Dodaj do ulubionych

Figurski i Wojewódzki naruszyli ustawę medialną

26.06.12, 14:32
dwa polskie prymitywy...
--
"robta co chceta, ja nie pije....."
Obserwuj wątek
    • vibhisana Polska to dom wariatów, a KRRiT to klon IPN... 26.06.12, 15:07
      ...do spraw polityki godnościowej. Ludzie! Czy nie macie mózgu? Obaj Prezenterzy wyraźnie tłumaczyli, że wyrażone opinie to kpina z wyniosłej postawy Polaków na czarno zatrudniających Ukraińców. Gdyby było inaczej, to łatwo byłoby udowodnić, ze Wojewódzki i Figurski mają takie pomoce domowe,które chetnie poniżają. Wy wszyscy nabzdyczeni, spuśccie powietrze bo niechcący smrodu narobicie!
        • romarrio srednie IQ Polakow 26.06.12, 18:43
          dla wyjasnienia
          panowie WF smiali sie z Polakow ktorzy maja takie podejscie do Ukrainek
          a nie z samych Ukrainek
          wrecz przeciwnie staneli po ich stronie

tylko zrobili to w wyrafinowany sposob
          i kartoflany narod nie zrozumial

jakie jest srednie IQ Polakow?
          70?
          • bool_a Re: srednie IQ Polakow 26.06.12, 21:08
            romarrio napisała:

> dla wyjasnienia
            > panowie WF smiali sie z Polakow ktorzy maja takie podejscie do Ukrainek
            > a nie z samych Ukrainek
            > wrecz przeciwnie staneli po ich stronie

Ty oczywiście wiesz lepiej co oni chcieli. Albo inaczej oni jeszcze nie wiedzą co chcieli....
            „Satyra ma to do siebie, że potrafi się czasem zagalopować. Niemniej każdego mieszkańca Ukrainy chętnie przeproszę za zaistniałą sytuację i swój poziom satyry. Zadajmy sobie jednak pytanie, czy po przekroczeniu granic ona nagle staje się zbrodnią, a jej twórca zbrodniarzem?”
            z
            www.polityka.pl/kraj/opinie/1528379,1,kuba-wojewodzki-odpowiada-w-polityce.read
            > tylko zrobili to w wyrafinowany sposob
            > i kartoflany narod nie zrozumial

Faktycznie – sposób był tak wyrafinowany, że nie tylko kartofel, ale i głąb to właściwie zrozumiał!

> jakie jest srednie IQ Polakow?
            > 70?

Twoje chyba jest znacznie poniżej średniej!
            • romarrio inkwizycja 26.06.12, 21:31
              kajaja sie bo dopadla ich inkwizycja
              a musza przeciez gdzies pracowac,
              to nie ma to nic do rzeczy

IQ mam przetestowane i wyglada, ze na szczescie grubo powyzej twojego :)
              • bool_a Re: inkwizycja 26.06.12, 22:01
                romarrio napisała:
                > kajaja sie bo dopadla ich inkwizycja
                > a musza przeciez gdzies pracowac,
                > to nie ma to nic do rzeczy
                Zatrudnij ich w swoim „salonie” bo przecież odpowiada Ci ich „wyrafinowany poziom”
                > IQ mam przetestowane i wyglada, ze na szczescie grubo powyzej twojego :)
                Mogłabyś się zdziwić i to bardzo!.
              • walonki_putina Re: inkwizycja 27.06.12, 07:03
                Człowiek o wysokim IQ powinien znać jego definicję i wiedzieć, że nie jest to wartość absolutna ale względna, odniesiona do bazowej populacji, z której badany pochodzi.

W tej populacji średnie IQ wynosi 100 - z definicji.
                Populacja bazowa nie może mieć średniego IQ innego niż 100.

Nie należy mylić IQ z poziomem wykształcenia lub wiedzy, co jest nagminne.

Porównywanie nie dwóch osobników, z tej samej populacji, ale dwóch populacji
                i przypisywanie "średniego IQ" jednej populacji innego niż 100 jest zwykłym kretyństwem.

To oznacza, że badający popełnił błąd/dopuścił się oszustwa i porównywał IQ osobnika
                z jednej populacji bazowej , z inna populacją bazową, o innych charakterystykach.

Nie wiadomo czy taka populacja jak narodowość może być dobrą populacją bazową.
                Prawdopodobnie nie. Za duże różnice uwarunkowań.
                Tym bardziej nie może być taką populacją populacja skłądająca się z dwóch lub więcej narodowości.
          • 1sz-truten Re: srednie IQ Polakow 27.06.12, 07:12
            a ty z jakiego jestes narodu piszesz w tym samym jezyku wiec tez kartofel ?

romarrio napisała:

> dla wyjasnienia
            > panowie WF smiali sie z Polakow ktorzy maja takie podejscie do Ukrainek
            > a nie z samych Ukrainek
            > wrecz przeciwnie staneli po ich stronie
            >
            > tylko zrobili to w wyrafinowany sposob
            > i kartoflany narod nie zrozumial
            >
            > jakie jest srednie IQ Polakow?
            > 70?

--
            Tuskodon !

nie robisz nic by ścierwo było na swym miejscu !
            dlatego twoje dni są policzone
        • cehaem Re: Polska to dom wariatów, a KRRiT to klon IPN.. 26.06.12, 17:23
          > No tak, mistrzowie w opowiadaniu dowcipów, które później trzeba tłumaczyć. Żena
          > da.

Zenada jest wasz poziom intelektualny, ze nie jestescie w stanie zrozmiec dowcipu. Coz. Koltunstwo i nabdyczenie ponownie gora. Z pewnoscia tez uwazacie, ze skecz Pythonow w restauracji bawarskiej byl obrazliwy dla Niemcow. Najsmieszniejszym jest to, ze za czolowych pomstujacych robia ludzie, ktorzy przez reszte roku uwazaja, ze PC to taka niepotrzebna fanaberia.

Przyjemnosci w tkwieniu w sredniowieczu.
      • marek1846 Re: Polska to dom wariatów, a KRRiT to klon IPN.. 26.06.12, 16:40
        Chodzi wyłącznie o rozgłos. WF tłumaczą, że są dumni z tego, że mają grono słuchaczy rozumiejących ich walkę z kołtuństwem. Zgoda tak może być, tylko dlaczego do tych rozumiejących, kierują teksty które ich nie dotyczą, bo przecież ktoś kto słucha WF nie może być ksenofobem lub kołtunem. Dlaczego, ano dlatego, że to spowoduje bezkarny rozgłos.
        Prawdziwym ksenofobom i kołtunom trzeba po prostu mówić kim są.
    • obraza.uczuc.religijnych I co jeszcze niby naruszyli? 26.06.12, 15:18
      Chyba tylko lewacką politpoprawność...
      --
      "Ja p... Palikot trzeci w Polsce. Polacy zwariowali. Pora szykować się na ostrą wojnę światopoglądową. Nie odpuszcze - przynajmniej ja - temu sk... i jego poplecznikom. I powiem krótko wstyd mi za tych, którzy zagłosowali na mendę w przebraniu trefnisia"-Tomasz Terlikowski na twitterze 9.10.2011 r.
    • michelange75 Figurski i Wojewódzki złamali ustawę medialną. ... 26.06.12, 15:29
      Idiotyczne tlumaczenie Wojewodzkiego jest tylko dowodem ze ten maly czlowieczek z drugim malym czlowieczkiem nie zasluguja na medialny rozglos jaki sie wokol nich zrobil.
      Mam nadzieje ze zrozumieja to wszyscy, ktorzy inwestuja gruba kase w media.
      Robienie sobie szumu wokol wlasnej glupoty i obwinianie o nia calego narodu, skazuje tych dwoch panow w krotkich spodenkach na banicij z mediow.
      Jezeli wg. Wojewodzkiego to my wszyscy odpowiedzialni jestesmy za zlo kreowane przez niego w we wlasnym mozgu, to ja tego goscia potraktowalbym jak tego przyslowiowego psa.
      Goscie sie poprostu przeintelektualizowali w swoim programowaniu i wyszedl z tego niezly smrodek na cala Europe.Ale to my wg.nich jestesmy winni ze tak jest.
      Smutny koniec pajaca i jego kompana.
      • disoprivan Re: Szczujący przez kilka dni na Rosjan dziennika 26.06.12, 16:50
        ok- tuman ze mnie i jak ktos mowi, ze kobieta to szmata i mozna ja wypier..lic bo kogos wku..la a jesli jest ladna- zgwalcic tez nie zaszkodzi to ja komizmu nie widze. wytlumacz mi jak niedorozwinietemu dziecku z czego mam sie smiac. a jesli bym powiedzial, ze twoja mama to ku..wa i ze jedyne co mozna zrobic z jej tlustym dupskiem to kolek z plotu wpier..lic to to jest smieszne? bo ja w tym dowcipie mialem na mysli karykature rozmow jakie mlodzi polacy po paru piwach pod blokiem... a gdy napisze, ze jestes debilem bez kindersztuby to tez sie bedziesz smial bo ja tak, gdyz wiem, ze mialem tu na mysli parodie sposobu w jaki polacy na forach ze soba dyskutuja.
        • romarrio kawa na lawe 26.06.12, 19:06
          ok geniuszu

panowie WF nabijali sie z Polakow z takim wlasnie podejsciem do Ukrainek,
          przez ich parodiowanie

czyli stawali w obronie tych wlasnie Ukrainek i obnazali polska patologie

to nie jest takie trudne...
    • cul-de-sac Figurski i Wojewódzki złamali ustawę medialną. ... 26.06.12, 15:57
      Od zawsze istnieja typy, ktorych najbardziej bawia wlasne zarty przez innych nierozumiane. Tak jak mezowie nierozumiani przez zony i odwrotnie istnieja od zarania dziejow. Te typy z kolei nierozumieja zadnych skierowanych do siebie uwag czy slow krytyki. Oni juz tak maja. Wg siebie naleza do wyzszej sfery intelektualnej i tylko wielcy jak oni sami pojmuja co mieli na mysli. Taki rodzaj braku kontaktu z rzeczywistoscia i realiami. Biedacy...o zawsze swietnym samopoczuciu i zadowoleniu z siebie.
      --
      Nie dyskutuj z idiota. Najpierw zrowna Cie do swojego poziomu, potem zmiazdzy doswiadczeniem...

Madremu człowiekowi nie trzeba wiele mowic, bo szybko rozumie, o co chodzi.
    • kotbehemot6 Figurski i Wojewódzki złamali ustawę medialną. ... 26.06.12, 17:01
      A na tej samej stronie dwie wiadomosci-Sąd obniżył kare dla pedofila i informacja o kilkuset tysiecznej karze za satyrę. Faktycznie Skandal. Tylko zupełnie nie za sprawą W&F. Sztucznie napędzona afera W&F. Z czego , z pzreśmiewczego obrazu bardzo przeciętnego Polaka. Nie lubią Polacy jak sie obnaża ich obrazek, oj nie. A drugie,ze nie rozumieją-i to jest jeszcze bardziej przykre
    • 1sz-truten przepraszam 1zorro-bis 26.06.12, 17:11
      nie dwa !
      gdyby byly tylko dwa to nie ma co kruszyc kopii
      ale ja znam kilku ktorych media cytuja na okraglo
      jaroslaw klamczynski i don maciora

to juz czterech

1zorro-bis napisał:

> dwa polskie prymitywy...

--
      Tuskodon !

nie robisz nic by ścierwo było na swym miejscu !
      dlatego twoje dni są policzone
    • caruso99 Figurski i Wojewódzki złamali ustawę medialną. ... 26.06.12, 20:20
      Zgadzam sie,Michelange! Moja narzeczona jest Ukrainka,poznalismy sie w Canterbury,w Wielkiej Brytanii,jednak owych dwoje blaznow z radiobrukowca Eski nas nie obraza.Panie Figurski,panie Wojewodzki-wiemy,ze chcecie byc 'trendy ', 'funny ', 'cool ' i w swej "karierze" zawodowych zartownisi celowo i z cala premedytacja dazycie do skandalu,tak,aby o Was bylo glosno.Zastanowcie sie co soba reprezentujecie i kogo ciesza wasze zarciki.Degrengolada.I nie odwracajcie kota ogonem,bo to WY wystepujac na antenie ksztaltujecie stereotypy wsrod sluchaczy Eski...byliscie gwiazdorami,a teraz wasza Eska pojdzie z torbami..dzieki waszym niewyparzonym jezorom."Kiedy idac przed siebie spotykam robaka na swej drodze,nie deptam go,poniewaz nie zwracam na niego uwagi" John D. Rockefeller.
    • jakup002 Figurski i Wojewódzki złamali ustawę medialną. ... 27.06.12, 00:07
      Aż nie mogę uwierzyć, że wszyscy którzy tak dociekliwie szukają obrazy w tym dialogu Panów WF nie zauważyli że obraża się tam także polaków, sugerując że prawdziwy polak kopie tak niewinne zwierzęta jakimi są psy. Ja np. czuję się prawdziwym polakiem i czuję się obrażony ;p.
      Ktoś pamięta jak kiedyś jakaś niemiecka gazeta przyrównała Kaczyńskiego do kartofla? Oburzył się prezydent i MSZ, ale większość komentatorów życia publicznego sugerowała że polska reakcja była przesadzona, że trzeba było to olać, bo się ośmieszyliśmy reagując na takie bzdety. Teraz ośmiesza się ukraiński MSZ i ci sami komentatorzy ze zrozumieniem i pełną powagą im wtórują...
    • vernisse Figurski i Wojewódzki złamali ustawę medialną. ... 27.06.12, 02:51
      Nikt nie zrozumial zartu???????
      To jest szowinistyczny zart, ktory gra na stereotypach, a nie je obnaza. Moze bylby i smieszny, gdyby tych dwoch panow zartowalo w ten sposob na swoj temat. Czy obywatelki Ukrainy pracujace w Polsce na prawde tez powinny sie szczerze smiac z tego super zartu o gwalceniu, bo tak na prawde to jest zart nie z nich tylko z Polakow??

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka