Dodaj do ulubionych

Bronię telewizji publicznej

07.09.12, 17:42
[b]kublikowa broni Tv,tej TV ,bo poprzednia byla pisiorowa.W poprzedniej nie bylo co drugi dzien Środy czy szczuki.Była pisiorowa pomimo ze Żakowski z Lisem walili w pisiora jak w beben.wtedy namawiano do nieplacenia abonamentu.Teraz to co innego,abonament nalezy placic bo TV jst obiektywna i pluralistyczna.To nic że jeden program publicystyczny ktory skierowany jest do prawicowego yborcy,leci barzo pozno i to w trzecim programi.Pluralizm zapewnia Dabrowa ktorego goscie to prawie wyłacznie dzialacze lewackich organizacji i redaktorzy podobnych mediow.No i jest lis ktory dba o to by nie zapomniec o komunistycznych dinozaurach,lis ktory zawsze pisioa zruga,lis ktory z kwachem,jego zona czy Cimoszka rozmawia z poziomu podlogi bo na niej lezy.Tak to ze taka TV broni kublikowa nie moze dziwic.Przeciez kublikowej tak jak jej gazecie nie jest wszystko jedno.
Obserwuj wątek
    • vastu108 Bronię telewizji publicznej 07.09.12, 17:42
      Za kanal Kultura zaplacilbym moze 20 zl miesiecznie. Za pozostale najwyzej po zlotowce.
      A ze z pazernymi cwaniakami od pilki nie doszlo do kontraktu tylko mozna sie cieszyc. Ich strata nie nasza. Bravo TVP.
    • timoszyk Bronię telewizji publicznej 07.09.12, 17:54
      TVP nie jest juz telewizja publiczna, a telewizja prywatna bedaca wlasnoscia panstwa. Stalo sie tak z chwila rozpanoszenia sie reklam. Teraz reklamodawcy decyduja o programie. Jest on skierowany wylacznie do ludzi reagujacych pozytywnie na zawartosc reklam, czyli siegajacych do kieszeni tuz po ich obejrzeniu.

Waclaw Timoszyk
      --
      VOX POPULI - VOX DEI
      POLSKA POTRZEBUJE TYLKO JEDNEGO PRAWA - PRAWA DO REFERENDUM
      Dolacz do nas: www.demokracjabezposrednia.pl
      Bierzmy przyklad ze Szwajcarow!
    • joankb Re: Bronię telewizji publicznej 07.09.12, 17:59
      Bronić można - własnymi, dobrowolnymi wpłatami. Zakodować TVP i niech płacą obrońcy.
      Nie mam telewizora, nie zamierzam mieć. Opłata za TVP zrównana z podatkiem, bo ściągana obowiązkowo to kwintesencja złodziejstwa.
      --
      To ja - margines
    • pitupitu222 pie... pani glupoty 07.09.12, 18:49
      nie mozna sprowadzac duzej stacji telewizyjnej do pelnienia roli stacji niszowej bo to ja zabija. Miejsce kulutry jest w TVP kultura a nie w prime time ktorego reklamodawca nie bedize finansowal jesli nie bedzie mial ogladalnosci.
      • gostuniop Re: pie... pani glupoty 07.09.12, 19:53
        Szanowna Pani redaktor stosuje jeden podstawowy, ale niedopuszczalny skrót myślowy właściwy większości reklamodawców:

"...za 20 zł dostaniemy jeden półtoragodzinny mecz, a 18,50 zł miesięcznie (tyle wynosi abonament radiowo-telewizyjny) trzy telewizyjne programy ogólnopolskie..."

ZA JEDYNE 18,50 macie, drodzy telewidzowie, TYYYYYYYYLE fajnych rzeczy!

Ale:
        Jeśli wydam te 20 zeta na mecz, to wydam je RAZ, z własnej nieprzymuszonej woli i może NIGDY więcej nie obejrzę niczego, co oferuje mi TVP - dobre czy złe.

Natomiast te nieszczęsne 18,50 płacić MUSZĘ (jeśli mam odbiornik znaczy się), miesiąc w miesiąc, rok w rok, aż do końca mojego smutnego żywota, niezależnie od tego czy oglądam TVP czy nie. Niepłacenie czyni ze mnie kryminalistę.
        • tj2787898 Re: pie... pani glupoty 07.09.12, 20:25
          Niestety zgadzam się z poprzednikami - wypowiedź pani K. jest łagodnie mówiąc nieprzemyślana. Pani ta pisze że za 18,50 miesięcznie mamy trzy programy ogólnopolskie plus TVP Kultura, więc lepiej zapłacić mniej za więcej, niż więcej za mniej. W odpowiedzi proponuję zadać sobie proste pytanie: czy lepiej mieć 100 hulajnóg, czy 1 mercedesa ?

Jakkolwiek każdy by sobie na to nie odpowiedział, clou sprawy jest kwestia wolnego wyboru. NIE będę płacił "żontowi" (jaki rząd, taka pisownia) kolejnego haraczu za samo puste prawo oglądania czegoś, czego i tak nie oglądam i oglądać nie zamierzam. Płacić za prawo oglądania g...wnianych telenowelek, czy gwiazdeczek wywalających się na lodzie ? I jeszcze przy tym dodatkowo płacić za możliwość popatrzenia na 11 panów o 22 lewych nogach, jak im jakaś drużyna z dolnej półki wbija gol za golem ?

Pani K. swoim tekstem kpi z inteligencji odbiorców.
          • marek1846 Re: pie... pani glupoty 08.09.12, 07:11
            Tym bardziej, że wyliczanka pani redaktor jest oszukańcza. Publiczna to PIĘĆ kanałów ogólnopolskich plus kilkanaście regionalnych, do tego dochodzą trzy tematyczne. Podobnie z radiem. Dlaczego pani redaktor oszukuje w swojej wyliczance? To proste taka bizantyjska struktura nie istnieje nigdzie poza naszym szczodrym dla swojaków państwie. Dlatego trzeba trochę przypudrować żeby wyglądało jako tako.
            To prawda, że lepiej mieć jednego mercedesa tym bardziej, że mając telewizję satelitarną mamy tego mercedesa za darmo, NP Arte, Euronews itd itp BEZ KRETYŃSKICH REKLAM. Swoją drogą Euronews bez polskiej wersji językowej, jest rosyjska, ukraińska itd itp ale polska to byłaby konkurencja dla naszej niezależnej. Rwać ile się da, to hasło obowiązujące powszechnie.
    • hanpas Bronię telewizji publicznej 07.09.12, 21:56
      Sieroty po Unii Wolności łączcie się!!!!!!!
      Kublikowa jest tak samo wiarygodna jak Agora na GPW.
      Gdzie ty kobieto się odnajdziesz w momencie zwinięcia GW a to jest wielce prawdopodobne?.
    • tymon99 Bronię telewizji publicznej 07.09.12, 21:58
      można bronić tzw. telewizji publicznej (w obowiązującym w polsce rozumieniu tego terminu), można bronić trakcji konnej na kolejach użytku publicznego, papierowych dzienników w szkołach i telefonów na korbkę..

--
      she never stumbles,
      she's got no place to fall.
    • tad-tad Bronię telewizji publicznej 08.09.12, 00:35
      Nie ma potrzeby , wyrzucania telewizora, a formuła płacenia za programy , odpowiada mi bardzo, nie mam ochoty płacenia za całość programu w TVP , ale mogę zapłacić za poszczególne pozycje , jeśli będę zainteresowany. i wtedy nie będę miał oporów, do płacenia. Wtedy płacenie kuriozalnych odpraw , nieudolnym prezesom , nie będzie stanowiło problemu, bo ja płacę za produkt, a nie utrzymuje instytucji, głupiej pazernej i nieudolnej.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka