• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

nagłe powiększenie migdałów Dodaj do ulubionych

• 05.01.12, 14:48
    od jakiegoś tygodnia mamy problem w nocy bo mały źle oddycha, tzn. chrapie, chrumka, słychać że coś mu przeszkadza, tak jakby właśnie coś miał w gardle. byliśmy u lekarki i okazało się, że to migdały są takie duże, że prawie na siebie nachodzą. dała skierowanie do laryngologa, ale wizyta dopiero 22 lutego. czy to możliwe, że tak nagle się powiększyły? dziecko nie ma kaszlu, gorączki, kataru - nic. tylko to oddychanie takie chrapliwe (od 2 dni już też w dzień) i spanie takie 'głośne'. lekarka nic nie zapisała, kazała dużo poić.
    Pani doktor co mogę zrobić aby mu ulżyć w tym śnie? on się nie budzi, ale kręci, śpi niespokojnie tak.
    dziękuję i pozdrawiam w Nowym Roku!
    --
    Zaawansowany formularz
    • 07.01.12, 16:19
      ciężko odpowiadać nie widząc myślę,że po licznych infekcjach jesli takie były migdałki powiększały się wraz z 3 migdałem . Niewiele da się zrobić oprócz wizyty u laryngologa i ew leczenia miejscowego (niekiedy leki p alrgiczne, donosowo sterydy)
      • 08.01.12, 16:07
        dziękuję za odpowiedź, na szczęście wydaje mi się że idzie ku lepszemu bo noce coraz bardziej ciche. zaczęłam też psikać dziecku do buźki tantum verde i mam nadzieję, że migdały się zmniejszą i już spokojnie poczekamy na wizytę u laryngologa.
        --
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.