness of many, for the gain of a few."
  Jonathan Swift
 • prawdziwygagatek 16.01.12, 16:44
  Zostaw sprawę krzyża w Sejmie.... to bzdet...
  ZAJMIJ SIĘ ROZWIĄZANIEM KONKORDATU..... od zaraz...!!
 • bzdigniew 16.01.12, 13:12
  Czas zmienic glupie prawo, bo moze byc jeszcze nie raz uzyte. Glupota jednak nie powinna byc karana.
  --
  "Godzić w tę instytucję, to godzić w fundamenty polskiego życia narodowego" (JK o polskim KK)
 • batoslaw 16.01.12, 14:02
  > Czas zmienic glupie prawo, bo moze byc jeszcze nie raz uzyte. Glupota jednak ni
  > e powinna byc karana.

  Boisz się czegoś?
 • ko-gut 16.01.12, 13:15
  blog.uncovering.org/archives/uploads/2006/061226_jesus4.jpg?w=300&h=300
 • ko-gut 16.01.12, 13:18
  www.welt.de/multimedia/archive/01412/voigt_haderer_15_0_1412929p.jpg
  to się śmieją z rodaków w Watykanie
 • rozwado 16.01.12, 13:29
  Doda nie blysnela intelektem i jej wypowiedz jest smieszna Kretynski jest jednak artykul o obrazie uczuc relgijnych, zwlaszcza, ze Doda nie z nimi rozmawiala. Sad targnal sie na wolnosc slowa, ktora jest fundamentem prawa w krajach cywilizowanych, poczynajac od konstytucji USA. Ponadto powinien byc ustalony prog smiesznosci dla takich oskarzen oraz oskarzen o znieslawienie, po to, zeby odciazyc sady i uwolnic udzi od terroru pieniaczy. Ci pieniacze z reguly wywodza sie z kregow PiS i klerykalow, ale tez z PO, , np SLDowcy nie skarza raz po raz ludzi z kregu PO.
 • xan-ti 16.01.12, 13:36
  Doda ma prawo mieć poglądy jakie chce. Przepis o "obrazie uczuć" jest na modłę arabską, gdzie ubóstwianie Allacha jest obowiązkiem, albo jak w Korei za "nieszczery płacz" na pogrzebie Kima do pudła.
  Dla mnie biblia to -mitologia żydowska . Wytwór kulturowy żydów. Jest krwiożercza , perwersyjna, pełna okrucieństw i przemocy. Za "obrazę uczuć" to ewentualnie Dodę mogliby ścigać potomkowie palestyńskich pastuchów kóz,którzy te dzikie wizje mieli, jeśli wykażą, że mają prawa autorskie :P


  --
  non serviam
 • mymatka 16.01.12, 14:13
  święte słowa, xan-ti. Dodam jeszcze, że książka pt."Biblia" jest omawiana na lekcjach j. polskiego (kurs literatury światowej), wiec tym samym zezwala się na jej krytykę i krytykę dotyczącą autora/ów - jak to się dzieje w przypadku każdego innego dzieła literackiego. Jeśli ta ŚWIĘTA księga ma być poza krytyką, to należy ją omawiać wyłącznie na lekcjach religii (najlepiej w szkółkach katechetycznych - oby jak najszybciej).
 • ko-gut 16.01.12, 13:41
  imageshack.us/f/535/paedo4.jpg/
  a może skazać tych ludzi za obrazę ludzkiej godności ?
 • trajkotek 16.01.12, 13:49
  TAKA REKLAMA za takie pieniądze?
  Wyszła na swoje ... jak zwykle!  ________uwaga:_starocie:__________
  Ratunek PiS-u w dłoniach pani Dody
 • uwierz_w_to 16.01.12, 13:57
  Spoko Doda poieram ciebie:)
  --
  [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/av39391.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3346/av39391.jpg[/IMG][/URL]
 • nollet 16.01.12, 13:56
  A co to jest obraza uczuć religijnych? Co mnie obchodzi, że jakiś frajer bije czołem przed klechą, krzyżem, czy kropidłem!? Czymś oczywistym jest, że autorzy biblii to idioci! Skąd bałwan mógł wiedzieć trzysta lat po rzekomych narodzinach jakiegoś Pomazańca- Chrystus znaczy pomazaniec, co mówił bóg, co mówili ludzie jak było i jak ma być bo tak powiedział bóg. A czy ten dureń- autor bredni zwanych biblią, rozmawiał z bogiem!? W tym kraju prokurator jest idiotą, sędzia jest idiotą, wymiar sprawiedliwości to banda skorumpowanych łotrów. Jaki był sens walczyć o istnienie Polski, czy po to, by jakiś śmieć narzucał mi swoją religie? Bóg jest w trzech osobach, bóg ojciec, syn boży i duch święty. Maria, matka Chrystusa, poczęła z ducha świętego, z ducha świętego nie boga! Wiec Chrystus nie może być synem boga, bo jest synem ducha świętego, który jest osobą! Więc znając credo religii twierdzę, ze autor biblii był idiotą, nie an prutym winem frajerem, tylko idiotą! Amen
 • uwierz_w_to 16.01.12, 14:00
  Doda Poieram ciebie spoko:)
  --
  [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/av39391.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3346/av39391.jpg[/IMG][/URL]
 • turysta_z_izraela 16.01.12, 14:59
  Poproszę o dyskografię Dody! Kochamy Cię Dodo! Widzisz ilu masz fanów?
 • grgkh 16.01.12, 16:59
  Pełna zgoda.

  Ale jest sens walczyć, bo dzięki temu ludzie w przyszłości będą żyli w lepszym świecie.
  Zmieniamy zawsze coś DLA PRZYSZŁOŚCI, bo przeszłość jest dla zmian niedostępna.

  --
  Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.
  Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania.
 • amonavis 16.01.12, 17:13
  Popieram twa wypowiedz z calego serca!!!
  --
  Polakiem z urodzenia, Zydem z wyboru jestem. I tak zostanie.
 • uwierz_w_to 16.01.12, 19:54
  Dokładnie przetrzeć oczy ludzie,Bóg oczywiście jest ale nie tak jak go przedstawia kościół.
  Druga sprawa do tych wierzących w Kościół i jego prawdy,zastanówcie się jełopy zanim się będziecie spowiadać gościowi w obsranych gaciach.
  --
  [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/av39391.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3346/av39391.jpg[/IMG][/URL]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka