Dodaj do ulubionych

Kopacz i Arłukowicz tracą na lekach [SONDAŻ]

26.01.12, 08:50
Wsadźcie sobie te sondaże w doopę !!! Zabranie możliwości dowolnego korzystanie z netu to jak podwyżki cen mięsa 30 lat temu
Obserwuj wątek
    • haen2010 CBOS 26.01.12, 09:10
      Któremu procenty dyktuje Arabski jest jeszcze jedną instytucją rządowej propagandy. Gazeta też się w to włącza przepisując te brednie. Dajcie sobie z nimi spokój.

Jedyną rzetelną firmą sondażową są studenci-ochotnicy z XAA.
    • wojtek-gdansk Kopacz na Prymasa! 26.01.12, 09:12
      To Ewa Kopacz jest winna całemu bałaganowi z lekarzami i lekami. Wzbudzająca wcześniej zaufanie i sympatię okazała się w rzeczywistości arogantką i tupeciarą sprzedającą zręcznie puste worki, w których nawet kotów nie było.
      Jak zawali jako Marszałek to już jej tylko pozostanie, "w nagrodę" ,awans na Prymasa.
      Tusk, zachowuje się w Jej sprawie podobnie jak wcześniej w sprawie Radziszewskiej. Jest uparty jak Kaszub. To jest zaleta, ale bywa, tak jak tu, wadą.
      • acta.smierc.kultury Masz racje. 26.01.12, 17:37
        Ludzie atakuja ministrow, a tu winne sa mafie farmaceutyczne, ktore niebotycznie winduja ceny lekow i blokuja produkcje generykow. Ale ludzie sa glupi i tego nie rozumieja.
    • he1ku Kopacz i Arłukowicz tracą na lekach [SONDAŻ] 26.01.12, 10:39
      Najwyżej w rankingu na polityka stoją ci co nic nie robią, a zatem nie narażaja sie na atak czy krytykę. Komorowski za to,ze kilku ludziom powiesił na klapie order o podnósł budżet na prowadzenie kancelarii o prawie 200 miliony złotych .Pawlak - człowiek z żelazną maską również nic nie robi , ba nawet komisję olewa choć ma obowiazek jej przewodniczyć. To są ci najlepsi. Gratuluję.
    • opax Chwała p. Kopacz i p. Arłukowiczowi. 26.01.12, 11:42
      Mam czarno na białym dowód, że p. Kopacz i p. Arłukowicz mieli rację, twierdząc, że swoimi działaniami przeciwstawiają się chciwości firm farmaceutycznych! Choruję na serce od 30 lat, mam wszczepiony stymulator serca. Wychodząc ze szpitala ustalono jakie leki mam stosować. Kupuję zawsze leki na 2 miesiące. Korzystałem z tzw taniej apteki, płaciłem około 300 zł. Obecnie w zwykłej aptece zapłaciłem 260 zł! Chwała p. Kopacz i p. Arłukowiczowi.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka