Dodaj do ulubionych

Wolnosc slowa i Gazeta Wybiorcza

02.02.18, 12:13
Nie ma mnie w Polsce od dekad; studiowalam i mieszkam na Zachodzie i do kraju nad Wisla mi sie nie spieszy - chyba ze na wakacje, ale to co ta 'dupokratyczna' gazeta.pl robi sprawia, ze szczeka mi nieustannie opada.
Te pardon psuje zamykaja dyskusje pod artykulami, gdy tylko czytelnicy maja inne zdanie nizli zasmarkani zurnalisci tego portalu; zadne obscenia czy tresci niegodne potrzebne nie sa, wystarcza sama INNOMYSLMOSC, Orwell po polskiemu.
Cos niewiarygodnego, gdyz w normalnym swiecie takie dyskusje sie trzyma, bo przysparzaja klikow i wplywow za reklame, ale Agora - jak widac - gwoli krzewienia ideologii jest w stanie poswiecic nawet i pieniadze.
A moze po prostu ktos inny im placi, z innych pieniedzy zyja?
Edytor zaawansowany
  • bog43 02.02.18, 12:25
    ja dla odmiany jestem w kraju i nic o tym o czym piszesz nie ma miejsca " gdy tylko czytelnicy maja inne zdanie " , może napiszesz coś bardziej precyzyjnie .
  • 99venus 25.02.18, 17:21
    Fakt jest faktem,że zmieniła się mozliwość komentowania wielu artykułów -np.tylko dla prenumeratorów.Zdarzyły się wypadki,ze usuwano komentarze ale spowodowane było to niesamowitą ilością antysemickich komentarzy.Generalnie wydarzenia ostatnich dni spowodowały,że antysemici nabrali wiatru w żagle i szaleją,niestety bezkarnie.
    Okazuje się,że generalnie wojna i miliony ofiar niczego polskiej ciemnoty nie nauczyły.Polska jak była przed wojną antysemicka tak jest antysemicka do dzisiejszego dnia.Wykorzystuje to PiS rozszerzając swoją bazę wyborczą.Skończy się to wegetacją Polski na obrzeżach Europy.

--
    Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.
    Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
    Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka