Dodaj do ulubionych

Karolak traci teatr,teraz czas na Lisa

26.08.15, 13:15
wpolityce.pl/kultura/263376-klopoty-teatru-tomasza-karolaka-imka-odwoluje-plany-repertuarowe-na-sezon-20152016
ponoc wycofuja sie sponsorzy ,prosze , prosze jeszcze 2 m-ce do wyborow a trzymajacy kase juz czuja nowe wiatry
nic nie pomoglo publiczne czolganie I smarkanie w rekaw Dudy
Karolak zaplaci wysaka cene za chwile glupoty
Jaka zaplaci Lis za caloksztalt 8-miu lat?
--
Przyszla pora
Na Kaczora
Edytor zaawansowany
  • stelmachlukasz 26.08.15, 13:20
    Karolak to bezczelny typ, pompujący swoje nazwisko wręcz przed Komorowskiego i robiący z siebie idealne POpychadło dla rządu Kłamczuchy.

Lisa nikt już nie czyta. Kompromituje się co tydzień. To wybitnie marny dziennikarzyna, któremu daleko do rzeczowości, intuicji, obiektywizmu. Wmontowanie bezczelne Kingi Dudy w manipulację i kłamstwo wobec wydatów Prezydenta Dudy świadczą temu najlepiej.

Kto czyta jeszcze "Lisweek"? Chyba najstarsze emeryckie lemingi.
  • krystian71 26.08.15, 13:32
    jego pozycja nie polega na ilosci sprzedanych egzemplarzy ale na tym kto za nim stoi I kto mu placi
    Karolaka wpuscili w maliny , wyglada na to ,ze glupek rzeczywiscie wystepowal we wlasnym imieniu I sie marnie zabezpieczyl
    Sponsorzy Lisa to szersza sprawa , znacznie przekraczajaca granice naszego kraju
    Ci sie tak latwo nie zniecheca
    --
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • erka-4 26.08.15, 14:01
    krystian71 napisała:

> Sponsorzy Lisa to szersza sprawa , znacznie przekraczajaca granice naszego kraj
    > u
    > Ci sie tak latwo nie zniecheca

- to fakt,cytują ale za darmo,a głupim by był ten ,żeby do biznesu dopłacać.
    Nie po to wleźli do Kraju,żeby portfel swój wypróżnić na darmo.
  • jlang75 26.08.15, 13:21
    Szkoda, bo to fajny teatr... ale tak to jest jak się artyści wpieprzają do polityki.
    --
    W porozumieniu z premierem jest już przygotowywana strategia naszego wyjścia z NATO – oświadczył marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.
  • w_v_w 26.08.15, 13:36
    juz kilku takich bylo, skonczyli marnie. Zdaje sie Orange rowniez dobilo Karolaka, chyba juz nie jest "twarza' tego operatora :D
    --
    Wawerka
    --
    elektronika dziala "na dym". Jak caly dym z niej ucieknie-przestaje dzialac
  • szwampuch58 26.08.15, 13:28
    radosc bo" sasiadowi krowa zdycha" brrrr
    --
    images67.fotosik.pl/1024/b69b22e9da67d27fgen.jpg
  • krystian71 26.08.15, 13:34

--
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • gelati 26.08.15, 16:57

Karolak to zalosny dupek. POlegl idiota. Teraz kolej na dorzniecie lisa.
    --
    R.I.P. PO.
  • szwampuch58 26.08.15, 17:04
    tylko , nie spoć sie kartofel za bardzo
    --
    images67.fotosik.pl/1024/b69b22e9da67d27fgen.jpg
  • kotek.filemon 27.08.15, 11:55
    Pisiurku, skończ już z tą idiotyczną napinką znad klawiatury...

--
    Czerpałem wiedzę o Katyniu czy układzie Ribbentrop-Mołotow z przedwojennych gazet i książek historycznych z okresu międzywojennego
  • kotek.filemon 26.08.15, 16:05
    Jaki ładny #pojedynekpacanów

--
    Czerpałem wiedzę o Katyniu czy układzie Ribbentrop-Mołotow z przedwojennych gazet i książek historycznych z okresu międzywojennego
  • jlang75 26.08.15, 16:10
    Dzielnie dołączyłeś knocie filemonku
    --
    W porozumieniu z premierem jest już przygotowywana strategia naszego wyjścia z NATO – oświadczył marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.
  • gelati 27.08.15, 09:10
    Czas zaczac:) Kto zdobedzie jego kite?
    --
    R.I.P. PO.
  • w_v_w 27.08.15, 09:19
    to wyleniala na pewno zapchlona kita :(
    --
    Wawerka
    --
  • 1a.a 27.08.15, 09:16
  • religijnych.uczuc.obraza 27.08.15, 10:39
    Karolak niepotrzebnie przepraszał Kingę Dudę. Jak widać mocno mu to zaszkodziło.
    --
    „W tekście „Pendolino nie mieści się na torach” z 24 czerwca 2014 r. popełniłem błąd. Pociąg Pendolino nie jechał przez linię średnicową, ani przez dworzec Centralny, bo od marca 2014 r. trwa tam remont. W związku z tym nie mógł doznać podczas tej jazdy uszkodzeń, o których napisałem. Za pomyłkę przepraszam. Konrad Majszyk”
  • krystian71 27.08.15, 11:48
    ale to za malo , czasy sie zmienily I przeprosiny juz niw wystarcza
    Zreszta widac jak ten mechanism dziala , popuscisz parchowi raz , to za miesiac znowu mokrego kapiszona wystrzeli
    Mam nadzieje na uczciwa przce Prokuratury w tej sprawie ,a pozniej na podstawie wynikow na prawna kontrakcje Kancelarii z podkresleniem skutkow jakie takie szkalowanie pociaga
    miedzy innymi hejtow na tym szmacianym forum
    --
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • kotek.filemon 27.08.15, 11:50
    krystian71 napisała:

> miedzy innymi hejtow na tym szmacianym forum

Dziewczynko, co wy tu zrobicie jak tych "hejtow" zakażą?

--
  • krystian71 27.08.15, 12:22
    kotek.filemon napisał:

> krystian71 napisała:
    >
    > > miedzy innymi hejtow na tym szmacianym forum
    >
    > Dziewczynko, co wy tu zrobicie jak tych "hejtow" zakażą?
    >

choc to dla mnie duze poswiecenie I strata czasu , bo ten temat przerabialismy circa 13 lat temu , bo tyle czasu istnieje moje konto na GW
    Ty tez , jak sie gdzies logujesz podajesz prawdziwe dane , moze lacznie z adresem I zawodem o co pyta portal ?bo ja tak na wspak.
    o zastraszaniu I szantazach na gazecie tez pownie nie slyszales , bo jak ja sie tu zabawialem lata temu , bylo to na porzadku dziennym

--
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • alistair-p 27.08.15, 11:53
    A potem robi się listy nieprawomyślnych,pali książki,zamyka teatry,knebluje prasę.To już było.
    Jak mawiają Chińczycy,jeżeli chcesz zemsty wykop grób i dla siebie.
    --
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain
  • ukos 27.08.15, 12:09
    Udało się zastraszyć? Coraz więcej coraz bardziej ohydnych obrzydliwości wypływa z głównego PiSdackiego nurtu - bulgocącego cuchnącego szamba.
  • gelati 27.08.15, 12:13
    Do jesieni skoncza:)
    --
    R.I.P. PO.
  • w_v_w 27.08.15, 12:14
    "szewc powinien trzymac sie kopyta" grywal w tych idiotycznych serialach i reklamach, po co mu byla "polityka":D
    --
    Wawerka
    --
  • ukos 27.08.15, 12:20
    w_v_w napisał:

> "szewc powinien trzymac sie kopyta" grywal w tych idiotycznych serialach i rekl
    > amach, po co mu byla "polityka":D

Brawo, brawo, "myśl" towarzyszy Kryżego, Jasińskiego, Łopińskiego i ilu tam jeszcze, nie ginie od 1968. Wrzaśnij jeszcze "pisarze do pióra", moczarowski pomiocie.
  • krystian71 27.08.15, 12:27
    w_v_w napisał:

> "szewc powinien trzymac sie kopyta" grywal w tych idiotycznych serialach i rekl
    > amach, po co mu byla "polityka":D

bez tego by dlugo nie pociagnal
    a do dotacji jest dluga kolejka , urzednik musi miec podkladke ,z jakich wzgledow wybiera wlasnie te placowke a nie inna
    Wiec w warszawskim urzedzie teraz poploch I czystka w papierach w oczekiwaniu na jesienny audit :)))
    mowie jak jest :)))

--
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • adam111115 27.08.15, 13:30
    krystian71
    > mowie jak jest :)))

Uwielbiam takich trolli co nic nie wiedzą ale mówią jak jest.

Wiesz kto był w zasadzie jedynym sponsorem IMKI?
  • krystian71 27.08.15, 14:02
    tych obecnych I tych perspektywicznych
    bo tak sobie karolak wyspekulowal
    a jesli mam popuscic wodze fantazji , to Komorowski a tak naprawde Pro Civili
    --
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • adam111115 27.08.15, 14:14
    Jedynym znaczącym, którego roll-upy wisiały przed IMKA i w środku?

Nie wiesz? To nie pisz że wiesz jak jest.

I nie , nie pro civili
  • krystian71 27.08.15, 14:31
    przy afiszu na budzie karolaka? A w Ruskiej Budzie taki wisi?
    co yam wisi nie wiem , nie wybieram sie sprawdzic , wystarczylo mi zdjecie z jakiegos spektaklu ,profil golych posladkow I dloni robiacych za listek figowy sugerujacych , ze tam pod spodem jest cos co warto zaslaniac
    --
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • adam111115 27.08.15, 14:36
    > przy afiszu na budzie karolaka? A w Ruskiej Budzie taki wisi?

Przecież ci ćwoku napisałem, czytać nie umiesz?

> co yam wisi nie wiem ,

To po co piszesz że wiesz jak jest jak gowno wiesz!

nie wybieram sie sprawdzic

To po co głos zabierasz?

, wystarczylo mi zdjecie z ja
    > kiegos spektaklu ,profil golych posladkow I dloni robiacych za listek figowy su
    > gerujacych , ze tam pod spodem jest cos co warto zaslaniac

Ćwokom z pisu tyle wystarczy plus ferdek kiepski na wieczór. Najlepiej ze 4 odcinki pod rząd.
  • w_v_w 27.08.15, 14:17
    no to moze powinien byl lepic garnki pod kosciolem a nie udawac artyste i polityka w jednym :D
    --
    Wawerka
    --
  • 13kisiel 27.08.15, 12:15
    kłamstwo jak widać nie popłaca panie Karolak

--
    a casu ad casum
  • ukos 27.08.15, 12:22
    13kisiel napisał:

> kłamstwo jak widać nie popłaca panie Karolak
    >

Bardzo popłaca.
  • gelati 27.08.15, 13:16
    Juz na jesieni.
    --
    R.I.P. PO.
  • krystian71 27.08.15, 13:27
    sadzisz ze az tak dlugo ?
    karolak poplynal ,kuzniar w sniadaniowej ,tecza miala stac do grudnia , znikla w ciagu jednej nocy
    sic transit Gloria mundi , he,he
    --
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • gelati 27.08.15, 13:38
    Cudownie by bylo gdyby na imieniny Tomasza (22.09) odcieto mu kite. Jaj juz nie ma.
    To zalosna sliska kreatura.
    --
    R.I.P. PO.
  • w_v_w 27.08.15, 14:19
    masz racje, najlepszym dowodem na to jest Tusk i Kopacz:D
    --
    Wawerka
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.