• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

za niskie limfocyty

• 09.11.11, 11:31
    Jestem zaniepokojona. Córkę (6 lat) bolał brzuszek, czasem głowa, bez żadnych innych objawów żołądkowych. Od jakiegoś półtora tygodnia, z przerwami. Moja ciocia, pediatra, doradziła badanie moczu i kału, kału jeszcze nie zdążyłam, mocz tak, wyszły podwyższone ketony, ale dalej nisko podwyższone, a miała temperaturę, więc tym się aż tak nie przjmuję. Ale "przy okazji" zrobiłam morfologię i martwią mnie wyniki. Ma obniżony ogólny poziom białych krwinek (WBC 3,7 10~6/ml) i limfocyty (LYMPH 0,9 10~6/ml).
    Wiem, że założyłam ten sam wątek na zdrowiu dziecka, w razie czego tam można skasować, pomyliłam fora.
    --
    Moja Mama (z namysłem, usiłuje sobie przypomnieć): "Wyjmij belkę ze swego oka i..."
    Mój Tato (pomocnie): "i wsadź ją bliźniemu swemu!"
    Edytor zaawansowany
    • 10.11.11, 09:05
      prosze o pełną morfologię
      • 10.11.11, 11:17
        Pozostałe wartości są ze środka normy. Dziękuję za szybką reakcję. Pediatra w przychodni zasugerowała chorobę wirusową jako przyczynę zmienionych wyników.
        WBC 3,7 (10`6/ml), NEUT 2,8 (10`6/ml), NEUT% 75,3, LYMPH 0,9 (10`6/ml), LYMPH 23,3%, MID 0 (10`6/ml), MID% 1,4 %, RBC 4,71 (10`9/ml), HGB 13,2 g/dl, HCT 38,2 %, MCV 81,1 fl, MCH 28 pg, MCHC 34,6 g/dl, RDW-CV 13,5%, PLT 297 (10`6/ml), PDV 9,6 fl, MPV 9 fl, P-LCR 16%
        --
        Moja Mama (z namysłem, usiłuje sobie przypomnieć): "Wyjmij belkę ze swego oka i..."
        Mój Tato (pomocnie): "i wsadź ją bliźniemu swemu!"
    • 14.12.14, 21:28
      witam, mam teraz taki sam problem ( niskie limfocyty, bóle brzucha i głowy) z synem 7 lat proszę napisać co u was ?? czy problem z niskimi limfocytami minął i czy miał wpływ na zdrowie córki? jak bóle brzucha? Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.