Plamy na łokciach Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Pani Doktor
    Córka ma skończone 6 miesięcy, od miesiąca rozszerzam dietę, do tej pory z powodzeniem. Niestety 3-4 dni temu zauważyłam, że wystąpiły dziwne, czerwone, raczej suche plamy na obu łokciach, chwilami bledną, a chwilami się czerwienią. Łączę to albo z podaniem pietruszki, albo deserków z brzoskwini, moreli, albo z tym, że sama kilka dni temu pojadłam czereśni, a karmię. Raz podałam również pół słoiczka deserku z jogurtem. Chwilowo wróciłam do podstawowych skłdników, które wiem że nie uczulają. Zastanawiam sie też, czy to nie skutek słońca, usłyszałam też, że łuszczyca, zaczyna sie od łokci, co mnie bardzo zaniepokoiło. Nigdy nikt nie chorował w rodzinie na łuszczycę. Póki co eliminuję z diety ,,podejrzane produkty''i smaruję kremem ,,Cicloplast B5''. Dodam, że nie marudzi na brzuszek, kupki są prawidłowe. Moje pytanie- z jakiego powodu mogą pojawić sie takie plamy, i co jeszcze moge zrobić? czym smarować? jesli nie znikną za kilka dni pójde do pediatry
    • Witam,
      Pani pomysł z odstawieniem kilku podejrzanych produktów uważam za słuszny. Wszystkie wymienione przez Panią pokarmy mogą byc odpowiedzialne za takie zmiany, preparat również dobry, należy poczekać na efekty nawet do 2-3 tyg.
      Pozdrawiam serdecznie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.