04.04.12, 09:06
skad GW wie ilu bylo wiezniow,ze w ogole byli wiezniowie, sledczy GW sa tak swietni ze potrafia rozwiazac problem rzekomych wiezien, a nie potrafia rozwiazac np.afery hazardowej, i innych afer,korupcji ktora rzekomozzera cale panstwo , czyli do roboty PANOWIE
Obserwuj wątek
  • jsd1952 Patriot Act, Guantanamo, pokojowa nagroda nobla .. 04.04.12, 09:12
   Nazwę nagrody, z premedytacją, napisałem z małej litery gdyż Prezydent OBAMA nie spełnił żadnej z zapowiedzi dotyczącej demokratyzacji i ucywiliozwania USA. Niestety...
   Z kolei kolejne Rządy RP godziły się na wprowadzanie w życie, na naszym terytorium bezprawia i ludobójstwa. I jak tu rozliczać wczesny okres PRL z prawodawstwem i metodami ówczesnego "sojusznika" skor wbrew przysłowiom po raz drugi wstępiliśmy do tej samej rzeki...
   • galaxy2099 Nazwe nagrody mozesz sobe pisac jak chcesz 04.04.12, 09:40
    smieszy mnie ten caly lament nawiedzonych "obroncow praw czlowieka" (nazwe pisze z malej litery i w cudzyslowiu bo gardze takimi obroncami) i ciagniecie watku przez sprzyjajacych im tzw dziennikarzy a w rzeczywistosci aktywistami lewackimi takimi samymi jak ci tzw obroncy, przez lata cale choc niewiele w tej sprawie wiadomo na pewno. Jelsi Amerykanie i ten nagordzony przez was lewakow Obama nie wyjasnil nic u siebie czyli zlodla tychze olaboga torur na zwyrodnialcach i bestiach (zadnych ludziach aby mozna do nich stosowac prawa czlowieka) to unia ewropejska i cala ta banda obroncow i dzienikarzy lewackich gazet nic nie wyjasni tylko "uzywa" tematu dla swoich ideologicznych celow.

    Ze swoje strony nigdy nie oddam swego glosu wyborczego na zadnego polityka, ktory deklrauje ze wtakiej sytuacji bedzie interesowal sie prawa zwyrodnialcow kosztem prawa ich ofiar. Nie ma takich torur jakich nie warto uzyc aby od bestii wyciagnac informacje ktora moze uratowac zycie chocby jednego niewinnego. Kropka.
    • wolnemiastoursynow Re: Nazwe nagrody mozesz sobe pisac jak chcesz 04.04.12, 09:54
     Akurat podobno lewacki rząd udostępnił terytorium RP obcemu państwu.
     Bardziej istotne w całej sprawie jest nie to czy torturowali czy nie, tylko jakiej wielkości kredyt zaufania powinna mieć nasza władza (rząd). Ludzi łatwo jest zmanipulować i wbić im do głowy, że wpuszczenie obcych służb jest konieczne i słuszne, że zamknięcie i podtapianie "zwyrodnialca" jest słuszne i konieczne. I prawica i lewica zaczęła dostrzegać słabość braku kontroli tego co robi rząd i jak daleko idzie w "ochronie" nas przed "zwyrodnialcami".
     Dzisiaj zwyrodnialec, to muzułmanin.. a jutro może być np. koleś z internetowego forum.
    • ponury_swiniarz Barbarzynco. 04.04.12, 15:26
     W cywylizowanym kraju podejrzany nie oznacza winny. Jesli ktos jest podejrzany o terroryzm, nie znaczy ze jest terrorysta. Na tej zasadzie mozna by ciebie pddac torturom bo pamietam jak nawolywales do dzialan terrorystycznych. Mam to zglosic odpowiednim agencjom?

     USA maja kare smierci. Zamiast torturowac mogly by spokojnie udowodnic wine i wyrwach chwasta. Ale jakos mimo podtapiania w Guantanamo i tortur w zaprzyjaznionych bantustanach, jakos wiekszosci przetrzymywanych winny po tylu latach nie udowodniono.
     • galaxy2099 Re: Barbarzynco. 13.04.12, 09:01
      Aaa nie udowodniono winy ... no popatrz jakie z nich niewiniatka. Moze takiego do domu zaprossz i ugoscisz jak bohatera i ofiare amerykanskiego rezimu?
      Sam nie wiem czy smiac sie czy plakac nad twoja glupota, naiwnoscia czy cholera czym jeszcze.
    • zamordowany3004 Re: Nazwe nagrody mozesz sobe pisac jak chcesz 04.04.12, 15:37
     A czy pomyślałeś, galaxy2009, że kiedyś ty możesz zostać porwany, torturowany, trzymany przez lata w obozie koncentracyjnym bez oskarżenia czy prawa do obrony - bo jakiemuś pachołkowi coś się pomyli lub będzie szukał kozła ofiarnego albo będzie zainteresowany twoim majątkiem?

     Polscy politycy, którzy pozwolili na to zwyrodnienie nie są niczym lepszym od oprawców Stalina czy Hitlera. Pokazali, że dla Dolarków Wszechmogących są gotowi lizać osrane dupy amerykańskich parchów. Wstyd dla Polski i wszystkich Polaków.
   • patience Trybunał należy się za same incomunicado 05.04.12, 09:01
    Polacy pomagali przy transporcie więźniów. Nie mogą się więc bronić, że nie wiedzieli, że w Kiejkutach są przetrzymywani ludzie bez wyroku sądu, bez dostępu do Czerwonego Krzyża i bez dostępu do adwokata. To jest samo w sobie złamanie polskiego prawa. Gorzej. Złamanie Konstytucji RP.
  • r1111111 Willa CIA 04.04.12, 09:12
   Najwyższy czas: Trybunał Stanu dla Kaczyńskiego, Ziobry, Millera i kogo tam jeszcze z opozycji.
   Trzeba sobie zapewnić sPOkój.
   Białorusko-ukraińskie standardy sprawowania władzy PO ma opanowane do perfekcji, a "zaprzyjaźnione media" z "Naszą Drogą (sic!) GW" POmogą ogłupić ludzi.
  • r1111111 Re: Willa CIA 04.04.12, 09:18
   bodzio151 napisał:
   > skad GW wie ilu bylo wiezniow,ze w ogole byli wiezniowie, sledczy GW sa tak swi
   > etni ze potrafia rozwiazac problem rzekomych wiezien, a nie potrafia rozwiazac
   > np.afery hazardowej, i innych afer,korupcji ktora rzekomozzera cale panstwo ,
   > czyli do roboty PANOWIE

   Oj tam, oj tam, drobiazgów się Sz.P. czepia
   www.youtube.com/watch?v=fgQVyc8xObQ&feature=player_embedded#!
  • anna12-3 Willa CIA 04.04.12, 09:19
   Wszystkie 17 państw Europy,będących w NATO-podpisało w ramach koalicji antyterrorystycznej z CIA-takie same umowy. Na 1245 śródlądowań w Europie , w Polsce odbyło się sześć.
   Raport Unii Europejskiej dokładnie przedstawia ilości tych śródlądowań i do których państw. A oto dane tego raportu:
   ""Raport szczegółowo zaangażowanie wielu krajów europejskich w tym, co się nazywa CIA "nielegalny" program. Jest na liście liczbę międzylądowań CIA, to w wielu krajach. Włochy: 46 międzylądowań. Wielka Brytania: 170 międzylądowania. Niemcy: 336 międzylądowania. Hiszpania: 68 międzylądowań. Portugalia: 91 międzylądowań. Irlandia: 147 międzylądowań. Grecja: 64 międzylądowań na Cyprze: 57 międzylądowań. Rumunia: 21 międzylądowań. Polska: 6 międzylądowań./tłumaczenie Google/.
   Zeznania terrorystów,nie mają żadnej wartości dowodowej,bo Ci ludzie walczą o życie,a sowicie opłaceni przez Al-Kaidę adwokaci,wyczuli Polskę jako najsłabszy element w solidarnym milczeniu reszty Europy. Kompletnie nie rozumiem,dlaczego Gazeta ciągnie ten wątek. Czy nienawiść do Millera,a miłość do Palikota do reszty zżarła im rozum. Czy naprawdę uważają,że Polska jest największym sku...elem Europy? Czy w tych wszystkich państwach ichsze Konstytucje pozwalają na eksterytorialność swoich miejsc? Czy w tych państwach nie łamano prawa? Dlaczego te państwa, ze starą ugruntowaną demokracją uznały,że należy milczeć? Dlaczego odmówiły współpracy z Komisją P.E.? Dlaczego wreszcie te jątrzące artykuły mają narażać polskich żołnierzy i cywilów? W imię czego? Bez współpracy z CIA-nigdy nic nie będzie udowodnione i nigdy nie zapadnie żaden wyrok. W walce politycznej być może nawet będą prokuratorskie zarzuty,ale w sądzie te zarzuty trzeba będzie udowodnić,a tego nie jest w stanie zrobić żaden prokurator,bez dokumentów i zeznań ludzi wiedzących cokolwiek w sprawie. Już się raz na forum pytałam: KOMU POTRZEBNE TO BICIE PIANY przez Gazetę Wyborczą.

   • guzikiewicz Wernisaż na Czerskiej 04.04.12, 11:39
    Q...a mać! Czy trzeba na Czerską zawieźć zwłoki tych afgańskich dzieci spalonych kwasem przez talibów? Albo odciętą głowę inż Stańczaka w formalinie, abyście durni pseudo pismacy przestali opluwać współpracę Polski z Ameryką w obronie jakiejkolwiek cywilizacji?
    I zamiast zwrotu "tortury jeńców wojennych" zaczęli nieśmiało wspominać,że terrorysta to zbrodniarz,który nie ma prawa do obrony,ani do życia.
    • zamordowany3004 Re: Wernisaż na Czerskiej 04.04.12, 15:43
     I dodajmy, dla równowagi, zwłoki zgwałconych i pobitych na śmierć nastolatek z Iranu oraz, może kilka lub kilkanaście tysięcy, trupów matek z dziećmi pomordowanych przez amerykańskich najeźdźców. Powtarzam - czym się różni polityka Stanów Zjednoczonych od polityki Związku Sowieckiego czy nazistowskich Niemiec? Tym, że u jednych to było słuszne a u drugich nie? Współpraca z Amerykanami to jak kolaboracja z gestapo i NKWD.
    • wolnemiastoursynow Re: Wernisaż na Czerskiej 04.04.12, 15:56
     Głupoty piszesz aż zęby bolą. Zbrodniarz ma prawo do obrony jak każdy. Problem w tym, że większość tych "zbrodniarzy" wyjdzie na wolność bo jak się okazuje wcale nimi nie są.
     Cała ta hucpa z terroryzmem to sprawa między amerykanami (aroganckimi kolonizatorami) a mieszkańcami krajów roponośnych lub strategicznie istotnych (czyi terrorystami).
     Szok i przerażenie (oficjalna nazwa akcji zbrojnej US Army w Iraku) wylany na głowy mieszkańców tego kraju, miało na celu sterroryzowanie go i ograbienie. Co zostało dokonane.
     Ja się pytam obrońców rządu polskiego.. co nam - jako krajowi i jego obywatelom - przyniósł udział w tej awanturze. Jakie mamy wymierne korzyści z tego, że złąmano polskie prawo, że wydano mnóstwo pieniędzy na misje, że przybyło wdów i sierot - którym teraz będziemy jako podatnicy płacić renty. Po jaką cholerę nam to było i ile na tym zarobiliśmy?
     Jestem przekonany że gó.... Wydymali nas sojusznicy a dymani jeszcze, jak widać klaskają do rytmu.
    • niespodziewany22 Re: Wernisaż na Czerskiej 05.04.12, 00:13
     Ale jakiej cywilizacji?......wlasnie takiej dla tych ""wybranych"" to masz na mysli.....to powiem ci cos ........jestes prawdopodobnie w kolejce na liscie .... pytanie tylko kiedy...........?...........poczekaj az surowcow zabraknie..albo kataklizm sie przez ziemie przetoczy .to zobaczysz do czego sa zdolni ""sojusznicy"".................
   • indywidualismus Re: Willa CIA 04.04.12, 13:48
    anna12-3 napisała:

    Już się raz na forum pytałam: KOMU P
    > OTRZEBNE TO BICIE PIANY przez Gazetę Wyborczą.
    >
    No, jak to? Jest sensacja, jest temat , jest WIERSZÓWKA ! Jest sprzedaż gazety, klikalność portalu, reklamki lecą, jest O.K. !
    --
    Na razie nie mam pomysłu na sygnaturkę.
   • indris Coś się jednak da udowodnić... 04.04.12, 14:20
    ...i bez współpracy z CIA. Da się otóż udowodnićkto w Polsce był odpowiedzialny za to, że ta nieszczęsna willa miała status eksterytorialny. I kto się zgodził na to, żeby więziono w niej ludzi. A obie te rzeczy były bezprawiem.
    A kiedy się zacznie mówić o tym, to i owojnie irackiej też może się mówić zacznie, a tu sytuacja Millera i Kwaśniewskiego będzie beznadziejna.
    .
    Przypomni się jeszcze hasło "Miller Kwaśniewski dwa Busha pieski"

    --
    Amicus Plato sed magis amica veritas
    (Arystoteles)
   • piss.off Re: Willa CIA 04.04.12, 23:26
    @ anna12-3

    "...Już się raz na forum pytałam: KOMU POTRZEBNE TO BICIE PIANY przez Gazetę Wyborczą..."

    może chcą sprowokować atak na Polskę albo podnieść nakład
    • tymon99 Re: Willa CIA 05.04.12, 11:49
     tobie, na przykład, mogłoby pomóc w powrocie na ziemię (bo w tej chwili najwyraźniej lewitujesz gdzieś wysoko).

     --
     you will start out standing
     proud to steal her anything she sees
   • patience No to trochę więcej statystyk. 05.04.12, 09:32
    W sumie 28 państw "gościło" 50 więzień CIA. Są to: Afryka Południowa, Algeria, Azerbejdżan, Bośnia, Dżibuti, Egipt, Etiopia, Gambia, Izrael, Jemen, Jordania, Kenia, Kosowo, Libia, Litwa, Mauretania, Maroko, Pakistan, Polska, Katar, Rumunia, Arabia Saudyjska, Syria, Somalia, Tajlandia, Uzbekistan, Wielka Brytania, Zambia.

    Bardzo trudno jest oszacować ogólną liczbę więźniów wojny z terrorem. Gen.Dyw. Donald Ryder powiedział w lutym 2005 roku, że “monitorowano około 65 tysięcy osób w celu ewentualnego zatrzymania, spośród nich około 30 tysięcy weszło w system choćby na krótko i przyznano im numery seryjne internowania”. Sherwood Ross (dziennikarz monitorujący sprawę tajnych więzień) ozenił w kwietniu 2010, że “prawdopodobnie do dzisiaj Stany Zjednioczone wraz z sojusznikami uwięzili 100 tysięcy podejrzanych lub więcej.” Dyrektor prawny z Reprieve Clive Stafford Smith tak powiedział w wywiadzie dla The Guardian udzielonym 2 czerwca 2008: “Z własnych deklaracji rządu amerykańskiego wynika, że rząd USA obecnie więzi bez wyroku, w tajnych więzieniach, co na niezależnie od zakresu współpracy państwa te musiały mieć świadomość, że więźniowie wojny z terrorem “znajdują się poza zasięgiem prawa stanowionego”.jmniej 26 tysięcy osób, a informacje sugerują, że od 2001 roku “przeszło przez system” do 80 tysięcy osób.”

    Tu pojawiaja sie 2 pytania:

    1. Skoro na swiecie jest az tylu członków Al Kaidy, to jakim cudem USA jeszcze istnieje?
    2. Slowami raportu Associated Press z 18 września 2006: niezależnie od zakresu współpracy państwa te musiały mieć świadomość, że więźniowie wojny z terrorem “znajdują się poza zasięgiem prawa stanowionego”. Pytanie: Czy polska Konstytucja zezwala na więzienie ludzi bez wyroku sądu, bez dostępu do Czerwonego Krzyża, bez prawa do adwokata i bez jasnej perspektywy kiedy się kończy wyrok?
    • patience Re: No to trochę więcej statystyk. Errata 05.04.12, 09:37
     Nie wiem czemu zżarło kawałek tekstu, to poprawiam.

     Dyrektor prawny z Reprieve Clive Stafford Smith tak powiedział w wywiadzie dla The Guardian udzielonym 2 czerwca 2008: “Z własnych deklaracji rządu amerykańskiego wynika, że rząd USA obecnie więzi bez wyroku, w tajnych więzieniach, co najmniej 26 tysięcy osób, a informacje sugerują, że od 2001 roku “przeszło przez system” do 80 tysięcy osób.”

     > Tu pojawiaja sie 2 pytania:
     >
     > 1. Skoro na swiecie jest az tylu członków Al Kaidy, to jakim cudem USA jeszcze
     > istnieje?
     > 2. Slowami raportu Associated Press z 18 września 2006: niezależnie od zakresu
     > współpracy państwa te musiały mieć świadomość, że więźniowie wojny z terrorem
     > “znajdują się poza zasięgiem prawa stanowionego”. Pytanie: Czy pols
     > ka Konstytucja zezwala na więzienie ludzi bez wyroku sądu, bez dostępu do Czerw
     > onego Krzyża, bez prawa do adwokata i bez jasnej perspektywy kiedy się kończy w
     > yrok?
  • koloratura1 Współpraca z Wielkim Bratem 04.04.12, 09:25
   Amerykanie w ogóle nie mają i nigdy nie mieli zwyczaju prosić tubylców o zezwolenie na cokolwiek czy - choćby - informować ich o czymkolwiek.

   SLD miało pecha, że akurat było przy władzy...
   Czy ktoś sobie potrafi wyobrazić, że PiS czy PO - w identycznej sytuacji - postąpiłyby inaczej?

   Miejmy nadzieję, że - po ostatnich doświadczeniach - obecnie / w przyszłości rządzący, jednak zastanowią się dwa razy, zanim usatysfakcjonują Wielkiego Brata bazami, o których tak marzą.
   • galaxy2099 Re: Współpraca z Wielkim Bratem 04.04.12, 09:49
    A mzoesz sie zastanawiac nie tylko dwa razy ale nawet dwiescie dwadziecia dwa razy.
    Ja mam natomiast tylko jedno pytanie. Po co Polska jest w NATO. Czemuz z niego nie wychodzi chocby teraz. To przeciez taki wstyd miec w NATO sojusznika stosujacego torury nieprawdaz?

    Co w NATO robia inni europejscy sojusznicy tak wzruszjaco pieknie stosujacy i domagajacy sie praw dla bestii i zwyrodnialcow?
    Czemu nie podziekuja Amerykanom za wspoprace tylko zenujaco skomla do nich w sprawach bezpieczenstwa i militarnych?
    Albo Europa ma jaja albo jest obludnym eunuchem.
    Moze by tak towarzysze z Brukseli, ktorych sie wreczcie zdecydowali zamiast obrzydzac czlowiekowi posilek szmatlawymi niusami. Nic prostszego jak zawiazc sojusz z Rosja albo Chinami. Ci na pewno swiecili by przykladem w takich sytuacjach i wreszcie obludna Europa bylaby szczsliwa a lewaccy aktywisci piszacy w GW tego typu brednie nie mieliby o czym pisac.
    • prawdziwy-bankrut Re: Do galaxy2099 04.04.12, 11:32
     Jesteś może ofiarą of the CIA's mind control experiments, czy tylko przeczytałeś ostatnio "Mein Kampf", i nie możesz się powstrzymać od wygarnięcia całemu lewicującemu światu, twojej prawdy objawionej?
    • koloratura1 Re: Współpraca z Wielkim Bratem 05.04.12, 08:31
     galaxy2099 napisał:

     > A mzoesz sie zastanawiac nie tylko dwa razy ale nawet dwiescie dwadziecia dwa razy.

     Mogę, tylko - po co?
     Co z tego mojego zastanawiania się komukolwiek przyjdzie?

     > Ja mam natomiast tylko jedno pytanie. Po co Polska jest w NATO.

     Żeby bandytom udostępniać własne terytorium na przesłuchiwania więźniów z zastosowaniem tortur, których to sposobów nie ważą się stosować u siebie???
     Pierwsze słyszę.
   • marek1846 Re: Współpraca z Wielkim Bratem 04.04.12, 10:32
    SLD nie miało pecha tylko szczęście, że przed nimi rządzili tacy geniusze jak np Buzek. Porządzili tak, że nie mają najmniejszych szans na następne lizanie tyłka mocodawcom. Dobrze jest pamiętać jak Kwaśniewski (na którego, wstyd się przyznać głosowałem) w uniesieniu miłosnym zapewniał amerykanów, że byliśmy wierni ZSRR będziemy wierni USA.
    Co do meritum to myślę, że nie są to zdjęcia satelitarne, tylko zdjęcia lotnicze nałożone na satelitarną mapę. Potrzeba do tego jest zgoda władz lokalnych i oczywiście same zdjęcia.
    • koloratura1 Re: Współpraca z Wielkim Bratem 05.04.12, 08:41
     marek1846 napisał:

     > ...jak Kwaśniewski ... w uniesieniu miłosnym zapewniał amerykanów, że byliśmy wierni
     > ZSRR będziemy wierni USA.

     I tu jest właśnie ten pech SLD, o którym wspominałam: Amerykanie potrzebowali miejsca na swe bandyckie praktyki (tortury, których nie mogli stosować u siebie) właśnie w owym czasie, a nie - w czasie rządów, np. Kaczyńskich...
   • nabati Re: Dziwne drążenie tematu. 04.04.12, 10:11
    > Odwrócić uwagę?

    Doprowadzic Kwa$niewskiego i Millera przed oblicze Trybunalu Stanu to nie jest odwracanie uwagi od niczego... zbrodnie przeciwko ludzkosci nigdy sie nie przedawniaja. Wazne by ta sprawa zostala ostatecznie zakonczona - winni czy niewinni. Wstyd na caly swiat jest!
    • kamil_roztocki Re: Dziwne drążenie tematu. 05.04.12, 07:08
     Tyś naprawę taki czy udajesz? Zbrodnie przeciw ludzkości a zamordowano kogoś w tych Kiejkutach? A czemu Wyborcza nie walczy o ukaranie prawdziwych morderców i zbrodniarzy pokroju Stefana Michnika?
     Czemu tak uparcie broni prawdziwych, naszych zbrodniarzy komunistycznych, a nagle taka bezkompromisowa w walce ze "zbrodniami" gdy dotyczy to terrorystów i gdy szum może doprowadzić do tragedii?
     Tu widać antypolskość Michnika i jego trzody "dziennikarskiej"
  • paw73 Michnik i GW robią to co robił Macierewicz i PiS 04.04.12, 09:44
   Dlaczego Michnik GW działa na zlecenie PiS i Macierewicza, do końca chcą rozwalić polski wywiad.
   Wyborcza,działa ku chwale PiS. Dziś GW zaprasza wszystkich terrorystów do Polski,wspólnie z oszołomami Ruchu P i samym Palikotem.
   Skoro Michnika interesuje infrastruktura i budownictwo, dlaczego nie opowiada o swych 15 apartamentach.
   • niespodziewany22 Re: Michnik i GW robią to co robił Macierewicz i 05.04.12, 08:52
    A myslisz ze ""polski"" wywiad istnieje?..................serio?............. jak masz tajemnice to nie zapraszasz wyimaginowanych przyjaciol i nie udostepniasz im swoich tajemnic ........... ktore sa i tak na poziomie scietego zborza...................polski wywiad wlasnie przez takie udostepnianie nie istnieje...to TYLKO MARIONETKi a sznureczki trzymaja jankesi...........
  • big_gadu widziały gały co brały !!! 04.04.12, 10:00
   Na lotnisku nie było strazy granicznej i kontroli paszportów i wiz ?

   Bardzo dziwne !

   Druga sprawa - to zamazywanie zdjęć Kiejkut i innych miejsc,
   nie wygłupiajcie się !

   Inna firma dostarczy je ostre na zamowienia !
  • gajane4 Willa CIA schowana w 'strefie B' 04.04.12, 10:52
   Można cholery dostać, z jaką łatwością "pismaki" z domniemań robią pewność. Dokąd sąd, a nie prokuratura - stale "przeciekająca", urzadzająca cyrkowe pokazy jak w Poznaniu - nie osądzi prawomocnym wyrokiem, twierdzenie, że cos się działo w Kiejstutach jest tylko DOMNIEMANIEM. Chyba w zadnym innym kraju byłoby niemozliwe zeby redaktorzy znaczących gazet pozwalali na takie szkodnictwo narodowe w imię groszowych wierszówek dla bandy gnojków.
   • 1stanczyk "na takie szkodnictwo narodowe" 04.04.12, 12:58
    Szkodnictwem narodowym jest bezprawie i nie ma takiej "racji stanu", która usprawiedliwiałaby łamanie prawa przez najwyzszych urzędników państwowych.
    Są posądzeni bo istnieją ku temu poważne przesłanki o łamanie naszego prawa , staną przed Trybunałem Stanu: zostaną albo oczyszczeni albo skazani.
    To przecież jest bardzo proste: to się nazywa praworządne państwo

    Re: Willa CIA schowana w 'strefie B'
    --
    glosulicy.pl/2012/02/27/gaz-lupkowy-jak-to-sie-robi-w-polsce/
    glosulicy.pl/2012/02/17/gaz-lupkowy-szokujace-fakty-i-mity/
    glosulicy.pl/2012/02/23/ekonomiczni-zabojcy-czesc-1/
  • greges58 Willa CIA schowana w 'strefie B' 04.04.12, 11:48
   Gazeto !
   Czy Ty jeszcze jesteś " polska " ?

   Bo to, co piszesz, przypomina " szczekaczkę " z Generalnego Gubernatorstwa !!!
   Mamy przepraszać ???
   Powinniśmy być Dumni.
   Walczymy !

   To jest wojna... .

   Pozdrawiam ^^
   Grzegorz
   • 1stanczyk "To jest wojna... ." Być może Twoja, być może 04.04.12, 13:05
    amerykańska, być może żydowska, być może Bush-owska, być może izraelska ale na pewno nie nasza ...
    Naszą od przeszło już dwudziestu lat jak do tej pory przegrana jest taka organizacja życia i pracy w naszym kraju by nie żyć z żebraczej unijnej jałmużny, by nie żyć na koszt naszych pewnie już prawnuków ...

    Re: Willa CIA schowana w 'strefie B'
    --
    glosulicy.pl/2012/02/27/gaz-lupkowy-jak-to-sie-robi-w-polsce/
    glosulicy.pl/2012/02/17/gaz-lupkowy-szokujace-fakty-i-mity/
    glosulicy.pl/2012/02/23/ekonomiczni-zabojcy-czesc-1/
  • olchawo44 Willa CIA schowana w 'strefie B' 04.04.12, 12:38
   To są piękne tereny.W latach 1956-57 jeżdziłam tam na kolonie/mieszkałam wówczas w Olsztynie/.Ośrodek w lesie nazywał się Kukłanka(nie mylić z Kruklanką!),dysponował nim Zarząd Lasów Panstwowych w Olsztynie.Naokoło jeziora były domki rybackie,pomosty wędkarskie,dojazd był trudny.W Starych Kiejkutach wydawaliśmy majątek na "sztuczny miód",bo czasy były trudne,a słodycze nieosiągalne.To był jedyny ośrodek w okolicy,cisza,spokój .Do głowy nikomu z nas nie przyszłoby,aby zapamiętać inne szczegóły-czy było tam wojsko,czy nie.Pamiętam tylko,że wokół były lasy,a do St.Kiejkut szliśmy na piechotę... W dziwnych czasach przyszło nam żyć-w takim cudownym otoczeniu takie rzeczy po 50 latach!
  • mikewodzowski Co to za konstrukcje w kształcie półkoli i gwiazdy 04.04.12, 12:38
   które widać na zdjęciu satelitarnym?
   Ciekawe.

   --------------------------------------------------------------
   "Tylko na nas spójrzcie.
   Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami. Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość. Uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność. Główne media niszczą informacje a religie niszczą duchowość." Michael Ellner
  • 1stanczyk Problem niepolega na lamaniu "praw czlowieka" 04.04.12, 12:50
   Państwo w którym władze nie przestrzegają Konstytucji jest gó... warte.

   Żeby nasze władze przestrzegały obowiązującą Konstytucji muszą, jak się okazuje, podlegać tym samym procedurom co każdy z nas kiedy lamie prawo.
   Być oskarżone, sadzone i w wypadku kiedy sad (w tym wypadku Trybunał Stanu) uzna że Konstytucja została złamana, że ci co powinni stać na jej straży na straży prawa je najzwyczajniej pogwałcili, muszą ponieść kare.

   Bo to jako przestępstwo jest najwyższej wagi: ci co sa demokratycznie wyznaczeni by stać na straży prawa i konstytucji je lekceważą łamiąc bezkarnie w imię, czy za parawanem takich czy innych interesów, w nadziei ze okryją to za debilnym parawanem "racji stanu" sa zagrożeniem dla naszego kraju.

   Nie ma takiej "racji stanu", szczególnie w naszym kraju bezprawia, która usprawiedliwiałaby łamanie prawa przez najwyzszych urzędników państwowych

   Bez tego cala ta szopka z Konstytucja jest gó... warte.
   Jej uchwalanie było strata czasu.

   I ani Stany ani CIA ani "prawa człowieka" nie maja tutaj nic do rzeczy.


   Willa CIA schowana w 'strefie B'
   --
   glosulicy.pl/2012/02/27/gaz-lupkowy-jak-to-sie-robi-w-polsce/
   glosulicy.pl/2012/02/17/gaz-lupkowy-szokujace-fakty-i-mity/
   glosulicy.pl/2012/02/23/ekonomiczni-zabojcy-czesc-1/
  • bunkum Willa CIA schowana w 'strefie B' 04.04.12, 14:08
   Malo prawdopodobne jest aby byli to "wiezniowie"; bardziej prawdopodobne jest, ze byli to "kursanci". Tych trzeba szkolic, czesto bezpieczniej i praktyczniej poza granicami wlasnego kraju.
   Gitmo jako wiezienie tylko jest tez malo prawdopodobne. Ot, pozywka dla mas.
  • sylwesterlesinski Willa CIA schowana w 'strefie B' 04.04.12, 16:54
   Podobał mi się wasz artykuł , ponieważ może rzucić światło na inne sprawy, np. sprawę Katyńską istnieje realna mozliwość, że było to przedłużenie sprawy gliwickiej, po za tym już wszyscy mogą się przekonać jak to możliwe , że na terytorium ZSRR w ośrodkach szkoleniowych NKWD mogły być zaprzyjaźnione grupy operacyjne z faszystowskich niemiec, nie jest to sprawa błacha bo kłutnia na ten temat 1-2 dni przed 10.04.2010r. mogła wpłynąć na decyzję decydentów i w konsekwencji do katastrofy. Sprawa więzień CIA wiąże się z moimi danymi z logingu i próbą tuszowania operacji polskiego wywiadu w 1938r. na terenie czechosłowacji. co więc ma to wspólengo z 2002r. ? Należy się cofnąć do 1990r. tzw. spr. lotników maskującą kulisy tworzenia GROM, przerzutu broni, przezutu agenta który pojawi się w spr. olina w 1995r. Zołnierze z 1938r. cierpieli na specyficzną chorobę całkowicie ich wyczerujacą dokumenty polskie ujawnione w latach 1995-7 , które w czasie wojny zagarneli niemcy a później ZSRR, próbują to bagatelizować. Kluczowa jednak wydaje się śmierć Czarnieckiego z Leszna, którego najprawdopodobniej zamordowano na skutek buntu jednego z żołnierzy z wcześniejszej grupy dywersyjnej , którym to zołnieżem jestem ja, nieco ze zniekształconym nazwiskiem w "Przepuscie Karpackim"
  • jacek37 Willa CIA schowana w 'strefie B' 04.04.12, 23:11
   hi,troche spozniona informacja,kilka lat temu ogladalem program na bbc odnosnie tej bazy ,rzetelny ,popatry zdjeciami .S:p Lepper widzial tam Talibow,wzieli go z premedytacja za idiote,coz historia rzadzi sie swoimi prawami
  • legrange Willa CIA schowana w 'strefie B' 04.04.12, 23:23
   "Obaj siedzą w amerykańskiej bazie Guantanamo. Twierdzą, że byli więzieni i torturowani w Polsce." I wszystkie Talibki żyją, mają się dobrze i oskarżają Polskę. A jak już ich uwolnią, to odwiedzą Polskę i pierdo...ą bombkę w śród niewinnych ludzi. A może napiszecie jak Izraelczycy zabijają bezkarnie Palestyńczyków? Kobiety i dzieci zresztą też.  • caleb2 Jak to możliwe? normalnie!!! 04.04.12, 23:37
   Co za debilne pytanie na wstępie artykułu.

   A jak to było możliwe, że w Lesie Kabackim koło Warszawy prężnie działał ośrodek kryptologiczny, o którym prawie nikt nie wiedział? Dziś jest tam COP.

   A jak to możliwe że w latach 1946-1989 około 200 000 ludzi w Polsce "dostało kamfory" i wszelki słuch po nich zaginął?

   A jak to możliwe, że w tak gęsto zaludnionej i rozwiniętej Polsce zdołano porwać i ukrywać Krzysztofa Olewnika, a po zabójstwie, na dłuższy czas, ukryć jego zwłoki pod Różanem (niedaleko drogi nr 61, którą w tamtym czasie często na studia przemierzałem)?

   A jak to jest możliwe, że w Wyszkowie, w centrum osiedla blokowego dosyć długo ukrywały się swego czasu zbiegłe i wówczas poszukiwane w całym kraju siostry Betanki (było ich przecież nie mało i miały charakterystyczny ubiór)?

   A jak to się stało, że w takim kurorcie, jakim jest Gdańsk, zaginęła i śladu po niej niema, słynna Iwona Wieczorek?
  • szpon Re: Willa CIA 04.04.12, 23:42
   Sprytnie przedstawiona prawda i złość kierowana na Millera i Kwaśniewskiego (gierka przedwyborcza?). A prawda jest taka, że ktokolwiek siedziałby wtedy na tych stanowiskach, to i tak na więzienia CIA w Polsce by się zgodził. Kto by podskoczył zamówieniom wojskowym i offsetom oraz innym układom z USA? Jakby ktoś podskoczył, to byśmy mieli zamach stanu lub coś innego, i rząd USA tak czy siak by obsadził wszystkie stanowiska swoimi pionkami. Tak jak robi na całym świecie, np w Meksyku (gdzie obecnie trwa cicha inwazja USA, pod nazwą "walki z kartelami narkotykowymi"), czy Iraku, Afganistanie, Libii itd...

   Btw. Czy wiecie że armia USA wczoraj założyła pierwszą bazę w Australii?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka