Dodaj do ulubionych

Nastolatki zatrzymane za posiadanie amfetaminy

14.08.05, 11:45
i po co takich scigac?? nie lepiej lapac zlodziei, bandytow i terrorystow? w
innej czesci miasta jakis psychol mogl w tym samym czasie gwalcic kobiete czy
podkladac bombe.
ja tam uwazam, ze wszystkie narkotyki powinny byc legalne i sprzedawane w
normalnych sklepach. Pozbawiloby to gangsterow i terrorystow gigantycznego
zrodla dochodu i umozliwilo kontrole spoleczna tej PATOLOGII. Tak, gdyz
narkomania jest PATOLOGIA i ja jestem stanowczym przeciwnikiem zazywania
narkotykow. Nikogo nie namawiam do ich brania, a wrecz do tego zniechecam. Ale
tak samo jestem przeciwny polityce PROHIBICJI, ktora nic nikomu nie daje i
narusza prawo kazdego czlowieka do robienia ze swoim cialem tego, co zechce --
nawet totalnej glupoty. Zwalczajmy narkomanie, ale nie zakazami. Co nie
oznacza, ze 16-latek powinien brac czy chocby posiadac narkotyki. Ale ich
posiadanie przez 18-latka nie powinno juz policji i panstwa w ogole obchodzic.

Pozdrawiam,
Critto
liberter.webpark.pl
~libertarianie przeciw prohibicji narkotykowej~
Obserwuj wątek
    • oleczeq Re: Nastolatki zatrzymane za posiadanie amfetamin 14.08.05, 12:05
      Tak naprawdę policja naraziła połowę tego miasta na mordęgę związaną z szukaniem
      innych dilów i kontaktów do nich - tysiące młodych ludzi którym amfetamina np.
      ułatwia naukę, setki, chodzące na dyskoteki - oni widzą w tym przyjemność, choć
      zabawa z fetą jest niebezpieczna. Zostali teraz pozbawieni szans na ubarwienie
      sobie tego szarego świata :D

Policja nawet nie widzi jakie szkody wyrządza, pozbawiając miast, spragnionych
      narkotyków - ludzi którzy te narkotyki dostarczają. Prawo przeczy samo sobie -
      ów 18-letni dil sprzeda te 700 (SIEDEMSET!) pakietów całej młodzieży jaka tam
      zamieszkuje, oni to z kolei podzielą na swoich przyjaciół, w sumie cała ta
      amfetamina może trafić do kilku tysięcy ludzi - szkoda że nikt nie widzi tego,
      że już prawie wszyscy młodzi ludzie stają się sporadycznymi użytkownikami
      narkotyków - nie jest to złę zjawisko, to co widzimy pozwala zaobserwować
      permanentną zmianę mentalności wśród młodych naszych czasów. Więc proponuję
      takie wyjście, aby zlikwidować działania prewencyjne wobec zażywania narkotyków
      - za to zapewnić prawdziwe wsparcie dla osób UZALEŻNIONYCH. Skoro można sobie
      samowolnie zniszczyć życie alkoholem, to dlaczego nie można zrobić tego samego
      przy użyciu dragów...? To wszystko brzmi trochę groteskowo, trzeba tylko
      popatrzeć trzeźwo na to zjawisko; więc do dzieła, policjo, zamknijcie wszystkich
      drago-nautów za to co robią, włącznie ze mną. Ciekawe co WY byście zrobili,
      gdybyśmy to MY zamknęli wszystkie browary i winiarnie. Powodzenia, bawcie się
      dobrze, ZANUDŹCIE SIĘ NA ŚMIERĆ.
      • aron2004 Re: Nastolatki zatrzymane za posiadanie amfetamin 14.08.05, 13:16
        a ja jakoś bez amfetaminy skończyłem liceum i studia. Kampanie wrześnowe były
        ale w sumie się udało. I jakoś żyję.
        Bawić się jakoś dało przy piwku i grillu.

a dziś biedne dzieciaczki nawet nauczyć się bez amfetaminy nie potrafią. Ani
        zabawić się.

wzruszyłem się, nie powiem
        • tylkoniepis blech 15.08.05, 08:49
          nie jestem za karaniem narkomanów ale z tą amfetą to nie takie proste - koka i
          amfa działają dość podstępnie na klienta - do samego końca wydaje mu sie że nie
          tylko nie ma problemu ale wogle jest super i pełna kontrola i wogle super
          trzeźwość tylko po paru miesiącach okazuje sie że jesteś już zupełnym kosmitą a
          przestać nie jest łatwo - jak do tego dorzucimy jeszcze jakiś halogen to
          szpitalik psychiatryczny już na horyzoncie - obserwowoałem to na własne oczy na
          własnych znajomych. SPEEDY NIE!
    • ignatz Re: Nastolatki zatrzymane za posiadanie amfetamin 14.08.05, 12:12
      critto napisał:
      > i po co takich scigac?? nie lepiej lapac zlodziei, bandytow i terrorystow? w
      > innej czesci miasta jakis psychol mogl w tym samym czasie gwalcic kobiete czy
      > podkladac bombe.

Masz rację. W dodatku w tej chwili mogła ku Ziemi zmierzać kometa. Nie lepiej
      inwestować w teleskopy?
      • kufelini Re: Nastolatki zatrzymane za posiadanie amfetamin 15.08.05, 18:17
        ignatz napisał:

> critto napisał:
        > > i po co takich scigac?? nie lepiej lapac zlodziei, bandytow i terrorystow
        > ? w
        > > innej czesci miasta jakis psychol mogl w tym samym czasie gwalcic kobiete
        > czy
        > > podkladac bombe.
        >
        > Masz rację. W dodatku w tej chwili mogła ku Ziemi zmierzać kometa. Nie lepiej
        > inwestować w teleskopy?

hehe... tez musze przyznac racje. W tym samym czasie przeciez w innej czesci
        miasta komus mogl sie palic dom. Moze lepiej nie inwestujemy w Straz Pozarną
        tylko zabronmy uzywac w Polsce ognia ??

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka