Dodaj do ulubionych

Jak Rokita widzi władzę

05.10.05, 23:47

…. „Najbardziej brakuje mi w projekcie Rokity propozycji radykalnego
odpolitycznienia administracji państwowej. Nie ma ani słowa o konkursach na
stanowiska szefów różnych urzędów, funduszy i agencji rządowych, …. Tymczasem
w Polsce PO i PiS zamierzają przeprowadzić w państwie głębokie zmiany, a to
musi oznaczać także czystkę w administracji, wśród urzędników. Po niej
przyjdą nowe kadry. Apolityczne? Ależ skąd.”

Miało być tak pięknie, a będzie jak zwykle. SIC!

No i ta „legalizacja zamachu stanu”. SIC! SIC! i jeszcze raz SIC!

Rokity nigdy nie poważałem (ma raczej kwalifikacje na poczytnego
dziennikarza, a nie męża stanu), ale straci u mnie resztki szacunku jeżeli
ministrami zostaną takie orły intelektu jak 00, Rh+ czy Gosiewski.
Obserwuj wątek
      • a1nd2 ----------------------------------plagiat etyczny? 06.10.05, 22:41

ciekawy jest ten kodeks kaczynskiego - skoro mowi o etyce politykow, a zostal niemal przepisany z podobnego dokumentu Tonyego Blaira?

ciekawe, czy w kodeksie tym jest zapis o plagiatach...

--
        "O wyniku wyborów przesądziło oświadczenie majątkowe. Już choćby z tego powodu
        przegraliśmy wszyscy. Od czasu rezygnacji Cimoszewicza każdy polityk będzie
        wiedział, że uczciwość nie jest atutem w wyborach."
        Adam Leszczyński, GW 27-09-2005
    • antysalon kto wygladal na silnego premiera;tchatcher,blaire? 06.10.05, 17:22
      red gadomski ciagle wypuszcza na lamach gw filipki!czyli po prostu babuli! a
      mowia ze to glowny ekspert gw w sprawach gospodarki! ta opinia mnie wcale nie
      dziwi! jaka obiektywnosc gw taka i... fachowosc gadomskiego!, ktory ju8z sie
      zamartwia nad losem nie nbp lecz zapewne balcerowicza!Czy paniM. Tchatcher,
      albo rzadzacy druga kadencje po konserwatystach t.blair wygladali na silnych
      premierow! a JAK MA WYGLADAC POLITYK NA SILNEGO PREMIERA? tak wiec bylo dobrze
      aby red gadomski po prostu odnosil sie merytorycznie do przyszlosci rzadu PIS-
      PIO a zaprzestal dykteryjek w stylu ..gdyby kadencja kawsniewskiego nie
      wygasala to..!!!wszak od pieciu lat bylo wiadomo kiedy wygasa i wygasnie...
    • 2kathmandu Jak Gazeta widzi Rokitę 06.10.05, 18:13
      Po 5 latach zajadłego zwalczania Platformy wszystkimi siłami, udało się Gazecie
      (przy znacznym współdziałaniu ze strony PO - to przyznaję) doprowadzić do
      wygrania wyborów przez PiS. Teraz, od 10 dni, Gazeta wygląda,jakby rozstrzelano
      w niej dwie ze dywizje dziennikarzy, którzy do tej pory zajmowali się
      zatapianiem Platformy. Można by się cieszyć, że Polak mądry po szkodzie. Ale ta
      pociecha ma krótkie żółte nóżki i błonę między palcami.
      • aster5 To jest komentarz stulecia! 07.10.05, 21:06
        Jeszcze mi sie nie zdarzylo czytac takie brednie na forum Gazety.Co to ma byc?
        Gazeta doprowadzila do wygrania wyborow przez Kaczorow?A nie blizniaki
        osobiscie?Czyli cale 15 lat awanturowania sie maja w plecy?Co ty gadasz,
        czlowieku?...
    • ekopomoc Bezpodstawne ataków mediów związanych z Gazetą Wyb 07.10.05, 23:34
      "Wobec bezpodstawnych ataków mediów związanych z "+Gazetą Wyborczą+ na moje
      rzekomo nieprawne działania wobec wykonawcy mojego domu stwierdzam, że pomimo
      tych ataków nadal z dotychczasową determinacją będę zwalczał mafię,
      współpracujących z nią polityków, jak i patologię w służbach specjalnych" -
      czytamy w oświadczeniu Wassermanna przesłanym w piątek PAP.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka