Dodaj do ulubionych

Navigator firm, oszuści , wysyłają fv niezamówioną

09.07.14, 11:05
uwaga na firmę - katalog, navigator firm to oszuśc,i, przysyłają fakturę na niezamówioną usługe, na ca 200-300 zł i wzywają do zapłaty
Edytor zaawansowany
  • un29 13.11.14, 10:37
    Dziś zadzwonili z informacją o niezapłaconej fakturze. Wartość za około 300zł. Pani "skarbniczka" powiedziała że rozmowa o zawarciu umowy była nawet nagrywana i wszystko jest udokumentowane. Co jest kłamstwem bo nie rozmiałem z tą firmą w sprawie jakichkolwiek reklam czy wizytówek. Na moje pytanie gdzie jest moja rzekoma wizytówka powiedziała że nie ma czasu przesyłać linku do niej bo ma inne prace do wykonania. Nie przyjmowała do siebie że nie rozmawiałem tą firmą o jakichkolwiek wizytówkach. Poradziła mi że bym sam ją znalazł wizytówkę. Ale jak mam szukać i gdzie bo nie wiem jaka mają stronę. Telefon z którego dzwoniła 797 320 829 działa w jedną stronę więc nie ma możliwości wyjaśnienia po oddzwonieniu co jest podejrzane, mało profesjonalne i z daleka pachnie przekrętem.
  • ankrzysiak 11.06.15, 10:58
    To oszuści dobrze obeznani z prawem. Podają się za firmę reklamową, wpisują dane firmy na jakimś serwerze.
    I to wszystko. Nie ma raportów o przebiegu kampanii ani linków do strony firmowej.
    Po dwu latach twierdzą że umowa się przedłużyła i nachalnie, wielokrotnie upominają się o pieniądze za wykonaną reklamę czyli nieaktywny wpis.
    Zwykle upominają się o kwotę 300 - 400 zł czyli poniżej progu przestępstwa. Czyli policja i prokurator nie rozpocznie postępowania. Za każdym razem dzwonią z innego numeru i nie można do nich zadzwonić.

Jest na nich sposób - przyślijcie umowę. Oni mają albo nie mają tylko nagrania i ich nie wysyłają.

• paulaa02 01.10.15, 13:02
    Dzisiaj również miałam telefon-nawet dwa! od windykacji NAWIGATOR FIRM, scenariusz się powtarza! zaległa FV od kwietnia na 380zł, kurier był wysłany, nie przyjęliśmy kuriera, internetowa reklama firmy, raz na stronie nawigator firm, drugi raz na stronie panorama firm, rzekoma nagrana rozmowa, której nie może udostępnić, mogę sobie ją odsłuchać w Poznaniu itd. i wciąż pytanie "czuje się pani odpowiedzialna do zapłaty należności" zwykli naciągacze, UWAŻAJCIE !
  • kominlux 20.11.15, 06:54
    ta firma Nawigator to naprawdę oszuści i jak nie chciałem zapłać to dostałem informację przez telefon z windykacji i to chyba też oszustwo ................
  • das43 09.01.16, 14:20
    A ja proponuję prawdziwe pieniądze od zaraz, bez klikania w reklamy za ułamki groszy, bez łańcuszków szczęścia i piramid. ZA DARMO lub za niewielki wkład 1$ (to zależy od Ciebie) otrzymasz od 20 do 500$ i to nie żadna ściema! Dla zainteresowanych, tylko dorosłych info na email : dariusz.apoco@gmail.com Pisać śmiało, wyjaśnię wszystko.
  • rzuffff 30.03.16, 13:25
    Dziś również i ja miałem od tej pani telefon (519624864) od razu usłyszałem że uchylam się od płatności, paniusia bezczelna, na szczęście wiem że nigdy się na nic nie zgadzałem, nawet nie pamiętam nazwy Nawigator, ale pewnie ktoś inny się przestraszy i zapłaci :) Oszuści jakich pełno ostatnio!
  • katiuszaaaa 12.04.16, 09:46
    Mamy 2016 rok a oni nadal naciągają. Tym razem we współpracy z P&J Project. Paniusia mi mówi, że wpis do navigatora firm miałam darmowy tylko na rok (jako gratis do umowy z P&J), a ponieważ nie przesłałam im rezygnacji, to muszę zapłacić za kolejny. Informacja o konieczności rezygnacji wg niej została wysłana pocztą - nic nie dostałam. Postraszyła mnie firmą windykacyjną i dodatkowymi odsetkami za niezapłaconą fakturę. Swoją drogą kobieta mega niegrzeczna, opryskliwa i sarkastyczna. Co do firmy P&J Projekt to też oszuści. Nie podpisujcie nic, co nie jest nagrywane (a najlepiej sami nagrywajcie), bądź nie jest na piśmie. Ja na pewno im nic nie zapłacę.
  • antynavigator 12.05.16, 10:00
    Nawigator Firm to oszuści , jakich pełno szukają naiwniaków , człowiek pracuje uczciwie stara się dorobić , a te śmieszne firmy bezczelnie wyłudzają pieniądze za wizytówki w jakiś beznadziejnych portalach , mam nadzieje że nie znajdą żadnego naiwniaka który im zapłaci , chociaż pewnie jest inaczej bo coraz więcej tego typu firm powstaje na rynku . NIE ZAMAWIAJCIE ŻADNYCH WIZYTÓWEK w portalach które są daleko w tyle w wynikach wyszukiwania w google i nic nie dają nawet jednego klienta bo nikt tak daleko nie szuka . NAWIGATOR FIRM to oszuści i złodzieje.
  • emili-a 04.06.16, 13:06
    Mnie też próbowali oszukać!!!

