Dodaj do ulubionych

Czy mam się martwić, proszę o radę Pani Doktor.

28.03.11, 11:31
Witam,
mój synek ma 17 miesięcy, był karmiony piersią przez 10 miesięcy - sam się odstawił. Od urodzenia może przespał ze dwie całe nocne. Śpi w swoim łóżeczku. Sen jest niespokojny, wybudza się po kilka razy w nocy. W dzień też nie śpi za dużo bo około godziny i to nie zawsze.
Wieczorem idzie spać około 20:00 i śpi z przerwami do około 7:00 a w dzień idzie spać około 11:30 i śpi najdłużej do 13:00. Do problemów ze spaniem dochodzi brak apetytu. Ja mam wrażenie że mały wogóle nie jest głodny.Nie karmię na siłe, nie chce to nie je i tyle. Jest dużym chłopcem - 86 cm i 13kg wagi. Ale to nie wszystko. Mały często w nocy kaszle, pediatra mówi że jest zdrowy. No i do tego dochodzą co jakiś czas zmiany na skórze, w małej ilości - tak jakby go coś uczuliło. Chociaż z obserwacji raczej nic nie powinno. Usłyszałam od koleżanki że to mogą być robaki. A jakie zdanie jest Pani Doktor, do pediatry idziemy dopiero w środę bo wtedy są przyjmowane"zdrowe" dzieci". To moje pierwsze dziecko i martwię się.
Edytor zaawansowany
  • mamatymisia 28.03.11, 13:16
    Alergia albo robaki. Tylko robaki często nie wychodzą mimo, że są, niekiedy dopiero po kilkukrotnym badaniu wynik jest pozytywny.
    Wyeliminuj z diety potencjalne alergeny, pogadaj z pediatrą, niekiedy z wywiadu można określić, czy to mogą być robaki. Decyzja nalezy do pediatry, ale powiedz jej o wszystkim, co Cię niepokoi.
    Pozdrawiam!
  • kotkowa 28.03.11, 15:22
    Przebadać na pasożyty i candidę w dobrym labie, np Felix w Wawie. Objawy przy pasożytach są podobne.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/km5si09k96as372m.png
    ----------------
  • kasiaalbrecht 30.03.11, 20:37
    co do robaków jesli w domu nie ma stwrszych dzieci, zwierzat, mały nie chodzi po trawnikach to mało prawdopodobne, bardziej prawdopodobna wydaje się być ew alergia, ew problemy gastrologiczne, radziłabym zgłosić się do alergologa i ew gastrologa ale najpierw do pediatry, może morfologia z rozmazem i mocz?
  • melka5 31.03.11, 12:11
    Bardzo dziękuję za odpowiedzi, w tej chwili "odrobaczamy" się. Dzisiaj drugi dzień, ze snem jest lepiej, zmiany na skórze jakby zbladły, zobaczmy dalej jak będzie z jedzeniem, pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka