Jak długo trwa grypa żołądkowa? Dodaj do ulubionych

Witam wszystkich
Chciałam Was zapytać i panią doktor oczywiście, czy grypa żołądkowa może trwać jeden dzień, czy też może się tak zdarzyć, ze wróci powiedzmy na trzeci dzień?
Mały zwymiotował wczoraj 5 razy, ostatnie wymioty to po prostu żółć, bo nie miał czym wymiotować, do tego 2 luźne stolce, miał stan podgorączkowy i strasznie bolał go brzuszek, taki stan trwał od 5:30 do 19:00, z tym że ostatni raz zwymiotował o 14:00... byliśmy u lekarza, który stwierdził że to tzw. grypa żołądkowo - jelitowa i że mały na pewno będzie jeszcze miał biegunkę, że tak właśnie wygląda przebieg choroby, dzień dobrze, na drugi nowe objawy i tak się ciągnie....trochę mnie nastraszyła!
Jak długo to możne trwać, bo na razie jest ok, trzymamy go na diecie, nie wiem, czego mogę się spodziewać...
Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej materii?
Pozdrawiam
--
*najpierw musi być gorzej, żeby mogło być lepiej*
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.