Dodaj do ulubionych

Wrocław ściąga polskich pracowników z... Anglii

26.04.06, 09:31
zdaje sie, ze GW dubluje sobie artykuly....
ja bym chetnie wrocil do mojego rodzinnego miasta. Ale wylacznie na warunkach jakie mialby Anglik we wroclawskiej firmie.
czekam na oferty od 12 tysiecy zlotych miesiecznie ;)
Obserwuj wątek
    • cacozaurus Re: Wrocław ściąga polskich pracowników z... Angl 26.04.06, 09:54
      czesc, tu kacper.

nie wyjechalem do anglii, zeby pracowac jako kelner. co wiecej, pracuje tu w ten
      sposob 1 dzien w tygodniu.

przez reszte czasu siedze na uczelni. studiuje.

o tym GW juz nie napisala, bo nie pasowalo im to do koncepcji tych wypocin.

praca tlumacza mnie nie interesuje, ani w anglii, ani w polsce.

a 800 funtow tygodniowo? chyba jako informatyk, bo w wiekszosci prostych zawodow
      to to jest raczej miesieczny dochod.

pozdrawiam,

kacper c.
    • marmad Re: Wrocław ściąga polskich pracowników z... Angl 26.04.06, 09:59
      ale bzdury, w jakim marketingu i administracji, czy ktos z piszacych takie
      artykuly byl tutaj i widzial, statystyka klamie. 200tys pracowalo moze w 2004 na
      wakacje, teraz na pewno jest min 5 razy wiecej. Codziennie przyjezdza masa
      autokarow, samoloty, samochody prywatne. Ja i tak nie wroce, nawet za 12000 pln,
      nie tylko o kase chodzi, w tym kraju nie da sie zyc normalnie. Nie wszyscy
      wyjezdzaja za kasa. Czesci z nas nie podoba sie zycie w takim kraju ..... tu
      mozna by sie rozpisac, ale zakoncze tutaj.
    • londynianka6 Re: Wrocław ściąga polskich pracowników z... Angl 26.04.06, 10:00
      Mieszkam w Wielkiej Brytanii od 6 lat i pierwsze slysze, zeby ktos "na zmywaku"
      zarobil 800 funtow tygodniowo. Musialby chyba przepracowac 140 godzin
      tygodniowo! Nawet atrakcyjna praca biurowa nie przynosi takich kokosow. Jako
      poczatkujacy prawnik wyksztalcony tutaj zarabiam podobna sume. Droga Gazeto,
      sprawdzaj rzetelniej podawane informacje - najlepiej u pracodawcow, a nie tylko
      pytajac pracujacych tu Polakow, ktorzy znajomym w Polsce opowiadaja legendy.
      Jesli sie myle, prosze uprzejmie o podanie adresu tego cudownego zmywaka. Chyba
      czas zmienic prace.

Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka