Dodaj do ulubionych

Laryngolog dziecięcy Gliwice,Zabrze,Bytom??

20.10.16, 15:02
Witam wszystkich w ten paskudny deszczowy dzień :)
Niestety nasz Paproszek dostal jednoczesnie anginy ropnej i zapalenia ucha wewnętrznego (objawy jak przy ząbkowaniu i nic poza tym,nawet nie wiedziałam że to może tak błyskawicznie się rozwinąć) i poszukuje sprawdzonego (z dobrym podejściem do dzieci lekarza) w miarę możliwości na nfz (choć wiem że będzie krucho, bo już od 3 dni wydzwaniam,szukam i wolnych terminów w najbliższym czasie brak) - to pewnie przez ta pokraczna pogodę :( a jesli juz nie na nfz to chociaż takiego, co nie zedrze za wizytę ;) Poradzicie coś drogie forumki? Z góry wielkie dzięki PS. Dzieć w trakcie leczenia antybolem,lekarza szukam tylko w celu odbycia wizyty kontrolnej na początku przyszłego tygodnia :)
Obserwuj wątek
    • mama_paproszka Re: Laryngolog dziecięcy Gliwice,Zabrze,Bytom?? 30.10.16, 23:39
      Hej tu znowu ja ;) Udalo nam sie jednak dostać do lekarza na nfz, choć moim zdaniem ta lekarka nie ma wogóle podejścia do małych dzieci:krzyczy,wprowadza nerwową atmosferę, a całe badanie przeprowadzone trochę siłowo :( Na przyszłość fajnie by było trafić do kogoś sprawdzonego więc podbijam temat i serdeczna moja prośba o jakieś informacje,namiary.. Już niekoniecznie w rejonie tych 3 miast które podałam pierwotnie,jeśli coś wiecie poratujcie proszę :)
      • evdokia Re: Laryngolog dziecięcy Gliwice,Zabrze,Bytom?? 04.11.16, 22:13
        Hej, nie wiem na ile ta informacja będzie przydatna: dostałam szybki termin do laryngologa na nfz w przychodni w Zabrzu na Wolności 182. Pani doktor była miła, a badanie przebiegło sprawnie, ale też moje dziecko jest uosobieniem spokoju, więc to może nie być miarodajne ;) Kompetencji nie potrafię ocenić - u nas skończyło się na jednej wizycie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka