Dodaj do ulubionych

Wielka akcja Gazety Wyborczej

21.08.15, 14:50
"Zrób na złość Dudzie, jedz mirabelki". - jej celem jest odpowiedź na bezczelne pisowskie kłamstwa, rozpowszechniane przez kancelarię prezydenta nie wszystkich Polaków. Akcję objął patronatem marszałek Niesiołowski.

metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/1,141634,18595232,warszawo-pamietaj-o-mirabelkach-tak-szybko-odchodza.html#BoxLokKrakImg
--
Puree to tłuczone ziemniaki.
Edytor zaawansowany
  • kotek.filemon 21.08.15, 14:51
    Ale poza tobą w domu wszyscy zdrowi?

--
    Żydzi i mieszczuchy noszą krótkie sukienki
  • artexe 21.08.15, 14:55
    kotek.filemon napisał:

> Ale poza tobą w domu wszyscy zdrowi?
    >

Nie słuchałeś wypowiedzi Niesiołowskiego na temat szczawiu i mirabelek?
    Masz czego żałować......

--
    Internauci przez wyrazisty hejt chcą zaistnieć, a mowa nienawiści jest dla nich formą autoprezentacji.
  • wagonetka 21.08.15, 14:57
    "Jak ja chodziłem do szkoły, to wtedy rzeczywiście, jak ktoś miał bułkę albo kawałek czekolady, to było "daj gryza", "daj kęsa". Myśmy cały szczaw wyjedli z nasypu i wszystkie śliwki ulęgałki, tak zwane mirabelki, żeśmy zjedli. Dzisiaj te wszystkie gruszki, śliwki leżą i nikt tego nie zbiera. Chłopaki grają w piłkę na tych samych boiskach, szczawiu nikt nie zjada."

ty nie latałeś z chłopakami i nie zjadałeś mirabelek z drzewa?
    żałuj, są pyszne

--
    " Ludzie głupieją hurtowo a mądrzeją detalicznie"
    W. Szymborska
  • tw_wielgus 21.08.15, 15:01
    W przeciwieństwie.... On nie latał z chłopakami.

Odnoszę się do "tych chłopaków grających w piłkę".... Na boiskach typu Orlik jest sztuczna murawa i szczaw raczej nie urośnie, ale mogę się mylić
    --
    lepiej mieć parkinsona i połowę rozlać niż alzheimera i zapomnieć wypić.
  • wagonetka 21.08.15, 15:02
    tw_wielgus napisał:

> W przeciwieństwie.... On nie latał z chłopakami.

nie rób z niego inwalidy umysłowego

wystarczy jeden na forum

--
    W. Szymborska
  • tw_wielgus 21.08.15, 15:06
    Hmmmm.... czyli kto nie skacze ten jest inwalidą umysłowym?
    --
    Dlaczego słoń ma ogon?
    Żeby się zbyt gwałtownie nie kończył.
  • wagonetka 21.08.15, 15:07
    nie, ten kto pisze posty opatrzone nickiem tw_wielgus

nie wiem, kto to jest, ale diagnozę da się postawić

--
    W. Szymborska
  • artexe 21.08.15, 15:03
    wagonetka napisał(a):

ty nie latałeś z chłopakami i nie zjadałeś mirabelek z drzewa?
    żałuj, są pyszne

Zjadałem nie tylko mirabelki, ale prawie zielone czereśnie, śliwki i wieprzki- jeżeli wiesz co to są wieprzki.
    Ciągałem w szkole dziewczyny z warkocz, i znęcałem się nad muchami, i kretami.

--
    Internauci przez wyrazisty hejt chcą zaistnieć, a mowa nienawiści jest dla nich formą autoprezentacji.
  • wagonetka 21.08.15, 15:03

-- to znaczy, że jesteś taki, jak Niesiołowski :-)

i jak ja, bo ja też zjadałam wszystko, co rosło w sadach

W. Szymborska
  • nachlany_wolak 21.08.15, 15:04
    forum.gazeta.pl/forum/w,54,158405717,158407322,Witamy_w_Bydgoszczu.html
  • wagonetka 21.08.15, 14:56
    wielgus już sam nie wie, jakie bzdury wymyślać :-)

no bo ile można?

--
    W. Szymborska
  • camille_pissarro 21.08.15, 14:58
    Gwoli uczciwości tych bzdur nie wymyśla cytowany przez ciebie internauta tylko kolegium redakcyjne z Czerskiej :-)
    --
    "It is dangerous to be right when the government is wrong. - Voltaire"
  • wagonetka 21.08.15, 14:58
    słucham?

--
    W. Szymborska
  • camille_pissarro 21.08.15, 16:17
    Chciałbym nieśmiało zauważyć , ze nie jesteśmy w eterze tylko w przestrzeni wirtualnej, a generalnie chodzi o to, ze to G_Wno na warsztat bierze temat mirabelek :-)
    --
    "It is dangerous to be right when the government is wrong. - Voltaire"
  • tw_wielgus 21.08.15, 15:03
    Wielgus, przynajmniej ( w przeciwieństwie do licznego stada karmionego gazetą lemingów) nie skomle od rana: Duda dawaj moje pięćset złotych....
    --
    Im większy biust tym trudniej zapamiętać twarz.
  • wagonetka 21.08.15, 15:05
    wielgus zapewne nie ma zony ani dzieci, więc skamle o co oinnego

--
    W. Szymborska
  • tw_wielgus 21.08.15, 15:07
    A ty masz?
    --
    Stosowanie środków antykoncepcyjnych to zabójstwo dziecka, które mogło zostać poczęte.
  • wagonetka 21.08.15, 15:08
    kilkoro, a co?

--
    W. Szymborska
  • jlang75 21.08.15, 16:43
    To jak dostaniesz po 500 na każde to ci się polepszy .
    --
    W porozumieniu z premierem jest już przygotowywana strategia naszego wyjścia z NATO – oświadczył marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.
  • artexe 21.08.15, 15:07
    tw_wielgus napisał:

> Wielgus, przynajmniej ( w przeciwieństwie do licznego stada karmionego gazetą l
    > emingów) nie skomle od rana: Duda dawaj moje pięćset złotych....

He he he....pewnie jesteś bogaty i niezależny...quśwa- członek platformy?

--
  • nachlany_wolak 21.08.15, 15:14
    tw_wielgus i artexe
  • tw_wielgus 21.08.15, 14:58
    Kiciuś......:))))
    Albo już nic.
    --
    Puree to tłuczone ziemniaki.
  • nazimno 21.08.15, 14:59
    Jedzenie mirabelek jest utrata surowca.
  • wagonetka 21.08.15, 15:00
    do tego osobno ziemniaczki z boczkiem - pycha :-)

--
    W. Szymborska
  • yoma 21.08.15, 15:28
    Rzuć przepis, proszę?
    --
    Najdłuższy miesiąc w roku to trzeci.
  • wagonetka 21.08.15, 15:31
    trzeba rozgotować mirabelki z cukrem i imbirem - niestety, trzeba przedtem wypestkować
    dodać śmietany i już

ma być dość gęste, słodko - kwaśne

do tego najlepsze odsmażane na boczku ziemniaki :-)

mówię ci, pycha!

--
    W. Szymborska
  • yoma 21.08.15, 15:35
    Dzięki, bo zupy z mirabli jeszcze nie jadłam :)
    --
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • nachlany_wolak 21.08.15, 15:03
  • m.c.hrabia 21.08.15, 15:09
    dostał esemesa od breivika, to musi się wykazać ,za coś siurkowi Nowogrodzka płaci.
  • taniarada 21.08.15, 15:16
    Sraczki dostają .U Kopaczowej dzień bez kłamstwa stracony.Ten pierwszy to równy wojewodzie na swojej zagrodzie.Senator się zalazł.Do jesieni.On nie wyrazi zgody.Bo jego zgoda guzik warta.Decyduje cały senat .A nie Borusewicz co nie odpowiedział Annie Walentynowicz.Jak to się rzucają ,jeżą.Bo wcześniej 6 mln podpisów obywateli wyrzucili do kosza.A teraz dostaną kopa i dostają sraczki.
  • volupte 21.08.15, 15:16
    świetny pomysł , mirabelki sa the best :-)
  • wagonetka 21.08.15, 15:18
    zapewniam, że zupa z dzikiego szczawiu jest o niebo lepsza, od tego hodowanego :-)

--
    W. Szymborska
  • artexe 21.08.15, 15:22
    wagonetka napisał(a):

> zapewniam, że zupa z dzikiego szczawiu jest o niebo lepsza, od tego hodowanego

Szkoda, że takiej zupy ni zamawiali nagrani goście u Sowy, tylko jakieś ośmiorniczki. Tfuuuu

--
  • volupte 21.08.15, 15:23
    Robale są modne:-)
  • nachlany_wolak 21.08.15, 15:27
    Iza zabrała laptop?
  • wagonetka 21.08.15, 15:33
    i znowu wyszedł na głupka

--
    W. Szymborska
  • tw_wielgus 21.08.15, 15:44
    A teraz odgadnę kolor Twoich włosów.....;P
    --
    Feminizm kończy się tam gdzie trzeba wnieść szafę po schodach.
  • nachlany_wolak 21.08.15, 15:48
    Polska niestety nie, całodobowy wPiSywaczu
  • volupte 21.08.15, 15:22
    Lubie szczawiową i nie wiedziałem ze jest jakiś dziki szczaw:-)
  • wagonetka 21.08.15, 15:25
    powszechny chwast na polach :-)

no i darmo!

--
    W. Szymborska
  • taniarada 21.08.15, 15:31
    wagonetka napisał(a): Przestałeś /aś się chichrać .Ale taka jest prawda o Stefanie.
  • yoma 21.08.15, 15:29
    Powiem więcej, chrzan też :)
    --
    Oszołomy z Greenpeace i tym podobnych organizacji, proszę natychmiast przywrócić globalne ocieplenie, bo w ryja.
  • wagonetka 21.08.15, 15:32
    i jabłka z dzikiego sadu :-)

--
    W. Szymborska
  • yoma 21.08.15, 15:34
    I ulęgałki :)
    --
    Poczucie szczęścia to kwestia dobrze dobranych leków antydepresyjnych.
  • wagonetka 21.08.15, 15:35
    no, sama słodycz :-)

--
    W. Szymborska
  • yoma 21.08.15, 15:41
    Mam taką jabłoń, celowo od lat nietkniętą ręką ogrodnika. To jest chyba dawna kosztela. Mówię ci, miodzio :)
    --
    Na zawsze zrazem!
  • artexe 21.08.15, 15:43
    yoma napisała:

> Mam taką jabłoń, celowo od lat nietkniętą ręką ogrodnika. To jest chyba dawna k
    > osztela. Mówię ci, miodzio :)

Mam radę, nie dotykaj jej, bo zwyrodnieje.

--
  • yoma 21.08.15, 15:47
    Umie czytać?
    --
    Najdłuższy miesiąc w roku to trzeci.
  • wagonetka 21.08.15, 15:49
    super, ja mam tylko mirabelkę :-)

--
    W. Szymborska
  • yoma 21.08.15, 15:53
    Jedna moja kuma ma jeszcze dereń. Dobre, skubane...
    --
    Chłop jest tyle wart, do ilu ukończonych miast przylega
  • wagonetka 21.08.15, 15:54
    dereń tez mam, a nawet dwa, stare i dobre na nalewki :-)

--
    W. Szymborska
  • yoma 21.08.15, 15:57
    Bracia Gruzini mają wielorakie zastosowania dla derenia, do miąs też...
    --
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • yoma 21.08.15, 15:58
    ps u mnie niestety dla derenia za sucho, nad czym ubolewam.
    --
    Oszołomy z Greenpeace i tym podobnych organizacji, proszę natychmiast przywrócić globalne ocieplenie, bo w ryja.
  • wagonetka 21.08.15, 16:01
    no tak, u mnie też nie za dobrze owocuje, ale ponieważ ma swoje lata, pewnie jest bardziej wytrzymały

--
    W. Szymborska
  • artexe 21.08.15, 15:34
    yoma napisała:

> Powiem więcej, chrzan też :)

Jasne...i tak 3mać i nie popuszczać q..a mać. Szczaw, mirabelki i chrzan dla "ciemnego ludu" reszta dla nas, wykształconych wyborców PO.

--
  • wagonetka 21.08.15, 15:37
    byś sobie ugotował zupy z dzikiego szczawiu albo kompot z mirabelek to może by ci się poprawiło

--
    W. Szymborska
  • artexe 21.08.15, 15:40
    wagonetka napisał(a):

> byś sobie ugotował zupy z dzikiego szczawiu albo kompot z mirabelek to może by
    > ci się poprawiło
    >
    >

Gdzie tam frustrat, przeżyłem dużo, więc wiem, o czym mówię

.
    --
  • yoma 21.08.15, 15:37
    O co ci chodzi? Że nie wiesz, jak wygląda dziki szczaw? To do szkoły.
    --
  • volupte 21.08.15, 15:38
    Wiedziałem ze dziko rosną ale nie wiedziałem że sa jakieś inne od tych z plantacji.
  • yoma 21.08.15, 15:42
    Spoko, ja do Artexe. A różnica taka jak między podgrzybkiem a pieczarką :)
    --
  • artexe 21.08.15, 15:44
    yoma napisała:

> Spoko, ja do Artexe. A różnica taka jak między podgrzybkiem a pieczarką :)

Co masz dziecko do mnie?

--
  • yoma 21.08.15, 15:46
    PO ci drzewko ukradła? Komentuję twój post z 15.34.
    --
    Jeśli sklepy będą zamknięte w niedzielę i soboty, to ludziska zaczną uprawiać turystykę. (by Inocom, FK)
  • artexe 21.08.15, 15:48
    yoma napisała:

> PO ci drzewko ukradła? Komentuję twój post z 15.34.

Ja pisałem, że PO mi ukradła? Daj moją wypowiedź.

--
  • yoma 21.08.15, 15:55
    Przewiń wątek do góry i nie ośmieszaj się. A poza tym przestań się wcinać, tu się o walorach smakowych dziko rosnących roślin rozmawia.
    --
  • artexe 21.08.15, 16:03
    yoma napisała:

> Przewiń wątek do góry i nie ośmieszaj się. A poza tym przestań się wcinać, tu s
    > ię o walorach smakowych dziko rosnących roślin rozmawia.

Dziecko, przewiń sobie sama, i daj mi czytelny dowód, że ja coś takiego napisałem.
    Wiem, że ne dasz rady, więc moja rada, nie rżnij głupa.

--
  • aniechto.only 21.08.15, 16:07
    Daj spokój, z owocowym mu sie pomerdało :)))
  • yoma 21.08.15, 16:27
    Daję, daję :) Swoją drogą, żeby do tego stopnia nie wiedzieć, co się pisze? :)
    --
    Poczucie szczęścia to kwestia dobrze dobranych leków antydepresyjnych.
  • nachlany_wolak 21.08.15, 15:59
  • nachlany_wolak 21.08.15, 15:47
  • taniarada 21.08.15, 15:25
    Jedną ze spektakularnych akcji miało być spalenie Muzeum Lenina w Poroninie. Pomysłodawcą był właśnie Niesiołowski. Do akcji nie doszło, gdyż organizacja została namierzona przez bezpiekę, która aresztowała kierownictwo "Ruchu". Po przesłuchaniach i śledztwie zapadły wysokie wyroki. Niesiołowski dostał 7 lat i do dziś otacza go nimb odważnego opozycjonisty Tymczasem prawda jest inna.Najbardziej istotne jest to, że ujawniła fakt kolaboracji współzałożyciela "Ruchu" z MSW podczas śledztwa. Królikowska, która wówczas była narzeczoną Niesiołowskiego, w 2003 roku uzyskała od Instytutu Pamięci Narodowej status osoby pokrzywdzonej, a w konsekwencji dostęp do materiałów archiwalnych MSW. Wynika z nich, że Niesiołowski sypał aresztowanych, ujawniając informacje o organizacji, choć jedynym przyjętym przez opozycjonistów sposobem postępowania po aresztowaniu miała być odmowa składania zeznań i zaprzeczanie działalności w "Ruchu".
    Królikowska zastosowała się do tych reguł. Zaprzeczała wszelkim związkom z "Ruchem". Fragment protokołu z jej przesłuchania z 30 czerwca 1970 r.: "Przez cały okres trwania znajomości Stefan Niesiołowski nigdy nie proponował mi wstąpienia do tajnej organizacji. Nigdy też nie informował mnie, że taka organizacja istnieje. Od pozostałych osób których nazwiska występują w moich protokołach przesłuchania również ani nie informowały mnie o istnieniu tajnej organizacji, ani też nie żądały ode mnie środków finansowych na cele takiej organizacji (..)" [pisownia zgodna z oryginałem]Powyższe fakty pozwalają zrozumieć, dlaczego PiS nie chciał specjalisty od owadów na swoich listach wyborczych.... I dlaczego senator PO, stając w jednym szeregu z Polsatem, Gazetą Wyborczą, TOK FM, Radiem Zet, TVN stal się pierwszym anty dekomunizacyjnym pałkarzem Platformy.Cała prawda tutaj:www.rodaknet.com/rr_lustracja_niesiolowski1.htm
  • wagonetka 21.08.15, 15:26

--
    W. Szymborska
  • tw_wielgus 21.08.15, 16:19

--
    Stosowanie środków antykoncepcyjnych to zabójstwo dziecka, które mogło zostać poczęte.
  • jlang75 21.08.15, 15:35
    Na złość Dudzie nie biorę leków.... Stefan Niesiołowski
    --
    W porozumieniu z premierem jest już przygotowywana strategia naszego wyjścia z NATO – oświadczył marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.
  • stelmachlukasz 21.08.15, 15:37
    tw_wielgus napisał:

> "Zrób na złość Dudzie, jedz mirabelki". - jej celem jest odpowiedź na bezczelne
    > pisowskie kłamstwa, rozpowszechniane przez kancelarię prezydenta nie wszystkic
    > h Polaków. Akcję objął patronatem marszałek Niesiołowski.
    >

---> Czy Niesiłowski będzie serwował szczawiową i dżem mirabelkowy dzieciom w przedszkolach, na ulicy, w szkołach, jak niegdyś to czynił Jacek Kuroń, pociągając sowite łyki wódki ze słynnego sejmowego termosu ? :-)

Nie wiem jaki jest sens takowej akcji w wydaniu PO. Powiedzieli i wybuczeli tyle cierpkich słów na temat biedy dziedzi że nawet słodycz mirabelek nie jest w stanie złagodzić niesmaku.
  • taniarada 21.08.15, 15:43
    Niesiołowski the best .www.youtube.com/watch?v=J7L7v0Z5JqU
  • yoma 21.08.15, 15:44
    Czy kolega byłby łaskaw wytłumaczyć ciemnemu człowiekowi, co u licha ma do tego PO?
    --
    PT Pisięta: niniejszy post nie stanowi zamachu na życie prezesa.
  • indeed4 21.08.15, 15:42
    Agora w desperacji atakuje nawet w sezonie ogórkowym (fotki robiłem wczoraj przy plaży w Brzeźnie)

fotoforum.gazeta.pl/photo/7/kc/ff/9qoj/LtbWmXqbxV2fab2DzX.jpg
    fotoforum.gazeta.pl/photo/7/kc/ff/9qoj/9P7hRXORaLeaBQfLQX.jpg

--
  • wagonetka 21.08.15, 15:44
    "Maj został zdominowany przez tematykę związaną z kampanią wyborczą oraz II turą wyborów prezydenckich. Na fotel lidera rankingu „Najbardziej opiniotwórczych mediów” powróciła Gazeta Wyborcza, wyprzedzając dziennik Rzeczpospolita oraz stację TVN - wynika z najnowszego raportu Instytutu Monitorowania Mediów"
    www.imm.com.pl/badania_mediow/najbardziej_opiniotworcze_media_2015

--
    W. Szymborska
  • indeed4 21.08.15, 15:47
    "W czerwcu dominowały tematy polityczne związane ze zmianami personalnymi w rządzie Ewy Kopacz w związku z nowymi publikacjami w sprawie afery podsłuchowej. Na fotelu lidera rankingu „Najbardziej opiniotwórczych mediów” znalazł się dziennik Rzeczpospolita, wyprzedzając Gazetę Wyborczą oraz radio RMF FM"

--
  • jlang75 21.08.15, 15:48
    Już przegrana Brąka spowodowała że gaz.wyb straciła sporo kasy. Przegrana platfusów to katastrofa dla łajz z Czerskiej
    --
  • taniarada 21.08.15, 15:59
    Jak myślicie czy Stefan jest zdrowy?www.youtube.com/watch?v=bWPwLTXPaKw
  • tw_wielgus 21.08.15, 16:06
    Jak usłyszały o mirabelkach to momentalnie wyciągnęły te małe notesiki z przepisami. Ciekawe czy pani premier również podobnie reaguje na hasło - mirabelki?
    --
    Im większy biust tym trudniej zapamiętać twarz.
  • artexe 21.08.15, 16:12
    tw_wielgus napisał:

> Jak usłyszały o mirabelkach to momentalnie wyciągnęły te małe notesiki z przepi
    > sami. Ciekawe czy pani premier również podobnie reaguje na hasło - mirabelki?

He, he, he...jako Matka Polka, pewnie tak, a "dziewczyny, jak to dziewczyny"......

--
  • jlang75 21.08.15, 16:12
    Gospodarne jak Komorowska....
    --
  • tw_wielgus 21.08.15, 16:16
    DZIECI NA MIRABELKI - PLATFORMA NA SZCZAW!

--
  • jlang75 21.08.15, 16:28
    Gospochy do garów
    --
  • tw_wielgus 21.08.15, 16:30
    Znaczy mają zsiąść z traktorów, na które je komuchy wsadziły...!? Oszalałeś? W środku żniw!
    --
    Dlaczego mleko zawiera tłuszcz?
    Żeby krowa nie skrzypiała podczas dojenia.
  • jlang75 21.08.15, 16:37
    Kurcz, zapomniałem o żniwach i traktorach na swoje usprawiedliwienie mam to że jestem mieszczuch i WSI nie trawie.
    --
  • tw_wielgus 21.08.15, 16:45
    Ja też a widzisz wiem, co to są dożynki.
    --
    Niejednego karła własna małość zżarła. - J.Sztaudynger
  • tw_wielgus 21.08.15, 16:00
    Kawa? Pewna pani za głosy w wyborach stawia loda lub jajecznicę.
    --
    Albert Einstein mawiał, że dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie miał pewności.
  • artexe 21.08.15, 16:04
    tw_wielgus napisał:

> Kawa? Pewna pani za głosy w wyborach stawia loda lub jajecznicę.

Znając gusta kobiet...obstawiam loda.

--
  • aniechto.only 21.08.15, 16:10
    Mama ci opowiedziała?
  • artexe 21.08.15, 16:15
    aniechto.only napisała:

> Mama ci opowiedziała?

Moja mama nie żyje już 15 lat..
    Dlatego wybaczam ci idiotko te pytanie.

--
  • aniechto.only 21.08.15, 16:18
    Napisałeś:
    "Znając gusta kobiet...obstawiam loda."

Twoja matka nie była kobieta?

Przeproś swoją nieżyjącą matkę, synu wyrodny.
  • artexe 21.08.15, 16:24
    aniechto.only napisała:

> Napisałeś:
    > "Znając gusta kobiet...obstawiam loda."
    >
    > Twoja matka nie była kobieta?
    >
    > Przeproś swoją nieżyjącą matkę, synu wyrodny.

