Komentarze do artykułu

Pirat na quadzie zabija i grozi

Do ośmiu lat więzienia grozi Piotrowi S., który przed rokiem na szutrowej drodze pod Giżyckiem rozjechał quadem Agatę Ch. Jest nowy sezon, quadów przybywa, quadowcy znów szaleją.

Pirat na quadzie zabija i grozi Dodaj do ulubionych

 • drzewko
 • od najstarszego
 • od najnowszego
 • drzewko odwrotne
 • trzeba zabronić używania tego paskudztwa
  ani to bezpieczne ani dobre dla przyrody

  to chamstwo płoszy zwierzęta w moim okolicznym lesie a policja udaje że ich ściga
  • do tych skur-eli trzeba strzelać
   problem quadów nie jest mi wcale obcy
   • sonienko napisał:

    > do tych skur-eli trzeba strzelać
    > problem quadów nie jest mi wcale obcy

    Wystarczy przywiązać parę cieniutkich linek między drzewami tam gdzie szaleją ci debile.Szybko by przestali szaleć bo nie wiedzieliby gdzie będzie następna linka i jeździli by powoli i bezpiecznie.
    • Przede wszystkim czemu ich nie obowiązują reguły o prędkości maksymalnej i o hałasowaniu. Nawet szaleni motocykliści się ostrzegają żeby uważać z jazdą bez tłumika. A te bydlaki - quadowcy jeżdżą z takim rykiem i ogromną prędkością, że to są powody żeby zatrzymać bydlaka i jego pojazd.

     Ponadto co to za kretyński zarzut ten "wypadek"?* Przecież to było celowe morderstwo! Ten bydlak w odwecie za zwrócenie uwagi postanowił rozjechać kobietę, a ona mało sobie z tego robiła i na to pozwoliła. Jedyna możliwa kara to kara śmierci.
     *Winnych należy prześwietlić po kątem wzięcia łapówki, a jeśli to nie łapówka to skrajna niekompetencja lub lewicowa miłość do praw bandziorów.
     • manhu napisał:

      > Przede wszystkim czemu ich nie obowiązują reguły o prędkości maksymalnej

      Dlaczego miałyby nie obowiązywać?

      > Ponadto co to za kretyński zarzut ten "wypadek"?*

      Nie "kretyński", lecz jak najbardziej prawidłowy. Dość oczywisty przykład przestępstwa z art. 177 k.k.


      • spokojny.zenek napisał:

       > manhu napisał:
       >
       > > Przede wszystkim czemu ich nie obowiązują reguły o prędkości maksymalnej
       >
       > Dlaczego miałyby nie obowiązywać?
       U mnie po ulicy quadowcy jeżdżą jak wariaci i policja nic nie robi, szaleją całkowicie bezkarnie.

       > > Ponadto co to za kretyński zarzut ten "wypadek"?*
       >
       > Nie "kretyński", lecz jak najbardziej prawidłowy. Dość oczywisty przykład przes
       > tępstwa z art. 177 k.k.
       Wypadek mógł być gdy jechał w jedną stronę. Gdy wracał to już nie był wypadek, to już było celowa próba rozflaczenia (znaczy morderstwa) kobiety na drodze - udana, pewnie liczył że ona ze strachu odskoczy (a może miał to gdzieś), kara śmierci oczywista.
       • manhu napisał:

        > > Dlaczego miałyby nie obowiązywać?
        > U mnie po ulicy quadowcy jeżdżą jak wariaci i policja nic nie robi, szaleją cał
        > kowicie bezkarnie.

        Czyli jeśli jakiś przepis nie jest egzekwowany, to znaczy to, ze nie obowiązuje? Ciekawa logika...


        > Wypadek mógł być gdy jechał w jedną stronę.

        Tak to jest, gdy ktoś jest niewolnikiem POTOCZNYCH określeń poszczególnych typów czynów zabronionych.

        > to już było celowa próba rozflaczenia (znaczy morderstwa) kobiety na drodze

        Jak rozumiem, masz jakieś nieznane policji dowody wskazujące na to? Podzieliłeś się już oczywiście nimi z odpowiednimi organami?


   • Problem nielegalnego off roadu jest znacznie szerszy. Sa rozjezdzane Parki Narodowe, Rezerwaty, szlaki turystyczne, siedliska skrajnie zagrozonych gatunków.

    Masa zgłaszanych incydentów jest na stronce która jest przeciwko temu bandytyzmowi:

    www.stopquadom.pl/

    Na której to równiez sami off roadowcy wykazuja swoja arogancje wobec prawa i przyrody
  • to po prostu bym gościa zabił. I to wszystko.
  • quadowcy wśrod uzytkowniklów dróg to dla mnie tacy kibole wśród kibiców, to jakaś subkultura. Osobiście ich sie boję, jeżdżą nawet po plaży, pomiędzy spacerującymi. Myslę, że quadowcy powinni postarać sie o jakies specjalne zamkniete tereny do jazdy, jeśli musza jeździć, a publiczne drogi, ścieżki, lasy, plaże itd, powinni zostawić w spokoju
  • q-ku napisał:

   > trzeba zabronić używania tego paskudztwa
   > ani to bezpieczne ani dobre dla przyrody
   >
   > to chamstwo płoszy zwierzęta w moim okolicznym lesie a policja udaje że ich ści
   > ga
   ___________________________________________
   To kwestia wbicia w grunt na trasie kilku prętów , ostrych kątowników - jednak nie na tyle ostrych ,żeby kaleczyć pieszych - i podrzucania stalowych , cienkich linek w liściach. Skutkuje - znam taki przypadek -teraz jest święty spokój - poza tym niszczy tylko sprzęt , nie ludzi, chociaż trochę szkoda, bo przydałoby się paru mentów usunąć.
  • U nas w Colorado problem ten rozwiazano juz dawno. Calkowity zakaz poruszania sie quadami po drogach i terenach publicznych. Sa dla nich prywatne trasy, mozna sobie pojezdzic na prywatnych ranczach, o ile wlasciciel wyrazi zgode. Kary za nieprzestrzeganie zakazow sa bardzo wysokie i tego problemu wcale nie ma. Bylem 3 tygodnie temu w Szklarskiej Porebie i malo nie zostalem rozjechany przez quadra na pograniczu Karkonowskiego Parku Narodowego.
  • zdumiewajace jest to, ze oskarzenie mowi tylko o nieumyslnym spowodowaniu smierci: przeciez ten bydlak umyslnie zawrocil, przyspieszyl i walnal w kobiete... co tu nie jest umyslnego???? powinien byc calkowity zakaz poruszania sie quadow na drogach publicznych tak jak to jest w Kolorado! Super stan z rozsadna legislacja a w Polsce?
   • Tyle, że rzecz dzieje się w Polsce. Wyłącz myślenie i niczemu nie dziw się. Ja rano przez dziesięć minut powtarzam - nic mnie nie zdziwi, nic mnie nie zdziwi. Bardzo często pomaga.
   • Bo to tak jak z pobiciem ze skutkiem śmiertelnym. To jest jedna wielka furtka, żeby takie sku...syny jak rzeczony Piotr mogli celowo i świadomie kogoś zabić, a potem się ze sprawy wyślizgać kilkoma latami odsiadki - w najlepszym (dla społeczeństwa) razie. I to nie oni muszą udowodnić, że nie zabili z premedytacją, tylko im trzeba to udowodnić. Praktycznie niewykonalne, bo powie jedno ścierwo z drugim, że "chciał tylko postraszyć" i kto mu udowodni, że nie chciał? W dodatku na zadupiach, to takie "Piotry" są z reguły lokalnymi szychami, dziećmi szych, szwagrami szych, przyjaciółmi księdza proboszcza i zawsze cała masa kutasów się za nimi wstawi. Tu sprawa jest ewidentna - po zwróceniu mu uwagi, zawrócił, pędził na kobietę z wózkiem. Kula w łeb i do piachu. Przecież sam nie ma tyle honoru, żeby się zabić.


    --
    Od 1903 roku Coca-Cola nie jest już tym, czym była...
    • Bredzisz. Pobicie ze skutkiem śmiertelnym NIE JEST żadną furtką lecz przepisem z którego można surowiej ukarać sprawców, którzy spowodowali śmierć a nie można ich skazać za zabójstwo (bo nie można udowodnić, że działali z zamiarem pozbawienia życia). To już tyle razy było tłumaczone...
     • Ma rację. Jak kogoś bijesz, uderzysz to musisz być przygotowany na wszelkie konsekwencje. Tak jak wsiądziesz po pijaku do samochodu, musisz zdawać sobie sprawę, że możesz kogoś zabić i nie będzie to nieszczęśliwy wypadek, potrącenie ze skutkiem śmiertelnym czy jak to jeszcze polski mafijny i skorumpowany wymiar sprawiedliwości potrafi nazwać, ale zwykłe, wyrachowane zabójstwo. Tak to wygląda w cywilizowanych krajach. W Polsce, jak i w Rosji, Ukrainie prawo tworzone jest przez różnych ludzi na sznurku mafii dla mafii, dlatego w nim wiele furtek.
     • jak kogoś tłuką bejzbolami i łańcuchami to pewnie, żeby go pogłaskać.....
  • Zastanawia mnie że koleś który umyślnie rozjechał kobietę jest sądzony za wypadek drogowy a nie za zabójstwo...

   --
   Wizyta Wróżki-Zębuszki
  • 1. Trafne porównanie quadowca do kibola. I za ten wyczyn grozi bandycie tylko do 8 lat? Kpiny!!!
   2. O ile mi wiadomo, do prowadzenia quada nie jest potrzebne żadne prawo jazdy, nawet rowerowe..., bo nie da się tych pojazdów zaliczyć do żadnej kategorii z kodeksu drogowego. Dzielne MSW zdążyło wydać ileś milionów złotych na najnowocześniejsze i najdroższe radary, ale wystąpić o przystosowanie kodeksu do aktualnej sytuacji już czasu nie miało. Rzecz w tym, że pieniądze wydają nasze, a do myślenia musieliby użyć swoich głów.
   3. Toczy się śledztwo w sprawie mataczenia przez miejscową policję i prokuraturę w dochodzeniach. Trudno się dziwić, że mataczyli - bandyci na quadach to zdaje się miejscowi ważni, a ofiara jakaś tam wieśniaczka. A śledztwo toczy się, toczy i toczyć będzie, bo jak tu skrzywdzić swoich.
  • z miejscowej jednostki, prokurator bezprawnie udostępnił akta zabójcy i jego adwokatowi, sprawa była intensywnie tuszowana od początku bo ZABÓJCA to miejscowy bogacz (ma tartak i coś tam jeszcze)ale na szczęście sprawa została nagłośniona bo inaczej ukręcono by łeb i być może oskarżyliby ci ....... wdowca.
   • to takie trudne,wiesniaki,rozerwac sciero na strzepy? zaj..cie ich!
   • Podaj imię i nazwisko zabójcy i jego szwagra.
    Trzeba takie informacje z danymi bydlaków kolportować na forach i na fejsie.
    Żaden sku...el nie powinien pozostac anonimowy

    dust-on-the-wind napisała:

    > z miejscowej jednostki, prokurator bezprawnie udostępnił akta zabójcy i jego a
    > dwokatowi, sprawa była intensywnie tuszowana od początku bo ZABÓJCA to miejscow
    > y bogacz (ma tartak i coś tam jeszcze)ale na szczęście sprawa została nagłośnio
    > na bo inaczej ukręcono by łeb i być może oskarżyliby ci ....... wdowca.
  • "Pierwszemu prokuratura w Ełku zarzuca umyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym i nieumyślne spowodowanie śmierci kobiety."

   Jeżeli umyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa drogowego to tym samym umyślnie spowodował śmierć.
   Dziwi mnie to nieumyślne spowodowanie śmierci.
  • ciekawe czy sad przybije sztame z morderca?
  • Tez słyszalam ze ten bydlak to miejscowy bogacz z kontaktami i wszyscy siedzą u nich w kieszeni .. mam nadzieję i trzymam mocno kciuki za to, że Gazeta nie odpuści i będzie patrzeć na ręce bandziorom (morderca+łapówkarze lokalni). Mam nadzieję, że drań dostanie za swoje i będzie gnił w więzieniu nie 8 a 80 lat a całe to partactwo co mataczy w procesie zostanie z nazwiska i pyska w Gazecie przedstawione!!! Skandal!!! Za kraty z tym mordercą !!!
  • zadnych dowodow czegokolwiek a przy ich predkosciach kamyk wbije sie w kosc ^^ na nic innego nie zasluguja wiec do boju!
  • j/w
  • **** Twierdzi, że został odgoniony przez zrozpaczonego i zdenerwowanego męża Agaty Ch. Inaczej by pomógł.****

   Niby jak by pomógł ?!
   Skleiłby do kupy jej rozjechane wewnętrzne organy ! ?


  • normalnie morderstwo doskonale. Just saying!!!
  • Zabójstwo z zamiarem ewentualnym, a nie nieumyślne spowodowanie śmierci.

   Kierując pojazdem na drodze, po której poruszają się piesi, nie redukując prędkości i nie zachowując szczególnej ostrożności kierujący musi liczyć się z możliwością śmierci pieszego.

   Zła kwalifikacja prawna czynu.

   --
   Iron Sky
   • chateau napisał:

    > Zabójstwo z zamiarem ewentualnym, a nie nieumyślne spowodowanie śmierci.
    >
    > Kierując pojazdem na drodze, po której poruszają się piesi, nie redukując prędk
    > ości i nie zachowując szczególnej ostrożności kierujący musi liczyć się z możli
    > wością śmierci pieszego.

    Tyle tylko, że do wypadku doszło dlatego, ze piesza weszła - celowo i świadomie - przed jadący quad. To nie czyni żadnej różnicy?

    • a ci ty taki ugodowy jesteś? a może To TY jestes tym ścierwem co zamordowało tę kobietę czy bronisz toto? A może sam lubisz takie "zabawy"?!
     Takie bezczelne wsiury z grubą kasą nie raz tak się zabawiają a potem sprzedajne qrwy w togach wybielają takich
    • Z relacji wynika, że wyszła zasłonić wózek z dzieckiem.
     Można przypuszczać, że miała zamiar "odstraszyć" kierującego, czyli zmusić go do ominięcia i jej, i wózka. Niestety kierujący, ani nie zwolnił, ani nie ominął pieszej - gdyby to uczynił do tragedii by nie doszło.

     Dlatego uważam, że przyjęto złą podstawę.

     W wielu krajach zachodnich w rejonie szkół, przedszkoli i generalnie w miejscach, gdzie piesi mogą "znienacka" wybiec na jezdnię jest ograniczenie do 30 km/h i biada temu, kto prędkość przekroczy.
     W Polsce niestety pokutuje pogląd, że pieszy jest intruzem. Nie jest - z paroma wyjątkami (np. autostrady.) Poruszanie się po drodze wspólnie użytkowanej przez pieszych i zmotoryzowanych jest możliwe pod warunkiem zachowania minimum kultury osobistej i empatii. Jeśli jadę drogą szutrową i widzę pieszych to zwalniam przed nimi i nie przyspieszam, dopóki nie odjadę na pewną odległość - a autopsji wiem, że maszerowanie w chmurach pyłu nie jest przyjemne. Jeśli widzę w grupie pieszych dziecko - zwalniam do minimum, czyli mijam tę grupę najwolniej jak się da. I nie tylko ja tak robię, naprawdę można.

     --
     Are you heaven on Earth or the gloom of the grave
     • chateau napisał:

      > Z relacji wynika, że wyszła zasłonić wózek z dzieckiem.

      Z czyjej relacji tak wynika?
      Z tego, co donosiła prasa wynika, że wyszła w celu sprowokowania kretyna na quadzie. Też zaś liczył na to, że w ostatnich chwili zejdzie ze środka jezdni. Ona zaś, że to on jednak się zatrzyma. I oboje się przeliczyli.      > Można przypuszczać, że miała zamiar "odstraszyć" kierującego, czyli zmusić go d
      > o ominięcia i jej, i wózka. Niestety kierujący, ani nie zwolnił, ani nie ominął
      > pieszej - gdyby to uczynił do tragedii by nie doszło.
      >
      > Dlatego uważam, że przyjęto złą podstawę.
      >
      > W wielu krajach zachodnich w rejonie szkół, przedszkoli i generalnie w miejscac
      > h, gdzie piesi mogą "znienacka" wybiec na jezdnię jest ograniczenie do 30 km/h
      > i biada temu, kto prędkość przekroczy.
      > W Polsce niestety pokutuje pogląd, że pieszy jest intruzem. Nie jest - z paroma
      > wyjątkami (np. autostrady.) Poruszanie się po drodze wspólnie użytkowanej prze
      > z pieszych i zmotoryzowanych jest możliwe pod warunkiem zachowania minimum kult
      > ury osobistej i empatii. Jeśli jadę drogą szutrową i widzę pieszych to zwalniam
      > przed nimi i nie przyspieszam, dopóki nie odjadę na pewną odległość - a autops
      > ji wiem, że maszerowanie w chmurach pyłu nie jest przyjemne. Jeśli widzę w grup
      > ie pieszych dziecko - zwalniam do minimum, czyli mijam tę grupę najwolniej jak
      > się da. I nie tylko ja tak robię, naprawdę można.
      >
  • "Zatrzymałem się i jako pierwszy zbadałem, czy żyje. Kiedyś byłem strażakiem. Gdy zorientowałem się, że kobieta nie daje oznak życia, spanikowałem, wsiadłem na quada i odjechałem"

   Nie dziwię się, że nie jest strażakiem. Ciężko być strażakiem i szmatą jednocześnie, w zasadzie to się wyklucza.
  • nasze sadownictwo to kpina ze sprawiedliwości. zamiast sprawiedliwie i bez zbednej zwłoki sądzić przestepców, sądy same poprzez swoją opieszałośc, nonszalancję, lenistwo i lekceważenie obywatela są źródłem potwornej demoralizacji.
  • Na wysokości torsu, głowy rozwiesić w weekend między drzewami na drogach na których najczęściej szaleją :)
  • Jakieś cholerne lobby handlarzy tym śmieciem (Q) nie dopuszcza do zakazu ich sprzedawania i używania przez osoby fizyczne. Zakompleksione gnojki chcąc się dowartościować kupują ten szajs i szpanują bez poszanowania innych, przyrody i prawa. To ta sama kategoriaprymitywów co sprawiają sobie agresywne psy. Sami nic nie są warci to rekompensują sobie tymi gadżetami (psy. quady, srebre kilogramowe łańcuchy na swoich szyjach itp) swoje niedostatki w rozumie.
   A nasze "prawo" i "stróże prawa" rżną głupa.
  • Jak bym był w takiej sytuacji to gość nie odjechałby z miejsca tragedii żywy. Życie za życie. W szoku , targany strasznymi emocjami, nawet jakby był Pudzianowskim to bym mu wyrwał krtań.
  • Absolutnie nie chcę bronić idioty który zabił tą kobietę . Ale autor czy autorka artykułu nie przyłożyła się zbytnio. Najpierw pisze że grozi sprawcy 8 lat. Dla mnie to oznacza że oskarżono go z przepisów KD , a tymczasem dalej czytamy że to odbyło się na polnej drodze, która to w rozumieniu KD drogą na której obowiązują w/w przepisy nie jest. Pewnie dlatego to śledztwo tak ślamazarnie się toczy, bo Prokuratura sama nie wie pod który kodeks zakwalifikować to zabójstwo. Jeśli z KK to chyba będzie nie 8 a 10 lat - tak jak za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Ale to do dziennikarza należy rzetelność w przedstawieniu sprawy, i takie jej przedstawienie by nie było żadnych niedomówień o co w tym chodzi.
   • "Pewnie dlatego to śledztwo tak ślamazarnie się toczy, Prokuratura sama nie wie pod który kodeks zakwalifikować to zabójstwo."

    To jak "kwalifikuje" czyn prokuratura w naszym kraju zależy głównie od łapówki która inkasuje.
    To jakie długo traw sprawa w naszym kraju zależy głównie od łapówki, którą inkasują sędziowskie sprzedajne szmaty w naszym kraju.

    Cala reszta (znajomość obowiązujących przepisów ) skutecznie jak dotychczas służy jako parawan przestępczej działalności niespacyfikowanej mafii wymiaru sprawiedliwości w naszym kraju.
    Re: Pirat na quadzie zabija i grozi
    --
    Nie ma winnych, nie było zasłużonych, są zasrańce ....
   • vald napisał:

    > Absolutnie nie chcę bronić idioty który zabił tą kobietę . Ale autor czy autork
    > a artykułu nie przyłożyła się zbytnio. Najpierw pisze że grozi sprawcy 8 lat. D
    > la mnie to oznacza że oskarżono go z przepisów KD

    A gdzież to w "KD" są jakieś przepisy, z których można oskarżać???
    Przestępstwa znajdują się w k.k. Owszem, są też w innych ustawach, ale akurat w p.r.d. nie ma żadnego.


  • Wam, w Gazecie, imponują mordercy, kibole, bandyci i przestępcy?
   Ile macie lat?
   ;>>>
   --
   Trzeźwy
   Naprawdę trzeźwy...
  • Miałem podobną sytuację - podniosłem kamień, zszedłem z drogi i jak jechał taki kowboj to dostał w kask kamieniem. Oczywiście "wykonał orła" a w tej okolicy przestali jeździć bo poszła fama że łazi facet i rzuca kamieniami... Skuteczne!
   --
   Jeżeli myślisz o tym samym co ja,
   to jesteś niezła świnia...
  • To jest sygnał ze ta bandycka samcza hołota, akurat tutaj na quadach, ma naszą bezkarna mafie wymiaru sprawiedliwości "w kieszeni".

   Spowodowanie śmierci było jak najbardziej umyślne

   Najwyraźniej nie po to zawracali by przeprosić spacerujących ale po to by ich świadomie zabić.

   To samcze i bezkarne, chronione lokalnymi układami z nasza bezkarną mafią wymiaru sprawiedliwości, bydło już odniosło "sukces" mordując spacerującą kobietę i będąc oskarżonym tylko o nieumyślne spowodowanie śmierci ?

   Po co wiec zawracali ?
   I dlaczego nie zwolnili na widok spacerujących ?

   Jak to w ogóle jest możliwe ze prokuratura dopuszcza podobna interpretacje ?
   Jak to w ogóle jest możliwe ze Minister Sprawiedliwości nie zwolnił w trybie dyscyplinarnym prokuratora prowadzącego sprawę ?


   Pirat na quadzie zabija i grozi
   --
   Nie ma winnych, nie było zasłużonych, są zasrańce ....

  • Kiedys to bydło poganiało woły dziś "pogania" guady ! A dzięki 'gminnej" Polsce jest bezkarne !
  • Jak by ta kobieta wyskoczyla przed samochod na tej drodze, to tez bylaby wina kierowcy samochodu oczywiscie. Bo samochod jest glosny, zatruwa powietrze i ploszy zwierzeta.
   Tez mnie irytuje halas silnika quadow, ale jak ktos probuje napisac artykow do gazety to powinnien byc bardziej obiektywny, a nie zwalac winne na jedna strone. Do tego jeszcze to ckliwe slownictow, jakby z jakiegos placzliwego romansidla wziete.
   • I dlaczego rozjechali na leśnej drodze, mijając ja z szybkością 70 km na godzinę, kobietę ?
    Samo porównanie z samochodem jest już prymitywna szmatławą manipulacja: widziałeś samochód na leśnej drodze jadący 70km na godzinę ?

    Re: Pirat na quadzie zabija i grozi
    --
    Nie ma winnych, nie było zasłużonych, są zasrańce ....
    • Nie ma osobnego przepisu dotyczącego dróg gruntowych, zatem poza terenem zabudowanym, o ile nie ma jakiś znaków, to przepis ogranicza prędkość do 90 km/
     A jak ktos lazi srodkiem drogi to sie prosi o wypadek.
     • Nie "łazi", lecz WYCHODZI tuż przed jadący pojazd. To nie w tym rzecz, że ktoś został "zahaczony". Chodzi o osobę, która prowokacyjnie wyszła przed jadący pojazd.

      • spokojny.zenek napisał:

       > Nie "łazi", lecz WYCHODZI tuż przed jadący pojazd. To nie w tym rzecz, że ktoś
       > został "zahaczony". Chodzi o osobę, która prowokacyjnie wyszła przed jadący poj
       > azd.
       >

       Pojazd, któy prowokacyjne zawrócił i ruszył z pełną prędkością na pieszych. W tym rzecz.

       --
       Biskup
       • Tak czy inaczej, nie była to sytuacja, w której ktoś jechał za szybko i "zahaczył" idących poboczem pieszych.
        • "nie była to sytuacja, w której ktoś jechał za szybko"

         ze jechał za szybko to robił to z bydlęcym, typowym dla chamskiego prostactwa rozmysłem narażenia na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia spacerujących drogą pieszych.

         Bydlęcym typowym dla chamskiego prostactwa rozmysłem, którego albo nie potrafi bo to przekracza ich bardzo ograniczone możliwości zrozumienia albo nie chce, najczęściej nie bezinteresownie, zrozumieć zajmująca się sadzeniem sprawców bandytyzmu w naszym kraju nasza od przeszło dwóch dziesięcioleci bezkarna i przestępcza bo skutecznie niespacyfikowana mafia wymiaru sprawiedliwości.

         Re: Obiektywnie: po co zawrocili ?
         --
         Nie ma winnych, nie było zasłużonych, są zasrańce ....
      • a ci ty taki ugodowy jesteś? a może To TY jestes tym ścierwem co zamordowało tę kobietę czy bronisz toto? A może sam lubisz takie "zabawy"?!
       Takie bezczelne wsiury z grubą kasą nie raz tak się zabawiają a potem sprzedajne qrwy w togach wybielają takich
     • Nie pisz że ty normalny facet. Ćwoku
   • Poczytałem kilka postów na twoim profilu, które wypisujesz na forach. Nie wiem skąd u ciebie tyle nienawiści to Polska i Polaków ale powiem ci jedno. Jesteś śmieciem i mam nadzieję, że wpadniesz pod jakieś quada burku
    • "wpadniesz"?!!! to takie coś jak ty rozjeżdża ludzi i przyrodę śmierdzącymi czterokołowcami czyli "burakowozami"? Wiesz, gdzie mam twoje pobożne życzenia, jak na prawdziwego katola przystało?
     Aha, to drugie wcielenie niespotykanie spokojnego zenia? :D))))
    • Nienawisci?
     Nie lubie po prostu idiotow, a najbardziej idiotow, ktorzy udaja ze sa wielkimi patriotami, a tak na prawde robia wszystko zeby zaszkodzic Polsce.
     • normalnyfacet1950 napisał:

      > Nie lubie po prostu idiotow, ..

      nie lubisz idiotów... biedaku, jak bardzo musisz nie lubić siebie... pewnie tak bardzo, że dla podwartościowania się puszczasz disco polo przez otwarte okno w swoim bloku na cały regulator. Niech sąsiedzi wiedzą jaki z Ciebie kozak. A potem wsiadasz do swojego E36 i zap..sz po sosiedlowych uliczkach biorąc zakręty w poslizgu... nich wszyscy z drogi sp..ją bo przecież droga nie jest po to aby po nij chodzić.. jest dla mistrzów kierownicy.
  • Zabawa dla przygłupów i nowego proletariatu...
   --
   Wali mnie zwłaszcza Euro 2012 oraz piłka w dupę kopana. Ale mam nadzieję, że kopacze Smudy przejebią wszystko do zera.
  • Rozkładajcie na drogach, po których często jeżdżą kolczatki (pasy z gwoździami). Jak sobie jeden z drugim poprowadzi ważący jednak trochę złom parę kilometrów, na dodatek na oczach tych, przed którymi chciał szpanować, zejdzie z niego trochę powietrza...

   S.
   --
   Mogę przewidzieć ruch gwiazd, ale nie szaleństwo ludzi.
   (Isaac Newton)
  • niech któryś z mieszkańców poda dane tego sku...syna - nie będziemy czekać na skorumpowane sądy, ta ku... skończy w bagnie z grzałką w dupie
  • Problem nielegalnego off roadu jest znacznie szerszy. Sa rozjezdzane Parki Narodowe, Rezerwaty, szlaki turystyczne, siedliska skrajnie zagrozonych gatunków.

   Masa zgłaszanych incydentów jest na stronce która jest przeciwko temu bandytyzmowi:

   www.stopquadom.pl/
   Na której to równiez sami off roadowcy wykazuja swoja arogancje wobec prawa i przyrody
  • Hmmm, opis wypadku sugeruje, że kobieta najwyrażniej postanowiła zagrać z Quadem w "tchórza". Facet pewnie myślał, że tylko idiota nie zejdzie z drogi przed pędzącym pojazdem (i dlatego przyspieszył), a kobieta uznała, że jej status pieszej jest wystarczającą tarczą przeciw dwoma setkami kilogramów pędzącymi 70 km/h. Prawdopodobnie stad wątpliwości prokuratury bo nie są w stanie stwierdzić czy to kierowca zachował się zbyt brawurowo czy to piesza zachowała się jak idiotka.
  • cytuje" Drugi biegły pisał, że zwłaszcza po zwróconej mu uwadze podczas pierwszego przejazdu Piotr S. powinien zachować ostrożność. A zwiększył prędkość. I gdy Agata Ch. ruszyła w jego stronę, nie mógł ''wykonać manewru obronnego'' (skręcić i ominąć jej). Wypadek był nieunikniony."
   Manewru obronnego..przed kobietą
   Agata Ch. ruszyła w jego stronę ....a nie on w jej strone
   Wypadek był nieunikniony ...70km/h to duza predkosc? mogli jechac 140 .zapomniał autor dodac ze mieli uprawnienia byli trzezwi a pojazdy były zarejestrowane i ubezpieczone.Kierowca tez mocno ucierpiał w wypadku .Kto z was jeszcze wpadnie na pomysł by zatrzymac Quada własnym ciałem zeby nawrzucac kierowcy?Moze autor zrobi(cyt.)'' kilka kroków w strone środka jezdni'' i zatrzyma jakis pojaz. Artykuł a'la fakt i superexpres
  • Z tego co kiedyś wyczytałem na lokalnych forach ci panowie to jacyś miejscowi biznesmeni-gangsterzy. W kieszeni mają nie tylko policję ale i sądy. Wątpię czy kiedykolwiek ich ukarają. Typowe dla Polski
  • Z niezbitych dowodów wynika, że ta nierozgarnięta kobieta, weszła pod jadącego kładem, spokojnego Staśka. Jeśli tak, to spokojny Zenek, dla spokojnego Staśka, powinien, od nerwowego męża nierozgarniętej kobiety, wygrać porządne odszkodowanie. Przecie nie może być tak, że w normalnym nowoczesnym państwie, spokojny Stasiek, ze swoim szwagrem, zapier...ją drogą, swojemy kładamy, a głupia baba, umyślnie uszkadza jeden z egzemplarzy. Prawdopodobnie poniszczyła blachy i lakier - czyli dopuściła się zamachu na czyjąś własność. JeSli sie mylę, to spokojny Zenek zareaguje. Prawdopodobnie popsuła tym ułanom, dobrą zabawę i resztę dnia - to też są wymierne straty i sąd powinien ten aspekt, tej arcyskomplikowanej sprawy, wziąć pod uwagę.
  • Coś, naszemu spokojnemu Zenkowi, popsuło dobre samopoczucie i święty spokój! Może ta baba go tak zirytowała?
  • zmienić przepisy ws quadów i kretynów bez wyobraźni i pociągnąć do odpowiedzialności lokalną prokuraturę za zaniedbania bo jak widać sprawa Olewnika nikogo nic nie nauczyła. Miejscowe układziki trzymają się mocno
  • Argument o "czarnych owcach" proszę wsadzić między miejskowiejskie legendy.
   • Ja spotkałem. Przez ostatni tydzień w Grecji. Dziesiątki wypożyczanych turystom quadów porusza się po ulicach i uliczkach i konfliktów z kierowcami nie było. Również nasi rodacy potrafią się zachować. Jeżdżą ostrożnie i umieją się zachować, ustępują pieszym. Widać tylko w naszym kraju raju buractwo głupawki dostaje...
  • Max 8 lat ? to jawna kpina i nikogo nie odstraszy, bo koles pewno dostanie jakas smieszna kare 2-3 latka i na wolnosc za dobre sprawowanie. Ot wolska pseudo-sprawiedliwosc, wiec zakompleksieni sfrustrowani debile nadal beda jezdzic na tych g*wnidelkach gdzie sie da.

   Skur*wysyn powinien odpowiadac za morderstwo z uzyciem niebezpiecznego narzedzia i dostac minimum 25 lat, ale to nie w Wolsce, gdzie prawo jest tylko od tego, zeby prawnicy mieli za co wypychac swoje glebokie kieszeni.
  • To wręcz wygląda na chęć morderstwa z premedytacją.
  • Z kumplami latam po lasach z ASG. Dwa razy już, musieliśmy zasypać kulkami pewnych panów, którzy na nasze prośby i ostrzeżenia nie tylko nadal rozjeżdżali runo leśne, ale chceli nas nastraszyć próbą rozjechania. Nie przewidzieli, że ich ostrzelamy. z odległości 10 metrów boli.
  • I problem quadow znika
  • Nie rozumiem dlaczego tego jeszcze nikt nie zauważył. Skutery wodne szalejące w pobliżu strzeżonych plaż zabiją w końcu jakieś dziecko.
  • Czytam te wasze komentarze i szczęka mi coraz niżej opada - ogrom agresji i nienawiści jakie z siebie wylewacie jest dosłownie porażający. Mam nadzieję, że to tylko takie internetowe napinatorstwo i na żywo macie więcej oleju w głowach. Tak czy inaczej - szok!
   Aha i zanim postawicie mnie "tam gdzie stało ZOMO" - nie mam quada, nie jestem spokrewniony z żadnym quadowcem, jeżdżę przepisowo.

   --
   mąka krupczatka
przejdź do: 1-100 101-110
(101-110)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.