Dodaj do ulubionych

Pomógł dopaść bin Ladena. Pakistan chce go powi...

23.05.12, 08:08
Praca dla wywiadu obcego kraju to zdrada. Pakistan ma pełne prawo powiesic zdrajcę i powinien to zrobić bo tylko w ten sposób udowodni swojemu społeczeństwu że nie jest zwasalizowanym reżimem kłaniającym się w pas jankesom. A doktorek sam sobie wybrał taki los i na niego zasłuzył. Gdyby zawiadomił pkistański kontrwywiad o amerykańskiej rekrutacji ( co powinien zrobic jako patriota ) i ewentualnie współpracował mając wytyczne od swojego kraju by dbać o interes narodowy mógłby uważać siebie za pokrzywdzonego. A tak jest niczym więcej jak szpiegiem.
Edytor zaawansowany
 • serwolatka5 23.05.12, 10:04
  Powolutku kroić i zasypywać solą sku...syna
 • kotek.filemon 23.05.12, 10:09
  Jak widać jedynie w Bolandzie hołubi się Kuklińskiego a agent CIA jest ministrem spraw zagranicznych. Dobrze, że oprócz tego istnieją jakieś kraje niezawisłe.

  --
  (...) In an analysis of two large-scale, nationally representative United Kingdom data sets, we found that lower general intelligence in childhood predicts greater racism in adulthood, and this effect was largely mediated via conservative ideology. A secondary analysis of a U.S. data set confirmed a predictive effect of poor abstract-reasoning skills on antihomosexual prejudice (...)
 • 1stanczyk 25.05.12, 10:21
  "Dobrze, że oprócz tego istnieją jakieś kraje niezawisłe."

  Niezawisłe i w dużo szerszym zakresie niż nasz kraj bo liczonym w miliardach $ korzystające, jak Pakistan, z pomocy Wojskowej Stanów Zjednoczonych.

  I tylko w części ta niekorzystna dla nas sytuacja wynika ze światowych priorytetów amerykańskiej mocarstwowej strategii politycznej.

  Sami naszą ukształtowaną w PRL-u i kultywowaną bo honorowaną przez okrągłostołowych debilów tamtą spontaniczną tanią sprzedajnością i wasalstwem mamy w tym niekorzystnym dla nas układzie niemały udział.

  Re: Pomógł dopaść bin Ladena. Pakistan chce go po
  --
  Nie ma winnych, nie było zasłużonych, są zasrańce ....
 • zojek2 23.05.12, 11:51
  trzeba zadac pytanie, czy ten facet - oprocz zdrady w sensie politycznym - nie dopuszczyzl sie tez zlamanie przysiegi lekarskiej, która przeciez nakazuje "primum non nocere" - przede wszystkim nie zaszkodzic pacjentowi. I niech tu nikt nie stara sie udowodnic, ze przeciez samego Bin Ladena nie leczyl, wiec i nie zaszkodzil. Zaszkodzil zas jego dzieciom, których pozbil ojca.
 • doro82 23.05.12, 14:54
  Tobie łosiu już napewno żaden lekarz nie zaszkodzi.
 • tornson 25.05.12, 20:19
  zojek2 napisał:

  > trzeba zadac pytanie, czy ten facet - oprocz zdrady w sensie politycznym - nie
  > dopuszczyzl sie tez zlamanie przysiegi lekarskiej, która przeciez nakazuje "pri
  > mum non nocere" - przede wszystkim nie zaszkodzic pacjentowi. I niech tu nikt n
  > ie stara sie udowodnic, ze przeciez samego Bin Ladena nie leczyl, wiec i nie za
  > szkodzil. Zaszkodzil zas jego dzieciom, których pozbil ojca.
  Zaszkodził też profesji lekarza. Wykorzystywanie lekarze do dywersji i szpiegowania może się bardzo źle odbić na profesji lekarza w czasie konfliktów zbrojnych.
 • uniwr 23.05.12, 15:14
  W wyniku zabaw CIA ileś tysięcy dzieci nie zostanie zaszczepione na polio i w kraju wzrośnie liczba dożywotnich inwalidów. Pieprzona polityka.
 • wrd6611 23.05.12, 22:41
  Ile dularow wladowali Amerykanie w ten Pakistan a tu taki numer im wykrecili. A swoja droga to gostek gnije juz od roku w wiezieniu. Ciekawe kto pojdzie nastepny do golenia? Iran ma rope a Pakistan trzesienia ziemi.
 • nollet 24.05.12, 06:35
  Zamordowanie Ben Ladena miało na celu ukrycie sprawców zbrodni zamachu z 11 września. Nikt nie zabija świadka zbrodni, a już na pewno nie jego organizatora! Zamachu dokonał Bush, prezydent USA, to on razem ze swoją administracją zamordował obywateli USA. Oficjalnym powodem wojny z Afganistanem, było odmowa wydania „sprawcy zamachu” Ben Ladena do USA. Z jakiegoś powodu USA nie chciało mieć wiedzy o „wspólnikach” Ben Ladena, którzy na „jego rozkaz dokonali zamachu”! Laureat pokojowej nagrody Nobla rozkazał zamordować Ben Ladena, zabić natychmiast i nie dopuścić do sytuacji, w której ten „sprawca” mógłby mówić. Obama doskonale wie, że zamachu dokonał Bush, ale jak postawić w stan oskarżenia byłego prezydenta „demokratycznego” państwa.? Ben Laden został zamordowany po to, by historia mogła mu raz i na zawsze przypisać sprawstwo zamachu z którym nie miał nic wspólnego!. Zdumiewa prymitywizm obywateli USA, którzy wierzą w brednie zamachu. Którzy uwierzyli, że „samoloty" które uderzyły w wieże wyparowały co do jednej śrubki. Uwierzyli, że w Pentagon uderzył samolot i wybił sobą dziurę wielkości 1/3 swoich gabarytów. Wierzą, że jedna z wież zawaliła się od podmuchu wiatru. Wieżą, że wrak samolotu który „uderzył” w Pentagon, wyparował razem z pasażerami, i nie ma nawet jednej walizki pasażerów, szalika, sztucznej szczęki, kości człowieka. W imię tych prawd, w które uwierzyli, obywatele USA mordują „sprawców zamachu z 11 września”! Przykro, że w naszym kraju powtarzane są te idiotyzmy, że w naszym kraju polskich dzieci uczymy prymitywnych kłamstw judząc ich przeciw niewinnym ofiarom USA!
 • antekguma1 25.05.12, 20:09
  nollet napisał:


  >Zdumiewa prymitywizm obywateli USA, którzy wierzą w brednie zamachu. Którzy uwierzyli, że
  > „samoloty" które uderzyły w wieże wyparowały co do jednej śrubki. Uwierz
  > yli, że w Pentagon uderzył samolot i wybił sobą dziurę wielkości 1/3 swoich gab
  > arytów. Wierzą, że jedna z wież zawaliła się od podmuchu wiatru. Wieżą, że wrak
  > samolotu który „uderzył” w Pentagon, wyparował razem z pasażerami /.../

  I jeszcze warto by dodać znikający samolot United Airlines 93 który "rozbił" się bez śladu na polach Pensylwanii i dziwne zawalenie się WTC 7.
 • tornson 25.05.12, 20:14
  sposób wykorzystywać swój zawód lekarze, żeby pod pretekstem szczepień dzieci pomagać w morderstwie, to jest także złamanie przysięgi Hipokratesa. Nie mam żadnego szacunku dla tego człowieka. Takie sqrwysyńskie postępowanie może się odbić na wszystkich lekarzach, których profesja ma służyć ratowaniu zdrowia i życia ludzi, a nie pomaganiu w jego odbieraniu. Za to co zrobił powinien dostać czapę, dla zasady, by żaden lekarz nigdy więcej nie postąpił w tak drański sposób i by zawód lekarza i jego neutralność były szanowane nawet w czasie konfliktów zbrojnych.
 • muledet.3 25.05.12, 21:22
  Tak to wyjatkowy dran,przy nim dr.Mengele to byl niewinny osesek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka