Dodaj do ulubionych

Goraczka 8 doba

02.02.17, 21:01
Synek 4.5 roku. Od ubieglej srody kaszle. Kolejne 4 dni temp. 40 stopni trudna do zbicia, w 5 dobie spadla do 38. lekarz wysluchal swisty nad plucami. Zalecil rulid 50 2 razy dziennie i inchalacje. W 6 dobie temperatura pojawila sie na wieczor 38.1. W 7 dobie temp. 38.3 calt dzien,osluchany szmery wyostrzone. Z morfologii crp ponizej 1 wbc 5. Limocyty 2.8 neutrofile 2.1. Mialam nadzieje ze infekcja sie konczy a tu dziisiaj 8 dzien i temp. Pojawia sie wieczorem 37.7. To juz trzeci dzien antybiotyku. Maly ma slaby apetyt. Martwie sie ze ciagle temperatura podwyzszona.
Edytor zaawansowany
  • 02.02.17, 23:58
    Witam,
    być może to grypa - goraczka może utrzymywać się ok. tygodnia, w mononukleozie też obserwujemy długo utrzymujące się gorączki. Z badań natomiast wskazane RTG klatki piersiowej - należy ocenić zmiany i ewentualnie zmodyfikować leczenie,
    pozdrawiam serdecznie
  • 03.02.17, 08:02
    hej. faktycznie może to grypsko charakterystyczne wysoka temp i ból nóg , poza tym jest drugi rzut goraczki ale ponizej 38,5 i trwa jedną dobe moze 2
  • 03.02.17, 09:42
    Lea a jak wezly u Twoich dzieci?pozmnieszaly sie?
  • 11.02.17, 13:30
    u syna są....chyba taka jego uroda , jak infekcja to koło krtani pod brodą czasami mają wielkość dużej ślwiki i mu odstają, jak mija infekcja pomniejszają się ..wtedy tak nie odstają, ma kulek pełno na szyi...jest chudy wiec wszystko na nim widac gołym okiem...poza tym zauważyłam, że jak bierze Immunotrofine to sie zmniejszają.....badam krew raz na pół roku....pzdr, a u was?
  • 22.02.17, 20:56
    U mnie syn ma drobne do 1 cm na moje oko, przy infekcji wieksze. Ale bardziej martwi mnie 1 u starszej corki. W kacie zuchwy ma sliwke widocznsą golym okiem jak unosi brode. Tez jest chuda. Na usg wychodzi 1.7 dl. Przy infekcji tez rosnie. To juz trwa 5 lat. Nie mam pojecia co o tym myslec. Pozdr.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.