Dodaj do ulubionych

Brak apetytu

26.05.17, 14:46
Półroczne niemowle nie chce jesc, wyniki morfologii wyszly dobrze, czy to moze byc od zebow, nie da sobie zajrzec do buzi odrazu krzyczy
Edytor zaawansowany
  • 26.05.17, 19:22
    A badanie moczu dziecko miało zlecone?
  • 26.05.17, 19:56
    Tak wyszlo prawidlowo
  • 26.05.17, 20:14
    No tak, to by było za proste... A może ma gdzieś pleśniawki w buźce?
  • 26.05.17, 20:28
    No wlasnie mnial ale pozbylismy sie ich
  • 26.05.17, 20:47
    Chyba ze nie widze a gdzies jeszcze zostalo
  • 26.05.17, 20:53
    Gdy moje dziecko (wówczas właśnie półroczne) nie chciało jeść jeden lekarz przekonywał, że nie może być tak, że mleko przestało jej smakować i że musi być fizyczna przyczyna (mała jadła co 6-8h). Lekarz rozpisał dziecku nystatynę (choć nić w buźce nie widział, ale może przeoczył) plus t.verde (bo może gardło). I nadal nie jadła.
    Kolejny lekarz stwierdził, że przy infekcji (była przeziębiona) ma mniejszy apetyt i tyle.
    Kolejny zalecił badanie og.moczu, w którym były odchylenia. Zanim otrzymałam wynik posiewu mała dostawała furaginę i od razu apetyt wrócił.
    Ale u Was wynik jest dobry, więc to nie to...
    A ile już trwa taki stan rzeczy?
  • 26.05.17, 21:12
    2 tygodnie, ale teraz patrze ze ma jakby czerwone pod wargami moze jakies zapalenie
  • 26.05.17, 21:24
    Dacie radę gdzieś podjechać w weekend, żeby dokładnie dzieciaczka ktoś obejrzał? Albo pediatra na telefon? Szkoda maleństwa i niepokoju mamy, by czekać do poniedziałku.
  • 26.05.17, 21:37
    Powiem szczerze ze bylam z nim tydzien temu u lekarza 3 razy to mnial wlasnie te plesniawki i za tydzien na szczepienie i mnialam zamiar poczekac z wizyta do tego czasu
  • 26.05.17, 21:38
    Juz wtedy mnial leciutko czerwone dziasla Pani doktor kazala smarowac sacholem
  • 26.05.17, 22:21
    Jeszcze mi się przypomniało, że gdy to moje małe nie chciało jeść, lekarz kazał na smoczku rozprowadzić żel z lidokainą na ząbkowanie i do buzi, żeby znieczuliło co tam boli.
  • 27.05.17, 08:42
    Dziekuje za pomoc, zobaczymy jak nie bedzie dalej poprawy to pojdziemy do lekarza narazie smaruje jeszcze dentinoxem i psikam tamtum verde jak nie bedzie efektu to niestety znowu lekarz
  • 06.06.17, 12:19
    Okazalo sie ze tak dlugo wychodzil zabek teraz sie pojawil dziecko nie mnialo apetytu prawie 3 tygodnie
  • 06.06.17, 18:25
    To faktycznie dał się dziecku ten ząbek we znaki
  • 02.10.17, 09:16
    nie spamuj

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.