Dodaj do ulubionych

Sondaż: Nie lubimy Leppera i SLD

11.07.05, 07:49
bzdura;)leppera uwielbiamy a najbardziej kochamy ojca rydza.Alleluja i do przodu

--
Eurojihad.org
Obserwuj wątek
    • widtom IGNORANT cIMOSZEWICZ - patrz powódź 1997 !!! człow 11.07.05, 08:18
      Już w 1997 roku w czasie wielkiej powodzi Cimoszewicz dał POKAZ swoich
      AROGANCKICH umiejętności, odsłaniając prawdziwe "jA", i chcąc pozostawić
      poszkodowanych kataklizmem Polaków na pastwę losu, i samym sobie (już wtedy
      można było odnieść wrażenie, iż w przekonaniu Cimoszewicza państwo ma służyć
      głównie interesom polityków, a nie zwykłym obywatelom - zagubionym wówczas w
      obliczu wielkiej powodzi; którym kataklizm odebrał w wielu przypadkach
      wszystkie środki do życia).
      Teraz znów, na swoje nieszczęście, pokazał drugą - prawdziwą twarz obłudnego
      ignoranta, który chce Polski i Polaków dwóch karegorii: objętych prawem, oraz
      elit stojących ponad Nim!
      Dosyć ignorancji, dawania złego przykładu przez tych, którzy powinni
      błyszczeć jako wzór dla zwykłych obywateli!!!
      Dosyć bezkarności eLIT !!!!
      Wpisujcie proszę swoje opinie...
      • olalk Re: IGNORANT cIMOSZEWICZ - patrz powódź 1997 !!! 11.07.05, 10:31
        Prawdziwym ignorantem jest autor tej wypoiedzi!!! W okresie powodzi wiele osób
        dotknęło nieszczęście, które można byłoby zminimalizowac, gdyby osoby dotknięte
        tym nieszczęściem były ubezpieczone. To jest prawda, może brutalna, ale szczera
        prawda. Wydaje mi się, że po tej wypowiedzi p. Cimoszewicza wiele osób się
        ubezpieczyło. Polak mądry po szkodzie. Moi okradzeni sąsiedzi dopiero teraz, po
        fakcie, założyli sobie alarm.
        Przed Komisją Sejmową pan Cimoszewicz zachował się zgodnie z prawem, a pan
        Gertych wykazał się nieznajomościa, wręcz skandaliczną nieznajomością prawa,
        domagając się doprowadzenia przed jego oblicze Marszałka przez straż. Panu
        Gertychowi przewróciło się w głowie!!!
        Nareszcie ktoś "utarł nosa" tym panom z Komisji, którym wydaje się, że mogą
        pomiatać każdą osobą, która im gdzieś kiedyś weszła w drogę. Natomist eksperci
        tejże Komisji skompromitowali się tak, że powinni znależć się na czarnej liście
        takich prawników, którzy zrobią wszystko, żeby zadowolić klienta, nawet jeśli w
        oczywisty sposób jest to niezgodne z prawem.
        • kralik1 Re: IGNORANT cIMOSZEWICZ - patrz powódź 1997 !!! 11.07.05, 11:41
          olalk napisała:

> Prawdziwym ignorantem jest autor tej wypoiedzi!!! W okresie powodzi wiele osób
          > dotknęło nieszczęście, które można byłoby zminimalizowac, gdyby osoby
          dotknięte
          > tym nieszczęściem były ubezpieczone. To jest prawda, może brutalna, ale
          szczera
          > prawda. Wydaje mi się, że po tej wypowiedzi p. Cimoszewicza wiele osób się
          > ubezpieczyło. Polak mądry po szkodzie. Moi okradzeni sąsiedzi dopiero teraz,
          po
          > fakcie, założyli sobie alarm.
          > Przed Komisją Sejmową pan Cimoszewicz zachował się zgodnie z prawem, a pan
          > Gertych wykazał się nieznajomościa, wręcz skandaliczną nieznajomością prawa,
          > domagając się doprowadzenia przed jego oblicze Marszałka przez straż. Panu
          > Gertychowi przewróciło się w głowie!!!
          > Nareszcie ktoś "utarł nosa" tym panom z Komisji, którym wydaje się, że mogą
          > pomiatać każdą osobą, która im gdzieś kiedyś weszła w drogę. Natomist eksperci
          > tejże Komisji skompromitowali się tak, że powinni znależć się na czarnej
          liście
          > takich prawników, którzy zrobią wszystko, żeby zadowolić klienta, nawet jeśli
          w
          > oczywisty sposób jest to niezgodne z prawem.

EJ!!! TO NIE TO FORUM, AGITATORZE CZERWONY!!!!!!!!
      • pantanal Re: IGNORANT cIMOSZEWICZ - patrz powódź 1997 !!! 11.07.05, 11:29
        widtom napisał:

> Dosyć bezkarności eLIT !!!!
        > Wpisujcie proszę swoje opinie...

Dzieki za zachete. Mnie szlag trafia, gdy widze jak Giertych, obludnie
        zaslaniajac sie troska o Reczpospolita i o prawde, prowadzi "gre teczkami" w
        swoim partyjnym interesie. Takie postepowanie osmiela wlasnie Cimoszewicza i
        dodaje mu glosow w sondazach prezydenckich. Dosc traktowania spoleczenstwa jak
        stada baranow! Protestuje przeciw temu!
      • efg W ogóle co to za pomysł, Cimoszewicz to ZERO ! 11.07.05, 22:25
        Pieknis którego chce wykorzystac SLD bo jeszce ludzie mało o nim wiedza a damom
        sie podoba...
        Ten wyskok przed komisja pokazał jego prawdziwe "ja".
        Uwazam takze ze powinien zaplacic za konferncje prasowa i jej transmisje w TV bo
        naduzył funkcji marszalka sejmu do celów prywatnych.
      • prudent1 Re: IGNORANT cIMOSZEWICZ - patrz powódź 1997 !!! 12.07.05, 02:01
        Gdybym byl wulgarny, to powiedzialbym: chrzanisz jak niezdrowa d..., ale sie
        powtrzymam. Cimoszewicz jedynie powiedzial: trzeba bylo sie ubezpieczyc. To
        jest akurat bardzo trafne, bo to cholerne chlopstwo, za przyczyna jakichs tam
        lepperowcow rozbisurmanilo sie jak dziadowski bicz.Nie placa ubezpieczen , bo
        sa chciwi jak cholera, ale jak cos sie stanie, to w placz, NALEZA sie im,
        pieniadze. To ja place ZAWSZE swoje ubezpieczenia i nie zamierzam tolerowac
        tych skapiradel.Przeciez oni chca mnie oskubac, bo ja place podatki i to idzie
        oczywiscie z NASZYCH podatkow! A potem tacy jak tY odzywaja sie glosem tego
        popieprzonego LPR i rozdzieraja szAty, jakoby Cimoszewicz byl synonimem
        wszelkiego zla. Bezczelna, rozpasana CHLOPSKA holota i tyle.Zawsze tylko jecza,
        zeby cos wydrzec...A naiwniacy, jak Ty nabieraja sie na to, jak dzieci. Szkoda
        gadac.I tak bede glosowal na CimoszewiczA, a nie tych popaprancow we rodzaju
        Leppera, Tyminskiego, "tatulka" Giertycha itd.
    • karis21 Re: Sondaż: Nie lubimy Leppera i SLD 11.07.05, 08:35
      Bo lepper jest wyjątkowo beszczelnym chamem jak i jego banda samoobrona jak jem
      obiad a widzę tą chołotę na ekranie telewizyjnym to mam potworne mdłości i cały
      dzień nic nie jem a leppera zdjęcie wystarczy włożyć zdjęcie do cukiernicy i
      dzieci cukru nie będą przez tydzień jeść lepper popraw swuj wizerunek nazwisko
      lepper jakoś mi nie wychodzi pisanie z dużej litery i basta......
        • kralik1 Re: zanim kogoś nazwiesz chamem - przyjrzyj się s 11.07.05, 11:43
          tekameka napisał:

> hołota piszemy przez "h", a nie przez "ch" - przydało by sie uzupełnić
          > wykształcenie (bo na kulturę pewnie za późno), zanim zarzuca się innym
          > pochodzenie z "nizin społecznych".
          > Chyba, że chodziło ci o Gołotę, ale to piszemy przez "g" :D

A moze napisal bys cos sensownego dla odmiany?
        • roll Lepper bije wszystkich i wszystko 11.07.05, 11:54
          "przewodniczący" bije wszystko i wszystkich w chamstwie,bucie,głupocie i
          koniunkturaliźmie dążąc do władzy wycierając sobie gębę "rencistami i
          emerytami",których towarzysze przez 40 lat komuny doprowadzili do nędzy.Wtóruje
          mu Giertych .Ten z kolei wiezie się na młodzieży robiąc im wodę z mózgu
          wpuszczając na drogę prymitywnego nacjonalizmu i antysemityzmu.
        • kobrakobra Re: zanim kogoś nazwiesz chamem - przyjrzyj się s 11.07.05, 12:59
          Ejże, mój panie, daj pan spokój. Wytykanie błędów ortograqficznych świadczy o
          poziomie tego, który wytyka. Jeśli nie masz argumentów przeciw komuś, to lepiej
          siedź cicho. Jest takie zjawisko jak dysortografia i to nie zależy ani od
          inteligencji jej "posiadacza", ani o jego poglądach politycznych!
    • dolby2 Ej tam, Michniki! A co się stało z Unią Wolności? 11.07.05, 09:59
      Może byście opublikowali jakiś artykulik, jak to się stało, że wasi ulubieńcy
      tak dali ciała, hę? Z taką namolną propagandą? Może byście coś powiedzieli o
      populaności pana Geremka, pana Frasyniuka i pani Bochniarz? Może byście podali
      jakieś informacje ile dzieci w Polsce nie je obiadu? Przecież rządziliście tym
      krajem tyle lat... i co??? Wszystko, na co było stać Waszych zasranych
      ekspertów to kociołek Kuronia?
      • pantanal Re: Ej tam, Michniki! A co się stało z Unią Wolno 11.07.05, 11:35
        Amicus Plato, sed magis amica veritas!
        Od 1991 r, tzn. od zalozenia Unii Demokratycznej, pozniej Unii Wolnosci,
        mielismy tylko jednego premiera z tej partii, tzn. Hannę Suchocką. W dodatku w
        jej rządzie UW miala tylko wzgledna wiekszosc.
        Zanim sie cos palnie, lepiej zapoznac sie z faktami.
      • kralik1 Re: Ej tam, Michniki! A co się stało z Unią Wolno 11.07.05, 11:51
        dolby2 napisał:

