Dodaj do ulubionych

O. Rydzyk na Jasnej Górze apeluje do Kaczyńskie...

08.07.12, 17:42
Jak widze ta oblesna morde to moge zaoszczedzic bo jak cos zjem to musze issc sie wyrzygac.Ten cwaniak,nie wiem dlaczego zwany ojciec ,nalezy do zakonu szpiegow wydalonych na zawsze z granic Polski w roku 1808 ustawa sejmowa.Powodem bylo udowodnione szpiegowanie na rzecz PRUS.Zalozeni zostali w Polsce przez 2 germancow w roku 1787 a ich glownym zadaniem byla praca szpiegowska.Przyczynili sie walnie do 2 i 3 rozbioru Polski.Sejm wydalil ich z terenow Ksiestwa Warszawskiego do ktorego nalezal tez Torun, na zawsze.Zapytajcie swoich Poslow i Senatorow czy zdaja sobie sprawe z tego ze nie respektuja Ustaw Sejmu.To zdradzieckie bydlo powinno byc wydalone z Polski.
Edytor zaawansowany
  • bolkowyb 08.07.12, 17:55
    Właśnie ten "Bóg zapłać" to jest klucz-wytrych do okpienia każdego naiwnego "wiernego Kościołowi". Traktują Boga jak służącego: "no posprzątaj po moich wybrykach i zapłać...". Potem może powiedzieć: co, nie zapłacił? widocznie nie zasłużyłeś na zapłatę! Ja Ci to mówię - Namiestnik Boga na ziemi (przecież ode mnie zależy czy dostaniesz rozgrzeszenie).
    No i tak to trwa od 2000 lat! A tu nagle nie chcą dać jakiegoś pasma cyfrowego, żądają przestrzegania prawa! I to ode mnie Namiestnika Boga! Nie dostaną rozgrzeszenia! Hej biskupi! pogońcie ten jakiś polski rząd! To my tu rządzimy tu od 2000 lat!
  • kot9999 09.07.12, 22:04
    Palikot! Szybko !!!!
  • wlekawa 08.07.12, 17:57
    Nie tylko sejm. Różni królowie i cesarze rozwiązywali i przeganiali w dziejach różne zakonne knowania i sprzysiężenia. Zakony były zawsze i są wygodnym narzędziem do takich politycznych manipulacji. Pod przykryciem wiary Krzyżacy nawracali ogniem i mieczem nie tylko w Polsce.
  • oghana7 08.07.12, 18:20
    takiego sekciarskiego kosciola rzad nie powinien finasowac w ogole .za co?za niszczenie wladz panstwa polskiego ???
  • artanek58 08.07.12, 18:23
    Rydzyk tym rózni sie od diabła że tamten kusił do grzechu a ten namawia do wprowadzenia haosu w Polsce i do jej upadku i to za cudze pieniadze .Ludzie powinni sie opamiętac byc katolikiem nie znaczy słuchac diabłów katolickich .Przy okazji proponuje jego wyznawcom trzymac sie za kieszenie bo szatan kieszenią sie nie interesował i tym również różnił sie od Rydzyka.
  • kotek.filemon 08.07.12, 17:59
    Co tam robi przymiotnik "charyzmatyczny"? Czy człowiek, który polszczyzny uczył się od Mistrza Jody może być chociaż w przybliżeniu charyzmatyczny?

--
    Nie bój się pokazać ptaka!
  • oghana7 08.07.12, 18:17
    nigdy nie spodziewalam sie tego ,ze kosciol bedzie dzielil polakow i wybieral sobie ulubiona partie ,a nawet wyrzucal inaczej myslacych z jasnej gory .to papiez b12 rowniez dzieli polakow ?co papiez wie o tym ,ze radio maryja i rydzyk to nienawistna sekta ? papiez tez odrzucil inaczej myslacych katolikow niz pis?
  • kolter-xl 08.07.12, 21:27
    oghana7 napisała:

> nigdy nie spodziewalam sie tego ,ze kosciol bedzie dzielil polakow i wybieral s
    > obie ulubiona partie ,a nawet wyrzucal inaczej myslacych z jasnej gory .to papi
    > ez b12 rowniez dzieli polakow ?co papiez wie o tym ,ze radio maryja i rydzyk to
    > nienawistna sekta ? papiez tez odrzucil inaczej myslacych katolikow niz pis?

Boże w jakim ty raju byłaś pod kloszem chowana ?? przecież tak jest od wieków ze Krk wspiera tylko sobie posłuszne kundelki. Więc twoje wielkie oczy dla mnie to powód do śmiechu :)))
  • ubiquitousghost88 08.07.12, 18:23
    ...tylko się jeszcze twego smrodu nałykamy...
  • hub381 08.07.12, 18:38
    OTO JUDASZE IV RP-komentarze zbyteczne dla normalnego OBYWATELA RP !
  • 1ewkas 08.07.12, 19:33
    Ależ się wystroili ! Skąd takie ładne kapy wzięli, z Jezusem nawet. Nie chcę się czepiać, ale dlaczego oni mają Jezusa Z TYŁU ? Na plecach, niedaleko miejsca gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę.
    To obraża moje uczucia religijne /a co mi tam/.
  • matrico 08.07.12, 19:59
    ador43 napisał:

> Jak widze ta oblesna morde to moge zaoszczedzic bo jak cos zjem to musze issc s
    > ie wyrzygac.Ten cwaniak,nie wiem dlaczego zwany ojciec ,nalezy do zakonu szpieg
    > ow wydalonych na zawsze z granic Polski w roku 1808 ustawa sejmowa.Powodem bylo
    > udowodnione szpiegowanie na rzecz PRUS.Zalozeni zostali w Polsce przez 2 germa
    > ncow w roku 1787 a ich glownym zadaniem byla praca szpiegowska.Przyczynili sie
    > walnie do 2 i 3 rozbioru Polski.Sejm wydalil ich z terenow Ksiestwa Warszawski
    > ego do ktorego nalezal tez Torun, na zawsze.Zapytajcie swoich Poslow i Senatoro
    > w czy zdaja sobie sprawe z tego ze nie respektuja Ustaw Sejmu.To zdradzieckie
    > bydlo powinno byc wydalone z Polski.
    Jedzenie a zaraz potem rzyganie tego co zjadles nazywasz oszczednoscia??? Nie doczytalem do konca Twojej wypowiedzi, bo po pierwszym zdaniu moge sie domyslac dalszych bzdur...Oczywiscie oszczednosc na papierze toaletowym jest niewatpliwie!
  • kiyad 08.07.12, 21:49
    Był Zbigniew Ziobro z żoną, Arkadiusz Mularczyk, Andrzej Romanek, Marzena Wróbel, Jan Ziobro to tyle co dojrzałem z relacji telewizyjnej. A pewnie jeszcze wielu innych. Tych trudno było nie zobaczyć siedzieli w pierwszym rzędzie.
  • tadeusz.4 08.07.12, 23:43
    kiyad napisał:

> Był Zbigniew Ziobro z żoną

A Jarosław z mężem?...

--
    "Mój dziadek wizwalau Auświć jako ziounieź amierikansky. To bil polśki łobuś ziagłady. A w tim łobuzie siedział Jan Karśki, wielki psiedstawiciel narodu wibranego, śkazany na śmierdź psiez Polaków"
    (Burak Odrana, prezydent wszystkich durniów)
  • frey8b 09.07.12, 10:38
    Był Zbigniew Ziobro z żoną, Arkadiusz Mularczyk, Andrzej Romanek, Marzena Wróbe
    > l, Jan Ziobro . - jak mogło by zabraknąć sługusów Rydza . Nie widziałem Jarosława Polskę zabaw, czyżby się obraził na najlepszego kolegę i przyjaciela rodziny ( a ma rodzinę?) Rydzyka. Szkoda głową o mur tłuc kto był bucem będzie buc.
  • nerwus0 09.07.12, 11:24
    A była też miss mokrego podkoszulka Frau Sobecka?
    --
    www.youtube.com/watch?v=srwEFsoKBm8
  • 6.smiech 09.07.12, 13:06
    nerwus0 napisał:

> A była też miss mokrego podkoszulka Frau Sobecka?

Na rany naszego jarozbawcy, nie przy jedzeniu prosze !!!
  • margorlik 09.07.12, 05:09
    CZY NA TYCH SEKCIARZY NIE MA ŻADNEJ KARY.PRZECIEŻ TO WSTYD NAM PRZYNOSZĄ.NIECH KTOŚ SIĘ TYM ZAJMIE ŻEBY NIE BYŁO ZA PÓŻNO.ZABRAĆ WSZYSTKIE DOFINANSOWANIA DLA SEKT WYZNANIOWYCH.NIK I URZĄD SKARBOWY WYSŁAĆ DO DO KOŚCIOŁÓW TO SĄ PRAWDZIWE SEJFY BOGACTW.
  • 6.smiech 09.07.12, 09:30
    Co za brednie torunskiego sromotnika. Przeciez ci dwaj sie nigdy nie rozeszli. To samo szambo.
  • abdank27 12.07.12, 23:42
    A może by Rydzyk pokazał jak to się robi... i zaprosił do RM Wałęsę z Niesiołowskim na przykład?
    --
    Nie każdy pisowiec to członek PiS-u, bo PiS to nie tyle partia, co stan chorego umysłu!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka