Dodaj do ulubionych

Erotyczne gadżety dla kobiet, czyli co można zn...

19.07.09, 03:33
Szkoda że tylko w sklepie a nie w domu? Może byłoby mniej rozwodów???
Edytor zaawansowany
  • 0_maciek 10.09.09, 20:59
    Żeby znaleźć jakiś fajny gadżet wcale nie musisz się ruszać z domu. Jeśli chce ktoś urozmaicić swoje życie erotyczne to może przez Internet przecież zakupić gadżety, wybrać je z żoną czy dziewczyną. Jest obecnie sporo fajnych stron, na których można się zaopatrzeć w gadżety np. www.emilosc.pl czy inne tego typu strony, nawet na allegro można zakupić sobie taki sprzęt
  • wieczyslaw124 15.09.09, 04:32
    Tak jest.Nakupują,poprubują.A potem w domu brakuje pieniedzy na
    chleb.Jest na to rada.Przed mężem trzeba dorobić.I heja w
    Polskę.Zeszmaci sie taka jedna.Potem skomli pod drzwiami domu i
    prosi o wybaczenie.Wstyd kobitki.Oj wstyd!!!!
    --
    Z poważaniem Wiesław S.
  • rijselman12.0 15.09.09, 19:03
    Spokojnie , Wiesiu...-Zafunduj Twojej zabaweczke ,to ,wcale,nie jest
    drogie...
  • styllowka 27.10.10, 15:27
    według mnie każdy musi dopasować coś dla siebie. W sklepie erotycznym przecież oprócz stymulatorów i wibratorów można znaleźć dużo innych interesujących rzeczy. Ostatnio odkryłam specjalne świeczki oraz niesamowite całuśne farbki do ciała :) np. z Fun Factory Takie rzeczy z pewnością urozmaicają życie :)
  • novyb 28.02.12, 16:15
    W internetowym sklepie:
    www.tabutoys.pl
    Można znaleźć wiele zabawek erotycznych - od wibratorów po stymulatory etc.
    Wybór jest duży i co ważne ceny są niskie, więc szczerze mogę polecić ten sklep.
  • tanieczasy 20.05.13, 15:53
    ja bardzo często kupuje gadzety dla kochaków i w ten sposób mam urozmaicenie w łóżku
  • sabin-ka36 30.07.13, 08:22
    proponuję zerknąć na ciekawą ofertę pulsatorów fun faktory zarówno dla kobiet jaki i dla mężczyzn:)
  • 27mania 12.05.15, 11:05
    dla znudzonych polecam ciekawe stroje erotyczne + gadżety
    www.kokotka.pl/kostiumy-c-474_479_485.html lub www.kokotka.pl/akcesoria-i-bdsm-c-614.html/s=6, sprawdzony sklep, polecam
  • majma89 09.04.16, 12:12
    www.fabrykarozkoszy.pl/ POLECAM sa nowi maja duzo produktow oraz extra ceny
  • baninoo 26.09.17, 17:23
    Większość osób wstydzi się chociażby wejść do sex shopu. Sama mam z tym nie mały problem ale zamawiam zazwyczaj tutaj zmyslowo.com/ . Dyskretna przesyłka, bez skrępowania podczas kupowania, wszystko można dokładnie obejrzeć :)
  • sex-a-pill 12.07.18, 15:55
    sex-a-pill.pl
    KUPON -10% "LIPIEC2018"
    Kupon ważny jest do końca lipca 2018 roku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.