Ja również lubię lody?
    Co chciałaś właściwie gó...aro powiedzieć?

--
  • aniechto.only 21.08.15, 16:28
    Zreflektowałeś się ,dupku, po niewczasie.
  • artexe 21.08.15, 16:31
    aniechto.only napisała:

> Zreflektowałeś się ,dupku, po niewczasie.

Nie, to ty durna pindo amatorko lodów nie zaskoczyłaś od razu.

--
  • aniechto.only 21.08.15, 16:41
    He,he, wij się dalej.
  • artexe 21.08.15, 16:49
    aniechto.only napisała:

> He,he, wij się dalej.

Czytając twoje poty, jestem przekonany, ze jesteś tak samo jak prof. Pawłowicz niedorznięta.

--
  • aniechto.only 21.08.15, 16:52
    To wszystko co potrafisz? Ubogi ten twój rozumek.
  • artexe 21.08.15, 16:57
    aniechto.only napisała:

> To wszystko co potrafisz? Ubogi ten twój rozumek.

Myślę, że dogodziłem głównie twoju rozumkowi.
    Przynajmniej się starałem.

--
  • aniechto.only 21.08.15, 17:02
    artexe napisał(a):

> Myślę

Raczej nie:)))
  • artexe 21.08.15, 17:05
    aniechto.only napisała:

> artexe napisał(a):
    >
    > > Myślę
    >
    > Raczej nie:)))

Mayby...ty zaś na pewno nie myślisz.

--
  • aniechto.only 21.08.15, 17:18

artexe napisał(a):

> aniechto.only napisała:
    >
    > > artexe napisał(a):
    > >
    > > > Myślę
    > >
    > > Raczej nie:)))
    >
    >
    > Mayby...ty zaś na pewno nie myślisz.

Ty lepiej pisz po polsku. Maybay" , serio? :))))

• jlang75 21.08.15, 16:21
    Trzeba zachować te wpisy wyborców Brąka bo to dowód ich kultury. Trzeba im też wybaczyć bo nie mogą dojść do siebie po przegranej tego kołka Komorowskiego. Przestałas już chlipać aniechto?
    --
  • aniechto.only 21.08.15, 16:31
    O , taborecik, coś tam napisał.
  • nachlany_wolak 21.08.15, 16:23
  • a74-7 21.08.15, 17:06
    re drugie zdjecie:
    maja mlodszy elektorat od PISu;-D
    Dzieciom chyba za darmo loda zawijaja w gazjetke ?
  • aniechto.only 21.08.15, 15:49
    Jesteś idiotą po prostu, bez jak.
  • wagonetka 21.08.15, 15:50
    tego chama trzeba wyklikiwać w kosz i tyle

nie warto

--
    W. Szymborska
  • aniechto.only 21.08.15, 16:03
    A nie, broń boże. Inteligentne i kulturalne inaczej posty miłośników Dudy i PiSu koniecznie należy zachować dla potomstwa.
  • wagonetka 21.08.15, 16:04
    ja raczej optuję za sprzątaniem śmieci, nie za chowaniem ich na pamiątkę

--
    W. Szymborska
  • jlang75 21.08.15, 16:09
    Fajny tekst, dwie pałkary wzburzone z powodu stwierdzenia faktu. Smieci to posprzątaj w chałupie bo ci się słoma z walonków wysypała
    --
  • aniechto.only 21.08.15, 16:16
    No widzisz ,taboret, jesteś głupszy od moich walonek:))
  • jlang75 21.08.15, 16:27
    Trudno, jakoś to przeżyje a ty dalej będziesz stara i brzydka a do tego w walonkach
    --
  • aniechto.only 21.08.15, 16:36
    He, he, taborecik i i jego marzenia :)))
  • jlang75 21.08.15, 16:40
    Płacz, płacz raszpelko, co ci zostało, no oczywiście oprócz prawicowych przekonań:-D
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.