> Może byście opublikowali jakiś artykulik, jak to się stało, że wasi ulubieńcy
        > tak dali ciała, hę? Z taką namolną propagandą? Może byście coś powiedzieli o
        > populaności pana Geremka, pana Frasyniuka i pani Bochniarz? Może byście
        podali
        > jakieś informacje ile dzieci w Polsce nie je obiadu? Przecież rządziliście
        tym
        > krajem tyle lat... i co??? Wszystko, na co było stać Waszych zasranych
        > ekspertów to kociołek Kuronia?

Kociolek Kuronia to i tak wiecej niz cukierki Gierka.
        A moze byscie opublikowali jakis artykulik, jak to sie stalo ze wasi ulubiency
        dali ciala,he? PZPR,SD,SLD. Na co was zasrancow bylo stac przez dziesiatki lat?
    • bananekk Ja myślałem, że jestem inny... :) 11.07.05, 10:18
      ale sondaż odzwierciedla moje odczucia, jeśłi chodzi o sympatie polityczne.
      Dziwi mnie tylko, że Giertych dostał tak mało "głosów niechęci", a w ogóle nie
      dziwi mnie mała popularność Lecha Kaczyńskiego (to zadufanie w sobie i pycha -
      aż włos się jeży)
      • michalmly Re: WWW.CIMOSZENKO.INFO/INFORMACJE.HTML 11.07.05, 11:54
        Na tej stronie nie ma żadnych informacji, które miałyby wiązać Cimoszewicza z
        Łukaszenką... nie widzę też żadnych w ogóle konkretnych zarzutów do niego, poza
        bezsensownymi oszczerstwami. Strona zatem jest idiotyczna, bezmyślna i
        prymitywna.

Do prezydenta Białorusi łatwiej porównać Giertycha i Leppera (wystarczy
        spojrzeć na program wyborczy i sympatie do Putina i Łukaszenki)

Cimoszewicz jest Euroentuzjastą i to m.in. dzięki niemu cieszymy się
        obecnością w Unii Europejskiej.
        • rnrr Re: WWW.CIMOSZENKO.INFO/INFORMACJE.HTML 11.07.05, 12:06
          Istnieje coś takiego jak ironia typu "spieprzaj dziadu" Trzeba miec dynstans do
          tego typu stron, a jeżeli sie patrzy na nie przez pryzmat fanatyzmu czy
          nienawieści do poszczególnych kandydatów to lepiej nie patrzeć i prądu nie
          tracić na darmo.
          • lubie_na_ostro Re: WWW.CIMOSZENKO.INFO/INFORMACJE.HTML 11.07.05, 12:14
            rnrr napisał:

> Istnieje coś takiego jak ironia typu "spieprzaj dziadu" Trzeba miec dynstans do
            >
            > tego typu stron, a jeżeli sie patrzy na nie przez pryzmat fanatyzmu czy
            > nienawieści do poszczególnych kandydatów to lepiej nie patrzeć i prądu nie
            > tracić na darmo.
            Istnieje coś takiego jak ironia typu "pieski chciały mnie obsikać..."
            Szkoda prądu, lepiej wyłączyć TV i nie słuchać tego czerwonego chama.
        • lubie_na_ostro Re: WWW.CIMOSZENKO.INFO/INFORMACJE.HTML 11.07.05, 12:29
          michalmly napisał:
          > Cimoszewicz jest Euroentuzjastą i to m.in. dzięki niemu cieszymy się
          > obecnością w Unii Europejskiej.
          Gdyby nie Cimoszewicz nie byłoby nas w Unii
          BUUUUUUUUUHAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA;dobre-jutro opowiem to w pracy. Gdyby nie
          tacy towarzysze jak Cimoszewicz w Unii bylibyśmy już dawno a on i jego koledzy
          zafundowali na RWPG (Rada Wzajemnej Współpracy Gospodarczej-mam nadzieję że
          uczyłeś się historii).
    • tommy_di A kto lubi ??? 11.07.05, 10:58
      Andrew ... jest ql człowiek ... Teraz lato jest to go nie widać bo pewnie na
      polu podczas żniw się opala ...
      A co do SLD ... to ta partia jeszcze istnieje ??

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka