• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Mętny mocz poranny Dodaj do ulubionych

• 19.10.11, 11:49
    Witam.
    Córka od 2 dni jak rano sika to ma mętny mocz, potem w ciągu dnia jest już klarowny, gdzieś czytałam że to może być od przyjmowanego wapnia. Ja właśnie podaję jej wapń na zlecenie pediatry. Czy to prawda, że od wapnia?
    Zaawansowany formularz
    • 19.10.11, 12:56
      Zrób badanie moczu to pewnie będziesz miała odpowiedź.
    • 19.10.11, 18:04
      Badania zrobię ale dopiero mogę za kilka dni. Czy ktoś może jeszcze mi powiedzieć od czego ten mocz jest mętny rano?
      • 19.10.11, 21:41
        "Przejrzystość moczu - prawidłowy mocz, tuż po oddaniu, jest przejrzysty lub lekko mętny. Zmętnienie najczęściej jest spowodowane wytrącaniem się soli fosforanowych, moczanowych, szczawianowych zawartych w moczu. Stopień zmętnienia moczu zależy od stężenia tych soli oraz czasu i temperatury przechowywania moczu. Zmętnienie różnego stopnia może być spowodowane domieszką krwi, ropy, dużej ilości bakterii, kuleczek tłuszczu."
        ze strony www.zdrowie.med.pl/bad_labor/badania/b_moczu.html
        --
        zum.org.pl - Jedyna strona dla rodziców dzieci z wadami układu moczowego
        asperger.info.pl/ - Chcesz wiedzieć więcej o autyzmie?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.