Dodaj do ulubionych

Komorowski chce poznać stanowiska partii ws. em...

06.02.12, 13:35
Komorowski zamiast poznawać stanowiska partii niech lepiej zapyta się własnego rozumu, jeśli taki posiada i odpowie sobie na pytania.
czy celem ludzi jest zapierdzielać do 70 lat ?
Czterdzieści lat temu społeczeństwo było stać na milionowe armie z tysiącami czołgów i samolotów i wiek emerytalny wynosił 60 lat, a nawet dla niektórych 55lat.
A teraz po rewolucji informatycznej nie stać na paru emerytów więcej. Toż przecież trzeba być idiotą aby tego nie dostrzec.
Tylko że czterdzieści lat temu nie było pół mln nowych urzędników z laptopami i komórkami aby było śmieszniej, a często jeszcze z samochodami służbowymi.
Tylko że czterdzieści lat temu nie było tak rozbuchanego sektora bankowo - finansowego , który nic nie wytwarza, on tylko żeruje i pasożytuje na producentach i reszcie ludzi.
Tylko że czterdzieści lat temu nie było tak rozbuchanego sektora związanego z reklamą i marketingiem, ci ludzie też nic pożytecznego nie wytwarzają.
I nie piszę o krajach socjalistycznych, ale o krajach zachodu.
Edytor zaawansowany
  • bezspokoju 06.02.12, 20:04
    Chciałbym przypomnieć, że PREZYDENTEM POLSKI JEST PAN BRONISŁAW KOMOROWSKI.
  • wojtek-gdansk 06.02.12, 20:43
    Panie Prezydencie, to co sądzą partie na temat ... jakikolwiek to można usłyszeć w telewizji, tokefemach, w komisjach sejmowych i na sali plenarnej parlamentu. Czy warto rozstawiać na pałacowych stołach te termosy z kawą i herbatą aby się o tym dowiedzieć?
    Nie zgadzam się generalnie z opinią mojego przedmówcy, ale popieram jego apel aby Pan prezydent używał własnego rozumu. Pan ma być pozapartyjny a nie "międzypartyjny", bo nie po to Pana wybieramy w wyborach powszechnych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka