Czy to pierwsze objawy białaczki???? Dodaj do ulubionych

Witam serdecznie,
jestem mamą małej zuzi. Córeczka ma 2,5 roku i nagle pogorszyły sie nam wyniki krwii. Nie ma żadnej infekcji a płytki krwii nagle spadły z 280 na 130 kiedy norma w naszym labolatorium to 200. natomiast poziom limfocytów wynosi 71%. Krwinek białych jest 5,5 tys. Wiem ze nie ma tragedii ale ten spadek płytek i wzrost limfocytów kojarzy mi sie tylko z jednym :( Do tego na nóżkach wyskakuja małej dziwne siniaki, nie do końca jestem pewna czy jest w stanie uderzyć sie 3 razy w ciągu jednego dnia w ta sama nóżke czy to ma związek z choroba. Do tego naczynka na całym ciele pękaja nawet od cieplejszej wody w kąpieli i czasami córeczka po kąpieli wygląda jakby dostała różyczke lub szkarlatyne. Prosze o jaką odpowiedz bo bardzo sie denerwuje ze to początek czegos złego!!!!
Bardzo proszę o jakąś odpowiedz. Gorąco pozdrawiam
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.