Dodaj do ulubionych

sab simplex czy espumisan??

17.08.11, 11:42
Mają ten sam skład, ale w sab simplex jest znacznie więcej dwutlenku krzemu od symetykonu. Który jest lepszy? Podobno sab simplex jest lepszy, ale sęk w tym, że nie jest dostępny w Polsce i trzeba go sprowadzać.
--
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprgu1r0hof91p1.png
Edytor zaawansowany
  • gucia101 17.08.11, 12:54
    Witam ja stosowałam Sab Simplex-bardzo dobry
    Kupisz w necie niemiecki lub czeski .Ja miałam i ten i ten i oba dobre
    www.sabsimplex.net.pl/
    pozdrawiam ...
    --
    www.szipszop.pl/tickers/ute.php?tid=24411&cid=13805
    www.szipszop.pl/tickers/ute.php?tid=20804&cid=13805
  • mamaolenki25 17.08.11, 13:23
    sab simplex
    --
    "Stracony dzień - bez uśmiechu";)
    fotoforum.gazeta.pl/u/mamaolenki25.html
  • dzidziunia_1 17.08.11, 14:36
    U nas działało zamienne stosowanie leków, gdy podawaliśmy jeden to jego działanie stawało się słabsze-stwierdzaliśmy to po tym, że maluszek zaczynał się bardziej prężyć, płakać. Zaczęliśmy stosoawć po 4-7 dni jeden a potem zmiana i było OK. Stosowaliśmy Sab Simplex, Espumisan, Infacol. Dla mnie wszystkie skuteczne, złagodziły dolegliwości kolkowe jednakże nie zlikwidowały ich. Kolki trwały od 10 dnia życia do ok 3 miesiąca. Dolegliwości zniknęły nagle, z dnia na dzień :)
  • 19akluk91 18.08.11, 13:14
    Mi mama poradziła esputicon. Potem w aptece farmaceutka równiez poleciła mi esputicon, ponieważ miał wieksze stęzenie leku i był skuteczniejszy. Polecam, bo wypróbowałam!
  • czarna_12 18.08.11, 17:06
    powiem Ci tak przerobiłam chyba z 8 rodzaji preparatów na kolkę łącznie z sab simplex, i nasz polski bobotic ma tylko ciut mniej simeticonu niz sab simplex a dawkowanie dla dziecka wg polskich a niemieckich norm jest zupełnie inne w Niemczech stosuje się do każdego karmienia i wiekszą ilośc niz w Polsce, więc zakup bobotic bo to prawie to samo ale nie spodziewaj się że super pomoże bo niestety tylko trochę:(
  • kasiaalbrecht 21.08.11, 12:22
    sabsimplex ma nieco więcej simeticonu ale mozna zacząć od preparatów dostępnych w Polsce, może będą dla Pani malucha skuteczne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.