• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Dobry laryngolog dziecięcy w woj.śląskim

• 03.12.11, 22:27
    Witam,
    Czy możecie polecić dobrego laryngologa dziecięcego w woj. śląskim (najlepiej okolice Rybnika, Żor, Jastrzębia)? Potrzebuję konsultacji, może być prywatny (jeśli znacie koszt wizyty to również proszę o taką informację).
    Dziękuję.
    Edytor zaawansowany
    • 03.12.11, 22:31
      ja jestem z rybnika i z synem chodzę na byłych wiezniów politycznych do korzeń porwoł
      super babka i na kasę chorych nie czeka się w kolejce rejstracja jest chyba od 7albo od 7.30 i trzeba juz stać bo lekarka od razu przyjmuje
    • 03.12.11, 23:24
      Polecam panią Lidię Kucza. Nie jest typowo laryngologiem dziecięcym, ale dzieci leczy rewelacyjnie. W gabinecie ma świetny sprzęt, tak że na miejscu pełna diagnostyka. Przyjmuje z NFZ w przychodni Medikol (Parkowa, Rybnik), a prywatnie przy rondzie wodzisławskim (przy Honda Kucza - zbieżność nazwisk nieprzypadkowa)
      --
      misiedlakazdego.blox.pl/html
      • 04.12.11, 20:48
        Ja polecam dr Przemysława Śpiewaka. Od 6 tygodni chodziłam z dzieckiem od jednego laryngologa do drugiego i nic z tego nie wynikało. Antybiotyk za antybiotykiem. :( Pediatra poleciła mi tego laryng. dziecięcego. Niestety przyjmuje w Żywcu i Bielsku ale i tak opłacało się jechać te kilkadziesiąt km. Koszt wizyty 60 zł. Na miejscu synek miał zrobione również badanie komputerowe ( w cenie wizyty )aaa no i okazało się , że tego nie leczy się antybiotykami. Cieszę się , że tam trafiłam bo inaczej pewnie znowu mielibyśmy antybiotyk. W razie pytań proszę o maila ulka-j @o2.pl
    • 29.11.13, 10:56
      ja byłam prywatnie w centrum diagnostycznym na konckiego. Ale nie pamiętam jak się nazywała pani doktor
      • 29.11.13, 17:01
        Dr Mariola Lupa. Przyjmuje w Żywcu (więc trochę daleko, ale jest super).
    • 29.11.13, 18:15
      Dr Dudziak przyjmuje w Chorzowie w szpitalu im Mościckiego na Powstańców Sl. 27, jeździliśmy do niej na NFZ , na wizytę czekaliśmy ok 2 tyg,. Ma rewelacyjne podejście do dzieci i jest na prawdę świetnym specjalistą.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.