Dodaj do ulubionych

Wcześniak ze zdjęć nie żyje

09.12.05, 07:10
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
      • inu1 Re: Wcześniak ze zdjęć nie żyje. 09.12.05, 07:33
        ja trochę na marginesie. Jestem dziennikarzem i przyznam szczerze, że oglądając
        relacje dotyczące tej sprawy mam strasznie mieszane uczucia. Koledzy po fachu!
        Zapominacie o jednej ważnej sprawie. Mianowicie- o etyce zawodowej i kodeksie
        postępowania. A te mówią, że należy przede wszystkim chronić ofiarę. Jeśli
        wszyscy zgodnie uznają, że te biedactwa są podmiotami prawnymi, w co chyba nikt
        nie wątpi, to dlaczego na wszystkich zdjęciach kratkujecie wizerunki tych
        babsztyli, a nie maskujecie dzieciaczków? To elementarz, jak widać każdego
        dnia, za trudny do opanowania dla zdecydowanej większości pismaków w tym kraju.
        Liczy się sensacja, lecz prawa i uczucia poszkodowanych już nie. Czyli
        przedmiotowość, a nie podmiotowość. Gratuluję dobrego samopoczucia i braku
        obrzydzenia dla samych siebie.
          • agakoza1 Re: Wcześniak ze zdjęć nie żyje. 09.12.05, 08:18
            gdybym byla matka jednego z tych dzieci to bym te dziwki (najlagodniejsze slowo
            jakie przychodzi mi do glowy!!) zabila swoimi rekami! jestem mama 12
            miesiecznej dziewczynki i po prostu nie wyobrazam sobie jak mozna byc takim
            PIE..IETYM. powinne odpowiadac za morderstwo!!! jesli jest gdzis jakas
            petycja, prosze mi dac znac, a podpisze!
            • kondorek1 Re: Wcześniak ze zdjęć nie żyje. 09.12.05, 09:37
              Zaraz, zaraz, rzeczywiście to co te kobitki zrobiły jest oburzające, ale nie
              przesadzajmy z morderstwem, bo najpierw trzeba udowodnić albo chociaż
              uprawdopodobnić związek między zabawą z Mateuszkiem z jego śmiercią, który na
              zdrowy rozum wydaje się wątpliwy, ale poczekajmy na opienie ekspertów zamiast
              się niezdrowo podniecać...
            • r0p Re: Wcześniak ze zdjęć nie żyje. 09.12.05, 12:05
              kolejna matka polka, ktora w imie krzywdy dziecka wybilaby polowe populacji homo
              sapiens bez zastanowienia. opanuj sie kobieto!!! bierzesz meskie hormony,
              sluchasz radio maryja, czy jadasz za duzo krwistego miesa?
    • asienka32 Podpisuję się pod postami inu1 i kondorek1 09.12.05, 09:48
      cala sprawa to głównie wzbudzanie niezdrowej sensacji i prześciganie się w tym,
      czyje święte oburzenie będzie największe.
      Jest karygodny czyn, jest domniemanie i są niezawisłe sądy. Również sad pracy.
      Panienki miały prawo się odwołać i zrobiły to, być może za radą obrońcow na
      poczet przyszłego procesu karnego. Sąd pracy orzeknie czy mają rację czy nie.
      Zostawmy sprawę swojemu biegowi, choćby ze względu na tragedie rodzicow dzeicka.

--
      Człowiek jest odpowiedzialny za swoją wolność.
      /Konstytucja wileńskiego Zarzecza/
    • tato1973 Re: Wcześniak ze zdjęć nie żyje 09.12.05, 10:17
      Pewnie chodzi o to, że bez wyroku stwierdzającego ich winę, pracodawca je
      zwolnił. Robienie zdjęć maluszkom w kieszeni fartucha na pewno nie należy do
      zakresu ich obowiązków a jest wręcz działaniem na szkodę tak małego ludzkiego
      organizmu (tak na zdrowy rozsądek, bez ekspertyz) i jako takie stanowi nie tylko
      naruszenie zakładowego regulaminu pracy ale i norm etyki zawodowej, co wiązać
      się powinno ze zwolnieniem w trybie art. 52 Kp i odebraniem prawa wykonywania
      zawodu bez możliwości odnowienia w innym zakładzie! A zresztą, wystarczy
      posłuchać opinii osób leżących w szpitalach o tragicznym podejściu personelu
      średniego do pacjentów, o piciu kawki, oglądaniu TV czy spaniu w godzinach
      harmonogramowego czasu pracy. To rodzina, sprawniejsi pacjenci albo salowe muszą
      pielęgnować tych, co sami sobie nie dadzą rady! Gdzie to działanie zorientowane
      na pacjenta? Gdzie poszanowanie jego praw? Gdzie kontrola przez przełożonych?
    • b.6.1966 Re:Zastanawia mnie, co oznacza sugestia, ze 09.12.05, 21:48
      kobiety, ktore dotykaly cudu, moga otrzymac 5 lat??Piec lat za co?? Za
      debilizm?? Za NIE PRACE??Za MORDERSTWO??Co to znaczy, piec lat?/Dla rodzicow
      tego chlopczyka, kazdy dzien byl BLOGOSLAWIONY, bo ZYL. Wciaz.A nagle, noca,
      baby nudzily sie, wiec porobily fotki, WYCIAGAJAC ZAGROZONE ZYCIE MALENSTWA.
      Efekt-rodzice moga kazdego 1-szego listopada, miec powod, zeby odwiedzic synka,
      nie??Piec lat za zycie?? Piec lat za glupote??Zakaz wykonywania zawodu, dotyczy
      tych, co WYKONYWALI ZAWOD, nie nudzili sie w pracy.Problem nie dotyczy nawet
      glupoty. Problem dotyczy rutyny pieprzenia swojego zawodu.Z okazji zblizajacych
      sie swiat, zycze tym kobietom, aby zawsze, gdy zasiada do stolu wigilijnego,
      mialy w oczach ta sesje. To moje skromne zyczenia .A tak calkiem prywatnie:zeby
      ZDECHLY!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka