Dodaj do ulubionych

kurzajki - czy to narmalny wygląd?

13.03.17, 17:27
witam, proszę o pomoc. córka tydzień temu wymroziła kurzajki.na jednej z nich zrobiło silne zaczerwienienie, a w środku takie, wręcz czarne?co to może być? to jakiś skutek uboczny, czy tak się może zdarzyć? pozostałe ładnie się zastrupiają .
ps. nie potrafię dodać zdjęcia
Edytor zaawansowany
  • 13.03.17, 23:57
    My co prawda nie wymrażaliśmy, spróbowaliśmy jeszcze płynu, ale dr mówiła że gdyby pojawiło się zaczerwienienie silne to trzeba do niej wrócić, bo będzie znaczyło że wdała się bakteria...ale być może przy wymrażaniu to normalne

ps. my póki co działamy płynem, ale mam pytanie czy bolało to wymrażanie?
  • 14.03.17, 07:22
    Witam,
    tak może wyglądać brodawka po wymrażaniu, aczkolwiek rzeczywiście lepiej skonsultować na wypadek ewentualnego zakażenia,
    Pozdrawiam serdecznie
  • 14.03.17, 19:14
    ja tak miałam; to był krwiak i lekarka mówiła, że tak się zdarza;

--
    5/4 Polaków nie zna się na ułamkach!
  • 14.03.17, 19:39
    Dziękuję za odp. Jesteśmy po konsultacji. Nasza dr też powiedziała, że tak się zdarza...oby...bo mam niezłego stracha.

dulcysia00- czy bolało? w trakcie nie bolało, ale potem córka mówiła, że przy dotykaniu trochę bolało..my też najpierw robiliśmy płynami i nic nie pomogło
  • 20.03.17, 12:21
    Dzięki za odpowiedź...długo próbowaliście płynami?
    My 3 tydzień, i nic...przyciągnął dziadostwo z basenu, w dodatku zaczęło boleć, a że ma jedną centralnie pośrodku pięty nie może chodzić.

Znieczulane miała do wymrażania? My poszliśmy do dermatologa z myślą o wymrożeniu, ale pani dr powiedziała że to bardzo boli, musi znieczulić stopę ( a właściwie dwie bo po jednej ma na każdej) i nie wie czy da się znieczulić.
  • 21.03.17, 19:52
    u nas- najpierw płyn pomógł (nie pamiętam nazwy), później ....po jakimś czasie powróciły. i stosowanie płynu nic nie dało. stąd decyzja - wymrażanie. Boleć, to trochę bolało podczas. Córka opisywała jako szczypanie, dość nieprzyjemne. Jeszcze pół godz. po bolało. Dostała też jakieś dwa specyfiki do stosowania po... i jak nie pomogą to jeszcze raz...Ona miała kilka na rękach. Część z nich robi się trochę czarnawa, sucha. Natomiast ta jedna stanowi taki kłopot trochę...zaczerwieniona...do tej pory nie wygoiła się....

b.bujak - u cb długo był ten krwiak i coś dostałaś na to?u nas już dwa tygodnie i nadal jest
  • 22.03.17, 11:31
    Dzięki, u nas minęły 3 tyg odkąd używamy Vericaustu, niby wyglądają inaczej, stały się wypukłe i zbielały, ale siedzą, jedna zaczyna przeszkadzać w chodzeniu...dziś spróbujemy glistnikiem, podobno cytryna moczona w occie działa cuda...mam nadzieję że w koncu coś zacznie się dziać, bo za niedługo pora sandałowa i będzie problem, że gdzieś mu się zabrudzi, albo piasek będzie podrażniał, albo naderwie.
  • 23.03.17, 20:04
    nie pamiętam dokładnie, bo to dawno temu było; raczej długo
    trzeba to po prostu przeczekać; musi się odbudować nowa skóra pod tym krwiakiem;
    płat skóry znad krwiaka powinien odpaść razem z kurzajką
    nic na to nie dostałam

--
    5/4 Polaków nie zna się na ułamkach!
  • 23.03.17, 21:10
    dzięki....córce też wczoraj odpadło

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.