Dodaj do ulubionych

2,5 roku-nie chce jeść - taki wiek czy coś więcej?

28.07.11, 22:35
Witam,
Od tygodnia moja córka prawie nic nie je. Nigdy nie należałam do tych matek, które zmuszają dziecko do jedzenia, ale tym razem już się martwię. Najchętniej piłaby tylko mleko, a pije je jeszcze dwa razy dziennie - na drugie śniadanie i przed kąpielą. Czasami daje się namówić na grzankę albo gotowany makaron bez żadnych dodatków. Wcześniej chętnie jadła zupy, obiady a teraz wręcz ucieka od jedzenia. Nie ma jeszcze piątek i to je winiłam za taką nagłą zmianę podejścia do jedzenia, ale przestała mówić, że ją boli w buzi, więc już nie wiem. Chęć do zabaw, wygłupów i humor jej generalnie dopisują, ale kilka razy w ciągu dnia widać że jest zmęczona, czego wcześniej nie dało się zauważyć. Dodam że śpi jeszcze w dzień. Od trzech dni dostaje dwa razy dziennie po pół łyżeczki multi sanostolu w nadziei że apetyt o nim jej wróci.
I teraz pytanie - czy poczekać jeszcze trochę czy też dla spokoju zrobić jakieś badania? Jeśli tak to jakie?
Pozdrawiam i dziękuję za każdą odpowiedź.
Edytor zaawansowany
  • kasiaalbrecht 01.08.11, 15:25
    warto poczeka ale jeli nie bedzie poprawy warto wykona morfologi€ i mocz badanie oglne i nie zmusza do jedzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka