Nudności u dziecka - jakie badania Dodaj do ulubionych

Pani Doktor,
Moje 7 letnie dziecko od jakiegoś czasu (ok. 3 tygodni) miewa nudności - twierdzi, że chce mu się wymiotować, ale nie wymiotuje. Z reguły dzieje się tak 2-3 razy dziennie przez kilka minut. Na początku zdarzało się także, że oprócz chęci wymiotowania, robiło mu się zimno i zalewał go zimny pot.
W związku z jego złym samopoczuciem zbadaliśmy mu morfologię, glukozę, mocz b.o. oraz elektrolity. Wszystko wyszło w normie. Nasz pediatra sugeruje, że złe samopoczucie dziecka jest na tle nerwowym. Mi też tak się wydaje, ale mimo wszystko trochę się denerwuję. Proszę o radę, jakie badania przy takich dolegliwościach powinno się jeszcze wykonać? Aktualnie jestem w trakcie poszukiwania dobrego dziecięcego psychologa, ale myślę, że powinnam dokładniej go przebadać.
Pozdrawiam serdecznie
Ewa
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.