• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

"guzek" w okolicy przełyku-krtani u synka Dodaj do ulubionych

• 24.10.10, 22:08
    Witam Pani Doktor!
    syn ma 2,5 roku. jakiś czas temu (ok, 2 tygodni) wykryłam (przez przypadek) u synka w okolicy krtani - przełyku (tak pośrodku) guzek (dość duży, przemieszczający się pod palcem).
    Proszę mi napisać co to może być? nie ukrywam, że bardzo się niepokoję.
    dziękuję
    Edytor zaawansowany
    • 24.10.10, 22:12
      napiszę może jeszcze, iż to zgrubienie (guzek) jest na moje oko wielkości 5 groszy, miejsce to nie jest zaczerwienione
    • 26.10.10, 20:58
      nie badając ciężko odpowiedzieć może węzeł chłonny? ew torbiel?...warto pokazać pediatrze, ew usg zmiany
      • 31.10.10, 13:03
        Pani Doktor!
        jesteśmy po wizycie u laryngologa.
        dgn: torbiel środkowa szyi - wada wrodzona.
        Laryngolog powiedział, że to jest do usunięcia.
        Muszę zrobić synkowi usg.
        Czy faktycznie taką torbiel trzeba usunąć? jaki lekarz wykonuje taką operację?
        nie ukrywam, że mam obawy związany z usunięciem tej torbieli: wiem że lubią się nawracać.
        Nie wiem czy na razie cokolwiek z tym robić.

dziękuję
        • 16.12.10, 08:03
          Witam
          Czy zdecydowała się Pani na usunięcie torbieli? U mojej córeczki też zdiagnozowano torbiel środkową szyi, miała usg, teraz czekamy na wizytę u laryngologa. Bardzo się denerwuję tym czekaniem, nie mam pojęcia co dalej? Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.