Zmiany na skórze

Zmiany na skórze

Witam, córka (4 mce) od niedawna ma na skórze takie dziwne " szorstkie, suche plamy". Ma to tylko na dekolcie, na górze pleców, na ramionach, na jednym sięga to aż łokcia. Mała jest na mm (nan 1), do tej pory nie wykazywała żadnych objawów alergicznych; wprowadzanie do diety nowości też nic nie "wniosło", jadła marchewkę, nawet Jej nie zatwardziła, jabłuszko i kaszkę ryżową.
Na początku myślałam, że to z śliny albo jak Jej się uleje, że tak podrażnia, bo to jednak kwas żołądkowy, ale żeby aż po łokieć? Więc raczej to wykluczyłam.
Myślałam też, że może odziedziczyła po mojej mamie łuszczycę ale ona stwierdziłą że to po 40. roku życia dopiero wychodzi i na pewno będzie miała skazę białkową. Czy to możliwe?
Tata z kolei twierdzi, że proszek do prania Ją podrażnia
I już nie wiem co o tym myśleć. Smaruję te zmiany bepanthenem ale efekt mizerny, może dlatego, że wszystko wytarte w ubrania jest.
Czy ktoś mi może coś doradzić?
--
Amelka, moje Słońce (19.10.2010)
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.