Dodaj do ulubionych

powikłanie po Fanipos- pilnie proszę o rade.

08.05.11, 00:18
Witam, Pani doktor (jak w tytule),mamy problem po zastosowaniu Faniposu do nosa. Córka dostała go poniewaz po infekcji utrzymywał się jej obrze w nosie i chrząkała, córcia ma 4 latka. Po tygodniu stosowania wystąpiło krwawienie z nosa i ból gardła. Gardło jest zaczerwienione miejscowo z jednej strony, śluzówka jest mocno przekrwiona jakby rana. Oczywiscie odstawiłam lek. Gardło szczypie ją podczas połykania. Nie goraczkuje, nie kaszle, nie ma kataru ale podałam jej Ibum głównie p/zapalnie oraz Tantum verde spray. Czy coś ewentualnie można by było podać jeszcze. Jestem zaniepokojona ponieważ za 2 dni lecimy do USA i nie wiem co moze się z tego jeszcze rozwinać. Bardzo proszę o radę.
Kristin
--
moje dziecię-moje życie
Edytor zaawansowany
  • 09.05.11, 15:07
    oprócz krwawienia z nosa co moze wynikac z zastosowania tego leku, gardło może być zaczerwienione z powodu nowej infekkcji, nic ponad to co pani podaje nie ma do dodania ew rutinoscorbin

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.