Dodaj do ulubionych

Były więzień Guantanamo przyłączył się do Al-Ka...

23.01.09, 17:39
A co ,miał może sympatią pałać do oprawców w amerykańskich mundurach.
Edytor zaawansowany
  • yurek11111 23.01.09, 17:55
    <>Po szesciu latach bezprawnego przetrzymywania w obozie
    gitmo,tortur i wmawiania mu ze jest terrorysta, to i nie dziwi ze
    zostal terrorysta....
    <>"Jemen jest sojusznikiem Stanów Zjednoczonych w wojnie z
    terroryzmem, ale był też miejscem wielu aktów terroru, takich jak
    zamach na amerykański okręt USS Cole w Zatoce Adeńskiej w 2000 roku;
    zginęło wtedy 17 marynarzy. '

<>Nie ma cos szczescia USA do sojusznikow, Izrael niby tez jest
    amerykanskim "sojusznikiem" na B.Wschodzie, ale tez byl miejscem
    wielu aktów terroru, takich jak zamach na amerykański okręt USS
    Liberty ,8 czerwca 1967r ,gdzie z zimna krwia zamordowano 34
    marynarzy amerykanskich, a okolo 170 marynarzy zostalo rannych...

<>Na marginesie:" Informacja ta(o przystapieniu wieznia "gitmo" do
    al-kaidy)zbiegła się z dekretem prezydenckim Baracka Obamy w sprawie
    zamknięcia więzienia w Guantanamo w ciągu roku"
    <>Oczywiscie zbieglo sie czasie PRZYPADKOWO.... :-)))))))))
    --------------------------------------------------------------------
    Aby żyć w spokoju Żydzi musieliby zabić wszystkich Palestyńczyków. A
    potem wszystkich Arabów. Potem Muzułmanów. Albo wynieść się z
    Izraela i zgodzić się na wymazanie tego państwa z mapy świata.
  • babaqba 23.01.09, 19:11
    yurek11111 napisał: > Aby żyć w spokoju Żydzi musieliby zabić
    wszystkich Palestyńczyków. A
    > potem wszystkich Arabów. Potem Muzułmanów. Albo wynieść się z
    > Izraela i zgodzić się na wymazanie tego państwa z mapy świata.

Niezły tekst. Znów żydzi okazują się winni szaleństwu arabskich
    przywódców religijnych. Ale oczywiście godzisz się, żeby parę
    milionów wróciło na ziemie ich ojców, czyli na pograniczne Polski,
    Litwy i Ukrainy?

• mirmat1 25.01.09, 05:24
    babaqba napisała:

> yurek11111 napisał: > Aby żyć w spokoju Żydzi musieliby zabić
    > wszystkich Palestyńczyków. A potem wszystkich Arabów. Potem Muzułmanów. Albo
    wynieść się z Izraela i zgodzić się na wymazanie tego państwa z mapy świata.
    M: na 1300 zabitych Arabow w Gazie 500 bylo terorystami Hamasu. To dowid na
    wyjatkowa precyzje dzialan Izraelczykow. A szkoda. W II Wojnie Swiatowej
    dywanowe naloty na Drezdno, Hamburg czy Berlin zlikwidowaly setki tysiecy
    cywilnych Niemiaszkow i odechcialo im sie wojenki. Podbne naloty na gaze
    zalatwilyby poparcie dla terorystow raz na zawsze.
    > Niezły tekst. Znów żydzi okazują się winni szaleństwu arabskich
    > przywódców religijnych. Ale oczywiście godzisz się, żeby parę
    > milionów wróciło na ziemie ich ojców, czyli na pograniczne Polski,
    > Litwy i Ukrainy?
    M: Zastanow sie! Zydowscy wrogowie Izraela jak Soros, Chomsky czy Spielberg sa
    rowniez najwiekszymi polakozercami. Im istnienie Izraela przeszkadza w budowaniu
    kosmopolitycznego rzadu swiata.
    I nic dzienego, ze skupieni wokol New York Timesa lewaccy zydzi z zawzietoscia
    walczyli z Republikanami by dzis dac jak za Clintona zielone swiatlo terorystom.
  • mracek 23.01.09, 17:57
    hapita napisał:
    > A co ,miał może sympatią pałać do oprawców w amerykańskich mundurach.

No tak, racja. Ale zeby od razu zostac osoba nr 2 w hierarchii to tez chyba jest zaskakujace, nie?
  • tegach 23.01.09, 18:03
    Gdyby napisali że został numerem 1001 to nie było by aż tak interesujące, a
    numer 2 to już brzmi :))))
  • c21h26o2 23.01.09, 21:30
    Gdyby mnie bez prawnie przez 6 lat trzymali w gitmo i męczyli wmiawiali mi
    aktywność terrorystyczną i kazali podpisywać zeznania udziału w zamachach(bo to
    dlatego są tam przetrzymywani niewinni ludzie) to po wyjściu i powrocie do kraju
    chętnie zostałbym numerem 1. Ale tak serio to skąd my wiemy i skąd oni tak są
    pewni tego że został numerem 2 ? Jakiś konkurs plebiscyt był czy coś? To jest
    czysta propaganda i tak należy to czytać. A Al-Queda czyta się Al-CIAda. I niech
    mnie piorun walnie jak to jest nieprawda.To jest wiadome od 20 lat! a nagle po
    9/11 (najlepszym numerze jaki wykręcili) nagle Al -Queda jest straszną
    organizacją i Bin laden buntownikiem i wielkim wrogiem USA podczas gdy cała jego
    rodzina pracuje z Nafciarzami..
    Ale widać ludzie lubią jak im sie kłamie i robi z nich debili przez 8 lat z rzędu.
    --
    "Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy
    w rzeczywistości nim nie jest."

"Es gibt Bücher, durch welche man alles erfährt und doch zuletzt von der Sache
    nichts begreift."
  • zigzaur 23.01.09, 18:25
    Jako agent wpływu?
  • konrad.ludwik02 23.01.09, 18:29
    Aniołków, to Amerykanie w tym Guantanamo na pewno nie przetrzymują!
    Aniołami też nie byli ci, którzy zamordowali setki niewinnych ludzi
    w dn. 11 września w Nowym Jorku i licznych innych zamachach. Marzy
    się im panowanie nad niewiernymi, zmuszenie kobiet do chodzenia w
    czarczafach, odebranie ludziom radości życia - w tym internetu w
    którym "hapita" brylujesz. Islamizm dla wszystkich!
  • protoplex 23.01.09, 18:31
    A widziałeś samolot w Pentagonie? Czy patrzyłeś na palący się budynek bez śladów uderzenia samolotu i gładko przełykałeś co ci powiedział o muzułmanach Wielki Brat?
  • abhaod 23.01.09, 18:42
    nikt już z tobą nie chce na Onecie dyskutować? spróbuj tutaj
    www.racjonalista.pl/kk.php/s,5848/q,911..fakty
    --
    Jeśli religia staje się przyczyną nieprzyjaźni, nienawiści i podziału, lepiej,
    gdyby nie istniała i odejście od niej byłoby prawdziwym aktem religijnym.
  • protoplex 23.01.09, 19:01
    www.racjonalista.pl/img/strony/oszolomy2.jpg buhahahahaha.... to chyba fragment jakiejś awionetki. Tak wyglądał Pentagon przed zawaleniem www.nysa.info/download.php?id=38&sid=c85212bb1e80c2b35a48d4fa0d7eee45 Ja się pytam, czy ty widzisz tam samolot? Jest w środku budynku? W takim razie musiał skrzydłami i silnikami wybić dziurę w murze. Gdzie ta dziura? Ja nie przełykam gładko tego co mówi Bush. Mam szwagierkę w USA i wiem, że tam o wiele więcej ludzi nie wierzy w jego wyjaśnienia niż w Polsce.
  • abhaod 23.01.09, 19:20
    przeczytaj sobie najpierw ten artykuł, a twoja szwagierka widzę zna wszystkich w
    Stanach ?????
    www.racjonalista.pl/kk.php/s,5839/q,Pseudonauka.ruchu.911.Truth
    poczytaj sobie także komentarze do tych artykułów, ja nie mam ochoty dyskutować
    na tak oklepany temat
    --
  • protoplex 23.01.09, 19:25
    Nie interesuje mnie żadna pseudonauka, tylko odpowiedź na pytanie: gdzie jest ten cholerny samolot? Jeszcze nikt nie znalazł na to pytanie odpowiedzi, za to wszyscy wymyslają od kretynów. Moim zdaniem kretyna nie poznaje sie po tym że zadaje proste pytania, tylko po tym że na proste pytania nie potrafi znaleźć odpowiedzi.
  • abhaod 23.01.09, 19:30
    naturalnie, że było to badane, setki razy znaleziono odpowiedź i podobnych
    przykładów, odpowiedź jest w artykułach
    --
  • pumpernik 23.01.09, 19:50
    abhaod napisał:

> naturalnie, że było to badane, setki razy znaleziono odpowiedź i podobnych
    > przykładów, odpowiedź jest w artykułach

Naturalnie ten niby rozbity samolot w Pensylwanii też był badany setki razy.
    Głupio będzie jak się to kiedyś wszystko wyda.
  • abhaod 23.01.09, 19:57
    pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_spiskowa
    --
  • tegach 23.01.09, 20:00
    W artykulach samolot jest, jest, jest i Bush tez mowi "samolot tam jest,
    naprawdę jest" :) dla debili dużo nie trzeba by uwierzyć.
    A ja chce zobaczyć, gdzie ten samolot, przynajmniej pokażcie silniki tytanowe
    które nie maja prawa zniknąć bez śladu.

I want to See FOTO :))))
  • abhaod 23.01.09, 20:08
    www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=12135
    --
  • protoplex 23.01.09, 20:50
    Nie zasłaniaj się artykułami, tylko odpowiedz na pytanie. Gdzie jest ten cholerny samolot? W Shanksville też nie widziałem samolotu.
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 20:52
    protoplex napisał:

> Nie zasłaniaj się artykułami, tylko odpowiedz na pytanie. Gdzie jest ten choler
    > ny samolot? W Shanksville też nie widziałem samolotu.

A ja widzialem.Ślepy jestes?
  • protoplex 23.01.09, 20:56
    Widziałeś w Shanksville samolot? Ciekawe. A może masz jakieś foto z tej okazji? To byłoby pierwsze foto samolotu z Shanksville. Nawet dziennikarze z CNN go nie widzieli, a ty widziałeś.
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 20:59
    protoplex napisał:

> Widziałeś w Shanksville samolot? Ciekawe. A może masz jakieś foto z tej okazji?
    > To byłoby pierwsze foto samolotu z Shanksville. Nawet dziennikarze z CNN go ni
    > e widzieli, a ty widziałeś.
    Widzialem zdjecia bo tam nie byłem .Fakt to kawalki rozwalonego samolotu ale jednak.
  • protoplex 23.01.09, 21:03
    Widziałeś zdjęcie rozwalonych kawałków... ale nie wiesz, czy to był samolot? To samo mówili dziennikarze CNN gdy dotarli na miejsce. Jak u nas CASA spadła na ziemię to można stwierdzić, że była w jednym kawałku, dlaczego akurat ten miałby się rozlecieć na mnóstwo drobnych części?
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 21:10
    protoplex napisał:

> Widziałeś zdjęcie rozwalonych kawałków... ale nie wiesz, czy to był samolot? To
    > samo mówili dziennikarze CNN gdy dotarli na miejsce. Jak u nas CASA spadła na
    > ziemię to można stwierdzić, że była w jednym kawałku, dlaczego akurat ten miałb
    > y się rozlecieć na mnóstwo drobnych części?
    '
    Bo przyjebal i sie na kawalki rozwalil .Tak treudno to pojąć?A kawalki samolotu
    to samolotu a nie np. amfibii
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 21:01
    protoplex napisał:

> Widziałeś w Shanksville samolot? Ciekawe. A może masz jakieś foto z tej okazji?
    > To byłoby pierwsze foto samolotu z Shanksville. Nawet dziennikarze z CNN go ni
    > e widzieli, a ty widziałeś.
    Oczywiscie jak sie nie chce to i belki we własnym oku sie nie zobaczy a w cudzum
    żdzblo sie widzi.
  • protoplex 23.01.09, 21:05
    Co to ma do rzeczy?
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 21:11
    protoplex napisał:

> Co to ma do rzeczy?
    No ma ,bo jak sie chce to w kazdą bzdure mozna uwierzyc
  • protoplex 23.01.09, 21:22
    Ale czy tobie nie wydaje się że to ty uwierzyłeś w bzdurę? Jeśli to samolot uderzył w Pentagon to gdzie on jest? Pokazali nam na zdjęciach kawałek blachy, ale kiedy liniowiec pasażerski uderza w budynek to chyba mam prawo spodziewać się większych zniszczeń niż pogięty fuzelaż i zero wgniecenia w budynku. Jeśli mur nie został uszkodzony na skutek uderzenia, to znaczy że samolot powinien się znajdować przed murem, ale go tam nie ma. Jeśli wleciał impetem do środka to powinien zburzyć całą ścianę. Jeśli skrzydła zatrzymały się przed murem to powinny tam leżeć.
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 21:29
    jeśli chcesz sobie wierzyć w jakies teorie spiskowe to wierz ,mi to zwisa.Ale
    pamietaj ze musisz rowniez uwierzyc ze w takich stanach udaloby sie to utrzymac
    w takjemnicy mimo ze przy takiej manipulacji musialoby uczestniczyc kilkaset a
    moze nawet kilka tysiecy osob.Mie ten artykul przekonuje ,jesli ciebie nie to
    twoj problem:-)
  • protoplex 23.01.09, 21:39
    O to chodzi że ja nie chcę wierzyć w teorie spiskowe, ale niestety mam za duże IQ (badane przez psychologa, a nie w tych internetowych testach), żeby uwierzyć w oficjalną wersję. No patrze na zdjęcia z miejsca "katastrofy" i nic mi się nie klei.
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 21:48
    protoplex napisał:

> O to chodzi że ja nie chcę wierzyć w teorie spiskowe, ale niestety mam za duże
    > IQ (badane przez psychologa, a nie w tych internetowych testach), żeby uwierzyć
    > w oficjalną wersję. No patrze na zdjęcia z miejsca "katastrofy" i nic mi się n
    > ie klei.
    I bardziej ci sie klei że w USA mozna zorganizowac tajna manipulacje na taka
    skalę? Zmien psychologa albo....dilera:-)
  • protoplex 23.01.09, 21:54
    No właśnie... ale to mam uwierzyć w to czego nie widać tylko dlatego że "USA by czegoś takiego nie zrobiły"?
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 21:58
    protoplex napisał:

> No właśnie... ale to mam uwierzyć w to czego nie widać tylko dlatego że "USA by
    > czegoś takiego nie zrobiły"?
    To juz twoj problem w co wierzysz.W Boga pewnie tez?
  • protoplex 23.01.09, 22:02
    Owszem, wierzę. I w Chrystusa Pana też.
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 22:04
    protoplex napisał:

> Owszem, wierzę. I w Chrystusa Pana też.

No widzisz .Jego tez nikt nie widzial a wierzysz :-) I pewnie też wierzysz ze
    ten drugi z dziewicy sie urodzil:)
  • protoplex 23.01.09, 22:11
    Tak, wierzę, że Poczęcie było niepokalane, ale nie mówimy o religii, tylko o faktach i fotografiach z miejsca katastrofy, na których nic nie ma? To czy ktoś wierzy Świętym Pismom nie ma żadnego znaczenia gdy zadaje proste pytanie: "Gdzie jest ten cholerny samolot"?
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 22:18
    protoplex napisał:

> Tak, wierzę, że Poczęcie było niepokalane, ale nie mówimy o religii, tylko o fa
    > ktach i fotografiach z miejsca katastrofy, na których nic nie ma? To czy ktoś w
    > ierzy Świętym Pismom nie ma żadnego znaczenia gdy zadaje proste pytanie: "Gdzie
    > jest ten cholerny samolot"?

Na jednych jest na innych nie ma:-)A samolot rozjebal sie doszczetnie ,nie widzisz?
  • protoplex 23.01.09, 22:37
    Bracie, to pokaż mi chociaż jedno na których jest!!! :) Będę mógł wtedy z czystym sumieniem uwierzyć w oficjalną wersję. Chociaż jedno. I nie mam tu na mysli tych kilku kawałków pogiętej blachy którą nosili ludzie, tylko silniki które przez kilkanaście godzin pracują w temperaturze spalania paliwa i które musiały przetrwać pożar. Mówisz że samolot sie doszczętnie rozwalił, ale coś za mało tych szczątków jak na 125-tonową kupę złomu, która w dodatku nie leciała wprost do ziemi, tylko poziomo. Jeśli rozwaliła się o ściane budynku lecąc z ogromną prędkością, to czemu ściana Pentagonu wygląda jakby dolegał jej tylko pożar na parterze? www.geoffmetcalf.com/pentagon/images/13.jpg to wszystko co zostało z tego samolotu? Gdzie jest ten cholerny samolot?
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 22:40
    protoplex napisał:

> Bracie, to pokaż mi chociaż jedno na których jest!!! :) Będę mógł wtedy z
    czystym sumieniem uwierzyć w oficjalną wersję. Chociaż jedno. I nie mam tu na
    mysli tych kilku kawałków pogiętej blachy którą nosili ludzie, tylko silniki
    które przez kilkanaście godzin pracują w temperaturze spalania paliwa i które
    musiały przetrwać pożar. Mówisz że samolot sie doszczętnie rozwalił, ale coś za
    mało tych szczątków jak na 125-tonową kupę złomu, która w dodatku nie leciała
    wprost do ziemi, tylko poziomo. Jeśli rozwaliła się o ściane budynku lecąc z
    ogromną prędkością, to czemu ściana Pentagonu wygląda jakby dolegał jej tylko
    pożar na parterze? www.geoffmetcalf.com/pentagon/images/13.jpg to wszystko co
    zostało z tego samolotu? Gdzie jest ten cholerny samolot?

Dobrze ,masz racje:-) Zwieżli cięzarówkami jakies szczatki ze zlomu i
    porozrzucali:-) W to musisz uwierzyc bo skad tam sie wzięly?
  • protoplex 23.01.09, 22:47
    Nie wiem co ta za pogięte kawałki blachy leżą na trawniku, mnie przypomina to przód i część lewego boku od cessny 172 www.talkingproud.us/ImagesEducation/LitchfordCAP/Cessna172.jpg , ale wiem, że widziałem tych kilka kawałków chyba na kilkuset zdjęciach, razem te kawałki ważyły z 10 kg, może 20. Czy tylko tyle zostało z tego samolotu? To w jaki cudowny sposób zidentyfikowali wszystkie ciała? I gdzie jest ten cholerny samolot?
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 22:51
    protoplex napisał:

> Nie wiem co ta za pogięte kawałki blachy leżą na trawniku, mnie przypomina to
    przód i część lewego boku od cessny 172 www.talkingproud.us/ImagesEducation/LitchfordCAP/Cessna172.jpg
    , ale wiem, że widziałem tych kilka kawałków chyba na kilkuset zdjęciach, razem
    te kawałki ważyły z 10 kg, może 20. Czy tylko tyle zostało z tego samolotu? To w
    jaki cudowny sposób zidentyfikowali wszystkie ciała? I gdzie jest ten cholerny
    samolot?

Te kawalki to i w walizce mogli przywieżc agenci CIA :-)A gdzien są te
    ciala?Tez ich nie widac.A moze to jakies martwe dusze?Urodzili sie i zgineli na
    niby?
  • protoplex 23.01.09, 23:01
    No właśnie... tutaj dochodzimy do takich wniosków, do których nigdy nie chcielibyśmy dojść i tutaj włącza się blokada. Nie wiem co się stało z tymi ludźmi, ale wiem że gdy nie widzę samolotu to nie widzę też ludzi. Do cholery, przecież taki jest fakt, że na żadnym ze zdjęć nie widać ani samolotu ani uszkodzeń spowodowanych przez 125-tonowego kolosa pędzącego około 600 km/h i całą swoją rozpiętością uderzającego w fasadę Pentagonu. Jest za to kilka dyżurnych kawałków fuzelażu obfotografowanych tysiącem aparatów o łącznej masie 20 kg. Gdzie jest ten samolot? W środku? to którędy wleciał? Przez okna? Jak transformer sie rozczłonkował? Musiałby wybić taką dziurę w murze nomoregames.net/911/we_have_holes/pentagon_montage.jpg
  • hapita 24.01.09, 20:53
    protoplex,tak trochę żartownie ;bracie po arabsku to achuja.I ten
    samolot w Pentagonie to też bracie.
  • bmc3i 23.01.09, 21:40
    protoplex napisał:

> A widziałeś samolot w Pentagonie? Czy patrzyłeś na palący się budynek bez śladó
    > w uderzenia samolotu i gładko przełykałeś co ci powiedział o muzułmanach Wielki
    > Brat?

Jasne, i jeszcze nazizm bez Hitlera.

--
    ...na jakie święto przywieziono Was do Moskwy. - Rocznicę wygnania z Kremla
    polskiej załogi w 1612 r. - odpowiedziała dziewczyna. - Ale Polacy byli tu z
    polecenia Waszyngtonu i za pieniądze z USA - dodał zupełnie serio jej towarzysz.
  • c21h26o2 30.01.09, 12:42
    Haahahahah jesteś zabawny ostatnio jakiś mówił Ci to kiedyś to?

WYŁĄCZ TELEWIZOR !!!!
    --
    "Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy

nichts begreift."
  • abhaod 23.01.09, 18:01
    oszołomy, wyprawiają swoich przeciwników od razu do Allaha
    video.google.pl/videoplay?docid=-6041204945834291260&ei=erhtSZqnN5-QiQLPhvyqBQ&q
    --
  • renifer_lopez 23.01.09, 18:07
    którym był poddawany kilka razy dziennie, nadludzkim wysiłkiem udało mu się
    przeżyć i przyłączyć się do braci w dżihadzie. Teraz planuje kolejne
    zabójstwa, na chwalę Allacha. Podobno Barack Obama na drugie imię ma Husein. :)
  • polishcanuck 23.01.09, 22:37
    Barrack urodzil sie jako Muzulmanin!
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 22:42
    renifer_lopez napisała:

> którym był poddawany kilka razy dziennie, nadludzkim wysiłkiem udało mu się
    > przeżyć i przyłączyć się do braci w dżihadzie. Teraz planuje kolejne
    > zabójstwa, na chwalę Allacha. Podobno Barack Obama na drugie imię ma Husein. :
    > )
    O kurcze ,tortury.Te amerykanskie mieczaki nawet nie wiedza co to są tortury!
  • honecker32 23.01.09, 18:15
    bardziej prawdopodobne jest to że był bandziorem średniego szczebla. Amerykanie
    go złapali, niestety nie znaleźli mocnych dowodów i musieli drania wypuścić.
    "Przyjaciele" w podzięce awansowali go na wiceprzewodniczącego firmy w Jemenie.

Amerykanie popełniają dwojakie pomyłki: łapią niewinnych i za długo ich trzymają
    w nielegalnym więzieniu oraz łapią morderców i niestety przez pomyłkę ich
    szybko wypuszczają
  • koko1957 23.01.09, 18:21
    tylko zachecila ludzi to wstepowania w szeregi organizacji
    walczacych z USA. To samo z Guantanamo.
    A mowienie ze usa nie stosuje tortur, jak wszyscy wiedzieli ze je
    stosuje, bylo po prostu smieszne
  • zigzaur 23.01.09, 18:26
    USA zbytnio pobłażliwie traktują wrogów. Mam na myśli okres ostatnich 100 lat.
  • janek2557 23.01.09, 18:33
    Amerykanie to taki dziwny naród wybiera czarnego Husajna Baraka ,
    Terrorystów łapią i wypuszczają , Pieniądze na arabusów poszły
    straszne i nasze też .
  • yurek11111 23.01.09, 18:42
    <>Zaiste,Wietnam traktowany napalmem i nalotami,Japonia potraktowana
    bombami atomowymi,hitlerowskie Niemcy potraktowane nalotami
    dywanowymi jak np. bombardowania Drezna, itd, itp......
    <>Bredzisz jak zwykle, zighail....
    Odpowiadasz na:
    zigzaur napisał:

> USA zbytnio pobłażliwie traktują wrogów. Mam na myśli okres
    ostatnich 100 lat.

----------------------------------------------------------------
    Aby żyć w spokoju Żydzi musieliby zabić wszystkich Palestyńczyków. A
    potem wszystkich Arabów. Potem Muzułmanów. Albo wynieść się z
    Izraela i zgodzić się na wymazanie tego państwa z mapy świata.
  • koko1957 23.01.09, 19:11
    jesli USA chce oficjalnie przejac role USSR jako kraju trzymajacego
    za ryj inne kraje , to niech to robi. Ale niech przestana gadac
    glupoty ze sa obroncami demokracji, wolnosci i ze czuja wstret do
    tortur.
  • 1_jet 23.01.09, 18:35
    Rzadko sie chyba zdarza, a by palac ogromna sympatia do kraju ktory Cie
    torturuje. Wypuscili go, czyli byl niewinny, teraz sie im odplaci.
  • alterpars 23.01.09, 18:37
    Amerykanow :-)
  • raddy 23.01.09, 19:44
    a moze nie polacy - Amerykanow, a raczej Polacy - amerykanow? pozdro zakochany
    us-glupku!
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 20:58
    1_jet napisał:

> Rzadko sie chyba zdarza, a by palac ogromna sympatia do kraju ktory Cie
    > torturuje. Wypuscili go, czyli byl niewinny, teraz sie im odplaci.

A amerykanie maja jakiekolwiek pojecie o torturach?To mieczaki.Zastosowali by
    outsorsung i wszystkego by sie dowiedzieli.Zakladajac worek na glowe, czy
    rozbierajac do naga strasząc psem to oni sobie moga dzieci zlamac a nie
    zatwardziałych terrorystow!
  • boobooo 23.01.09, 18:39
    Tak jak wiekszosc zwolnionych z wiezien wraca do nich z powrtotem
  • pumpernik 23.01.09, 18:39
    A Saddam Hussajn ukrył broń masowego rażenia.
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 19:47
    no właśnie ,ciekawe co z nia zrobił?Wiesz?
  • chavslayer 23.01.09, 18:44
    od razu rozstrzelać tego h/u.j:a
  • bowl1 23.01.09, 18:47
    prosze sie nie przejmowac, P. Obama ( prezydent )szybko wroci do
    polityki P. Busha
  • mark6 23.01.09, 18:48
    .. I pozwolić BANDYTOM podcierającym DUPĘ palcem terroryzować
    cały świat!!!
    Brawo Obama!!
  • billy.the.kid 23.01.09, 18:52
    w wolsce takoż solidaruchy co poniektóre wychodzili z interny i zara nowe
    związki zakładały.
    gnój to gnój.
  • babaqba 23.01.09, 19:17
    billy.the.kid napisał:

> w wolsce takoż solidaruchy co poniektóre wychodzili z interny i
    zara nowe
    > związki zakładały.
    > gnój to gnój.

Nie ironizuj. Solidarność nie była zbrodnicza, jak AlKaida, była
    tylko operetkowa. Ale za to przy jej pomocy Polacy sami sobie
    załatwili własną gospodarkę i zafundowali sobie parę lat biedy i
    bezrobocia. I tego nie widzą. Wg nich to papież z Wałęsą w klapie
    "obalili komunizm". Polska krajem legend. Tylko dlaczego takich
    durnych?

A korzenie terroryzmu arabskiego są w chęci zaistnienia: nic nie
    umiem i nic nie znaczę, ale jak pozabijam tych znienawidzonych
    białych, to o mnie usłyszą. I koniec filozofii. Cała reszta to
    kłamstwa. Prawda jest płaska i nieciekawa jak kupa wielbłąda.
  • malkontent6 23.01.09, 19:40
    Jeśli robią to palcem od lewej ręki to wszystko jest w porządku.
  • hapita 24.01.09, 20:58
    mark6 - te bandyty dupy nie podcierają palcem oni muszą ją myć.To my
    Europejczycy podcieramy tyłki.
  • jana51 23.01.09, 18:56
    ...zupełnie się nie dziwię Saudyjczykowi, bo po tym, co przeszedł w
    jankeskim mamrze nawet sam Chrystus miałby ochotę na żywca zdzierać
    z ussmanów skórę i grubo solić...
  • irini 23.01.09, 19:41
    Skoro były więzień Guantanamo przyłączył się do Al-Kaidy znowu, to
    jest to najlepszy dowód na nieskuteczność tej instytucji i argument,
    przemawiający za jej zamknięciem.
  • malkontent6 23.01.09, 20:00
    Niezupełnie. Skuteczne było trzymanie go Guantanamo, bo wtedy
    członkiem Al-Kaidy nie był.
  • acer19 23.01.09, 21:34
    irini napisała:

> Skoro były więzień Guantanamo przyłączył się do Al-Kaidy znowu, to
    > jest to najlepszy dowód na nieskuteczność tej instytucji i argument,
    > przemawiający za jej zamknięciem.
    ---------------------------------------------------------------
    Synu takich zbrodniarzy nie zmienisz.Więc muszą być odizolowani od społeczeństwa
    albo zutylizowani.
  • raddy 23.01.09, 19:42
    1. jakby ktos siedzial pare latek w takim lagrze bez sadu i wyroku, to
    wychodzac na wolnosc raczej nie mysli o amerykanach jak o przyjaciolach. kto z
    was w podobnej sytuacji nie chcialby sie odegrac na swoich oprawcach?

2. podana informacja moze byc podpucha - atak na obame za ostatnia decyzje w
    sprawie guantanamo. wszystko wg schematu: obama wypuszcza na wolnosc tych,
    ktorzy potem zabijaja naszych chlopcow z us army, ergo jest odpowiedzialny
    (moze nawet wiecej - wspolsprawca) za smierc mordowanie kwiatu mlodziezy
    wielkiego narodu, bla bla bla...

3. jesli 10% zwolnionych z obozu "wraca na pole walki", to prosty rachunek
    wskazuje, ze 9/10 siedzi niewinnie, a przynajmniej niepotrzebnie.
  • gieroy_asfalta 23.01.09, 19:59
    normalna sprawa, ze jestes gamoniem.
    --
    lewak to osobnik o dwóch lewych rękach i lubiący leniuchować, ale
    dorabia do tego ideologię
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 20:46
    pewnie ci goscie w guantanamo to są tam z łapanki i mocno niewinni:-)Amerykance
    trzymaja tam tych biednych zuczków bez sadu,skandal.I jak straszne maja
    warunki,masakra.Tylko akurat wczoraj pokazano jak ten kryminal wyglada wewnatrz
    i wieżniowie w Polsce moga tylko pomarzyc o takich warunkach.Tamci tez w
    namiotach i jaskiniach afganistanu tez maja znacznie lepsze.Nie maja wolnosci
    ,to fakt ale nie opowiadajcie bzdur o torturach i tragicznych warunkach!
  • zz26 23.01.09, 21:00
    1 na oprawcach wielu by sie chcialo odegrac ale nie na przypadkowych osobach
    ktorych edyne co laczy z oprawcami to narodowosc
    3 reszta nie wraca bo moze nie nie chca znow trafic albo nastpenym razem zamiast
    zostac aresztowanym moga byc zabitym do naszych wiezien tez wiele osob nie wraca
    ale nie dlatego ze sie zresocjalizowali tyko dlatego ze sa ostrozniejsi
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 19:49
    hapita napisał:

> A co ,miał może sympatią pałać do oprawców w amerykańskich mundurach.

A myślisz że ta sympatią pałał wcześniej?W czape mu i spokój!
  • obraza.uczuc.religijnych 23.01.09, 19:56
    Jest nr 2 bo siatka składa się z dwóch osób po tym jak Amerykanie roznieśli w
    pył Al-Kaidę.
    --
    Jeśli ktoś ubliża kobiecie od k… albo mężczyźnie od pedałów, to możemy go nazwać
    chuliganem, chamem... – tak zaczął Ziemkiewicz jeden z ostatnich felietonów,
    choć o Anecie K. pisał swego czasu: Jak nazwać postępowanie tej pani? Prosto –
    kur...wem. (galopMaj)
  • gieroy_asfalta 23.01.09, 19:57
    SS- manów w Normandii też nie oszczędzano i słusznie.
    --
    lewak to osobnik o dwóch lewych rękach i lubiący leniuchować, ale
    dorabia do tego ideologię
  • pumpernik 23.01.09, 20:15
    Nie można tak od razu zamknąć więzienia i przyznać,
    że tam siedzieli statyści.
    Jakby się czuli obywatele i sojusznicy.
    Dlatego scenariusz jest rozpisany na rok.
    Będzie jeszcze kilka takich historii.
    Ameryka przecież musi mieć jakiś wrogów.
  • mefissto 23.01.09, 20:16
    Ja sie nie dziwie, jesli za komuny kogos niewinnie posadzili za dzialalnosc
    wywrotowa to raczej nie stal sie komunista po latach, tylko po wyjsciu mscil
    sie na oprawcach. Guantanamo to teraz kuznia przywodcow takich organizacji.
    Bledu nie da sie juz naprawic. A Barak ma na drugie imie Muhammad :D
  • obraza.uczuc.religijnych 23.01.09, 20:17
    Barack ma na drugie Allah.
    --
    Jeśli ktoś ubliża kobiecie od k… albo mężczyźnie od pedałów, to możemy go nazwać
    chuliganem, chamem... – tak zaczął Ziemkiewicz jeden z ostatnich felietonów,
    choć o Anecie K. pisał swego czasu: Jak nazwać postępowanie tej pani? Prosto –
    kur...wem. (galopMaj)
  • charlie11 23.01.09, 21:39
    Taaak, zatrzymali kolesia w gorach jak z kalachem szedl po bulki do
    sklepu. Czy ty naprawde jestes taki naiwny czy tylko udajesz?

--
    'The most terrifying words in the English language are: I'm from the
    government and I'm here to help.' - Ronald Reagan

'A government big enough to give you everything you want, is strong
    enough to take everything you have.' - Thomas Jefferson
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 22:01
    charlie11 napisał:

> Taaak, zatrzymali kolesia w gorach jak z kalachem szedl po bulki do
    > sklepu. Czy ty naprawde jestes taki naiwny czy tylko udajesz?
    >
    No wlasnie.Troche mie dziwi taka obrona tych zatrzymanych, tak jakby ich wzieto
    z lapanki na ulicy w Bagdadzie a nie zatrzymano podczas walki w Afganistanie czy
    czyms podobnym:-)
  • plorg 23.01.09, 20:16
    Nie potrafił docenić wszelkiej 'troski' i 'opieki' jaką uraczyli go
    gościnni Amerykanie.

--
    Zbiegi okoliczności
  • 3miastoorg 23.01.09, 20:21
    kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Amerykanie za mało dokładnie czytają Biblię.
  • plorg 23.01.09, 20:24
    Każdy, ale nie bezportek. On zapałałby jeszcze większą miłością do
    US oprawców.

--
    Zbiegi okoliczności
  • zz26 23.01.09, 20:53
    3miastoorg napisał:

> kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Amerykanie za mało dokładnie czytają B
    > iblię.

kazdy tak samo? jakos nie pamietam aby wizniowie oswiecimia czy radzieckich
    lagrow jezdzili do berlina i moskwy i sie wysadzali w autobusach wiec nie mow kazdy
  • asmall4 23.01.09, 21:04
    So to you, who read this, I say:
    Don't trust the communists no matter how they disguise themselves,
    don't trust them and better get ready for them because their plan never
    changed, they never deviated from it. They want to conquer the World

and the freedom of men, guaranteed by the U.S. Constitution, stands in their way.

Anybody who's willing to help destroy America is welcomed by communists.

Anybody who stands in their way better be ready.
    --
    en.wikipedia.org/wiki/Internet_brigades
    abakus.salon24.pl/60816.html
    peb.pl/beletrystyka/105844-rapidshare-wiktor-suworow-pack-9-ebook.html
  • c21h26o2 23.01.09, 21:30
    Gdyby mnie bez prawnie przez 6 lat trzymali w gitmo i męczyli wmiawiali mi
    aktywność terrorystyczną i kazali podpisywać zeznania udziału w zamachach(bo to
    dlatego są tam przetrzymywani niewinni ludzie) to po wyjściu i powrocie do kraju
    chętnie zostałbym numerem 1. Ale tak serio to skąd my wiemy i skąd oni tak są
    pewni tego że został numerem 2 ? Jakiś konkurs plebiscyt był czy coś? To jest
    czysta propaganda i tak należy to czytać. A Al-Queda czyta się Al-CIAda. I niech
    mnie piorun walnie jak to jest nieprawda.To jest wiadome od 20 lat! a nagle po
    9/11 (najlepszym numerze jaki wykręcili) nagle Al -Queda jest straszną
    organizacją i Bin laden buntownikiem i wielkim wrogiem USA podczas gdy cała jego
    rodzina pracuje z Nafciarzami..
    Ale widać ludzie lubią jak im sie kłamie i robi z nich debili przez 8 lat z rzędu.
    --

nichts begreift."
  • etwas-geheimnis 23.01.09, 22:03
    c21h26o2 napisał:

> Gdyby mnie bez prawnie przez 6 lat trzymali w gitmo i męczyli wmiawiali mi
    > aktywność terrorystyczną i kazali podpisywać zeznania udziału w zamachach(bo to
    > dlatego są tam przetrzymywani niewinni ludzie) to po wyjściu i powrocie do kraj
    > u
    > chętnie zostałbym numerem 1. Ale tak serio to skąd my wiemy i skąd oni tak są
    > pewni tego że został numerem 2 ? Jakiś konkurs plebiscyt był czy coś? To jest
    > czysta propaganda i tak należy to czytać. A Al-Queda czyta się Al-CIAda. I niec
    > h
    > mnie piorun walnie jak to jest nieprawda.To jest wiadome od 20 lat! a nagle po
    > 9/11 (najlepszym numerze jaki wykręcili) nagle Al -Queda jest straszną
    > organizacją i Bin laden buntownikiem i wielkim wrogiem USA podczas gdy cała jeg
    > o
    > rodzina pracuje z Nafciarzami..
    > Ale widać ludzie lubią jak im sie kłamie i robi z nich debili przez 8 lat z rzę
    > du.

Ten piorun to jednalk powinien cie strzelic:-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.