JEST NA NICH SPOSÓB!!! Takie zachowanie to WYŁUDZENIE i podlega karze pozbawienia wolności do lat 8!!!!
    Wynajęłam prawnika, który napisał mi zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez tę firmę.
    NIE CHCĘ ŻEBY USZŁO IM PŁAZEM OKRADANIE LUDZI. Jeśli tylko ja wyślę takie pismo, to Prokuratura to zignoruje - będzie chodziło tylko o 300 zł, ale jeśli wyśle to pismo dużo osób, to prokuratura się tym zajmie.
    Mogę przesłać takie pismo do każdego na maila. Każdy wpisze swoje dane, podpisze się i wyśle to do prokuratury! NIE BĘDĄ LUDZI NACIĄGAĆ!

Proszę o kontakt osoby zainteresowane: emilk_a@op.pl
  • anna.dmuchawiec.85 29.07.16, 13:47
    Dziś również otrzymałam telefon od tej firmy. Upierali się o konieczności zapłaty, gdzie ja wiem, że na żadne płatne ogłoszenia sie nie zgadzałam.
    Ponieważ Pani nie była w stanie stwierdzić z jakiej firmy dzwoni, jak sie nazywa owa firma, tylko upierała się, że to jakas baza firm na przegladarce interia - zdębiałam! Poprosiłam o adres i nip firmy, to sobie znajde - nip`u nie potrafiła podać, nazwy firmy jak wiadomo tym bardziej, ale adres podała - BŁĘDNY. Zwyczajnie mnie oszukała.
    Szczerze mówiac, odszukałam ich poprzez wpisanie w googlach nazwy swojej firmy i klik, po kliku sprawdzałam źródła informacji. W taki sposób doszłam do ich portalu, gdzie nie przypominam sobie abym kiedykolwiek wprowadzała swoja wizytówkę do ich portalu. Skandal!

No cóż, kiedyś już miałam styczność z takim przebiegiem zdarzeń...skandal, że trzeba w dozie internetu przesył danych jest tak potwornie duży, że człowiek nie potrafi tego kontrolować (z ręki do ręki....i leci......kasa!)
  • oszukana5500 17.08.16, 21:45
    Witam. Ja miałam to samo...zadzwoniła do mnie Pani Barbara Kwiatkowska, w maju br., że niby podpisałam telefonicznie umowę rok, temu i nie zapłaciłam za ich reklamę i teraz muszę zapłacić fakturę, którą mi prześlą przez kuriera. Ja powiedziałam, że zapłacę jak zobaczę umowę, więc Pani powiedziała ze prześle tą umowę, ale zamiast umowy dostaliśmy fakturę na kwotę 300zł, przesłana przez kuriera, ale przesyłki nie przyjęłam, dlatego że nie dostałam umowy, którą niby podpisałam. Pisałam meila do p. Kwiatkowskiej, dzwoniłam, ale nikt nie odbiera telefonu, ani nie odpowiada na meile. Więc to firma KRZAK....niby jest w Poznaniu, jak twierdziła p. Kwiatkowska....więc dałam sobie spokój. Minął może miesiąc, zadzwoniła Pani do męża i powiedziała, że mamy nie zapłaconą f-rę, której nie przyjęliśmy od kuriera tylko dziwne, bo chciała już 200zł a nie 300zł i powiedziała że jak nie zapłacimy, to będzie windykacja, mąż powiedział ze niech windykuje....oczywiście dzwoniłąm na ten numer z którego ta Pani dzwoniłam do męża, ale nikt nie odbierał....oczywiście....minął już jakiś czas i windykacji nie ma. Traf chciał, że dziś rozmawiam z siostrą, a siostra mi mówi o takiej samej sytuacji, jaką my mieliśmy...ta sama sytuacja, ta sama rozmowa, tylko nazwisko tej Pani inne....UWAŻAJCIE....BO TO OSZUŚCI....TO NIE ZBIEG OKOLICZNOŚCI....FIRMA KRZAK....NIE NABIERAJCIE SIĘ.....JA CHYBA TO ZGŁOSZĘ NA POLICJĘ......
  • teresa3040 10.12.18, 18:02
    Dziś zgłosiłam na policję też takie zdarzenie. W tym roku dałam się zastraszyć dwóm firmom i z przykrością zapłaciłam,a dziś trzecia firma zastraszała mnie windykacją, a należność za niezapłaconą fakturę wynosi 760 zł. Nic nie wiem o takiej reklamie. Nie zamawiałam.Trochę się boję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka